Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

2 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Ulice

Příspěvek pro Anonymní Mon 30 May - 19:56

First topic message reminder :

Tiché ulice mesta, kadiaľ ľudia zvyčajne nechodia...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 15:07

Sikla som od bolesti no .. bola taká príjemná !! milovala som bolesť! z úst mi aj tak začala tiecť krv keď mi jednu vrazil.. následne sa mi prisal na ústa a vtedy spravil tú najväčšiu chybu vo svojom živote. Následne som mu jeho jazyk stiskla do zubov a doslova som mu ho odkusla ! následne som tú časť ktorá mi ostala v ústach vypľula aj s časťou jeho krvi. A jéje.. niekto sa nám tu naštval.. zachichotala som sa takým nadšeným až. .desivým spôsobom a pohľad som hodila na roztrhanú vrchnú časť oblečenia !! Tie šaty mi kúpila RAIKAGE ! tým činom si tí ľudia podpísali rozsudok s Jashinom-sama !!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Sep - 15:14

Zaječel bolestí a z úst se mu začal rynout velký proud krve."tiuy mchoio...jeáá..ttiě...zabujieu!" Vytlačil ze sebe něco nesrozumitelného a svalil se na zem, držíc se za pusu a dál řval. Ti ostatní jen chvíli vykuleně civěli."To si po..ala!" Seběhli se kolem ní a začali do ni kopat a bouchat pálkami, dřevy, kovovými tyčky, vším, co měli po ruce. Nehleděli na nic a jen bezmyšlenkovitě řezali dál."Zhebni ty zk..vená mr.o!" "Chcípni!!!" Přeřvávaly se navzájem."Pak si užijeme s tvým mrtvým tělem!!!"
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 15:19

Znášala som rany, krv mi tiekla z mnohých miest.. cítila som ako mi praskajú kosti, sem tam mi aj prerazili pokožku no až keď trocha ochabli vo svojom snažení.. som prehltla vlastnú krv, bola to u mňa taká zvláštnosť narozdiel od ostatných, mne stačila vlastná krv aby som sa dala do Jujutsu podoby !. Následne moja pokožka sčernala a mne sa na tele vytvorili biele znaky.
Ulice - Stránka 2 Beijing___Hidan__s_sister__by_TheBestJashinistEVA
Hodila som taký dosť usmievavý a veselý pohľad na všetkých ktorý do mňa mlátili.. Shineee .. vyplazila som na nich jazyk a vzápätí som jedného z nich chytila za nohu, následne mu celá noha začala horieť bielym plameňom a doslova sa mu to ťahalo po celom tele, boli to nepredstaviteľné muky, aj keď to jeho telo nespálilo na pool vytváralo to takú agóniu ktorá by po chvíľke zabila asi každého.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Sep - 15:30

Všichni rázem jakoby zkoprněly a úplně se při pohledu na ni vyděsili. Nikdy v životě nic takového neviděli. Jednoho z nich pomalu začali zachvacovat plameny. Začal řvát na celý kolo. Chtěl je uhasit, ale nešlo to. Už hořelo celé jeho tělo. Byla to nepředstavitelná muka a prožíval je dokola a dokola. Stále se zmítal, ale bylo vidět, že už asi dlouho nebude. Všichni měli vytřeštěné oči a vyděšeně na to vše hleděli. Potom se se strachem a smrtí na tváři podívali na tu holku. Jen panicky začali couvat a někteří se dokonce otočili a rozběhli pryč, ale byli jen dva směry a ulička byla úzká. Všichni se tam naráz chtěli nacpat, aby unikli a to byl ten problém.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 15:34

Tsch...che..hi.. muhahahaaa !! zasmiala som sa a následne som zodvihla ruky. Všetky prístupové cesty zachvátili biele plamene ktoré boli neústupné no ďalej sa nešírili.. čo sa stalo? nechceli ste si užiť moje telo? heee? ako sa vám páčim teraz sr*či He? zaškerila som sa a zatvárila som sa úplne nevinne. následne som k nim pomaly kráčala.. pri ceste k nim som však doslova zakopla a spadla som na zem čo úplne pokazilo ten dramatický pochod !!! Auajs ! zamumlala som nešťastne a začala som si šúchať hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Sep - 15:43

Chtěli utéct, ale nešlo to. Plameny byli všude a oni už nevěděli, co dál dělat. Dva dokonce se rozhodli tím plamenem proskočit a pak toho horce litovaly, protože plamen je celý zachvátil a oni pomalu ve velkých mukách umíraly. Ten první, co stále hořel na zemi, už jen nehybně ležel.
Potom se však to "něco" pěkně natáhlo na zemi a pár z nich neudrželo smích, což ale asi byla velká chyba a záhy si to měli uvědomit.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 15:57

Rýchlo som sa postavila a hodila som naozaj odutý výraz !!! BAAAKA! čomu sa smejete ?! zahučala som na nich pri čom som od tej hanby potlačovala slzy ! Bola som hroozne vytočená.. hroozne moc vytočená až som to nakoniec nevydržala a rozbehla som sa na nich ! Vyzeralo to naozaj nebezpečne, no keďže som mala vždy obe nohy ľavé tak som tesne pred nimi zletela a znova som sa vytrepala na zem, dokonca zo mňa začala zliezať Jujutsu podoba.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Sep - 16:16

Najednou všichni ztichli, když se znovu zvedla a rozběhla se zuřivě k nim. Ale těsně před nimi zase zakopla a hodila ukázkovou hubu. Znovu se neudrželi smíchu as když viděli, že se vrací do normálu zase se začali formovat kolem ní do kruhu a v ruce už drželi zbraně."Takže nejsi to, na co si hraješ...si jen obyčejný nemehlo..." Uchechtl se a napřáhl tyč.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 16:22

Sakra buď ticho baka !! zahučala som a v momente sa okolo mňa začali zjavovať prízraky, duchovia.. dokonca aj démoni.. alebo to tak aspoň vyzeralo ! Všetky v momente začali napadať tých mužov okolo, doslova ich začali trhať, vysávať z nich chakru a žrať ich duše ! Nechali mi iba jedného.. toho, keď som sa postavila, som pomocou genjutsu pripútala čiernymi lankami o kríž ktorý sa za ním v momente objavil.. od nervov som mu doslova vyškrabala oči a následne som mu tou krvou začala po tele kresliť rozličné znaky a znamenia, keď som to dokončila tak som zo seba zhodila dotrhaný vrch a začala som kresliť tieto znamenia aj po svojom tele, boli úplne identické no on to už nemal ako vidieť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Sep - 16:32

Všude se ozýval jen děsivý křik a řev, jak postupně každý z mužů padal v obrovských mukách na zem mrtvý. Duše neměli slitování a všechno bylo tak nehorázně děsivé. Jejich poslední chvíle byli ty nejhorší. Nakonec tam zůstal už jen jeden. Ten jen vyděšeně couvl zpátky, ale narazil na něco, co nevěděl, co je. Okamžitě ho něco svázalo."Prosím..." To bylo však to jediné, co stihl vyslovit, než začal řvát, jak nejvíc mohl, protože mu právě ten...ten ďábel vydloubl oči. Byla to nehorázná bolest a on se ocitl v temnotě. Cítil jak její ruce rejdí po jeho těla. Za chvíli to sice ustalo, ale to zvýšilo ještě víc jeho strach. Nevěděl, co se děje, byl ponořen do čisté temnoty a nemohl se ani hnout. Šílel z toho a kdyby mohl, tak brečí jako malé dítě."Prosím...u-už mě n-nechte..." Vykoktal ze sebe.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 16:37

Pozerala som sa na neho takým spaľovacím pohľadom.. na to roztrasené klbko ktoré ma pred chvíľou chcelo znásilniť !!!.. no.. čo sa to u mňa ozvalo? sama som ten pocit viac menej nepoznala.. bol to súcit? keď som videla ako trpí tak som doslova na chvíľku zaváhala.. Stačila už len myšlienka a on by zažil najväčšie muky aké nevedel vytvoriť nikto iný než ja. Prečo by som mala? spýtala som sa po tichu aj keď som.. viac menej váhala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Shinobi Sun 25 Sep - 16:46

Ten se jen roztřeseně podíval po směru hlasu."J-já...n-netrpěl jsem už dost?" Nic jiného ho teď nenapadlo."Nadosmrti už budu b-bez z-zraku a n-nikdy už n-neuvidím světlo a o-ostatní také ne..." Toto byl už sám o sobě velký trest a dál s tímto žít muselo být hrozné.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 16:52

Zrazu mohol pocítiť ako stráca vedomie.. ani nie o pár sekúnd na to keď otvoril oči tak videl.. mal ich tam .. na meiste, ležal na zemi a jeho parťáci boli do jedného mŕtvi.. okrem neho, ja som sa tiež práve ako keby "prebúdzala".. Yume genjutsu.. je to dosť mocná zbraň.. už si videl čoho som schopná? vypadni, ešte niekedy budeš "polovať" na dievčatá.. tak ti tie oči vyšklbnem, odseknem ti každú jednu končatinu a zaručím ti že svoje posledné minúty života stráviš v nepredstaviteľných mukách.. zavrčala som pri čom som si pretrela rozospaté oči, stále ma však štvalo to oblečenie, s tým som už však nemohla robiť nič, len som si hrudník zakrila rukami ktoré som si na hruď položila s takým prekríženým spôsobom a následne som začala cupkať preč, preč od tohto, všetky ohne rázom ustali.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 25 Sep - 18:03

stále jsem na začátku té uličky a vše pozorně pobaveně sledovala

stáhla jsem si z ramen svůj plášť, tak že jsem byla jen v kimonu a jakmile přicupkala ke mě plášť jsem jí přehodila přes ramena

"To bylo víc jak působivé." řekla jsem sladce
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 18:05

Vyvalila som na Reinu takééé veľké oči no nijak som sa nebránila, vlastne som si na seba ten plášť tuhšie pritiahla. K..kto ste? spýtala som sa trocha koktavým hlasom no dalo sa povedať že ma tá pochvala potešila. Len som si jednou rukou zotrela krv ktorá mi tiekla z čela, úst a nosu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 25 Sep - 18:11

"Mohla bych být ta která by ti mohla hodně nabídnout." řekla jsem stejným hlasem v ruce se mi objevila zelená chakra a dlaň jí přiložila na čelo a druhou jeden prsty na rty, ihned se to začalo léčit
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 18:13

Keď sa mi zranenia začali liečiť tak sa mi oči viac menej úplne rozžiarili.. aj som sa trocha pousmiala. A..ale prečo? prečo by ste mi mali niečo dávať? prečo mi teraz pomáhate? spýtala som sa trocha koktavým hlasom, bolo to viac menej prekvapenie po tomto zážitku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 25 Sep - 18:17

doléčila jsem jí i poslední zranění a pak se postavila a podívala jsem se jí do očí

"Zaujala si mě jak si se postarala o ty týpky i když jsem jednu chvíli měla pocit, že bych měla zasáhnout. Zajímalo by mě co dokážeš víc a třeba by se s tím dalo něco dělat a vyzvednout na větší úroveň. Dokázala by jsi uchránit i něčí život?" vyjímečně jsem se na ní podívala a dokonce mi i blýsklo v očích a zůžili se mi panenky na úzkou čárku
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 18:22

Ochrániť.. niekoho? zamumlala som po čom som viditeľne zosmutnela.. chcela som ochrániť Rin-chan.. a niekto ju aj cez to zabil, nebola som pri nej keď ma potrebovala ! .. toto sa už nikdy nesmie stať ! zamumlala som nešťastne no len som prikývla.. ale myslím že áno, som Jashinistka, ja nezomriem a bola by som ochotná postaviť sa pred toho niekoho, nech už na neho letí čokoľvek..a..ale.. už nikto taký nie je.. zosmutnela som ešte viac, sklonila som hlavu k zemi a tuhšie som si k sebe pritiahla plášť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 25 Sep - 18:29

jemně jsem jí nadzvedla hlavu, aby se dívala na mě podívala a vlídně jsem jí řekla s úsměvem

"Však on by se určitě opět někdo našel." pohladila jsem jí po vlasech
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 18:32

Zapozerala som sa jej do očí, chvíľku som sa v nich stratila a následne som sa pousmiala, doslova som sa na ňu vrhla.. objala som ju a hlavu som zaborila niekde do nej. Nepustím !! zaškerila som sa, bolo to až zvláštne, ako rýchlo si niekoho takého viem nájsť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 25 Sep - 18:47

pousmála jsem se

Vážně kouzelná pomyslela jsem si

"Nechtěla si nějaké sladkosti? Mohly by jsme jít támhle naproti na horkou čokoládu a ty bys mi pověděla jak se jmenuješ a něco o tobě."
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 18:49

Len som zodvihla pohľad ku jej tvári a tak nadšene som prikývla. Haaai ! zaškerila som sa po čom som hlavou pootočila na zmieňovaný obchod. Stále som ju však nepúšťala, nechcela som, nie teraz keď som ju našla. Ale tá energia a radosť zo mňa doslova sršali ..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 25 Sep - 18:58

jemně jsem jí však ze sebe oddálila a nabídla jí ruku a došly jsme spolu do toho krámku a enchala jsem nám připravit čokoládu posadila jsem se na stoličku a stále se na ní dívala

"Tak copak mi povíš?" pousmála jsem se
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 19:03

Heem, volám sa Atsuka ! povedala som nadšene pri čom som sa zapozerala na čašníčku ktorá nám mala doniesť tú čokoládu.. vlastne som bola dosť nedočkavá a aj dosť nenásytná takže som bola viac menej, naspeedovaná ! tiež mám aj prezývku ! Joosh prezývku aj keď, nie zrovna príjemnú.. ehm.. j..ja som omylom vyzabíjala celý môj klan, a tak ma v kumogakure prezívajú démon z oblačnej, alebo tiež oblačný démon.. tieto slová som skôr zamumlala no hneď na to som sa tvárila akoby nič! a znova som sa na Reinu rozžiarila. Keď nám doniesli čokoládu tak som sa do nej s takým elánom pustila !

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru