Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+8
Nawaki
Ryuuji Akatsuchi
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Shijin Hyuuga
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no Ruki
Kushina Uzumaki
12 posters

Strana 37 z 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next

Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Jul - 18:42

First topic message reminder :

Rukiho?! Zaklonila jsem hlavu. ,,To snad ne..Zase jsme ztratili stopu, kso!" sykla jsem spíš pro sebe a zavřela oči. Stejně jsem byla od ostatních dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Guest Wed 14 Dec - 23:05

Když se trochu pohnul odvrátila jsem hlavu kdyby náhodou otevřel oči a sharingan zmizel.Nepotřebovala jsem aby o tom věděl každý.
Musela jsem se chvíli rozkoukávat abych si zvykla na tmu.
Schovala jsem kunai a vlasy hodila do vody, dala jsem si ruce v bok a koukala se směrem kterým byly unášeny.


Naposledy upravil Arisu Mai Uchiha dne Wed 14 Dec - 23:08, celkově upraveno 1 krát

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Dec - 23:08

''ž-žiju ?''
řekl jsem potichu a začal jsem otevírat oči, kolem mě byla tma

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Guest Wed 14 Dec - 23:10

"Ne...jsi v zemi smrti..."
Promluvila jsem vážně a došla k němu,stála jsem nad ním pořád s rukama v bok.
"A já jsem temný anděl"
Nějak se mi to dařilo řikat zcela vážně,i když jsem byla se zadržováním smíchu na hranici.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Dec - 23:13

podíval jsem se na ní, nějak jsem to nebral vážně
''aha, super.... alespoň že jsou andělé pěkný''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Guest Wed 14 Dec - 23:20

Kousala jsem se do rtu, protože se mi nechtělo smát se před ním. Po chvilce přemáhání jsem si sedla vedle něj, už bez potřeby se smát.
"Jistě anděl musí být pěkný ne?..."
Koukla jsem se na jeho nohu která byla zaškrcená kusem mého oblíbeného kimona,pak jsem si vzpomněla na ty vlasy a usoudila jsem že je to vyrovnáno.
"No koukám že si už v pohodě, tak bych měla jít"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Dec - 23:26

''a kam půjdeš ?''
otázal jsem se tak nějak ještě zmateně

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Guest Wed 14 Dec - 23:30

"jdu spát..."
Na chvíli jsem se zarazila. možná bych měla dodat domu...jo asi jo..
"k sobě domu"
Zvedla jsem se a protáhla se,pak jsem si uvědomila, že jestli chci vidět jeho reakci na vlasy musim být s nim.
"Do frasu..." zamumlala jsem si pro sebe a koukla se na něj.
"Můžeš se aspon trochu hýbat?"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Dec - 23:34

''tak trochu''
začal jsem si uvědomovat na to co se stalo u Tetsuyi
''budu muset co nejdříve zařídit hodně věcí''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Guest Wed 14 Dec - 23:36

"To máš blbý, teď se jde ke mě"
Pomohla jsem mu vstát, podepírala jsem ho a s výrazem umučence jsme šli pryč.
že já jsem si to zachraňování neodpustila..
-přesun oba dva

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 21:50

Prodírali jsme se lesem,dokud jsme nedorazili na podivnou mýtinu.Neměl jsem toho jestřába odvolávat..Ušklíbl jsem se a ohlédl se za sebe,kde sjem slyšel křupající větve.''Tak si pohněte..Asi jsme se ztratili'',ušklíbl jsem se a rozhlížel se kolem.Tak kampak jsi zmizel?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 22:06

 - Stránka 37 204-019
,, Tobi sa zjavil na strome pri lese a bolo vidieť, že niečo hľadá " ,, Tobi sa pozrel pred seba a videl tie decká, ktoré bojovali v údolí konca... " Hmm, ale Vás nehľadám, no keď už som tu... ,, Tobi vyskočil hrubú vetvu, rovno nad Akiyom a spol. " EEEEEE???? Neni ste vy náhodou tí čo boli v údolí konca??? Svet je malýýý, dodal Tobi. ,, A čo vy tu tak chodíte h??? " Zabíjate čas tak ako ja????? ,, Teda ja som, ale cool, za toto by ma určite pochválil aj Deidara-senpai " / Tobi sa z ničoho nič rozplakal a vykrikoval pritom Senpai, Senpaiiiiiiiiii / E? Ale vráťme sa k Vám čo pohladávate v tomto lese? Tobi si jednu ruku položil za hlavu a poškrábal sa....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 22:12

''Hmm?''Rychlým pohybem jsem se podíval na příchozího.''Ale..?Jak?Necítil jsem tvou přítomnost jaktože si se tu najednou zjevil?''V očích se mi objevil sharingan.''Ale to je v tuto chvíli jedno..Zrovna tě hledám'',řekl jsem a objevil se za ním.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 22:20

ÁÁÁáá veď to je Shunshin no Jutsu ,, Tobi začal rozhadzovať rukami tak prudko, že strelil Akyiovi facku po tvári " óó? Nezranil si sa? Neskúšaj byť cool lebo v tom byť cool na mňa nikto nemá, mal som od tohoto oboru skvelého učiteľa... Senpai... Ty si prednedávnom bojoval a prišiel si o chakru a aktivuješ tu na mňa tie červené oči? E? Čo ti tak môžeš odo mňa chcieť? Dúfam, že nič zlé lebo moje Jutsu sú na úrovni Kagov alebo aj ocasých démonov. ,, Tobi dal svoje dve ruky pred tvár a začal s nimi mávať tak, že si dal sám facku... " H? Niečo sa v mojich super hmatoch pokazilo, ale to nevadí ak budem chcieť predvediem ti moje super cool vylepšené Shunshin no Jutsu, ktoré je dvakrát rýchlejšie ako Shunshin žltého bleska... / Óó pane daj mu večnú slávu / Tobi sa začal detinsky a ironicky smiať....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 22:24

Díky Sharinganu jsem předvídal jeho pohyby,takže jsem se facce vyhnul.Jak se dokázal sem takhle dostat?On to hraje nebo je vážně takový?''Stále mi ta chakra stačí na to abych tě přinutil mi něco říct.''Dodal jsem polohlasně a ve velké rychlosti se rozeběhl proti němu a Katanou ho přesekl přesně v půlce jeho těla.''Nebo tohle je taky jedna možnost'',dodal jsem a z očích se mi vytratil sharingan,počemž jsem zandal svou katanu do pouzzdra na zádech.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 22:31

,, Meč ma presekol presne v polke tela a ja som padol na konár, keďže bol dosť hrubý ostal som tam stále vysieť " ,, Tobi nejavil žiadne známky života a všetko ukazovalo na to, že je mŕtvy " Tvoje Shunshin no Jutsu je hrozne rýchle a to nehovorím o švihu s katanov.... ,, Tobi sa postavil a pozeral na Akiya vedľa ktorého zrovna stál " Háháha... minul si.... kiš, kiš minul si... No, ale keď sa nad tým zamyslím tak ani neviem ako by som ťa porazil aj keď moje útoky sú najlepšie na svete... no ty si moc rýchly... / Tobi sa zamýšľal / O čom sme to vlastne hovorili? ,, Tobi sa opäť poškrábal na hlave " Aháááá už viem... čo si to odo mňa vlastne chcel? Prečo si hľadal mňa ,, pána sily "?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 22:33

Minul jsem?Otočil jsem se znovu na něj s nechápavým výrazem a pustil Katanu.''Chci vědět..Kde je uchiha Madara'',řekl jsem,koukajíc mu na díru v masce na rpavé straně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 8:43

Uchiha Madaraaaa? E??? To je kto? Mám dojem, že nepoznám nijakého Uchihu Madaru.... ,, To bude asi nejaký kňaz alebo pápež " dodal Tobi... Aaaaale mám nápad, ja by som dokázal zistiť kto je ten Uchiha Madara a ... aaa .... hmmm... niečo zato chcem, čo povieš... / Fňuk, Fňuk.... Deidara-senpai musíte byť na mňa hrdý... už som skoro tak cool ako vy / H?E? Nehovorili sme práve o niečom? Jasnééééé, hééééj už viemm.... ak ti zistím informácie o tom kňazovi či pápežovi či čo je zač daruješ mi niečo? Tobi dodal spokojne... ,, Tobimu sa zvrtla noha na strome a padal prudkou rýchlosťou dole zo stroma "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon 26 Dec - 9:54

"Řekl bych že na takové věci nemáme čas !" křiknul jsem na toho šaška v masce
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Nawaki Mon 26 Dec - 10:04

"Prestante robyt hovadiny" Pozeral som sa na Tobiho "Odkial poznas Deidaru je uz pekne dlho mrtvy"
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 12:58

''To je teď všechno jedno...Já vím kdo to je chci zjistit kde to je..A co by jsi za to přesně chtěl?''Zvolal jsem poslední slova směrem k padajícímu zamaskovanému muži a očekával jeho odpověď.Zná Deidaru?Že by to byl jeho společník?Ale proč by Deidara chtěl takového společníka?Zamyšleně jsem ho sledoval,už s deaktivovaným sharinganem,aby mi zbytečně neubývaly poslední zbytky chakry.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 15:20

Nóóó ono je to totiž tak, ja poznám Deidaru-senpai lebo bol môj spoločník a bol mojím učiteľom v obore byť C00L. ,, Ach Deidara-senpai zachvíľu budem viac cool ako vy, nehnevajte sa za mňa zato " E???? ČO ja chcem? ČO mi ponúkneš? Ja dokážem vystopovať toho Madaru vďaka môjmu Shunshin no Jutsu, ktorým dokážem obletieť svet za jedinú noc, presne ako Santa Claus... Som najsilnejší ninja na svete a preto má každý predo mnou rešpekt... ,, Tobi hovoril vety už keď ležal na zemi " ,, Tobi vystrel ruku na znak, aby mu niekto pomohol vstať. " óóó úúúú pomôžte mi vstať prosím lebo sa spravím tak C00L, že s vami už neprehovorím / Tobi otočil svoju hlavu na znak toho, že je urazený no ruku tam stále nechával /

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 15:26

''Hmm..Jestli vážně dokážeš vystopovat Madaru tak tě nezabiju..''Řekl jsem neochotně a nepohnul ani brvou.Musí to být někdo z Akatsuki,Deidara neměl povahu na to být s někým partner sám od sebe.Seskočil jsem dolů asi metr před něj a mež mu dal kousek ke krku.''Začni heldat teď..Budeme čekat tady jestli se nevrátíš do hodiny,pak najdu já tebe a zabiju tě''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Nawaki Mon 26 Dec - 15:35

"Nemyslim ze ak ho teraz pustis tak ho este uvidime" Podal som Tobimu ruku. "Hodi sa nam kazda ruka do timu"
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 16:03

,, Keď Nawaki podal Tobimu ruku tak ju chytil a postavil sa, no keď počul slová Akiyuuho tak Tobi spustil " Čooooooooooo? Nie ja nechcem ešte umrieť, prosím ušetrite môj biedny život.... ,, Tobi sa skrčil na zem a otrčil sa im zadkom, pričom si hlavu dal k zemi a chytil ju oboma rukami a trásol sa " nnnniiiieeee jjjjaaaa eeešššttte neeeechcemmmm zooomrieeeeť.... / Tobi spomínal na slová Deidaru- senpai: Tobi nemôžeš sa ničoho báť, a keď sa už bojíš musíš byť C00L, jediné čoho sa môžeš báť a nebyť pritom C00L je toto: Kats, Kats, Kats... / ,, Tobi sa prestal triasť a otočil sa k nim " Vy ste všetci z Uchiha klanu, že???? Už viem čo chcem, už ttoooo vieeeeeeem... Čo ak Vám poviem, že chcem vaše oči? / Tobi netrpezlivo čakal na ich reakciu / Odmietam hladať Madaru ak mi nedáte to čo chcem.... / Tobi zasa spomínal na Deidaru a hovoril si pritom, že som C00L, som C00L, som C00L /

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 16:15

''Tohle nemá cenu...Naše oči?Jestli to myslíš vážně tak tě zabiju hned tady'',usmál jsem se a podíval se mu do díry,která vedla k jeho oku.''Takže..Můžeš najít Madaru...Půjdeme s tebou Nawaki má pravdu pouštět tě samotného by nemělo žádný smysl..A do té doby se rozmysli co doopravdy chceš''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 37 Empty Re:

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 37 z 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru