Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikův dům

2 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 20:22

First topic message reminder :

Mikův dům - Stránka 2 9-28105-lesu-na-mir__1
Dům se jako kdysi nacházel hlouběji v lese, spíš odděleněji od vesnic , aby měl Miko klid na trénování. Má celý les na tréning, takže mu to tak vyhovuje. Po těch letech tu sice moc nebyl, ale dům i přes to byl postaven tak aby vydržel vše, dokonce ani prach tam není. Jeho dům je jednoduše postaven tak aby vydržel cokoliv, proto má také ve sklepě několik shinobi zbraní, kouřových bomb a všeho podobného, jeho dům taky slouží jako únikový východ z vesnice pro případ že by brána byla nějak zatarasená...Samozřejmě prostřednictvím tunelů vykopaných pod domem.
Má tu vše, od obýváku, po kuchyň i koupelnu, vše jak bylo kdysi.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down


Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Tue 30 Jul - 11:27

Mezi tím co šla do kuchyně jsem se vysprchoval a vlasy jen tam vydrbal do vlhk , nechtělo se mi nic foukat, však ony uschnou hned. Do pokoje jsem došel jen s ručníkem okolo pasu a navlékl si kraťase. V moment kdy zmínila špagety jsem vystřelil z pokoje do kuchyně.
"He..hehehe...Noo, zase kolab." Smutně jsme se na tu omáčku koukal, no fakt že jo! Zase se mi nepovedlo nic uvěřit a myslel jsem si že se propadnu hanbou. Bylo teplo, takže jsem si na sobě nechával jen kraťase a šel jsem do sklepa, kde jsem měl mrazák, přeci jen na horší časy.
Znovu jsem došel do kuchyně se zeleninou, vzal jsem tam i nějaké těstoviny, brambory a ríži. Koření a vše možné, hold se mi nechtělo nikam do sámošky.
"Muhahaha!" Zasmál jsem se ďábelsky a ze skříňky jsme vytáhl klobouk šéf kuchaře a nasadil jsem si. Nějak jsme se ale zamyslel a nasadil ho jí. Omotal jsme si kolem sebe jen zástěru a opřel se o linku.
"Fajn krásko, tak něco vykoumej a já budu pomáhat." Zazubil jsme se nedočkavě.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Tue 30 Jul - 11:57

No ale to nííííč! Nabudúce sa ti to iste podarí! Mierne som o tom pochybovala, muži dokážu pripáliť i vodu. Hotové antitalenty.
Chvíľu som na Mika čakala, kam si sa vytratil...A odrazu sa tu objavil so zeleninou, zemiakmi, ryžou a čo ja viem s čím ešte. Div mi oči nevypadli. Odkiaľ to nabral? Ale to som teraz nechcela riešiť, hlavná vec, že nebudeme hladovať!
Uchechtla som sa, keď nasadil ten klobúk najprv sebe, a potom mne. No, možno sa niečomu priučíš. Uškrnula som sa. Nóóóó...Ale čo teraz navarím? Opýtala som sa viac menej pre seba.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Tue 30 Jul - 12:03

"Joo? Já vím, přeci jsem frajer na vaření, si piš že se mi to podaří!" Pokýval jsem se is hlavou a pak zůstal dál opřený o linku. Fakt jsem uměl vařit, teda skoro, jen to prostě někdy nevyšlo tak jak bych chtěl. Samozřejmě že ona vařit bez pochyby uměla a stím vlastně i měla pravdu, že se něco možná přinaučím. Chviličku jsme rozmýšlel nad tím co by jsme si mohli ukuchtit a pak mě to napadlo.
"Co takto Rámen?" Nadzvedl jsme zvědavě obočí, byl to jen jeden z faktorů jídel, co by jsme mohli udělat.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Tue 30 Jul - 12:14

Samozrejme...Ako inak! Uchechtla som sa a zavrtela hlavou. No proste chlapi, ich asi nikdy nepochopím. Rámen...? Prečo nie? Bol to ozaj dobrý nápad, ešte že ma ho mama naučila variť. Alebo som to skôr od nej odkukala.
Zadívala som sa na to, čo všetko priniesol. Vybrala som odtiaľ niekoľko druhov zeleniny, vajíčka, rezance...No proste všetko, čo bolo treba. Takže miláčku...Mohol by si prosím ťa nakrájať túto zeleninku? Opýtala som sa ho takým sladkým tónom a naklonila hlavu na stranu.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Tue 30 Jul - 12:21

Zazubil jsem se do široka a už jen koukal co všechno je potřeba a ostatní jsem choval už sem do ledničky. Ještě jsem si utáhl zástěru s takovým facem jako bych byl právě někde v boji, prostě mazec a cool! Kecám, byl to normální úškrn který jen vyzařoval *Zelenino jsi tuhá!*. Do ruky jsem popadl nůž a podíval se na Aitenn.
Zase ten její andělský pohled, ona to snad dělala schválně! Za ten pohled bych udělal cokoliv a kdykoliv. Musel jsem se asi smířit s tím že ona už ví jak na mě.
"Samozřejmě lásko." Mrkl jsem s úsměvem.
Vytáhl jsem teda destičku a začal krájet, nejdřív pomalu, pak už mě to přestávalo bavit tak jsem zrychlil, že to vypadalo jako bych v krájení zeleniny byl mistr! xD
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Wed 31 Jul - 18:49

Vďačne som naňho mrkla a pobozkala ho na líce. To som rada... Zavrtela som hlavou a sama som sa pustila do šúpania cesnaku...No fakt, aj ten som tam potrebovala. Hoc ma pritom štípali oči a slzila som.
Ale ti to ide, pán šéfkuchár! Uchechtla som sa. To krájanie mu fakt šlo, čo sa nedalo povedať o varení, ale to je len detail.
Keď som bola hotová, vzala som si veľký hrniec a položila ho na šporák. Čakala som na Mika, a keď už bol hotový aj on, nasypala som tam zeleninu a proste všetko, čo bolo treba. Zapla som oheň...Som zvedavá, či to vôbec bude chutné. Trebalo teraz chvíľu počkať, a tak som sa chrbtom oprela o kuchynskú linku a usmievala sa.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Wed 31 Jul - 19:59

Po celou dobu jsem se snažil a soustředil se na zeleninu. Však já bych s ní neprohrál, byla na kousíčky! Při její pochvale o tom že jsem šéfkuchař jsem se zasmál a pak pokračoval dál. Já a šéfkuchař, bylo to příjemné slyšel, ale každý věděl opak.
Jak už to bylo skoro hotové a stačilo jen vařit, omyl jsem si ruce a zástěru zase pověsil na věšáček. Trošku jsem to tu poklidil a popošel k ní. Chytl jí rukami za pas a políbil jí.
"Samozřejmě že to bude chutné, udělali jsme to my dva, musí to být chutné." Zazubil jsem jsem se a trošku se zamyslel.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Wed 31 Jul - 20:24

Bozk som mu opätovala, hneď potom som sa čelom oprela o jeho rameno a celá sa k nemu pritisla. Ešte stále som bola dosť prťavá, oproti nemu...Pripadala som si ako trpaslík!
No, ale čo ty vieš...Ty a ja...Nebezpečná kombinácia! Uškrnula som sa, pričom som mu prstami jemne odhrnula ofinu z očí. Máš krásne oči, vieš o tom? Poznamenala som, keď som sa mu zapozerala do očí.
Nakoniec som musela pohľadom uhnúť a vymámiť sa z jeho zovretia, páč som ešte potrebovala čosi urobiť. Nasypala som do hrnca ešte pár vecí, hlavne rezanky, a nechala to zase tak.
Zložila som si z hlavy ten klobúk a zavesila som ho na ten pidi vešiak vedľa zástery.
Dúfam, že sa s tým neotrávim... Zabrblala som si popod nos. Preplietla som si s Mikom prsty a oprela sa oňho.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Wed 31 Jul - 20:45

Objal jsem jí kolem pasu když se ke mě přitiskla a usmál se.
"No to je fakt, jsme pekelná dvojka." Trošku jsem se zasmál a když mi odhrnula ofinu, trošku jsem vykulil oči. Opravdu to byl nezvyk, byl jsem zvyklí že mám ofinu trošku přes oči a navíc když poznamenala že je mám hezké, usmál jsem se políbil jí na tvář.
"Děláš si legraci? S těmi tvými se nemůže nikdo rovnat, dokonce ani já." Byla to pravda. Do jejich očí jsem se už kolikrát zahleděl že jsem občas byl až němí.
Když byla potřeba, tak jsem jí pustil a nechal jí ať si s tou polívkou ještě něco udělá. Docela mě bavil pohled na to jak stála u plotny, bylo to roztomilé.
Prsty jsem propletl i já s těmi jejími a trošku se zasmál.
"Neboj se, jsem si jistý že to bude výborné." Poznamenal jsem s úsměvem a jednu ruku natáhl k rádiu.
https://www.youtube.com/watch?v=fTtgVSxfr5M
"Tak co zlato? Umíííš tančit?" Zazubil jsme se. Jela tam hezká a pomalá písnička, tak proč ne.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Thu 1 Aug - 12:52

Pre mňa sú tie najkrajšie oči na svete práve tie tvoje... Usmiala som sa, fakt ich mal krásne...Narozdiel od tých mojich. Neviem, ale ja som sa sebe celá hnusila...Proste sebavedomie na bode mrazu.
Hééh, lén aby...Nie všetko sa mi vždy podarí! Spomenula som si na tie svoje prvé pokusy o varenie. Na ten uhorkový šalát...Kvôli ktorému som týždeň musela jesť iba ľahké jedlo, inak by som vracala. Alebo keď nám skoro vybuchla kuchyňa...To boli časy! Odrazu Miko pustil rádio a začala hrať ozaj pekná pesnička, pár krát som ju už počula...Nie, nie, nie, žiadne také! Rázne som zavrtela hlavou. Netancovala som už sakra dlho! Uškrnula som sa, ešte by som sa tu nedajbože pred Mikom strápnila...A to som nechcela.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Thu 1 Aug - 13:22

Zčervenal jsem, jen tak lehce pod očima když mi tak hezky pochválila oči. Byl to ten další hřejivý pocit, i když jsem věděl, že ty její jsou nejhezčí.
"Tak to děkuji, navíc jsem rád že už patří jen tobě." Usmál jsem se a i přes to všechno, jak odmítala jsem jí lehce chytil kolem pasu a přitiskl si jí víc k sobě. Vzal jsem jí pravou ruku, kterou jsem si já pokrčil. S úsměvem jsem se nahl k jejímu oušku.
"Jen klid, já netancoval ještě nikdy, naučil jsem se to sám...docela trapně s pomocí svých klonů." Trošku jsem se zasmál, ona se rozhodně neměla za co stydět, byl jsem si jistý že tancovat umí.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Thu 1 Aug - 13:45

Ehm, ehm...Nie si sám! Zazubila som sa a nahodila taký šokovaný výraz, keď ma chytil okolo pásu a vzal mi moju pravú ruku. Hneď na to som sa pousmiala a ľavou rukou som ho jemne chytila za rameno.
Nad jeho poznámkou som sa musela zasmiať, neviem si predstaviť, že by som tancovala s vlastnými klonmi. A keby ma tak ešte niekto videl...Asi by som sa od hanby pod zem prepadla. Mňa učila mama a ségra sa na mne zabávala. Pretočila som nad tým očami, ségre prišlo smiešne snáď všetko. Ale stále ju považujem za najlepšiu ségru na svete...Vždy mi bola oporou...Musím za ňou niekedy zájsť, sakra dlho som ju nevidela!
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Thu 1 Aug - 13:53

Usmál jsem se při její poznámce a pomaličku jsem se začal do stran s ní pohybovat. Taky že to pro mě vždy byl trapas, proto jsem zatahoval rolety na oknech a docela jsem se vždy u toho zasmál, ale jinak bych se to sám nenaučil, svatá televize!
"No vidíš, jsi na tom mnohem líp." Usmál jsem se. Po chvilce jsem otočil hlavu k její tváři a políbil jí na koutek úst, že by další provokace? Docela jo, bavilo mě to.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Thu 1 Aug - 14:00

Nejak som už začala i ja, a modlila som sa ku všetkým mozným i nemožným Bohom, aby som sa pred Mikom nestrápnila. Ešte mi to chýbalo, aby sa zo mňa začal smiať! No, akože, brala by som to tiež s humorom...Ale aj tak.
Tebe to tiež nejde zle... Pousmiala som sa a sústredila sa na tanec. Prižmúrila som naňho oči, keď ma pobozkal na kútik úst...Už zase ma provokoval. Baví ťa to, čo? Uchechtla som sa a zavrtela hlavou.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Thu 1 Aug - 14:09

"Fakt? To jsem rád, že to není tak hrozný." No ne, fakt jsem byl moc rád že na tom nejsem až tak špatně, navíc jí to šlo skvěle. Nechápal jsem moc proč se tak bojí že se přede mnou nějak ztrapní, protože mě by to nevadilo, vůbec ne. Taky aby jo, byl jsem si totiž jistý že jí se to nestane.
Při poznámce jsem se musel pobaveně usmát a mrknout na ní.
"Jasně že jo, koho by to nebavilo hm?" Zašklelil jsem se a své rty otřel o ty její, až jsem se jí do spodního jemně zakousnul a potom zase usmál. Mé rty se letmo dotýkali jejich, ale stále jsem jí nepolíbil, jen se v hlavě dost pobaveně usmíval.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Thu 1 Aug - 14:45

Vôbec to nie je hrozné, aby si vedel... Úsmev sa mi o čosi rozšíril. O sebe som si to ale vôbec nemyslela, pripadala som si strašne kyľavo, ako keby som mala miesto nôh drevené kolíky...SAj také sa stáva.
Si hrozný! Vyhlásila som, samozrejme som to nemyslela vážne. Čo sa dalo určiť podľa môjho úsmevu! I naďalej ma provokoval...Snažila som sa však byť trpezlivá...Ale šlo to ťažko, pretože som proste po jeho perách prahla. Mala som sto chutí mu rovno vlepiť poriadnu pusu, ale našťastie som sa ovládla a prinútila sa aspoň chvíľku vydržať...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Thu 1 Aug - 15:10

Její pochvaly se přijímali tak hezky, že jsem se musel usmívat, byl jsem šťastný a jinak to ani nešlo.
"To jsem moc rád, tobě to jde náramně dobře, nevím na co ses před tím chtěla vymluvit." Trošku jsem jí podpíchl. Fakt jí to moc šlo, takže jsme nechápal, proč se tomu před tím bránila.
"Jo...to teda jsem." Šibalsky jsem se usmál a dýchal jí na rty. Potom jsem se znovu přiblížil a přiložil své k těm jejím. Stále jsem nic nedělal, jen se o ně chvilku otíral, ale přeci jen jí párkrát pomaličku a letmo políbil. I já to ale na konec nevydržel a snažil se jazyk spojit s tím jejím do dlouhého polibku.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Thu 1 Aug - 15:34

Trošku som sa začervenala, fakt som si pripadala ako totálne drevo...A on mi povedal, že mi to ide...Sááákra, prestaň sa už konečne červenať! Mohla som si to myslieť, koľko som chcela, červenať som sa neprestala a celkom ma to štvalo.
Len tak zľahka som sa zamračila, usmievať som sa ale neprestala. A to je na tebe tak sexy... Uškrnula som sa...Netrpezlivo som čakala na to, až ma konečne prestane provokovať. Netrvalo dlho, konečne som sa toho dočkala...Jazykom som mu išla v ústrety a pritisla sa k nemu ešte viac.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Thu 1 Aug - 15:46

"Páni, červenáš...Jak roztomilé." Uchechtl jsem se. Byla opravdu tak roztomilá když se červenala a přitom i tak nádherná když byla normální. Nemohl jsem taky pořád uvěřit tomu že někdo jako ona si vybrala někoho jako jsem já.
"To že jsem tak hrozný je sexy?...Kdo by si jen pomyslel že se ti to bude líbit." Usmál jsem se lišácky a posadil jí na linku, teď byla o pár centimetrů vyšší ona, ale pořád byla skříteček.
Po polibku jsem si rty olízl a podíval na ní a úsměvem. Rámen už taky začínal vonět, proto jsem ho vypnul a dal na kastrol poklopku. Zase jsem se dostal až k ní a políbil jí.
"Jíííídlo, musíš jíst." Zazubil jsem se, chytil jí za pas a pomohl jí z linku sesednout. Nachystal jsem talířky a hledal šufánek, jenže jsem ho nikde nemohl nají , jsem tu nebyl až tak dlouho? No fakt že ne...
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Fri 2 Aug - 21:24

Ale nečervenám sa! Tentoraz som namietla ja, i keď som vedela, že je to úplne marné. Určite svojim očiam veril...Óó, áno, zlí chlapčekovia sa mi páči. Ale nie len to je na tebe tak strašne sexy... Zamrmlala som, pričom som si ho pritiahla bližšie a pobozkala ho.
Nahodila som ten svoj zvodný výraz, keď ma položil na kuchynskú linku a naklonila som hlavu na stranu, ako to prakticky robím vždy. Rukou som sa tresla do čela, keď rámen začal rozvoniavať. Vidíš? Úplne som na rámen zabudla! Čo to ja som bola za "kuchárku"? Ale keď v Mikovej blízkosti som nemyslela na nič iné len naňho!
Bozk som mu opätovala. Ale ja papať nechcem už... Fakt ma hlad prešiel, určit zase kvôli Mikovi!
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 2 Aug - 22:30

"Ale jo, červenáš...a je to zase tady! Oba se červenáme!" Zasmál jsem se, i když jsem věděl že u mě to není pravda, ale samozřejmě že jsem to nedával nijak vědět, radši.
"Zlí chlapečci se ti líbí? V tom případě budu ten nejzlejší." Usmál jsem se ďábelsky a polibek jí s chutí opětoval.
"A víš co je sexy na tobě?" Usmál jsem se tak nějak provokativně stejně jak ona. Samozřejmě že na ní bylo všechno, proto jsem se jí nemohl vynadívat.
"Co? To neukecáš, jsem si jistý že máš hlad a navíc teď budeš muset jíst za dva." Mrkl jsem na ní a přitáhl si jí za pas zase blíž k sobě a díval se na ní, tak láskyplně, prostě zamilovaně.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 3 Aug - 19:52

Dívala som sa naňho ako teľa na nové vráta. Čo sa stalo, že si to konečne priznal? No, Miko, nezdáš sa! Štuchla som ho prstom tesne pod rebrá, tam som aj ja mala svoju slabinu...No vlastne som tam bola najšteklivejšia.
Pousmiala som sa nad tým, že sa odrazu chcel stať tým najhorším. Bolo mi to jedno, nech už by bol akýkoľvek, milovala by som ho aj tak. No hovor, som zvedavá! Fakt som bola zvedavá na to, čo je na mne tak sexy. Keď sa tak na seba dívam...Tak nič, ale uvidíme!
Nemám hlad a... Až som pootvorila ústa, keď dohovoril, taká som bola prekvapená! Zaplavila ma vlna vrúcnej lásky, pritúlila som sa k nemu a šťastne si vzdychla. Dooobre, tak teda poďme papať! Odlepila som sa od neho po chvíli (vôbec sa mi to nechcelo), vybrala dve misky a rámen tam naservírovala. Vytiahla som ešte príbor, a položila to na stôl. Dobrú chuť prajem! Sadla som si a sama sa pustila do Rámenu...Nechutil zas až tak zle, myslím...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 3 Aug - 20:40

Při píchnutí jsem pootevřel ústa a musel se zasmát a trošku oklepat.
"Já vím, ale tam ne, tam ne." Nejen ona, ale i já tam měl svou slabinu a ta měla zůstat navždy v utajení! Proto jsem jí tam dloubl lehce taky.
Víc jsem se k ní přiblížil a hlavu naklonil k jejímu krku s menším úsměvem. Ruce jsem jí jako vždy obmotal okolo pasu a přitáhl víc k sobě.
"Jako třeba ten tvůj svůdný pohled...nebo...oči..." Políbil jsem jí na krku a mokrou cestičkou mířil k její tváři.
"...Nádherná postava, vůně, chuť..." Vydechl jsem a s úsměvem jí políbil i na tvář, pak jsem se trošku odklonil abych na ní viděl.
"Taky tvůj smysl pro humor, ale především...Především to že mě miluješ i přes to vše co jsem udělal, že se mě dokážeš beze strachu dotknout...políbit mě a mnohem, mnohem víc." Přivřel jsem oři a láskyplně se na ní usmál a pak políbil na její ústa, které jsem si vychutnal. V momentě kdy se ke mě tak přitulila jsem se usmál a objetí jí s láskou opětoval. Vzal jsem si svůj talířek a i já šel jíst.
"Áno. Dobrou chuť." Zazubil jsem se. Bylo to vynikající, přesně ten klasický domácí rámen, který jsem miloval.
"Asi tě přihlásím do talentu, jsi úžasná kuchařka...A nebo ne, nechám si tvé vaření jen pro nás." Už jsem mlel z cesty, ale se širokým úsměvem na tváři, byl jsem s ní šťastný a to byl ten nejužasnější pocit.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Mon 5 Aug - 14:16

Pousmiala som sa. Si dokonalý... Vyšlo zo mňa, bola to pravda. Pre mňa bol dokonalý až príliš, nikto sa mu nikdy nevyrovná...Najkrajšia a najlepšia bytosť pod slnkom... Svoje oči som zabodla do tých jeho. Anjel... Nech už robil čokoľvek, bolo mi to jedno. Nemalo cenu sa tým už ani zaoberať...
Uuuhm, vážne? To s tou súťažou trochu preháňaš... Zavrtela som jemne hlavou. Oproti tým kuchárom tam boli moje kulinárske schopnosti nič. Myslela som si, že ti to chutiť nebude a že sa nedajbože otráviš. Uchechtla som sa a rovno rámen dojedla.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Mon 5 Aug - 16:18

Její slova mě hřáli u srdce. Když jsem taky dojedl polívku a ona taky, chutnul jsem ji pomalu kolem pasu a přitáhl si jí blíž.
"Jediný anděl kdo tu je jsi ty a věř mi...že tak to i navždy bude." Usmál jsem se a vic se k ní přitiskl. Hlavu jsem na nějakou dobu založil do jejich vlasů. Byl too tak moc přijemný pocit jí cítit u sebe...
"Pro mě budeš vždy ta nejlepší na světě." Myslel jsem to fakt vážně. Právě proto jsem se rozhodl ve správnou chvíli udělat osudovou věc...
"Aitenn?"
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům - Stránka 2 Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru