Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

4 posters

Goto down

Hlavní brána Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:30

Hlavní brána 1689377-Entrance_to_Todaiji_Temple_Nara

Hlavní brána do Kamenné vesnice je přísně střežena.
Dva Chuunini a jeden Jounin vás dovnitř pustí jen zřídka a budou chtít před vstupem vidět vaše povolení.
Ti, kteří by chtěli jít proti Kamenné vůli, by si měli dávat pozor na cestu.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 May - 20:36

"A sme doma," ukázal som na bránu, ktorá sa nachádzala už iba pár krokov od nás. Vlastne pár sekúnd letu. "Teda vy ste doma," dodal som nakoniec. "Teraz premýšľam, či sa mám Tsuchikage~mu ukázať aj ja alebo môžem ísť rovno na cesty?" Otázka bola smerovaná iba mne samotnému, hoci som ju povedal nahlas.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 12 May - 8:27

Užívala jsem si pohled na bránu vedoucí do vesnice.
Vlastně jsem se domů těšila. Úsměv mi zmrzl na rtech při jeho posledních slovech.
"Cože?" naprosto vyvedená z míry jsem se na něj zadívala. "Vy chcete odejít bez nás?"
Ne, určitě ne napořád. To by se nemohlo stát...
"Ale... Ale vždyť jste slíbit... Pamatujete tenkrát v kanceláři? Ještě jsem vás nenaučila skládat origami, to jste chtěl, ne?"
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Teiji Kugo Sat 12 May - 8:32

Ako sme sa blížili k bráne senseii začal niečo hovoriť ale niečo čo sa ani mne nepáčilo pozrel som k nemu a prehovoril som aj ja . "Ale no tak senseii to nemyslíte vážne že nie ?" Ako som to dopovedal upriamil som svoj zrak viac k nemu .
Teiji Kugo
Teiji Kugo

Počet príspevkov : 247
Join date : 23. 08. 10
Age : 28
Bydlisko : Kopčany

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kugo

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 May - 8:46

"Samozrejme, že sa ešte vrátim, ale už ako člen inej dediny," odmlčal som sa na chvíľu, "alebo organizácie." Zosadol som na zem, aby som mohol prejsť cez bránu: "No predsa len, pôjdem najskôr navštíviť Tsuchikage~ho, určite ma rád uvidí." Povedal som s veľkou dávkou irónie, pričom som vstúpil do dediny: "Ideme priamo za ním."

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 12 May - 8:50

Ztuhla jsem.
Člen jiné dědiny?
"Ale..." nedostala jsem prostor k argumentování, protože už vlastně odcházel. Rozběhla jsem se za ním než jsem s ním tak nějak srovnala krok. Přitom jsem chvíli sledovala Tejiho. Chtěla jsem vědět, jak na něj tohle zapůsobí, jaký bude výraz v jeho obličeji.
Jsem jenom já taková...?

(Přesun)
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Teiji Kugo Sat 12 May - 9:13

Ja som to až tak zle nebral nezdalo sa mi žeby to senseii robil z nejakého zlého úmyslu a ani som sa nedivil nebol jediný kto z dediny odišiel bolo ich už dosť ja som o tom všetkom vedel a tak možno ma to aj trápilo možno nie ale na mne to len tak ľahko poznať nebolo .
(presun )
Teiji Kugo
Teiji Kugo

Počet príspevkov : 247
Join date : 23. 08. 10
Age : 28
Bydlisko : Kopčany

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kugo

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Guest Sat 12 May - 22:14

Vyzvedla jsem si u brány svou katanu a láskyplně jí pohladila.
Poté jsem si stáhla kapuci do obličeje a vydala se přímo za nosem.
Nevěděla jsem kam přesně mě kroky zavedou, bylo mi to jedno.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 20 May - 19:02

Znovu jsem dorazila k bráně Kamenné.
Zdá se, že jsem doma...
Ukázala jsem povolení a s jemným úsměvem prošla. Tady jsem se konečně cítila zase dobře. Dokonce i bolest hlavy trochu polevila, ale to mohlo být i chladivou vodou a tím, že jsem si při běhu tak nějak pročistila hlavu. Zase jsem měla v myšlenkách jasno.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 22 May - 19:41

Proběhla jsem beze slova bránou.
Strážní mě znali, nemusela jsem zastavovat. To jsem brala jako plus pobytů v Kamenné. I když samotnou mne překvapilo, jak se mé návštěvy doma zkracují.
I teď jsem už toužila být pryč.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 27 May - 18:24

Znovu jsem proběhla bránou.
Konečně zpět v rodné vesnici... Konečně!
Pokud to tedy znovu nemělo být kruté a bezcitné. Zdálo se mi tu až příliš velké ticho, ale nejspíš jsem byla jen paranoidní. Nic víc.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Akio Sakkaku Wed 30 May - 20:22

Ďaleko od brán, som spadol na zem. A chvíľu nevstával. Cesta ma vyčerpala, už tak som mal málo síl, a teraz prechod púšťou. No hrôza. Vstal som, s ťažkosťami, oklepal sa, a prešiel pred bránu, kde som sa divil, že ma nezastavili. Divné.. Toshio dával priepustky nie? To je jedno, konečne som späť.. Vitaj Iwa. Čo asi robí môj tým? Pokrútil som hlavou, usmial sa, a zamieril do kanclu.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 31 May - 18:14

Zdánlivý zmatek v sobě skrýval něco víc.
Co, to mi došlo, když do mě kousek za bránou vrazil jakýsi drobný shinobi, posunul si brýle na nose a vynadal mi. Při mobilizaci armády se nesmí otálet a skrývat. Bez potíží jsem vyměnil svou čelenku za čelenku Iwagakure a pomalým krokem zamířil směrem do centra. Špióni mnohdy nemají problém dostat se tam, kam chtějí. Ani já jsem ho neměl. Trochu jsem si kvůli nové čelence prodloužil cestu, ale možná to bylo dobře. To, co jsem očekávala, bylo nejspíš právě teď aktuální. Ale i tak to nebyly informace, po kterých jsem toužil a které jsem hodlal získat tím, že jsem zamířil do centra vesnice.

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 1 Jun - 11:30

Před branami vesnice se shromáždily vojenské síly druhé nejsilnější vesnice světa.
Procházela jsem rázným krokem mezi jednotlivými oddíly. Na zásoby jsem se nesoustředila, spoléhala jsem na Akia. Stejně tak vybavení jsem shlédla jen zběžně.
Samotné počty divizí jsem musela měnit hned několikrát. Po Toshiově režimu jsem měla ve všech předchozích znalostech nepořádek. Jen dát dohromady přepadovou jednotky Bakuha Butai mi trvalo dvakrát déle, než mělo. Její členi se rozutekli mezi ostatní divize aniž by počítali s tím, že je budu shánět.
I tak se ale počty shinobi v jednotce až příliš omezili. Doplnila jsem je členy klanu Kamizuru. V přepadové jednotce jich bylo dost a k výbuchům se mi hodili. Jejich med mohl udržet nepřítele tam, kde ho výbušná jednotka potřebovala mít.
Jakmile jsem skončila s tímhle, zaměřila jsem se na uživatele Kekkei Genkai.
Yoton pečlivě rozdělený mezi divizi pro boj na střední vzdálenost a divizi pro boj na dálku. Taijutsu mistři trochu dozadu. Tvořili druhou linii. První členové Tsuchikageho klanu, jak předurčil Midotsuchi. Jejich Yoton se tam hodil. Mezi ně jsem do první linie zamíchala ještě dostatek uživatelů Dotonu.
Zkontrolovala jsem jednotku mediků a senzibilů, které nás měly podporovat.

Po noci strávené pobíháním mezi divizemi, odškrtáváním počtů a divizí, jsem se konečně na chvíli zastavila před nimi.
Je na čase provětrat si hlavu při dlouhém běhu k Mlžné...
Na tváři se mi objevil menší úsměv.
Vypadá to, že jsme připraveni.
"Byla to dlouhá noc," začala jsem, když dav ztichl. "Dlouhá a nečekaná, ale právě teď vychází slunce a až bude dostatečně vysoko, znovu se setkáme se svým Kage. Vede nás do bitvy, po které vůle Kamenné touží celá léta a která zpečetí naše přátelství s Mlžnou."
Obávala jsem se, že netuším, o čem mluvím. Nebyla jsem zrovna dobrý řečník.
"Válka je temná, ale tato bude nezapomenutelná. Právě válka totiž definitivně rozpráší stíny, které nad námi visí díky bývalému režimu. Znovu si uvědomíme svou sílu. A vyhrajem!"
Neklidně jsem přešlápla na místě. Jediný, kdo zůstával, byla střední třída shinobi. Pro nás byl zkrátka čas jít.
"Jdeme!" vyřešila jsem jediným slovem chvíli, ve které jsem nevěděla, co říct.
Armáda Kamenné se následně dala do pohybu a zamířila k Mlžné.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri 1 Jun - 12:57

Keby som tak umrel, mal by som pokoj.. Povzdychol som si pri prvom probléme, ktorý nastal hneď po mojom príchode. Musel som začať presviedčať, že som vážne jej zástup, že som Jounin, a že som v pohode. Avšak, podarilo sa mi to, a ja som sa mohol konečne pustiť do práce. Začalo to večer, skončilo to nadránom, ale ani vtedy som nekončil. Posledné úpravy, posledné zaškrtávanie, pretože som počas noci záhadne stratil notes, kde som si všetko zapisoval, prebiehali ešte počas jej rozhovoru. Ktorý som totálne prepočul, počas pilnej práce, ktorú som chcel urobiť tip-top! Nie, ak prehráme, bez mojej viny! Uškrnul som sa, keď som sa konečne zvalil na zem, s úmyslom oddychovať, ale vtedy sa vojsko dalo do pohybu, a mierilo do hmlistej. Nie.. Hlesol som, za pomoci jedného z Jouninov z klanu Endo, som sa zdvihol, a rozbehol som sa v pätách Orion, keďže som nevedel, do akej divízie patrím, a kto tu ešte zvláda Genjutsu.


~presun~
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 1 Jun - 17:25

Vznášal som sa nad bránou sledujúc armádu, ktorá sa presúvala do Hmlistej. Hneď po jej odchode sa brána zatvorila a postavili sa pred ňu stráže. Nikto nesmel vstúpiť, ale ani opustiť dedinu. Jej bezpečnosť som predal do rúk Chūnin~ov a starostlivosť o občanov do rúk Genin~ov. "Všetko ide podľa plánu, deň zúčtovania sa blíži," musel som sa pousmiať, keď som taktiež odlietal do Hmlistej.

(Odchod.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 17 Jun - 20:39

Brány byly po příchodu armády znovu otevřeny.
Hlídky byly zatím stále přísné, ale toto poválečné nadšení pro obyčejné věci a monotónní chvíle na hradbách zcela jistě brzy opadne. Kamenná se zkrátka měla vrátit do starých kolejí a to se mnou v čele.
Nechala jsem armádu, aby se rozešla a po zařízení všech obvyklých záležitostí jsem zamířila ke svému sídlu. Potřebovala jsem se vyspat než na svá bedra naložím všechny povinnosti spojené s úřadem Kage.
Nepředstavitelné, ale přece to tu bylo. Nyní jsem se měla o bezpečí vesnice postarat já a hodlala jsem to dokázat.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru