Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní místnost

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hlavní místnost Empty Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Thu 10 Feb - 19:41

Hlavní místnost PRT_Dimitria
"Romane, snažím se zkontaktovat Udonnu, velitelku mystických strážců. Teleportuj se do Braiwoodu a pokus se navázat spojení. Síly zla nabývají na síle."
Alpha:" Ay jajaj. Je to pravda, připrav se na teleportaci."
"Dobře."
Dimitria:"Ať tě síla ochraňuje."
Alpha namačkala do pc souřadnice a Roman zmizel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 Feb - 12:21

Teleportoval som sa do Silokomory. Pozdravil som Dimitriu a Alphu a sadol som si na svoje miesto. Po chvíli som sa nostalgicky pozrel na miesto kde býval Zordon. Potom som však nostalgiu a zahnal a spýtal som sa :" Nemáte pre mňa dáku úlohu, Dimitria ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 Feb - 12:51

sannin Naruto napsal:Teleportoval som sa do Silokomory. Pozdravil som Dimitriu a Alphu a sadol som si na svoje miesto. Po chvíli som sa nostalgicky pozrel na miesto kde býval Zordon. Potom som však nostalgiu a zahnal a spýtal som sa :" Nemáte pre mňa dáku úlohu, Dimitria ?"
Dimitria
"Zatím se zdá být všechno v pořádku, ale nejsem si tím jistá. Divatox, Rita se zeddem a Astronema jsou nějak v klidu, určitě něco chystají. Vezmi si Astro mega loď a zkus se podívat na planetu M51. Měl by tam být Zordon a Dark Spector, ale nic nedělej. Je to příliš nebezpečné."
Alpha
"Ay jajaj. Dávej pozor Billy."
Dimitria
"Nechť tě síla ochraňuje."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 12 Feb - 13:39

"Dobre." povedal som, mierne som sa uklonil a ráznym krkom som sa vybral do hangáru. Chvílu som tam študoval ovládanie lode, potom som si sadol na kapitánsky mostík a zadal som koordináty M51. Hlavné hangárové dvere sa otvorili a vyletel som. Cesta bola pokojná. "Čudné." pomyslel som si. Navôkol neboli žiadne lode, a to loď bola hodný pol sektor pred M51. Keď som sa blížil k planéte nevidel som žiadne strážne lode, no aj tak som radšej pristál o niekoľko kilometrov ďalej. Keď loď elegantne pristála, natiahol som si kombinézu a vzal dýchaciu masku. Vyšiel som z lode. Vonku vládlo sivasté počasie a pustá zem len viac dodávala smutný dojem.
Keď som asi hodinu skúmal planétu, a myslel som si že tu nič neni. Všimol som si asi dvadsať metrov vysokú skalu, s otvorom ktorý strážil Quantroni. Opatrne som sa priblížil a pozoroval som ich. O niečom debatovali. Zapol som komunikátor : "Dimitria, mali ste pravdu je tu nejaká jaskyňa, strážia ju Quantroni. To bude asi ono."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 12:28

sannin Naruto napsal:"Dobre." povedal som, mierne som sa uklonil a ráznym krkom som sa vybral do hangáru. Chvílu som tam študoval ovládanie lode, potom som si sadol na kapitánsky mostík a zadal som koordináty M51. Hlavné hangárové dvere sa otvorili a vyletel som. Cesta bola pokojná. "Čudné." pomyslel som si. Navôkol neboli žiadne lode, a to loď bola hodný pol sektor pred M51. Keď som sa blížil k planéte nevidel som žiadne strážne lode, no aj tak som radšej pristál o niekoľko kilometrov ďalej. Keď loď elegantne pristála, natiahol som si kombinézu a vzal dýchaciu masku. Vyšiel som z lode. Vonku vládlo sivasté počasie a pustá zem len viac dodávala smutný dojem.
Keď som asi hodinu skúmal planétu, a myslel som si že tu nič neni. Všimol som si asi dvadsať metrov vysokú skalu, s otvorom ktorý strážil Quantroni. Opatrne som sa priblížil a pozoroval som ich. O niečom debatovali. Zapol som komunikátor : "Dimitria, mali ste pravdu je tu nejaká jaskyňa, strážia ju Quantroni. To bude asi ono."
Dimitria

"Quantroni?! Super, opatrně odleť, ať tě nikdo nevidí, Astronema nesmí vědět, že jsme Zordona našli. Až sestavíme tým, musím Zordona osvobodit."
Alpha
"Ay ay ay. Zkus se tam podívat, hlavně ať se nedostaneš do problémů. Kdyby náhodou, tak na astro mega lodi můžeš aktivovat Megazord."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 12:41

Teleportoval jsem se do Silo komory.
"Jsem zpět. Nick nám pomůže, dělo se něco?" zeptal jsem se Dimitrii.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 13:17

Assasin Senju napsal:Teleportoval jsem se do Silo komory.
"Jsem zpět. Nick nám pomůže, dělo se něco?" zeptal jsem se Dimitrii.
Dimitria
"Billy objevil Zordona. Na planetě M51, je chráněn Quantrony. Astronema se vložila do ochrany Zordona.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 14:07

Tsunade napsal:
Assasin Senju napsal:Teleportoval jsem se do Silo komory.
"Jsem zpět. Nick nám pomůže, dělo se něco?" zeptal jsem se Dimitrii.
Dimitria
"Billy objevil Zordona. Na planetě M51, je chráněn Quantrony. Astronema se vložila do ochrany Zordona.."
"T je skvělé! Ale Tři strážci to nezvládnou, potřebujeme posily. Co Zeo krystal? Alpho, zkus se podívat a najít nějakýho vhodnýho kanditáta."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 14:11

Alpha
"Ay jajajaj. DObře, podívám se." Po chvíli hledání našla Alpha vhodnou kandidátku. "Ay jajaj. Je nová a přistěhovala se do Andělského háje."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 14:12

"Podívám se po ní." stiskl jsem teleportační tlačítko a zmizel jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 14:14

"Hmm, Dimitria niežeby som sa netešil ale aj tak : Astronema môže pripraviť nejakú pascu. Podľa mňa by tam nasadila niečo viac ako tých pešiakov. A stále si niesom istý priamim útokom, mohli by Zordona poškodiť keby nás objavili. No dobre doriešime to na základni. Mimochodom ahoj Roman." povedal som do komunikátoru a pomaly som sa vracal na loď. Ešte predtým so si však uložil presné koordináty jaskyne. Ako som si myslel cesta bola tichá, bez žiadnych iný lodí. Keď vystúpil z lode, náhlivým krokom som vybehol do Silokomory a sadol som si na miesto. "Kam zmizol Roman ?" spýtal som.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 14:17

Dimitria
"Alpha našla vhodnou nositelku růžové části Zeo krystalu. Šel se po ní podívat. Skvělá práce Billy."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 15:21

Tsunade napsal:Dimitria
"Alpha našla vhodnou nositelku růžové části Zeo krystalu. Šel se po ní podívat. Skvělá práce Billy."
"Ďakujem." usmial som sa a sadol som si na svoje miesto. Do hlavného monitoru som zadal koordináty jaskyne na M51 a nasmeroval som vesmírnu sondu na jaskyňu. Na obrazovke sa okamžite objavil obraz. "Toto je ono." povedal Dimitrii

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 15:39

sannin Naruto napsal:
Tsunade napsal:Dimitria
"Alpha našla vhodnou nositelku růžové části Zeo krystalu. Šel se po ní podívat. Skvělá práce Billy."
"Ďakujem." usmial som sa a sadol som si na svoje miesto. Do hlavného monitoru som zadal koordináty jaskyne na M51 a nasmeroval som vesmírnu sondu na jaskyňu. Na obrazovke sa okamžite objavil obraz. "Toto je ono." povedal Dimitrii
Dimitria
"Cítím z toho otvoru mocnou energii. Možná je to Zordon."
ALpha
"Ay yay yay. Bude to těžké."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 13 Feb - 15:48

Ani slovo som nepovedala a už vôbec nič som nepovedala keď sme sa ocitli na úplnom inom mieste kde sme doteraz boli.Toto.....miesto...kde to sme?
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 15:53

Kushina Uzumaki napsal:Ani slovo som nepovedala a už vôbec nič som nepovedala keď sme sa ocitli na úplnom inom mieste kde sme doteraz boli.Toto.....miesto...kde to sme?
"Ty musíš byť naša nová posila." zasmial som sa a podal som jej ruku. "Ja som Billy, toto je Dimitria a Alpha. Vitaj v Silokomore." uškrnul som sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 13 Feb - 15:58

Ruku som mu vôbec nepodala skôr som ustúpila dozadu aby som bola od neho ďalej.
Neviem o čo tu ide ale máte nesprávnu osobu.
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 16:10

Kushina Uzumaki napsal:Ruku som mu vôbec nepodala skôr som ustúpila dozadu aby som bola od neho ďalej.
Neviem o čo tu ide ale máte nesprávnu osobu.
"Právě naopak." usmál jsem se na ni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 13 Feb - 16:12

Assasin Senju napsal:
Kushina Uzumaki napsal:Ruku som mu vôbec nepodala skôr som ustúpila dozadu aby som bola od neho ďalej.
Neviem o čo tu ide ale máte nesprávnu osobu.
"Právě naopak." usmál jsem se na ni.
hm ako to môžeš vedieť? zasa som sa naňho pozerala ako v škole.
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 16:12

Kushina Uzumaki napsal:Ruku som mu vôbec nepodala skôr som ustúpila dozadu aby som bola od neho ďalej.
Neviem o čo tu ide ale máte nesprávnu osobu.
Dimitria
"Vítej v našem strategickém velíně. Jsem Dimitria, a tohle je Alpha, Billy a Roman. Jsou známý jako strážci vesmírů. Alpha tě vybrala jako nejvhodnější nositelku růžového Zeo krystalu."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 13 Feb - 16:20

Tsunade napsal:
Kushina Uzumaki napsal:Ruku som mu vôbec nepodala skôr som ustúpila dozadu aby som bola od neho ďalej.
Neviem o čo tu ide ale máte nesprávnu osobu.
Dimitria
"Vítej v našem strategickém velíně. Jsem Dimitria, a tohle je Alpha, Billy a Roman. Jsou známý jako strážci vesmírů. Alpha tě vybrala jako nejvhodnější nositelku růžového Zeo krystalu."
začala som sa trocha smiať nervózne.Já by som si v živote nezobrala na seba ružovú.pak som sa nejakým spôsobom rozhodla isť od nich trocha ďalej k východu.
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 16:22

Dimitria
"ta část patří k tobě. Vybrala si tě, tak jako tě osud zavedl sem! Jsi strážce vesmíru!" na zápěstí se jí objevil Zeo morfér.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sun 13 Feb - 16:32

Tsunade napsal:Dimitria
"ta část patří k tobě. Vybrala si tě, tak jako tě osud zavedl sem! Jsi strážce vesmíru!" na zápěstí se jí objevil Zeo morfér.
Hej čo to do pekla má znamenať? pozerala som sa na zápästie nejako som bola prekvapená. o.O
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 16:35

Kushina Uzumaki napsal:
Tsunade napsal:Dimitria
"ta část patří k tobě. Vybrala si tě, tak jako tě osud zavedl sem! Jsi strážce vesmíru!" na zápěstí se jí objevil Zeo morfér.
Hej čo to do pekla má znamenať? pozerala som sa na zápästie nejako som bola prekvapená. o.O
Alpha
"Podívej se na pozorovací obrazovku. Ukážu ti historii strážců vesmírů."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 Feb - 16:40

"Tak to sme mi, strážci." povedal som, no trochu chladnejšie. Trochu ho urazilo že od neho odbehla ďalej, no on by na jej mieste urobil to isté.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní místnost Empty Re: Hlavní místnost

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru