Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takigakure no sato

3 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Takigakure no sato Empty Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 20:50

Takigakure no sato TakigakureTakigakure no sato Takigakure_Surrounding_Area

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 17:42

Přišel jsem na místo a podíval se na Akiyuua. ,,Tak tady by to mělo proběhnout."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 0:30

Vůdce TAKIGAKURE
Takigakure no sato 1211907492_4171_full
Stál spolu se svým pomocníkem na jedné ze skal a prohlíželi si celou krajinu."Začíná se to tu měnit, ale ne zrovna tak, jak bych chtěl. Myslím, že je načase vše vrátit do původních kolejí. Co si o tom myslíš ty Kaitoshi?" Pohlédl na stojícího hocha vedle sebe.

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Ten se na něj otočil a jen tak spiklenecky se usmál."Ano...to by mělo." Podíval se do dáli.

Vůdce TAKIGAKURE
Takigakure no sato 1211907492_4171_full
Dal mu ruku na rameno."Víš co máš dělat..." Kaitoshi jen kývl a zmizel v oblaku prachu.Trochu to tady rozjedeme... Ďábelsky se usmál.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 9:38

Otočil jsem se na Akiyuua. ,,Buď připravený. Nikdy nevíš." Pak jsem poskládál pečetě a aktivoval Mizu no jikuukan. Štěstí přeje připraveným.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 10:47

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Objevil se asi 20 metrů od těch dvou a tak sebevědomě se usmíval."Doporučoval bych vám ihned zmizet, dokud můžete. Radši bych se do toho nepletl nebo se vám brzo něco stane." V jeho hlase zněl odpor a pohrdání.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 10:53

Podíval jsem se na toho chlapa. ,,Zmizíme, ale až vy přestanete útočit na hranice Ohnivé Země a až se vaše vesnice připojí k nám. Ke Konoze."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 11:02

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Začal se hlasitě smát."To by jste chtěli co?" Pak nahodil takový vražedný výraz a střelil s ním po Seitovi."Mám lepší nápad, zabiji vás hned tady na místě a budu mít klid." Vytáhl dlouhou katanu.

ůdce TAKIGAKURE
Takigakure no sato 1211907492_4171_full
V tom se tam objevil Takikage."Neměl by si být tak zbrklý Kaitoshi. Vše se dá nějak vyřešit..." Otočil se na ty dva."Jak už vám můj pomocník řekl...pokud nechcete přijít k úrazu, rychle bych odtud zmizel a nestaral se o to, co se tady děje. Rozumíte?"
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 11:09

Jen jsem se usmál na Hachimira. ,,Nechá za sebe jednat druhé." Pak jsem se otočil na toho vedle. ,,Ale my se o to musíme starat, když škodíte nám."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 11:19

vůdce TAKIGAKURE
Takigakure no sato 1211907492_4171_full
Jen se usmál."Jak myslíte...začínám ztrácet trpělivost a to se vám rozhodně nebude líbit, když o ni přijdu." Zamračil se a probodl Seita vražedným pohledem."Už mě to nebaví...Kaitoshi, postarej se o toho zmetka!" Zmizel a objevil se o kus dál, odkud mohl všechno dobře pozorovat.

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Ten se jen ušklíbl a kolem něj začala vířit čakra."S velkou radostí...pane."
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 11:22

Podíval jsem se na něho a musel jsem se zase pousmát. ,,Takže přece jen budeš jednat ty sám. Tak na to se rád podívám." Zůstával jsem pořád v klidu, ale stále ho pozorně sledoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 11:28

(Sorry, že to chvíli trvá, ale mám tu bráchu a pomáhám mu z jedním úkolem...za chvíli půjde pryč, tak to bude už v pohodě : ) )

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Jeho katana se modře rozzářila a ostří se prodloužilo."Toto bude tvoje poslední a největší chyba, co si kdy udělala. Tvou smrt si vychutnám a bude dlouhá a bolestivá!" Začal kolem něj v kruhu obcházet ve vzdálenosti asi 20 metrů. I když byl už natěšený, nechtěl začínat jako první. Věděl, že by mohl ztratit počáteční výhodu.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 11:34

Udělala? Asi je ze mě žena. Můj úsměv se rozzářil ještě víc. Sledoval jsem ho jak chodí v kruhu kolem mě. ,,Hledáš něco?" Musím ho trochu poškádlit, pokud se neudrží bude to mnohem jednodušší.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 11:39

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Zaskřípal zuby, ale hned sám sebe trochu uklidnil."Možná jo..." Pak se na něj podíval takovým úšklebkem."Ty si kluk? Toho jsem si ani nevšiml. Vypadáš jako ženská...no spíš babochlap, ale to je jedno,..." Jen tak škodolibě se usmíval a zastavil se na jednom místě, kde zůstal v klidu stát.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 11:49

,,Říká někdo, kdo vypadá jako kdyby ho našli někde mezi popelnicemi. Ale jedno se ti musí nechat. Je to celkem styl." Usmál jsem se na něho. ,,A to tam budeš jenom tak stát? Kde se vytratila tvoje slova? Nebo, jsi si to rozmyslel?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 12:00

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Jen se trochu pousmál."Tímhle mě nerozhodíš, stříblovlásko. Ty máš, co mluvit. Ta tvoje roba vypadá jako by si dělal v bordelu, ale je to taky takový jedinečný styl." Pak se jen povzdychl."Tak já myslel, že dámy maji přednost, ale když jinak nedáš. Nikdy jsem nebyl gentlman."
Takigakure no sato Hiraishin-no-jutsu-2-o
Došlápbnul a v mžiku se objevil za Seitem a prudce na něj zaútočil čakrou nabitou katanou.
Takigakure no sato Sasuke_Chidori_Katana_by_4sDqW3
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 12:06

,,Jsi rychlý popelňáku. To se musí nechat. Ale bude to stačit?" Vyhl jsem se kataně a odskočil od něho pryč, ale tak, aby se Samehada dotkla jeho katany a nějakou tu čakru vzala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 12:15

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Ignoroval tu jeho poznámku a znovu po něm vystartoval a udělal pár rychlých výpadů.
Takigakure no sato LUKE
"Nech si to, holčičko!" Mluvil mezitím, co útočil. Čakra, která byla odebrána zase obnovil."Tak Samehada? Nejsilnější meč ze všech sedmy, který patřil jednomu ze sedmy legendárních šermířů Hoshigake Kisamemu? Neměla by ho vlastnit Kiri?"
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 12:28

Vykrýval jsem jeho údery, ale s mým mečem. ,,Víš popelňáku, tomu se říká vlastnické právo. Když zabiješ předchozího majitele, většinou jeho majetek připadne tobě." Soustředil jsem se na údery. ,,A hoď se do klidu, protože pokud budeš takhle máchat s mečem, tak se tvoje údery stanou dobře předvídatelné."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 12:40

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Dál na něj útočil."Vlastnické právo? Ale pokud vím, tak meče patří té vesnici, z které pochází ať už někoho, kdo ho vlastnil zabije někdo jako ty nebo ne. Tohle by mohlo vyvolat konflikt." Ušklíbl se."Předvídatelné? Věř mi, že toto není zrovna můj styl." Odskočil a odrazil se vysoko do vzduchu, dke udělal v rychlosti pár pečetí.
Katon: Karyuu Endan!
Takigakure no sato Missil-dragon-fire-o
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 12:47

,,Prostě teď je zatím moje popelňáku." Takže oheň, hmm. Poskládal jsem pečetě. ,,Suiton: Suijinheki." Je dobré, že už můžu používat vodu, i když tu není.Takigakure no sato Suiton-suijinheki-o

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 12:54

Sledoval jsem Seita a toho chlápka..Měl bych mu nějak Pomoc?!Je to moje první mise a hend spanikařím?Ne musím něco udělat hned!vytáhl jsem katanu a sekl se s ní do ruky abych se probudil,pak jsem se Shunshinem dostal za toho druhého.''je zbabělé nechat za sebe bojovat poskoka'',řekl jsem a mířil mu rychle katanou na záda,přičemž jsem ho sledoval aktivovaným sharinganem..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 13:05

Kaitoshi Hachimiro ( pravá ruka vůdce)
Takigakure no sato Anime-guy
Mezitím, co útočil Katonem, vytvořil se z vody, kterou Seiton kolem sebe udělal, vodní klon.
Takigakure no sato Mizu-o
Rychlím pohybem ho zasáhl ne moc silně do krku. Na chvíli zazářila čakra a klon se rozpadl. Seitonovi tam přes celý krk zůstala jen podivná pečeť. Mohl cítit silnou pálivou bolest.
Takigakure no sato How-to-draw-a-maori-tattoo-tutorial-drawing
Kaitoshi hned na to doskočil na zem a vyhrnul si rukáv. Na paži měl vytetovaný nějaký veliký znak.
Takigakure no sato Tetov%C3%A1n%C3%AD%20na%20ruku%20III.
Ten se rozzářil a Seitova pečeť taky."Tak raiton a sution jo? Hm...a vypadá to docela chutně. Už se těším až si tě vysaji do poslední kapičky." Nedočkavě se zašklebil. Seiton mohl cítit, jak mu pomalu ubívá čakra a naopak Kaitoshimu začala přibývat.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Aug - 13:10

(Sorry..nějak nestíhám, ale snad už to bdue lepší...hledat obrázky a gifi taky něco zabere xDD)
Vůdce Takigakure
Takigakure no sato 1211907492_4171_full
Otočil se na toho kluka, co se objevil za ním. Rychlím pohybem se vyhnul jeho kataně a chytil toho dotačného silně za krk."Moc bych si nevyskakoval. Nejsi na takové úrovni, aby ses mi mohl rovnat. Pokud nechceš teď hned umřít, zklidníš se a necháš je pěkně bojovat. Rozumíš?" Zmáčkl mu docela silně hrdlo.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 13:13

Bastard. Co si to dovoluje. No, dokud mám Samehadu, tak mám síly dost. ,,No, vypadá to, že budeme muset přejít na vyšší úroveň." Takigakure no sato Kakashi24%5B1%5D Když jsem odkryl sharingan, zaútočil jsem na něho obrovskou rychlostí Samehadou. Při každé dobré příležitosti mu vzala čakru a dávala ji mi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Anonymní Wed 24 Aug - 13:16

Začal jsem akšlat a rychle stiskl jeho ruku,kterou mě škrtil,tak aby se ho rukojeť mé Katany dotýkala.''Pořád všechny tak..podceňuješ?''Řekl jsem co nejhlasitěji jak to šlo,no v tuhle chvíly to byl šepot.Po chvilce mohl cítit že ztrácí Chakru,která hned přecházela do mě,takže ztrácel sílu i v ruce.Hned jak si jeho ubívající chakry mohl všimnout jsem ho plnou silou kopl na místo,které je na mužském těle nejcitlivější xD.Hned potom jsem ho jen řízl do ruky,bylo to jediné co jsem dokázal a hned potom se mu vyrval z ruky a odskočil pět metrů od něj..Začal jsem znovu kašlat a snažit se to rozdýchat,ale z očí jsem ho nespouštěl..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takigakure no sato Empty Re: Takigakure no sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru