Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídla rodiny Gantetsu

3 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Tetsuya Fri 27 May - 15:17

First topic message reminder :

Luxusné domy, v ktorých sídli väčšina zbohatlíkov vrátane rodiny shinobiho známeho ako Densetsu no Annin pochádzajúceho z Iwagakure...
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 34

Návrat nahoru Goto down


Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 11:21

Můj experiment?Pleteš se nejde získat nesmrtelnost.Pouze někoho vzkřísit na tomto experimentu jsem pracoval,ale to je jedno"Objevil jsem se u nej s mečem u jeho hlavy."Řekni proč si ublížil Amayo."
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 11:26

"Amayo poslúžila k tomu, aby som bol schopný svoju látku dokončiť. Je jej síce naozaj málo, ale budem toho schopný. Názorne ti predvediem, čo to znamená skutočná nesmrteľnosť."
Vtiahol som sa pod zem a objavil ďalej od neho. Z tela mi vyliezlo niečo, čo pripomínalo hada (ako v Naruto Shippuuden Movie 1), čoho som sa napil.
"Pokochaj sa skutočnou silou bijuu!"
Moje telo sa začalo meniť. Oči mi žiarili a z popraskanej pokožky sršala fialová chakra. Vyzeral som presne, ako to mám teraz na avatare (pre lepšie predstavenie si).

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 11:28

Chápu to,ale mám pro tebe špatnou zprávu mé jméno je Neuro Uchiha jsem jediný Uchiha,který dokáže ovládat všechny bijuu pomocí sharinganu.Tvoje síla je zajmavá,avšak dočasná.Podíval jsem se mu do očí a svázal jsem ho pomocí Genjutsu Shibari.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 11:32

"Genjutsu, ktoré ma má spútať? Úbohé, nie je možné, aby si ovplyvnil tak obrovské množstvo chakry, akým teraz prekvitám!"
Z mojich úst sa ozýval hluk. Napriek tomu, že to bolo skoro nemožné, podarilo sa mi pohnúť rukou.
"Prelomím tvoje genjutsu fyzickou silou, ktorú mi toto enormné množstvo chakry ponúka!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 11:34

Tak jsi lepší než Chuunin no bože tohle je amaterské genjutsu.Moje síla je daleko větší.Udělal jsem pečetě Katon: Karyuu endan (e. ohen: technika dracej ohnive strely) a poslal je přímo proti němu.Pro jistotu jsem použil Madarův sharingan na odstranění mého těla.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 11:37

Preletel som ňou bez jedinej popáleniny. Dokonca vyššou rýchlosťou, než akou to mohol Neuro sledovať sharinganom, som cez neho preletel a stena, do ktorej som narazil za ním, zanechala obrovskú dieru.
"Takže tomuto hovoríš sila?! Schovávať sa za techniku niekoho iného!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 11:40

Je to technika mého předka tak proč né že?"Na rtech se mi objevil úsměv.Jak to říct moje techniky jsou maličko horší,ale je pravda že spousta mých technik spočívá díky předkům.V ruce se mi tvarovala menší charková koule a já s ní narazil do Goemona a zařval"Rasengan!".
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 11:43

Po náraze z napadnutého miesta vystriekla láva, ktorá pokryla jeho ruku, čo mohlo byť dosť nepríjemné.
"Moje telo teraz nepozostáva z ničoho iného, než z chakry a lávy."
Vlastnou hlavou som vrazil do tej jeho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 11:47

Zasyčel jsem a na tvářích se mi objevil úsměv,ale hned poté mě udeřil hlavou a já padal na zem ale objevil jsem se daleko před ním."Takže láva a chakra tohle bude asi na dlouho,ale už vím jak na tebe + si nemůžu tady dovolit trčet.Chcu zase vidět Piliku,Amayo a Rukiho a ty mi tady nebudeš křížit cestu."V očích se mi zjevil Mangekyo sharingan a já ho vtáhl do Tsukuyomi.Genjutsu vypadalo jako by ho jeho moc opouštěla a stával se starým scvrklým dědkem,který se nedokázal ani postavit.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 11:53

"Ultimátne genjutsu, v ktorom si schopný ovplyvňovať čas. Technika mangekyou sharinganu. To by mohol byť problém, bohužiaľ ta asi sklamem. Odkedy som sa zmenil na chakrové monštrum, moje telo sa pohybuje samo."
V ruke sa mi objavila lávová guľa.
"Yōton: Nenshō Kansetsu." Hodil som ju rovno na Neura. Mal iba jednu možnosť, buď sa tomu vyhne a preruší genjutsu, alebo dostane priamy zásah.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 11:56

Zrušil jsem genjutsu ale neuhl.Udělal jsem asi 8 chakrovách psů z vody,který na něj zaráz vypustili Suiton:Mizu rappa.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 11:59

Láva pod vplyvom chladu stvrdla a Neuro dostal ranu ako kameňom.
"Chceš ma roztrhať? To asi nepôjde."
Až teraz som si uvedomil, že som v nebezpečenstve. Ako náhle sa do mňa psy pustili, niektoré miesta skameneli. Čo najrýchlejšie som sa vďaka mojej rýchlosti vzdialil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 12:02

A to si ještě nezažil až budou v tobě nebo až já použiju svoje techniky.Tvé tělo se rozpadá pomalu ale jistě.Říkal jsem ti nesmrtelnosti nejde takhle získat.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 12:04

"Stále hovoríš, ako keby si mal nejak extra navrch. Ale pozri sa na to takto, máš na ruke popáleniny tretieho stupňa a pravdepodobne otras mozgu. Zatiaľ čo ja mám iba skamenené boky, snáď si ale nemyslíš, že ma to zastaví."
Využil som čo najviac lávy z môjho vnútra a prelomil skamenené časti tela, vďaka čomu som bol zasa ako predtým.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 12:11

Popáleniny ano,ale to přeziju.Ohledně otřesu ten nemám dostal jsem větší rány.Udělal jsem nové světelné kuličky a poslal je proti němu.Některé do něj vletěli a vybuchoval uvnitř a některé ho odstřelovali z pozadí.Já se opět skryl do Mangekya.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 12:20

Vzhľadom na to, že celé moje telo bolo z chakry a lávy, to nemalo žiadny efekt. Dostal som tik do oka. Bol som už vytočený, chystal som sa to skončiť.
"Je tu možnosť, aby tvoje taijutsu prekonalo to moje, predsa len mám už svoj vek. Každopádne je to to posledné, v čom si ma prekonal! Ja som totiž ten, kto prekoná čokoľvek! Podobné prešľapy sa už nikdy viac nestanú, ak ťa zničím svojou najsilnejšou technikou!"
Vytvoril som pečate. Zo zeme z každej strany začala chŕliť láva, nebola možnosť úniku. Formovala sa do bariéry, ktorá pokrývala celý dom a možnosti úniku kvôli mojej chakre neboli.
"Yōton: Kazan no Jutsu! Práve používam všetkú svoju chakru na tento jeden útok. Toto je skutočná technika triedy S, ktorá presahuje aj svoj vlastný potenciál! Oddeľuje nás od vonkajšieho sveta, nachádzame sa práve v strede sopky (nie doslova samozrejme xD)! So svojim úbohým časovým limitom ju nikdy nebudeš môcť prežiť! S tak obrovským množstvom chakry ju totiž môžem používať pokojne aj niekoľko hodín!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 12:28

Vyskočil jsem trošku do vzduchu a zapíchl meč do země a stál na něm.Meč nemohl být zničený lávou neboť byt ze speciálních surovin a měl v sobě mou vodní chakru.Udělal jsem pečeť na Suiton: Bakusui Shouha věděl jsem že nikde není voda ale byla tam má chakrová stvoření a z nich jsem načerpal vodu a vlny poslal na Goemona.Mám na kahánku všude je láva tímto tempem se tu za chvíli uškařím.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 12:31

Všetko sa neodvrátiteľne plnilo lávou. Nikto okrem nás dvoch tam už nebol. Voda sa ku mne síce stačila dostať, ale stvrdla mi iba tvár. Nebol som schopný rozprávať, ani vidieť, no na tom už koniec koncom nezáležalo. Technika pokračovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 12:50

Skočil jsem a ve skoku jsem vzal meč.Ubalil jsem kolem sebe světelný štít ale pouze na chvílu.Použil jsem veškerou chakru na vodní střelu abych mohl zabít Goemona.Voda skameněla kompletně celého goemona ale láva mě dostala a spálila mi záda a kousek levé ruky z které mi slezla kůže.Goemona jsem rozsekl a byl určitě mrtev.Ihned jsem se přemístil a ležel na zemi daleko od budovy bez chakry a s velmi vážnými popáleninami
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 12:54

Všetká láva zo mňa zmizla, ostala iba chakra. Bol som schopný vnímať, ale nemal som telo, ktorým by som sa pohyboval.
Asi som sa trochu prepočítal, čo urobím teraz?! Nemôžem sa hýbať, nič necítim, nič nevidím. Smutný koniec legendárneho shinobiho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 12:58

Doskočil som vedľa Neura. V rukách som držal Taikiho telo. Kabát som mal pošpinený od krvi zabitých Gantetsuho mužov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 12:59

Uviděl jsem muže před sebou a odkašlal trochu krve a omdlel z nedostatku chakry.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 13:05

Taiki nebol nijak zvlášť zranený a Neuro ma až tak nezaujímal. Položil som ho teda vedľa neho a pomalým krokom s rukami vo vreckách som sa dal na odchod.
Isto si tu niekto všimne, že sa niečo stalo.
PRESUN

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 May - 13:13

pomalu jsem se začal probouzet a uviděl jsem muže... posadil jsem se a nevěděl jsem kde jsem, riskl jsem to a vydal jsem se pomalým zmateným krokem za mužem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sat 28 May - 13:38

Stále jsem ležel na zemi nehybně.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídla rodiny Gantetsu - Stránka 2 Empty Re: Sídla rodiny Gantetsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru