Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horké prameny

2 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Horké prameny

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 10 May - 15:36

First topic message reminder :

Horké prameny - Stránka 2 59526645
V lázních si můžete odpočinout po celodenní práci a uplně vypnout. Tady vám nehrozí žádné nebezpečí, maximálně že se utopíte. Lázně jsou oddělené ale nachází se zde i část která je spojená. Jsou zde tři pokoje ve kterých můžete přespat pokud se vám nechce domů z tohoto krásného místa.
Lady Mizukage
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down


Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 14:39

Už som neodporoval a nechal ju teda svoje ruky som ale položil smerom na jej boky aby len tak nevlály vo vode .Ja som tak stále zaujato pozeral smerom do jej očí a potom som si trocha povzdychol a len sa už usmial .Tak ma teraz napadlo vlastne že čo ak by som ... ale zas mohlo by jej to vadiť no ale zas ak to nespravím aj to nezistím tak trochu ta moja plachosť mi teraz vadila .Raz za život ak spravím niečo neočakávané vadiť to určite nebude ... Pomyslel som si a ani som sa nemusel nejako poriadne naklánať a jemne som spojil moje a jej pery tak ak by chcela tak by sa odtiahla.Ak nie mal som v pláne bozk pomaly rozvinúť.Možno to bola moja žiačka ale priťahovala ma až príliž .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:48

To co udělal jsem rozhodně nečekala a dost mě to zarazilo. Hlavou mi projelo snad milion myšlenek nakonec jsem je stejně úplně vypustila z mysly a polibek mu oplatila. Opravdu se to stalo nebo se mi to jen zdá?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 14:53

Ako mi ho oplatila to ma trochu osmelilo a ja som dal jednu ruku za jej chrbát a ako keby si ju pridržiaval.Bozk som sa snažil viac rozvinúť preto som jemne potiahol jej spodnú peru ktorú som stisol svojími perami a pritom som ale ďalej pokračoval.
Vlastne som sa tak trocha hral z jej perami ktoré boli ale naozaj vážne sladučké . Pre mňa to bolo niečo nové ale to neznamenalo žeby som v tomto nedokázal imrovizovať .Radšej som na nič nemyslel tie pocity úplne stačili .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:06

Otočila jsem se na něj čelem a pustila jeho ocas. Trochu váhavě jsem ho objala a polibky mu oplácela. Hrál si s mými rty což bylo naprosto příjemné. Slastně jsem přivýrala oči.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 15:11

Prešiel som po chvíľi po jej perách mojím jazykom a zasa ju pobozkal bolo to vlastne ani nie sekunda na nadýchnutie čo som sa od nej odpojil.Ako som ju teraz pobozkal jemne som zubami potiahol jej spodnú peru a teraz tak trochu váhavo vyhľadal jej jazyk tým mojím vlastne tým svojím som ju jemne pošteklil na špičke toho jej jazyka. Pri tom sa moja ruka čo bola na jej chrbáte ju začala vlastne hladiť.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:33

Přitáhla jsem se blíž a svým jazykem jsem začala zkoumat ten jeho. Ruka mi zajela do jeho vlasů a začala jsem ho trošku škrábat za jedním uchem. Otevřela jsem oči a chvíli ho pozorovala než jsem je zase zavřela ve slastném opojení z jeho polibků.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 15:41

Ako ma začala škrabkať mohla pocítiť ako sa mi myklo uško. Mojím jazykom som začal pri tom ako ma ona skúmala jemne krúžiť okolo jej a potom ho trocha nasal.Bozk som ešte viac predĺžil a malú chvíľu som mal aj ja zatvorené oči no po chvíĺi som ich otvoril a pomaly sa od nej odtiahol. Vážne som bol zvedavý čo ona teraz na to lebo ja som veľa slov nemal .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:50

Nechala jsem ho ukončit polibek. Bylo to tak krásné stále jsem ještě měla zavřené oči a když jsem je otevřela a pohlédla do jeho zčervenala jsem. Já ... sensei ... to bylo... Zčervenala jsem ještě víc, protože jsem se zamotala do vlastních slov a myšlenek. Přivinula jsem se k němu a spokojeně zavřela oči. Bylo to momentálně lepší než mluvit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 15:59

Ako sa ku mne privinula ja som ju lepšie obal jemne som sa k tomu usmieval."Ehm ... vieš že takto to dopadnúť nemalo ?"Zavrňal som sa smerom k nej hoc v hlase bolo počuť že som niečo také vôbec neľutoval .Pri tom som ju začal jemne hladiť v ojej vlasoch ."A k tomu asi by sme už ale aj mali ísť... budeme celý rozmočený ... "
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 16:08

Je mi jasné že jste to neplánoval. Usmála jsem se a pohladila ho po tváři. Tak půjdeme. Usmála jsem se a pomalu vylezla z vody. Půjdu se převléct. Stále trochu červená jsem se vydala do kabinky. Chvíli jsem přemýšlela nad tím co se vlastně stalo když se za mnou zavřely dveře. Rozhodla jsem se radši to neřešit a pořádně se osušila a oblékla si svoje oblečení. Na Ryuujiho jsem počkala před vchodem do kabinky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 16:11

"Haiii .... " Vyšiel som vody aj ja a zamieril do prezliekare.Tam som sa prezliekol a pre menu som sa teraz ani nesušil bol som vlastne teraz ale oblečený nie do svojho ale do županu. Pod neho len spodné prádlo a to bolo všetko. Chvíľu som aj ja rozmýšľal že či som neurobil zle ale vlastne nie nevyzeralo to žeby ona proti tomu niečo mala . Nakoniec som teda vyšiel a keď som ju videl pristúpil som k nej a zastrihal ušami . Potom som prehovoril . "Ideme teda teraz do tej izby ? Je tam nachystaná tá večera a plno iného dobre ?"Tak trochu neviem ani prečo som si ju viac prezeral asi skôr kvôli reakciám .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 16:31

Usmála jsem se na něj a přistoupila blíž. Dobře. Tak jdeme. Chytla jsem ho z ruku a šla s ním až do toho pokoje. Když jsem uviděla co všechno tu nachystali za jídlo málem to semnou seklo. A tohle jako máme sníst? Ptala jsem se ho a nevěřícně kroutila hlavou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 16:55

Ako som tam vošiel ja som to tiež ešte vlastne nevidel .Naozaj to prekvapilo aj mňa doslova ako dva plné stoly no mňa zaujalo hlavne to sladké ktorého tam toho bola naozaj kopa.
Horké prameny - Stránka 2 2607lls
Ja som tak pomaličky prišiel k tomu stolu a sadol si na zem boli to nízke stoly u ktorých sa malo sedieť na zemi . "Tak vieš čo ? Vidím to tak že si z tohoto budeš môcť aj zobrať domou ... " Ja som bol ale inak strašne mlsná číča ak niekde bolo sladké tak som šiel po ňom, vlastne som bol ale aj docela hladný tak som vedel že si dám aj niečo z toho normálneho jedla .Pozrel som teraz ešte aj k Yuki ."No ... ešte že tu dnes nocujem ak to tu budem cítiť stále sa budem budiť ... "
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:01

Sedla jsem si naproti němu, ale spíš než sladké mě zaujalo sushi. Chvíli jsem si prohlížela stůl a pak se podívala na Ruujiho. Kdo by to u mě doma jedl? Takovej jedlík zase nejsem. Jen abyjste vy zítra nepřišel na trénink o 50 kilo těžší.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 17:04

"A tak to nehrozí ja mám strašne rýchli metabolizmus ja si môžem dovliť zjesť čo chcem a furst som strašne chudý ja som sa práveže pribrať snažil . " Objasnil som jej a potom si k sebe prisunul menší dortík ."A ja aj tak než to ostatné rád sladké inak dobrúú chuť ... " Poprial som jej a ja som sa do toho pomaly pustil .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:10

Dobrou chuť. Odpověděla jsem mu a vzala si do rukou hůlky. Moc jsem to s nimi neuměla takže moje konzumace sushi musela vypadat dost komicky. Ke všemu jsem se polila sojovou omáčkou. Omlouvám se. Zrudla jsem a radši jsem se přestala snažit konzumovat tu sushi. Začala jsem se rozhlížet co bych mohla sníct bez toho aniž bych něco rozlila nebo mi to neustále padalo z hůlek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 17:14

Zasmial som sa keď som videl že jej to nejde ja som raz ochutnal z toho koláča a radšej sa presunul k nej. Keď som sedel dostatočne blízko zobral som do ruky aj ja paličky a do nich nabral to sushi . To som pomaly mal v pláne preniesť do jej úst . "A teraz povedz ááá ... " Hovoril som z humorom smerom k Yuki .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:18

Musím vypadat pěkně neschopně. Neodpustila jsem si poznámku než jsem otevřela ústa a nechala si do nich vložit sushi. Spokojeně jsem ho požvýkala a polkla. mňam. S úsměvem jsem znovu otevřela pusu a čekala na další kousek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 17:24

"Nie neboj si skôr roztomilá ... " Toto som si zasa neodpustil ja a vložil jej do úst ďalší kúsok sushi ."Ak chceš niečo iné kľudne si povedz ... " Povedal som jej a pritom som si vzal ďalší kúsok sladkého ktorý som si dal vlastne ja a potom pozeral zasa na ňu .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:31

Ne nechci tohle mi vyhovuje. Zasmála jsem se a mezi tím co jsem žvýkala další kousek sushi strčila jsem mu do pusy dango. Ať nejsem jediná co tu vypadá "roztomile".

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 17:35

Našťastie dango patrilo medzi tie sladšie jedlá takže mi to nevadilo lenže som musel teraz ostať ticho. V tedy som skôr tak pohadzoval ocáskom čo som mal za chrbtom a strihal ušami . To som robieval keď som chcel niečo povedať ale nešlo to."Ale v tom si ale vlastne na omyle roztomile vyzerajú jedine dievčatá ." Povedal som jej a aby nemohla namietať teraz som jej do pusy ja strčil ďalší kúsok sushi.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:41

Rychle jsem ho požvýkala a spolkla abych mohla odpovědět. To možná ano, ale vy nejste jen tak obyčejný kluk že ne? Vyplázla jsem na něj jazyk a vzala si taky jedno dango.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 17:46

"Ale no ja som úplne normálny len mám niečo trocha zvláštne to je všetko ale ja to mám z neznámych okolností od narodenia ." Povedal som jej a teraz som si ja chvíľu nič nedal len som pozeral k nej ."Umm inak ako som povedal ja tu ostávam na noc á ... umm čo myslíš nechcelo by sa ti tu ostať aj tebe ?" Opýtal som sa jej zvedavo a čakal čo ona na to .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 17:51

První jsem dojedla dango než jsem mu odpověděla. No... klidně tu zůstanu stejně nemám kam jít. Odpověděla jsem mu a podívala se do jeho očí. Pokud teda nbudu obtěžovat. Dodala jsem tiše.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Sun 13 May - 17:56

Ako sa mi pozrela do očí tak ja som sa jej ostal do nich pozerať. "Umm tak obťažovať nebudeš určite tým som si istý len za to ťa zajtra bude čakať určite tvrdý tréning."Dodal som možno trocha z cesty ale musel som aj tak som nakoniec potom ešte dodal. "A aj tak samému by sa mu tu byť nechcelo a nestihol by som to ani pojesť ... "Povedal som jej a ako som bol blízko a pozeral k nej aj tak som sa ešte trocha prisunul.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 2 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru