Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům rodiny Kurotsuki

Goto down

Dům rodiny Kurotsuki Empty Dům rodiny Kurotsuki

Příspěvek pro Anonymní Fri 24 Feb - 23:48

Celkem velký dům, žiju tam já rodiče a sestra.
Pak ještě taky pár dalších členů, kteří dokáží ovládat gravitaci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům rodiny Kurotsuki Empty Re: Dům rodiny Kurotsuki

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Feb - 0:06

Došel jsem i s Akim v náruči domů, sestra otevřela. "To jsi si našel kluka?" Neměl jsem náladu. "Buď zticha!" přešel jsem do obýváku kde jsem ho položil na pohovku, pak jsem zmizel nahoře a vrátil se s peřinou a polštářem. To jsem dal za úkol sestře, ta ho hezky uložila, a když byla hotová, tak už jsem tou dobou usínal ve své posteli.
I kdyby Akiho napadla nějaká třeštěnost, tak by mu nevyšila je v domě uživatelů gravitace.
Nakonec jsem ještě řekl sestře, aby pokud buď vstane dřív než já, nebo pokud už nebudu doma, tak aby řekla jak to bylo.
Jo a taky jsem ji řekl že když se ráno probudí zaskládaný časopisy s yaoi tak se nic nestane.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům rodiny Kurotsuki Empty Re: Dům rodiny Kurotsuki

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Feb - 10:22

Rano jsem se probudil, zjistil jsem že Aki tady pořád je, a taky je hezky zaskládaný yaoi časopisy. "Skvěle ségra." Když jsem odcházel tak jsem ji řekl, aby dohlídla na to že nebude dělat bordel, taky jsem ji řekl že jestli jí řekne že ji zabije, že to nemyslí vážně, ale jedna Shinra ho nezabije. Ušklíbla se tomu, ale řekla že to udělá.
Já jsem si pohodovým krokem, v ruce s dalším pytlíkem Jahod a po kapsách další 2.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům rodiny Kurotsuki Empty Re: Dům rodiny Kurotsuki

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Feb - 12:46

Otevřel jsem oči a zjistil jsem že ležím na nějaké pohovce,na mě leží plno časopisů a co víc ona tu není.Mrcha..Problesklo mi hlavou,když jsem ze sebe shodil časopisy a postavil se na nohy.Když to nevyjde ani teď,vrátím se Satake.Pomyslel jsem když jsem tiše vyskočil z okna a zamířil znovu do kaceláře.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům rodiny Kurotsuki Empty Re: Dům rodiny Kurotsuki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru