Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikův dům

2 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Mikův dům - Stránka 3 Empty Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 20:22

First topic message reminder :

Mikův dům - Stránka 3 9-28105-lesu-na-mir__1
Dům se jako kdysi nacházel hlouběji v lese, spíš odděleněji od vesnic , aby měl Miko klid na trénování. Má celý les na tréning, takže mu to tak vyhovuje. Po těch letech tu sice moc nebyl, ale dům i přes to byl postaven tak aby vydržel vše, dokonce ani prach tam není. Jeho dům je jednoduše postaven tak aby vydržel cokoliv, proto má také ve sklepě několik shinobi zbraní, kouřových bomb a všeho podobného, jeho dům taky slouží jako únikový východ z vesnice pro případ že by brána byla nějak zatarasená...Samozřejmě prostřednictvím tunelů vykopaných pod domem.
Má tu vše, od obýváku, po kuchyň i koupelnu, vše jak bylo kdysi.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down


Mikův dům - Stránka 3 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Mon 5 Aug - 21:07

Pritisla som sa k nemu, ako sa najviac dalo a usmievala sa. Bol tak zlatý...A keď vravel, že som anjel, myslela som si, že sa rozplyniem šťastím. K tomu som sa nápadne červenala... Pre mňa budeš navždy anjelom len ty...A nikto iný... Vedela som, že moja láska k nemu nikdy nezmizne...Nikdy...Nech sa už deje čokolvek.
Pre mňa si ten najlepší ty... Poznamenala som, rukou som mu zašla do vlasov...Nevedela som sa nabažiť toho krásneho pocitu, keď som s ním, jeho krásnej vône...Hm? Čo? Odlepila som sa od neho, ale len trošičku, aby som mu mohla vidieť do tváre.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 3 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Wed 7 Aug - 15:36

Její slova byli opravdu moc hřejivý a dělali mě šťastným. Teď jsem se opravdu mírně červenal a dokonce bych si to i sám přiznal, v této situaci ano.
Rukami jsem jí víc sevřel a nějak se do ní zakoukal, přeci jen jsem se ale z toho svého tranzu probral.
"Víš, když budeme ta rodina...Napadlo mě že bych mohl požádat Kiyoko o jistý tréning. Neříkám že jsem takový jak před tím, dokážu se ovládnout, ale nechci riskovat..." Políbil jsem jí na tvář a pak se na ní usmál.
"Nechci tě ani opouštět, a vím že to spousta lidí už nepřežila ale...Napadlo mě že bych se pokusil ovládnout Sona. Už z toho důvodu abych ochránil naší rodinu." Byla pravda že v těchto dobách to bylo dost nebezpečné a ještě já bych byl hrozbou pro vlastní dítě a svou lásku? Ne. To určitě ne. Čekal jsem jen na to co řekne ona, nechtěl jsem nic dělat za jejími zády a byla pravda že o tomto by vědět asi určitě měla.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 3 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Thu 8 Aug - 20:07

Čelom som sa oprela o Mikovo rameno a usmievala sa. Konečne som bola dokonale šťastná...Toto je život, aký si vždy priala. Keď však ku mne prehovoril a...Povedal mi, že chce ovládnuť Sona a ísť trénovať, zbledla som ako stena.
Bolo to riziko. Obrovské riziko a ja som ho nechcela stratiť. Práve teraz som preklínala to, že sme obaja jinchuuriki. Ale...Ale...Vieš, že to nemusíš prežiť a že...Že nás budeš musieť opustiť, ak teda...Chceš ísť trénovať na ten ostrov. Hovorila som to tichým hláskom. Ja sama som ísť trénovať nemohla, mohla by som ohroziť...Dieťa...Ako chceš...To rozhodnutie nie je na mne...Nemám ti čo do toho kecať. Povzdychla som si a čo najtesnejšie sa k nemu pritisla. Začala som sa báť...Že oňho navždy prídem a že na še dieťa bude vyrastať bez otca.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 3 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Thu 8 Aug - 22:30

I já s ní byl šťastný, určitě ten nejšťastnější člověk na světě. To že budu mít tak zdařenou budoucnost jsem ani netušil a nikdy o tom ani nepřemýšlel, myslel jsem kdysi že umřu jen tak...ale ona mi dala smysl života.
Po jejich slovech jsem se nějak zamračil a objal jí, jak nejintenzivněji a nejjemněji jsem mohl. Políbil jsem jí do vlasů a naklonil se víc k ní.
"Proto chci...Aby jsi šla semnou. Chci aby jsi viděla co tě jednou bude čekat. Navíc..." Rukama jsem sjel na její bříško a podíval se jí do očí.
"Na tom ostrově bude vše v utajení, proto je možnost že...by se tam mohl zrodit nový život. Někde v bezpečí a s lidmi co ho nejvíc milují." Usmál jsem se na ní a díval se jí při tom stále do očí. Nechtěl jsem odejít a opustit je, nikdy bych to neudělal, ani pro nějaký tréning, proto jsem chtěl aby šla semnou. Samozřejmě bylo rozhodnutí na ní, nechtěl jsem jí do ničeho nutit, ale porod by musel být i tak proveden tajně, už jen proto že je Jinchuuriki.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 3 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Fri 9 Aug - 20:17

Tvár sa mi po jeho slovách rozjasnila. Byť s ním počas jeho tréningu? Určite! Na perách sa mi rozhostil široký úsmev, ruky mu obtočila okolo krku a pobozkala ho na líce.
To akože vážne? Dokonca som tomu nemohla uveriť, že tam budem s ním, síce sama nebudem môcť trénovať, aspoň
kým pod srdcom budem nosiť dieťa. Vieš, že tam s tebou pôjdem veľmi rada... Vyhlásila som a svojimi rukami som sa dotkla tých jeho na mojom bruchu. Nevedela som sa predstaviť s veľkým bruchom...Ech, potom budem musieť zase makať na svojej postave. Nemohla som si odpustiť tú poznámku, veď to aj tak bola pravda. A keď si ešte pomyslím, koľko toho budem musieť zjesť...Ale...To, že budem mať dieťa ma upokojovalo. Taký malý prd, čo nám bude behať po dome a žrať nervy...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 3 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 9 Aug - 21:51

Hned co mě objala, jsem jí to stále opětoval. Taky jsem se na ní tak...zamilovaně podíval když mě políbila na tvář.
"To si piš...Bez tebe bych to nedokázal." Usmál jsem se na ní. Ruce jsem měl stále přiložené na jejím bříšku a políbil jí teď já na tvář.
"Jsem si jistý, že tobě to bude slušet i v těhotenství." Přivřel jsem na ní oči a usmíval se. Byla pravda, že představa toho, že budu otec byla podivná. Neuměl jsem to s dětmi, ale byl jsem si jistý už kdysi, že kdybych měl mít někdy dítě, zajistím pro něj všechno na světě, vše co by dítě mělo mít...
"A...ehm...Co by jsi chtěla? Holčičku nebo chlapečka?" Usmál jsem se s lehkým zrůžověním tváří na obličeji.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 3 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru