Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotely

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Hotely

Příspěvek pro Tetsuya Fri 27 May - 15:10

First topic message reminder :

Obydlia, apartmány a hotely priamo v centre mesta...
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 34

Návrat nahoru Goto down


Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:05

Prošmejdil jsem pár hotelů a ptal se jestli neviděli nějakýho maníka s červenou kapucí skoro přes celej obličej. Asi ve 4 hotelu jsem se zaradoval, když mi na recepci že někdo takovej tam je, ale bližší informace mi dát nechtěli. Poděkoval jsem a začal hledat po hotelu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:11

Zvědavost mě přemohla. Zašklebil jsem se a řekl pro sebe. "Půjdu se podívat koho mučí..." Udělal jsem henge na někoho z hotelových zaměstnanců, pokojská nebo tak někdo xDDD. Otevřel jsem dveře a ženským hlasem řekl. "Stěžovali si na vás že tady někdo ječí." Pak jsem si všiml toho na posteli, jako pokojská jsem k němu přiběhl a začal jsem skoro pisklavým hlasem. "Panenko Maria, kdo mu to udělal?" Pak jsem si všiml té katany. Zapištěl jsem a při tom skočil do rohu místnosti. Nevěděl jsem že má sharingan.
Pořád jako pokojská jsem se krčil v roku a pozoroval s vystrašeným pohledem co bude dál...bylo to jenom nahraný, ale dobře nahraný.
Najdu co hledám? Ubránil jsem se úšklebku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:22

Uslyšel jsem křik, tak jsem se rozběhl na místo odkud vycházel. Když jsem s chodby viděl otevřené dveře zpomalil jsem a pomalou chůzí jsem se přibližoval ke dveřím.
Co se tam děje, nebo snad dělo?
U dveří jsem se na chvíli zastavil a poté jsem nahlédnul dovnitř, když jsem to všechno uviděl docela ve mě hrklo.
"Co se to tady děje"
Přesto, že jsem byl docela zaskočený jsem promluvil zcela normálně bez známek nějakého rozrušení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:29

Když tam vešel tak mě něco napadlo. "o...o....ona ho zabíjí!!!" Vyjekl jsem jako pokojská a rozběhl jsem se proti Mephistovi, pověsil jsem se mu na ramena a žadonil. "Pomoc." Pak jsem se přimknu až k němu a začal mu šeptat do ucha tak že to nikdo z nich nemohl slyšet. "To jsem já ty blbče. Arget. Poslouchej dobře, ona asi bude vědět kde je ten informátor, co to takhle z ní nějak dostat? Navrhuju jít jí po krku, co ty na to?" Dokončilo jsem tichou řeč a napodoboval pláč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:36

Poté co jsem si to vyslechl jsem mu pošeptal.
"Jestli je to tak, tak jo."
Poté jsem ho ze sebe setřásl a protáhl se, poté jsem si pomyslel.
A ještě jednou mi řekni blbče a schytáš to.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 20:43

Přešel k Arisu. Celý roztřesený jsem k ní došel. "Slečno uklidněte se...on vám snad nic neudělal, ale když mi něco řeknete tak vás budu ignorovat." Mluvil jsem už svým normálním hlasem, zrušil jsem henge. Naklonil jsem se k tomu polomrtvýmu týpkovi. "Co vám udělal?" Úmyslně jsem byl zdvořilí, líp se pak s lidmi jedná. "Potřeboval bych vědět kde najdu toho informátora, co, skoro všechno ví, skoro všechno zná a všechno má. Nevíte kde ho najdu?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 21:27

Mlčky jsem sledoval Argeta.
Doufám, že alespoň něco zjistíme.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Tetsuya Wed 21 Dec - 21:34

S úsmevom na tvári som sa vynoril zo zeme hneď vedľa Argeta Maireta, než si to stačil vôbec všimnúť. Kunai som mu zozadu priložil k hrdlu a škodoradostne sa zasmial.
"Práve si sa i so svojim kamarátom stal svedkom popravy odpadu podsvetia, do ktorého by som na tvojom mieste rozhodne nestrkal nos, ba čo viac, vzal by som si to do hrobu. Je to len moja odborná rada, ako zabrániť tomu, aby sa mi pošmykla ruka, ak mi rozumieš," prehovoril som zozadu chladnejšie ako obvykle, než som sa ho rozhodol pustiť a skopnúť na zem.
"Myslel by som si, že muž, ktorého hľadáte, budem asi ja, ale zaráža ma istá maličkosť. Ja som totiž informátor, ktorý všetko vie, všetko pozná a všetko má, tí so slovíčkom "skoro" sú všetko iba moje béčkové napodobeniny," poznamenal som sebaisto.
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 6:04

Jeho poznámku jsem přešel se slovy. "A co jsme viděly? Já si nic nepamatuji a on taky ne!" Pak jsem jen otočil.
"No to slovíčko SKORO, ta sedí, protože i vy jste někdo kdo není "bůh"." Nějak jsem se posadil že jsem se při tom i trochu opíral o arisu.
"Potřeboval bych aktualní informace o Nawaki Uchihovi." Sundal jsem si kápi a proto viděl, mé špičaté uši černé vlasy s rudými pramínky. A hlavně mohl poznat z jakého jsem klanu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 8:08

Těsně před tím než jsem zemřel, jsem zažil silnou bolest, která polila celé mé tělo... jediné co se mi nyní honilo v hlavě bylo: Zklamal jsem ...
Po chvíli jsem už můj dech utichl a mé tělo bez duše zůstalo ležet na zemi mrtvé ...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 8:29

Zaklonil jsem hlavu že jsem viděl na Arisu které se opírám o nohy a při to sedím na zemi. "Už je mrtvej, tak aspoň vydělej tu katanu." Pak jsem se vrátil pohledem zpět k Tetsyovi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Tetsuya Thu 22 Dec - 11:42

"Poprosil by som vás, aby ste ju ignorovali," poznamenal som k Arisu.
"Boh? Je iróniou, že všetci vaše nevyspelé pohľady obraciate k bytosti s neexistujúcim dôkazom bytia. Na druhú stranu, v mnohých náboženstvách je priam rúhavé predstavovať si ho v akejkoľvek fyzickej podobe. Pre ľudí sa totiž môže definovať aj ako "nekonečno" a "najvyššia pravda". Pravdu, ku ktorej sa obraciame, tvoria najvyššie postavení hodnostári a najbohatší žijúci ľudia. Ak teda túto pravdu šírim medzi vás, biednych občanov, neznamená to snáď, že som prorokom? Že cezo mňa prehovára boh sám?" rozhodol som sa mierne rýpnuť do filozófie.
"Slovíčko "skoro" je pre mňa ničím, "nič" pre mňa neexistuje, čo mi pripomína, že ak si myslíte, že vás tieto informácie nebudú nič stáť, ste na omyle. Čo mi môžete ponúknuť za toho červa Nawakiho?"
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 14:12

Ucechtl jsem se a líp se uvelebil když jsem se opíral o Arisu.
"No tak mám peníze...on je spíš doprovod, nebýt toho že jsem se o vás doslech...od rodičů...Agisu a Bisa, jestli ti to něco říká....nebýt nich tak teď někde hledáme toho "červa". Takže nabídnout ti můžu maximálně peníze...jsem genin, takže nic extra ode mne nečekej, to ti říkám rovnou." Pak jsem se, ale zeptal. "A co by jsi si tak představoval?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Tetsuya Thu 22 Dec - 14:31

"V poriadku. Stav sa zajtra so všetkými peniazmi, čo máš, v hostinci Zlaté Oko. Budem vás tam čakať," pousmial som sa a zmizol v zemi skôr, než sa stačil nazdať.
"A mimochodom, dobrá práca, Arisu-chan," bolo posledné, čo sa ozvalo pred mojim zmiznutím.

- PRESUN
Tetsuya
Tetsuya

Počet príspevkov : 488
Join date : 18. 04. 11
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 14:33

"No tak jo." Stoupl jsem si a podíval jsem se Arisu přes rameno. "Jo...dobrá práce, je vážně mrtvej." Řekl jsem hooodně sarkastickým tónem a odešel.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Guest Thu 22 Dec - 17:25

Když do pokoje vběhl za pokojskou a zvedla jsem obočí.
"To jako fakt?..."
Potom dorazil další.
"To je tady nějaká atrakce?"
Zavrčela jsem a otočila se na Tetsuyu. Když se mi opřel o nohy uhnula jsem a vytáhla katanu, naštvaně jsem jí hodila do rohu pokoje.
Když odešli koukla jsem se na tělo a pak na ulomenou špičku katany.
Musim si sehnat novou, doufám že to tu mezitím někdo uklidí.
Vzala jsem si peníze a s pískotem odešla pryč.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hotely - Stránka 4 Empty Re: Hotely

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru