Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář velitelství spojeneckých sil

+3
Akasuna no Ruki
Akasuna no PiliKKa
Yoko Ayme
7 posters

Strana 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Jul - 22:21

Kancelář velitelství spojeneckých sil 800px-Five_Kage_Summit_Anime

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 10:45

Posadil jsem se na určené místo a čekal až se ostatní posadí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 10:48

Došla jsem do sálu. Posadila jsem se na své místo a unaveně si oppřela lokty o stůl. Dále jsem vyčkávala, než se tu nashromáždí ostatní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 15 Jul - 10:52

Vešla jsem do místnosti a porozhlédla se. Mlčky jsem zaujala svoje místo a podepřela jsem si rukou bradu. Poté jsem vyčkávala na ostatní a i na to, co se bude dít dál.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:01

"Tak, jsme tu skoro všichni. Mifune poslal zprávu, že jeho Samuraiové už jsou na cestě. Vaši Shinobi jsou tu také. Jen mám jednu připomínku, jak jste to vyřešili s vašim Rootem?" pohlédl jsem zvědavě na Hitomi.
"A co, se vlastně stalo s Kyuubim."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:13

Upřela jsem oči na Danzoa.
,,Neměla jsem co řešit. Díky mé sestřenici pouze vím, že se snaží získat post Mizukage, tudíž se mě snaží odstranit, přinejlepším pouze zbavit titulu. Yuuki Botan pro něj pracovala, ale ztratila vzpomínky, takže mi o něm přestala podávat informace a stejně je na tom i on." zamyslela jsem se.
,,Co se týče Kyuubiho, to opravdu netuším. Nedávno jsem se dozvěděla, že on ho získal. Kam ho zapečetil, to ale nevím." zavrtěla jsem hlavou a zamračila se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:18

"Hm, takže není jisté, že se přidá k Alianci. Soudím, že bude jednoduší se ho zbavit a přinést Kyuubiho sem. Mizukage! Vytvoříte s Tsuchikagem přepadový tým a zajistíte, aby ROOT v Kirigakure dnes padl!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:25

Vstúpil som do miestnosti.
"Prepáčte, že meškám, ale dalo mi dosť práce nájsť túto miestnosť." Pokúsil som sa o úsmev.
Posadil som sa. Nevedel som čo zatiaľ preberali, ale slovo Tsuchikage som započul.
"O čom hovoríte?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:33

Zarazila jsem se a vzápětí ušklíbla. ,,S radostí." zaryla jsem si nehty do kůže. V hlavě se míhaly mylšnky na jeho zabití. Popravdě, byla jsem dost nervozní. Podívala jsem se na Tsuchikageho.
,,Máme misi, Tsuchikage-sama. Dnes v Kirigakure musí padnout velitel ROOTU, který vlastní Kyuubiho." usmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:35

"V pořádku, jak to vypadá s vašim Yonbim?" kývl jsem na pozdrav.
"našel jste hostitele?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:39

"Hmm, zatiaľ nie, ale mám kandidáta. Musím počkať, kým sa nebude cítiť lepšie."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:43

"Dobře." zapsal jsem si do svých poznámek poznámku o Yonbim.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:52

Otočil som sa na Mizukage.
"ROOT v Kiri? To znie nebezpečne."
Nenapadlo ma, že budeme ničiť vlastnú armádu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:54

"ROOT v Kiri, se nevyjádřil k Alianci, neposlouchá nadřízené a má vlastní cíle. Proto je nutné se jich zbavit, dřív, než se přidaj k Akatsuki."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 11:57

"ROOT by mala byť elitná jednotka shinobi, ktorá sa stará o blaho dediny, ale nespadá pod Kage. Prečo by sa postavili proti vlastnej dedine?"
Ani som nevedel, že Kiri má tiež túto jednotku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:01

,,Hai," přikývla jsem.
,,Protože mě nemá rád." usmála jsem se. ,,Nechtíc jsem mu vzala post Kage, o který usiloval už za doby Rokudaime Mizukageho." nakrčila jsem obočí a povzdychla si.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:03

"Chápem." Prikývol som.
V Iwe našťastie nikto taký nie je. Alebo o ňom iba neviem.
"Koľko ľudí si na túto misiu môžeme zobrať, Hokage-dono?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 15 Jul - 12:04

Nechtěla jsem je rušit v debatě a plánování, útok na ROOT v Kiri prozatím nebyl pro Sunu, tak jsem poslouchala a prozatím mlčela. I když zmíňka o bijuu a případných nových jinchuuriky mě velice zaujala. S mým návrhem prozatím počkám.. Teď se řeší důležitěšjí věci..
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:06

"Stačí malý tým elitních Shinobi.." podíal jsem se na něj.
"Nesmíte se prozradit. Můžu doporučit Mikomi Hyuugu.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:08

"Mikomi Hyuuga? Ešte som ju nevidel bojovať, ale musí byť určite skvelá."
Pomohla pri presune pacientov a aj vďaka nej Akatsuki na Iwu nezaútočili.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:10

"Hai, je nadaná členka, Hyuuga klanu. Vezměte si celý její tým, nebo jednete tak, jak sami uznáte za vhodné." pousmál jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:14

Mikomi?...Výborně, to se mi bude hodit.. pousmála jsem se. Stejně tak se bude hodit Yuuki..Možná bude výhoda, když na něj pošlu jeho studentku..Hmm, její tým?
,,Mohu se zeptat na členy v Mikominým týmu?" naklonila jsem hlavu na stranu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:15

"Naomi Hyuuga, Shijin Hyuuga a nově Tobiru Senju." trochu jsem se zamračil.
Ať už jdou, ztrácíme čas.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:17

"Vieme niečo o schopnostiach veliteľa ROOTu? A koľko ľudí je na jeho strane?"
Asi by sme už mali ísť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Anonymní Fri 15 Jul - 12:19

"To vám zdělí Mizukage-dono."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář velitelství spojeneckých sil Empty Re: Kancelář velitelství spojeneckých sil

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru