Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

2 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 Mar - 16:16

First topic message reminder :

Skrytá Hvězdná...

Vesnice jenž má býti opuštěna po proběhlé válce..
Napůl zničená napůl opuštěná

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Fri 3 Jun - 18:15

Čierna polovica sa vynorila kúsok do bielej, Kakuza a Mizuta. "Zničili nám naše miestečko." Sklonil som hlavu a na chvíľku sa tváril smutno.

"Aj tak nám už bola na nič, nič čo by malo nejaké hodnotu tam nie je." Prišiel som k čiernej polke a spojil sa s ňou.

"Zasa celý." Už kompletný Zetsu prišiel ku Kakuzovi.

"Kto myslíš, že to bol?"
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Jun - 18:26

"Zničili váš úkryt? Myslel som, že bol ukrytý hlboko v zemi a z povrchu zemského neviditeľný. Jednoducho sa tam nemohol dostať skoro nikto len niekto kto mal naozaj silnú, výnimočnú techniku, ako ty alebo Uchiha Madara." Dopovedal som a posadil sa. "Skutočne nevieš kto to bol? Tá chakra, ktorá sa tu vtedy objavila tu bola len chvíľu a malé množstvo. Ak by bolo väčšie Samehada by vyšaľovala. Teraz zas ten otravný tiger, už ťa niečo napadá? Kto v Akatsuki dokáže niečo podobné? To bola na 80% tá otravná lístková slečinka."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Fri 3 Jun - 18:31

"Hmmm..."

"Akatsuki vedia byť niekedy otravní, nie že by si pracovali na svojom ciely, teda ak nejaký majú, nie... nieee oni budú otravovať nás!" Rukou som máchal pred sebou.

"Blbe prestaň!" Mykol som sebou. "Ten úkryt ma už nijako netrápi, jediná vec, na ktorú bol dobrý je už hotová, takže je už zbytočný."
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Jun - 18:40

"Keď sme ich už vyhnali môžme sa aspoň venovať svojím veciam. To mi pripomína, máš to čo som chcel?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Fri 3 Jun - 18:43

"Nie, ešte musím zistiť kde to zohnať, pravdepodobne si to vezmem z Kiri, tá má najľahší prístup zo všetkých dedín."

"Pravda, dostať sa tam je jednoduché aj pre ninju bez mojich schopností."
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Jun - 18:49

"Rob ako myslíš a keď sme u toho zbehni sa pozrieť aj do Iwy, moje zápisníky strácajú zo dňa na deň na kvalite a hodnote." Postavil som sa z jednej trosky, na ktorej som sedel. A ešte mi budeš musieť niekedy predstaviť toho tvojho Uchihu, čo má podľa teba schopnosti ako Madara, ak ťa dovtedy neoklame a nezabije."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Fri 3 Jun - 18:51

"Heh, vraj oklame...."

"Do Iwy? To by som mohol." Otočil som sa trošku viac stranou. "A čo ty? Dovtedy sa budeš poflakovať?"
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Jun - 18:59

"Ak mi nikto nepríde do cesty alebo ma nikto nezačne hľadať, prečo nie? Zatiaľ však neviem či zostaneme v týchto ruinách alebo pôjdeme niekde inde."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Fri 3 Jun - 19:31

"Inam... ale kam inam?" Uškrnul som sa.

"Je dosť možné, že my si pôjdeme overiť Ame, možno sa odtiaľ už nedostaneme, ale je tam istá vec..."
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Jun - 19:40

"Prečo do Ame? To by bolo nepekné prísť o jedného z mála spojencov, ktorých mám. Hovoril si, že ťa ten Uchiha bude poslúchať, tak otestuj jeho poslušnosť alebo je to niečo čo chceš vidieť osobne?."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Fri 3 Jun - 19:43

"Mohol by som tam poslať aj jeho, to je pravda, ale ja dom ďaleko nenápadnejší."
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Jun - 19:57

"Hm, zjavne je to niečo dôležité, ale nebudem sa ti do toho miešať ak mi nechceš nič prezradiť. Hlavne sa postaraj čo najskôr o tú Iwu, zas tak dlho sa tu zdržovať nechcem..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Fri 3 Jun - 20:25

"Okey!" Ešte raz som sa pozrel na Mizuta.

"Tak mi ideme, Iwu vybavíme čo najskôr... zatiaľ!"

Zetsu zmizol v zemi.
(Presun)
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Anonymní Fri 3 Jun - 20:29

"Tu nás už nič nedrží, toto miesto bolo dobré, ale je na nič keď všetci vedia, že sme tu." Spolu s Mizutom som odkráčal z tohoto miesta preč. (Presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo  - Stránka 5 Empty Re: Hoshigakure no Sato - Trosky a to co z ní zbylo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru