Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+2
Yoko Ayme
Uzumaki Allii
6 posters

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

Strana 11 z 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sat 23 Apr - 21:05

First topic message reminder :

Konoha se opravuje, ještě je potřeba zavést elektřinu, vodu do domů a ostatní věci ^^...
Ulice Listové - Stránka 11 Nar-konoha-street1
Ulice Listové - Stránka 11 Nar-konoha-street2
Ulice Listové - Stránka 11 Konoha-600x449

Noční Konoha ^^ xD
Ulice Listové - Stránka 11 Night_in_konoha_by_orangebox01-d3bkhes

Menší ukázka toho, co naleznete na hlavní třídě v Konoze:


Naposledy upravil Hyuuga Mikomi dne Sun 26 Jun - 6:49, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 19:51

Znovu jsem přenesl váhu na ten sloup a jakmile jsem slyšel o plánovaném útoku, neměl jsem daleko k úplnému vystřízlivění.

Cože? Tenhle pátek? No to takhle nemůžeme nechat. Půjdu a nakopu jim zadek...


Na mém obličeji bylo vidět, že to myslím smrtelně vážně. Začal jsem se nepříčetně chechtat. Sotva se vrátím do Konohy tak je v ohrožení. No není to krásné, že ji můžu chránit? Ne? No rozhodně!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 19:54

Znova jsem protočila oči v sloup a plácla se do čela. Tohle ne!

"Prosímtě, a co bys zmohl? Vypadáš že budeš mít kocovinu ještě týden! Chceš snad útok Otagakure zastavit svojí perverzní technikou?"


V duchu jsem si to představila. Udělalo se mi poněkud šoufl. Nedokážu si představit ani jak by vypadal takový Kaiten, vytočený ožralou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 19:59

Zatvářil jsem se dotčeně a nafoukl se jako páv.

Náááhodou, jsem rozený talent. Půjdu se teď hezky domů vyspat a v pátek budu jako rybička! Nemysli si, že jsi jediná, kdo chce chránit Konohu.

Poté jsem se otočil a vrávoravým krokem se vydal k sídlu našeho klanu.

Mimochodem Mikomi, už to nepij! Máš úplně rozmazanou hlavu!

Dal jsem jí cennou radu do života a zmizel pryč.

(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 20:05

Na tváři mám poněkud znechucený a zároveň šokovaný pohled. Ani si nejsem jistá, jestli si přeju, aby v pátek o sobě věděl.

Normálního Hyuugu aby jeden pohledal světa kraj...

Vydala jsem další ze svých typických povzdechů typu - bože, ty to vidíš, a ty ho necháš. Odešla jsem do méně zalidněné části Konohy a hledala další lidi, kteří by měli tuhle informaci vědět. Žádný další ninja však nebyl v dohledu a tak jsem se posadila do parku na lavičku. Vypadala jsem navenek klidně, jenom srdce mi zběsile bušilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 20:11

Dědeček si to špacíruje po ulici a vše si pečlivě prohlíží a udiveně kouká (Pěkné divadlo,že?).
Pomaličku prochází ulicemi,kolem hradeb..kouká na domy,obhlíží výlohy obchodů,občas se ohne a nabere zeminu kterou v dlani rozdrobím (Určuju složení půdy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 20:25

Nyní dědeček sedí v parčíku na lavičce a pozoruje okolí...vytáhne bloček a tužku,začne si kreslit...domečky,mráčky..
Vesele se usmívá,schová bloček s tužkou a opět vyrazí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 20:29

Z přemýšlení mě vytrhne postava, kterou zahlédnu procházet ulicí. Na chvíli sedí na lavičce v parku a cosi si čmárá. Neznám ho. Připadá mi cizí. Nenápadně se vydám za ním a sleduju ho.

Já mám vážně nervy na pochodu... ale kdo se mi může divit?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 20:35

Hmm někdo mě sleduje..ach jo říkám si v makovici,ale navenek dělám,že jsem si ničeho nevšiml.
Zajdu do jednoho obchůdku s cukrovinkami a chvíli si prohlížím zboží..nakonec vydoluji z kapes pár drobných a koupím si pytlík karamel.
Vesele si žvýkám a směřuji k bráně.
(Přesun brána)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 May - 20:41

Nechala jsem si spadnout vlasy více do obličeje aby nebyl vidět aktivovaný byakugan. Tak jsem mohla neznámému nechat náskok. Nechala jsem ho zmizet za rohem a ukryla se v průchodu jednoho domu. Na tohle bude dobrý spojenec. Vytvořila jsem čakrovou jehlu a píchla se do prstu.

"Kuchiyose no jutsu."

Za chvíli mi na rameni seděl malý lehce opelichaný orlík.

"Zdravím Hokoru. Mám pro tebe prácičku. Pomůžeš mi?" rovnou jsem mu nabízela sladkou sušenku jako úplatek.

"Ale jooo, pomůžu... oč jde?" zabrblal Hokoru s plným zobákem.

Popsala jsem mu cizince a poprosila ho, zda by nemohl kroužit po nebi v jeho blízkosti. Pokud možno dál ode mě. Hokoru se vznesl k nebi a občas přistál na střeše. Já jsem nadále udržovala bezpečný odstup.

Zdá se, že jde k bráně. Měli bychom jít také...

přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 19 May - 4:50

Zahnula jsem za roh. Mířily jsme do sejnu čtvrti. "Až hokage schválí, že tu můžeš zůstat, tak ti to tu všechno ukážu."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Thu 19 May - 15:29

Dalej som bol na ulici a nieco sa pytal okoloiducich chystal som sa ist do dalsej casti konohy
Mal by som sa zrovna vratit aj do dediny no ale este som nenasiel to co chcem
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 5:52

Hokage řekl, že nám věří. I když jsem byla nervózní z toho co se chystá, trochu jsem se usmívala. Konečně někdo, kdo uznává moje schopnosti. Teď si nemůžu dovolit chybu. Oddělila jsem se od Shijin. Takhle to provedeme mnohem rychleji. Vzala jsem si více zalidněnou část města. Postavila jsem se na náměstí a aktivovala byakugan. Ihned jsem viděla, kde všude jsou lidé. Bude to tedy fuška...

Začala jsem zastavovat náhodné kolemjdoucí a obeznámila je se situací, ve které momentálně jsme. Nechala jsem mezi lidmi zprávu rozšířit a dohlížela na to, aby evakuace probíhala v klidu a bez paniky.

"Pokračujte prosím. Nejpozději do dvanácti hodin musíte být všichni ukrytí."

Pomáhala jsem starším lidem a maminkám s kočárky. Ty děti...

Stále jsem byakuganem prohlížela všechny domy, zda jsou opravdu prázdné. Ale nebylo to téměř nutné. Vesničané byli opravdu ukáznění. Asi jsou na to už zvyklí...

Jestli ale Orochimaru ví kde úkryt je...

Zavrtěla jsem hlavou. Dost takových myšlenek. Nikdo se tam nedostane. Ani přes moji mrtvolu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 7:23

Prišiel som k Mikomi a rozhliadol som sa okolo. Takže mňa už asi potrebovať nebudete. Idem teda pozrieť vezenie. Povedal som a bežal som do vezenia.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 7:34

Přikývla jsem na znamení, že beru na vědomí, co Shinji říká. Pousmála jsem se. Dva byakugany tohle zvládnou přece naprosto hravě. Lidi poklidně procházeli ulicí směrem k úkrytu. Nepanikařili, měli dost času. Jde to jako na drátkách, dvanáct hodin ještě daleko...

Často jsem pohledem zabloudila k nebi, zda nepřiletí orel. Muselo se tohle Seitovi stát zrovna teď? A to můžeme být rádi, že jsme stihli chuuninské zkoušky.

Hlavně klid. Orli to zvládnou. Jsou to skvělí bojovníci i pátrači. Přesně jako Hyuugové. Znovu jsem se pousmála. Rozhodla jsem se zkontrolovat situaci u úkrytu.

přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 7:47

Procházel jsem se ulicí, s rukama v kapsách. Pomalu jsem kráčel v Hokageho plášti a klobouku. Neměl jsem ho skoro nikdy na sobě, ale asi se na mě projevuje stáří. Nikdy jsem nebyl tak hrdý na to, že mohu být zde Hokagem. Ale to, co se stalo včera se Seitem...Takhle opustit svého přítele.. V hlavě mi zazněla věta od Sengoku senseise.
Ten, kdo porušuje pravidla je odpad, ale ten kdo opustí své přátele, je horší než to!! Oni ho opustili..Tss.. Náhle do mě vrazil malý chlapeček.
"H..Hokage-sama, promiňte.." podíval se na mě vystrašeně.
"Ničeho se neboj, dokud jsem tu já. Nikomu se nic nestane! To nedovolím, ochráním vesnici i za cenu svého života. To přísahám." usmál jsem se na něj a pohladil ho po vlasech. "Teď jdi k mamince." usmál jsem se znovu a šel k Mikomi.
"Tak, jak je?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 7:53

Usmívala jsem se scénce, která se předemnou odehrála. Radši jsem začala více mrkat. Ale no tak. Jsem přece cynik. Nic mě nedojímá!

"Dobré ráno Hokage-sama. Všechno jde jak na drátkách. Už brzy budou všichni obyvatelé v bezpečí. A věřím, že každou chvíli přiletí některý z orlů se zprávou."
podívala jsem se Hokage do očí.

Nějak se to všechno semlelo, musí toho mít dost..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 7:56

"Hai, skvělá práce Mikomi. Musíme jen čekat. Jednou mě to čekání zabije." ušklíbl jsem se. Poplácal jsem Mikomi po ramenou a vydal se do středu vesnice.
"Zatím, Mikomi."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 8:00

"Ani já nemám ráda čekání. Zatím nashledanou." pravila jsem a vydala se dokopat pár opozdilců, ať se laskavě uklidí do bezpečí.

Ještě že mám ty oči. Jinak bych se docela naběhala... Bože díky, že tentokrát můžu být užitečná!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 9:30

Poslední vesničan už dávno opustil ulice Konohy. Mohla jsem vypnout byakugan. Stála jsem v prázdných ulicích a i když jsem napovrch vypadala klidně, byla jsem nervózní. Kdyby mi tak zkusil někdo měřit tep... Vypadá to tu děsivě, když nevidíte živáčka.

Z hluboka jsem dýchala, abych se uklidnila. Dívala jsem se k nebi. Najednou mi nad hlavou zakroužil orel.

Vypadá to, že má pro mě nějaké zprávy. Beze slova jsem natáhla ruku před sebe, aby mi orel mohl přistát na paži.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 20 May - 12:08

Procházela jsem se zamyšleně ulicemi. Čekala jsem, že uslyším ten obvyklý dětský smích, pokřikování vesničanů. Ulicemi by se linula vůně květin a panoval by tu obvyklý každodenní ruch. Ale teď nic. Prázdno..
Obchody byli zavřené a na ulicích netrpělivě postávali ninjové. Chuunini, jounini. Všichni..
Co se to zatraceně děje?!
Ptala jsme se samy sebe a došla k prvnímu člověku, kterého jsem zahlédla. Byla to dívka. Mikomi, ano.. Tak se jmenovala.
Její jméno jsem si pamatovala z chuunninských zkoušek.
"Mikomi? Mohla by jsi mi prosím tě říci, co se to tady děje? Ulice jsou plné ninjů. Co se stalo?"
A proč to zatraceně nevím?
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 12:15

Otočím se za hlasem, který mě oslovil. Vidím povědomou blondýnku. Usmála jsem se na ni, jak to jen bylo v současné situaci možné.

"Omlouvám se. Možná je to i moje chyba. Měla jsem vás informovat. Od rána máme plné ruce práce s evakuací obyvatel. Dnes se chystá útok na Konohu." dodala jsem téměř šeptem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 20 May - 12:39

"V pořádku. Evakuace lidí je mnohem důležitěšjí. Měla jsem se více zajímat o své okolí, než být věčně mimo.." Řekla jsem a divila jsem se, jak v téhle sitauci mohu být tak upřímná.
"Útok? Klid je v tomhle světě vzácnost.." Dodala jsem tišeji, ale přesto značně naštvaně. Tohle se mi nelíbí. Vůbec se mi to nelíbilo.
Rychle jsem překontorlovala svou výstroj. Katana byla na svém místě, stejně jako brašnička a.. Rychle jsem šáhla do brašničky a zjistila jsem, že přivolávací svitek je stále na svém místě. Ruku jsem stáhla a znovu jsem se podívala na Mikomi. Na to, že se chuuninem stala nedávno to zvládala opravdu skvěle.
"Výborně. Nikdo z vesničanů tu není, předpokládám, že jsou všichni v úkrytu?" Zeptala jsem se a přemýšlela, jestli se nevydat k hlavní bráně.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 12:45

Pečlivě jsem poslouchala každé její slovo. Ano. Klid je opravdu velmi vzácný. Pamatuju si jako kdyby to bylo včera, když na Konohu útočili dva členi Akatsuki. Tenkrát jsem byla naštvaná, že nemůžu pomoct a musím se s ostatními schovat do úkrytu...

"S těmahle očima není problém Konohu prohledat během pár chvil a zjistit, zda jsou všichni v bezpečí. Šlo to hladce a bez komplikací. Jsme dobře připraveni, věřím že to zvládneme." pousmála jsem se.

Já tomu opravdu věřím, protože nevěřit, to by znamenalo ztratit poslední zbytky rozumu...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 20 May - 13:09

"Ano, Konoha je skvěle zabezpečená vesnice. Sice z Konohy nepocházím, ale za těch pár měsíců, co zde trénuji vím, že má skvělého Hokageho a velmi nadané a odvážné Shinobi, kteří by pro svůj domov udělali cokoliv.." Při slově domov, jsem si vzpomněla na PiliKku a na Sunu.
Doufám, že se nekoná útok i na Sunu. Kdybych tam zůstala, tak třeba.. Ne, nebudu teď na to myslet. Konoze něco dlužím a rozhodně teď neodejdu do Suny. Konoha je mým druhým domovem a budu ji chránit ať se děje cokoliv.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 May - 13:16

Zavzpomínám na dnešní ráno a Hokageho výraz ve tváři. Věři nám a my jemu.

"Ano, Hokage-sama určitě udělá první poslední aby Konohu ochránil. A není v tom sám. Každý z nás chce být užitečný."


Pohladila jsem orla, který seděl na hřbetu mé paže. Trpělivě vyčkával na můj další pokyn.

"A vy neplánujete návrat do své vesnice? Nemůžu mluvit do vašeho rozhodnutí, jen se ptám. Za pár hodin to tu nebude pro trénink právě ideální..."

Nebo to možná bude ideální až příliš...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 11 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru