Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikův dům

2 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Mikův dům Empty Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 20:22

Mikův dům 9-28105-lesu-na-mir__1
Dům se jako kdysi nacházel hlouběji v lese, spíš odděleněji od vesnic , aby měl Miko klid na trénování. Má celý les na tréning, takže mu to tak vyhovuje. Po těch letech tu sice moc nebyl, ale dům i přes to byl postaven tak aby vydržel vše, dokonce ani prach tam není. Jeho dům je jednoduše postaven tak aby vydržel cokoliv, proto má také ve sklepě několik shinobi zbraní, kouřových bomb a všeho podobného, jeho dům taky slouží jako únikový východ z vesnice pro případ že by brána byla nějak zatarasená...Samozřejmě prostřednictvím tunelů vykopaných pod domem.
Má tu vše, od obýváku, po kuchyň i koupelnu, vše jak bylo kdysi.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 20:33

Došel jsem s Aitenn nečekaně až sem.
"Jojo, vzpomínky se vrací nějak moc rychle." Řekl jsem si tak nějak popodnos když jsem si vzpomněl na to jak jsem tu býval zavřený skoro pořád.
"Sice moc jídla nemám, ale něco se tam najde." Pousmál jsem se na ní a došel až ke dveřím, které jsem odemčel a podržel je Aitenn aby vstoupila jako první.
"Dobře, tak co si dáš? Mám tu...Špagety a...špagety, no dalo by se říct že za normální jídlo tu jsou jen špagety." Sklesle jsem se díval do spížky, ale nic tu nebylo, taky jak dlouho jsem tu nebyl.
Pootočil jsem se na ní, opřel se o linku a začal jsem se po ní tak podivně koukat.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 20:42

Čumela som na ten dom ako vyoraná myš. Okrem toho, že ma prekvapilo, že ma doviedol práve sem, ma dosť vykoľajilo i to, že tu ten dom vôbec stál. Po chvíli som sa ale spamätala a so širokým úsmevom na perách som vstúpila dnu.
Ako dlho som tu nebola... Poznamenala som a porozhliadla sa. A ako vidím, tak sa to tu vôbec nezmenilo... Uškrnula som sa a pohľad uprela na ten gauč. Okamžite ma napadli Simpsonovci...To bol super seriál! Ja som tušila, že si ma sem dotiahol len preto, aby si ma prinútil žrať. Prehovorila som, keď spomenul tie špagety. Špagety mám celkom rada, môžu byť...Jop a...Nejaké zásoby čučoriedok tam náhodou nemáš? Nevinne som sa usmiala. Nom, čučoriedky ma ešte stále neomrzeli.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 20:55

"No jo...Je to už dlouho." Pousmál jsem se.
Tak, dotáhl jsem jí sem taky pro to aby se najedla, ale taky proto abych s ní měl aspoň chvilku soukromí.
"Borůvky? Ehm...Kdysi bych ti řek že jich mám plno, ale teď opravdu ne, ale pokud si dobře vzpomínám, nedaleko odtud kdysi rostli, netuším jestli tam pořád jsou, ale pak to můžem jít omrknout." Usmál jsem se na ní a vytáhl hrnec, napustil do něj vodu a nechal špagety vařit, samozřejmě že jsem tam dal i sůl, aby byli nějak lepší. Po tom jsem se ještě podíval do spížky, kde bylo maso a to jsem dal pak taky tak nějak vařit, nebo...Grrr, dělal jsem to co se při vaření špaget má!!
"Fajn...Takže..." Nervózně jsem se poškrabal na hlavě a byl celej rudej od toho jak mi bylo trapný se na to ptát, ale mě to prostě jen zajímalo!
"Už jsi...ehe...jak to jen říct..." Odmlčel jsem a ztěžka polkl a pak strach překonal.
"Už si to někdy s někým provozovala?" Snažil jsem se aby to vyznělo tak nějak méně šokovaně. Přece jsem se nemohl rovnou zeptat jestli už měla někdy s někým sex, to bych asi omdlel kdybych se takto zeptal.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 21:09

Uhm, škóda! Nahodila som taký smutný výraz, ale akonáhle spomenul ten krík, ne ktorom čučoriedky rastú, tvár sa mi rozjasnila a na perách sa mi objavil široký úsmev. No samozrejme, že sa tam pôjdeme mrknúť! Sadla som si na gauč do tureckého sedu a stále si to tu obzerala. Občas som kukla i na Mika, či mu tam náhodou niečo nezačalo horieť..Lebo to keď chlap varí, tak to je hotová katastrofa!
Očervenela som až po korienky vlasov, keď mi položil tak...Chúlostivú otázku. Ani som nevedela, čo vlastne mám odpovedať, taká som z toho bola mimo. No...Éhm... Snažila som sa upokojiť...Nie...Vieš, ja nie som ten typ dievčaťa, čo sa každému hodí okolo krku...A navyše na to nebol nejak čas... Najprv tie chuuninky, potom tréningy, práca v nemocnici...Nakoniec vojna...No čo dodať...A...Ty? Stavím sa, že sa okolo neho obšmietalo kopu dievčat! Určite si mal z čoho vyberať...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 21:22

Pousmál jsem se na ní když měla takovou radost z těch borůvek.
Byl jsem rád že kvůli této otázce nezačala nijak jančit a odpověděla normálně, šlo vidět že opravdu dospěla.
"Aha...Gomen, jen mě to tak zajímalo, normálně bych se na takové věci neptal." Usmál jsem se na ní a když se zeptala i ona, nějak jsem se zamyslel a pak jsem se na ní usmál.
"Popravdě ne...Byl jsem uzavřený jen do sebe, heh...Pomalu si ani nepamatuju koho všechno jsem dokázal zabít, na sex nebyl tehdy ani čas, ani nikdo koho bych miloval...Teda, byl, ale ne u mě." Podíval jsem se na ní a ztlumil jsem oheň na kterém se vařili špagety.
Popošel jsem blíž k ní a rukami jsem jí jakoby zatarasil cestu tak, že byla uprostřed.
"Omlouvám se za to...Neměl jsem tehdy odcházet a nechat tě tu. Mohl jsem dát o sobě vědět ale neudělal jsem to. Chci aby jsi věděla že když jsem odešel, tak jsem musel. Neměl jsem na výběr." Nahl jsem se blíž k ní, že se naše dechy pomalu spojovaly, byla teď tak blízko, tak jak jsem si to už dlouho přál, jediné čeho jsem se bál bylo to že to není skutečnost, bál jsem se že se mi o ní zase jen zdá...
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 21:42

Pousmiala som sa. Takže som sa mýlila...Stále som však nemohla pochopiť, ako mohol byť Son tak krutý. Mne toto Kokuo nikdy v živote neurobil, pár krát sa ma snažil ovládnuť, to áno, ale teraz mám viac menej od neho pokoj.
Ale hlavné je, že som sa dokázala preniesť cez to, že Miko zmaril toľko životov...Čo bolo, bolo.
Odrazu stál predo mnou Miko...Tak blízko...Krv sa mi nahnula do tváre, znova som sa červenala. Sakra dudy mordy, to ma asi nikdy neprejde... Pomyslela som si skľúčene. Ublížil si mi...Ani nevieš ako... Nahlas som si povzdychla a sklopila pohľad, snažiac sa ignorovať ten príjemný pocit, ktorý som pociťovala vždy v jeho blízkosti. Spomenula som si na to, aké to obdobie bolo pre mňa ťažké. Prečo...Prečo si odišiel? Položila som mu otázku, ktorá ma trápila už dlho...Zadívala som sa na svoje ruky, aby Miko nevidel, že sa mi derú slzy do očí.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 21:55

Tak nějak jsem to věděl, že jsem neublížil jen lidem co jsem neznal, ale dokonce i jí a to mě žralo ze všeho nejvíc.
Stiskl jsem trošku sedačku které jsem se držel a při její další otázce jsem se zasekl a oči jsem najednou úplně otevřel, ale pak je zase sklopil stejně jak ona.
"Omlouvám se...Já...Nebyl jsem schopný se ovládat. Nemohl jsem ti zajistit u sebe bezpečí, nedokázal bych se o tebe postarat a dát ti to co by jsi chtěla. Byl jsem nebezpečný i sám pro sebe..." Odklonil jsem se od ní a sundal jsem si tričko tak, aby byla vidět ta velká jízva na levé straně.
"Lidé co to viděli říkali že jsem si to udělal sám...Neměl jsem ponětí co se tehdy stalo, nevím nic z toho co jsem dělal. Nevím koho jsem zabil, koho jsem nechal naživu...Nechtěl jsem tě tím nijak zatěžovat, ani Kiyoko a kohokoliv jiného, proto jsem odešel." Znovu jsem si tričko oblékl. Tvářil jsem se tak nějak sklíčeně. Tehdy to bylo těžké a kdybych jí nějak ublížil, neodpustil bych si to, nikdy v životě.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 22:27

A to si vtedy vôbec nemyslel na to, čo so mnou tvoj odchod urobí? Mne bolo úplne jedno, v akom nebezpečí pri tebe som, bola som ochotná to riziko podstúpiť! Uprela som naňho vyčítavý pohlad. Po tvojom odchode som mala sto chutí podrezať si žily alebo skočiť z vysokej skaly...Len pre rodinu a Kiyoko som to neurobila... Bola som totálne na dne. Len oni ma držali nad vodou...
Vyvalila som oči na tú jeho obrovskú jazvu. Pane bože, mal si mi o tom povedať! Povzdychla som si a zavrtela hlavou. Slzy som našťastie zatlačila...Nechcela som vyzerať ako nejaký ufňukanec. V očiach sa mi ale stále zrkadlila tá stará bolesť a v hrudi som zase cítila tú prázdnotu...Zúfalosť...Ani po tolkých rokoch ma to neprešlo...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 22:42

Koukal jsem se na ní jak někdo kdo si vlastně ani neuvědomuje co vše způsobil, jak ztracenec v čase.
"Tehdy jsem si už myslel že ke mě nic necítíš. Pořád jsi jenom trénovala, měla svoje starosti, nechtěl jsem ti přidělávat další." Sklesle jsme se zamračil a když jsme si vyslechl i to co chtěla udělat, rozšířili se mi zorničky.
"Cože si..." Jen při pomylšní na to že by se zabila kvůli mě, mě ničilo. Pro někoho jako jsem já nestojí umírat a vůbec ne aby kvůli mě umřel někdo jako je Aitenn, to ani nešlo.
Při pohledu na ní a na to že jsem si uvědomil že jí to bolelo tak stejně jako mě...Nemohl jsem jinak a prostě jsem jí objal.
"Omlouvám se. Byl jsem strašněj vůl, ale vůl co nechtěl přijít o to jediné co mělo a má smysl života...Nedokázal jsem si nikdy nepředstavit to že by se ti něco stalo. Pořád jsem doufal že si najdeš někoho s kým budeš šťastná, kdo ti to bezbečí dá...I když jsem na to myslel s odporem že jsem to nemohl být já kdo by ti to poskytl." Zamračil jsem se dost vyčitavě a pak jsem se trošku odklonil a zadíval se jí do očí.
Nemohl jsem to vydržet, byla tu, tak blízko mě jako kdysi, znovu jsem pociťoval to teplo uvnitř sebe a tlukot srdce. Nahl jsem se k ní a políbil jí.

Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Sun 28 Jul - 8:00

Viem...Bola som hlúpa krava...Chcela som sa stať silnejšou. A tento "sen", ak sa to tak dá nazvať, sa mi čoskoro stal prednejším než ty, hanbím sa za to. Prepáč mi... Urobila som vtedy strašnú chybu, keď som túžbu byť silnejšou posadila na prvé miesto a všetko ostatné šlo bokom. Bola som tak slepá!
Jednoducho som stratila chuť žiť...Bola som zúfalá a myslela som si, že toto je jediná možnosť... Možno to chápal, možno nie, ale teraz som rada, že som sa o samovraždu nepokúsila. V tej chvíli som v duchu ďakovala Kiyoko, mamke i ségre. Ten jej večný optimizmus...
Ruky som mu obtočila okolo krku a pritisla sa k nemu. Hneď som sa cítila lepšie...Problém bol, a ešte stále je, v tom, že na svete neexistuje nikto, kto by sa ti vyrovnal a koho by som mohla milovať tak ako teba... Pousmiala som sa. Odrazu sa ku mne naklonil a pobozkal ma...Znova ten krásny pocit...Srdce mi bilo tak rýchlo a silno, že som si myslela, že mi vyletí z hrude alebo čo. Privrela som oči a bozky mu opätovala.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 28 Jul - 9:14

"To je v pořádku, chtěla jsi zesílit a já to po čase akceptoval." Pousmál jsem se. O tom že by spáchala sebevraždu, o tom jsem už raději ani nechtěl mluvit, protože jen pomyšlení nebo lehká poznámka o tom že by umřela jen kvůli mě...bylo to dost těžké, ale nějak mě to při tom i hřálo, pocit že vím že na mě někomu záleží.
"Ne, to nikdo se nedokáže vyrovnat tobě...Miluju tě." Navždy... Dodal jsem si v duchu a objal jí okolo pasu. Stoupl jsem si s ní a s polibky jsem ale nepřestal, právě naopak, snažil jsem se je víc zintenzivnit.
Podepřel jsem si jí, aby mi nespadla a došel jsem až ke sporáku a vypl to, nasplepo, ale vypl. Konečně... Řekl jsem si v duchu když jsem líbal. Byl to tak hžejivý pocit a tentokrát mi nešlo jen o něj, ale o to kdo mi ho dává.
Pomalu jsem s ní šel až do ložnice, nepřestávajíc jí darovat polibky a pomalu jsem jí položil na postel. Trošku jsem se odklonil, abych na ní viděl a usmál jsem se.
"Už nikdy tě nenechám samotnou, slibuju."
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Sun 28 Jul - 9:41

Ja teba tiež... Pritisla som sa k nemu ešte viac a snažila som sa mu to všetko opätovať. V duchu som sa uškrnula, keď vypol ten šporák, mala som tušenie, že mu tá omáčka prihorela...
Konečne som sa cítila dokonale šťastná...V náručí človeka, ktorého som nikdy neprestala milovať. Tak tomu sa vraví...Pravá láska. Prebehlo mi mysľou, musela som sa pousmiať. Ani som sa nenazdala a už som ležala na posteli. Začervenala som sa, keď sa odo mňa odlepil. Ani by som ťa nikam nepustila. Budem sa ťa držať ako kliešť.... Uchechtla som sa. A ja zase sľubujem, že u mňa budeš vždy na prvom mieste... Už nikdy viac som tú hlúpu chybu nechcela urobiť...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 28 Jul - 9:54

V duchu mi poletovalo několik myšlenek a každá se odvíjela od ní. Když jsem byl pryč, pořád jsme si myslel že už jí nikdy neuvidím, že mě buď někdo zabije, nebo se ztratím natolik že už nebudu moc najít cestu zpět k ní. Ale když teď byla přímo předemnou, dotýkala se mě a mluvila na mě, srdce mi tlouklo tak moc že jsem se divil že ještě neprasklo.
"Jsem šťastný když jsem s tebou Aitenn, chci aby jsi věděla že kdybych někdy něco pokazil...I přes všechno možné na světě tě budu milovat, i kdybych umřel, budu na tebe dohlížet."
Taky když mii slíbila že u ní budu na prvním místě, stejně jako ona na mém, teplo mi projelo celým tělem a usmál jsem se na ní.
"Arigato." Pořád jsem zůstaval trošku odkloněný, ale přeci jen jsem se zase přiklonil blíž a políbil jí na krk. Prsty jsem sepnul s těmi jejími a polibky jsem věnoval pomalu od krku, přes klíční kost až k rameni, kde jsem se zastavil a podíval se na ní. Nebyl jsem si jistý jestli můžu pokračovat dál, netušil jsem jestli je na to co jsem chtěl připravená.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Sun 28 Jul - 10:19

Zahryzla som sa do pery a detailne skúmala Mikovu tvár, kým som ešte mala možnosť. Pousmiala som sa. Pripadal mi nehorázne zlatý...Doslova som sa nad ním rozplývala. A tie jeho slová... Miko...Milovala som ťa, milujem ťa a navždy ťa aj milovať budem...Neviem si bez teba predstaviť život. Jemne som ho pohladila po líci a dívala sa naňho tak, ako keby som ešte stále nemohla uveriť, že tu je so mnou...
Zatajila som dych, keď mi začal bozkávať krk, potom prešiel na kľúčnu kosť a rameno. Potichučky som si vzdychla a zase sa zahryzla do pery. Naše pohľady sa stretli...Musel vidieť ten oheň v mojich očiach. Chcela som to...Potom na to už ďalšia možnosť možno nebude, môže sa stať čokoľvek. Nahodila som taký diabolský úškrn.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 28 Jul - 10:46

//Přesun blog ^.^...
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Mon 29 Jul - 21:32

Prestaň sa už so mnou hádať, keď vieš že mám pravdu. Červenal si sa! Uškrnula som sa, no jeho to asi baví...Takto sa hádať o takej hlúposti!
Ďakujem ti... Pousmiala som sa a povzdychla si. Bola som tak šťastná, že som s ním...A že budeme mať dieťa. Budem sa s tým ešte musieť porozprávať s Kiyoko, až sa vráti. No toto? Prekvapene som sa naňho pozrela, keď mi urobil na krku cucflek. Prešla som si po tom mieste prstami a uchechtla sa, ten Miko je ale číslo. Počkaj, musím si ešte vpichnuť ten inzulín... Natiahla som sa po bundu, ktorá bola niekde na zemi a z vrecka vytiahla striekačku a takú malú nádobku, v ktorej sa ten inzulín nachádzal.
Otočila som sa mu chrbtom, aby nič nevidel...Striekačku som naplnila inzulínom, prázdnu nádobku som položila na stôl a vpichla si ho do brucha. Už ma to ani nebolelo, bola som zvyknutá. Z malej taštičky, ktorú som pri sebe vždy nosievala, som vybrala vatu, na ktorú som naliala trošičku dezinfekcie a prešla s ňou po mieste vpichu, aby sa to náhodou nezapálilo. Hneď na to som to odložila späť do taštičky, tú hodila niekde na zem a otočila sa späť k Mikovi so širokým úsmevom na perách.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Mon 29 Jul - 21:43

"Co? Já se nehádám, by mě stálo nervy se hádat ještě s ženskou ne?" Zasmál jsem se a radši dal ruce před sebe kdyby se o něco pokusila. Taky ten cucflek se na jejím krku krásně vyjímal.
"No co je, vždy jsem to chtěl zkusit." Zazubil jsem se a poškrabal ve vlasech, byl to už zlozvyk. Když zmínila inzulín, pustil jsem jí a jen čekal než si ho vpíchne. Nechtěl jsem sice nic říkat, ale přeci jen když už to měla hotové, poposunul jsem se k ní a políbil jí na místo kam si to vpíchla.
"Už je ti líp? Máš hlad? Rychle bych skočil do nějaké sámošky." Usmál jsem se a jen čekal jestli by si něco nesnědla.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Mon 29 Jul - 21:53

No ta toto? Hádaš sa so mnou, len o tom sám nevieš...Nabudúce si tu donesiem foťák a hneď, ako sa začneš červenať, tak si ťa odfotím. Uškrnula som sa, v takom prípade by si už konečne musel pripustiť, že sa ozaj červená!
Dobre, dobre... Uchechtla som sa, asi bude chvíľu trvať, než mi ten cucflek zmizne, ale čo už. Nevadilo mi to. Prekvapene som sa naňho pozrela, keď ma pobozkal presne na miesto vpichu...Bola som ale rada, že mu tak na mne záleží. Nie, nie som hladná...Som len unavená... Znova som si ľahla s úsmevom na perách.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Mon 29 Jul - 22:06

"Nehádám, nehádám, nehádám, nehádám a nečervenám!" Zasmál jsem se a pak jsem si lehl. Byl fakt že ten cucflek jen tak nezmizí a o to mi i šlo, hehééé! Nějakou dobu jsem se ještě pochechtával a pak jen spokojeně vydechl. Podíval jsem se na to jak i ona lehla. Políbil jsem jí na rameno a lehl na záda.
"Jen spi, je pravda že to chtělo hodně energie." Usmál jsem se na ní. Mě to taky dost vyždímalo, ale vůbec mě to netrápilo, byl jsem za to i rád.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Mon 29 Jul - 22:15

Hádaš sa a červenáš! Jemne som zavrtela hlavou s úškrnom, bol pekne tvrdohlavý. Typický muž. Pritúlila som sa k nemu a pobozkala ho na líce. Dobrú noc a sladké sny... Popriala som mu, hlavu som mu položila na hruď a privrela oči. Najprv som premýšľala nad tým, aký to bol krásny sen...Po chvíli som sa ale ponorila do ríše snov so spokojným úsmevom na perách...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Mon 29 Jul - 22:21

Už jsem se jí raději nevzpíral, kdo ví co by mi ještě udělala, v duchu jsem si ale stále říkat ne! Prostě ne...
"Dobrou noc, hezky se vyspi." Usmál jsem se a po tom co mi dala pusu tvář jsme jí políbil do vlasů a rukou jsem si jí objal. Taky jsme věděl že s ní život bude dokonalý. S úsměvem jsem po chvilce i usnul.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Tue 30 Jul - 9:33

Pomaly som otvorila oči...Ešte stále som bola prilepená ku Mikovi, čo som si veľmi neuvedomovala. Veď som sa ešte ani poriadne nezobudila, tak čo...Bola som tak trochu mimo. Posadila som sa na posteli a rukami si pretrela oči.
Nohy som prehodila cez okraj postele, ale nevstávala som, pretože som si uvedomila, že...Som nahá. Rýchlo som cez seba prehodila moju bundu, otočila sa k Mikovi a hodila naňho divný pohľad. Bolo vidno, že som ešte stále mimo...Spomenula som si na včerajšiu noc...To ma dokonale prebudilo, sčervenela som až po korienky vlasov a trošičku znervóznela. Naklonila som sa a pobozkala Mika na čelo...Bol tak roztomilý!
Postavila som sa na nohy a vybrala sa rovno do kúpeľne. Keď som sa zbadala v zrkadle, zdesene som vyvalila oči. Vlasy vyzerali ako po výbuchu atomovky, kruhy pod očami...To čo má toto byť?! Nakoniec som nad tým len mávla rukou a skočila rovno do sprchy, kde som sa tak na rýchlo sprchla. Potom som si umyla zuby, vlasy vyčesala, že by vyzerali aspoň trochu normálne a s uterákom obmotaným okolo tela som sa vrátila do spálne. Začala som zo zeme zbierať svoje veci, však boli porozhadzované kade tade, a Mikove tak isto. Popritom som sa divne usmievala a červenala sa, no čo no, v mysli sa mi prote vynárali spomienky na túto noc...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Miko Amatasu Tue 30 Jul - 10:11

Spal jsem jak dřevo. Tak bez energie, kdo by se taky divil. Oči jsem taky otevřel ve chvíli co jsem uslyšel sprchu. Stále jsem ale nevylízal, měl jsem hold hroznej problém vylést z postele po ránu. Párkrát jsem zamrkal a když se Aitenn vrátila v ručníku a začala sbírat věci, pomalu jsem si sednul a protáhl se.
"Bré ránko lásko." Roztáhl jsem ruce jak někde v Titaniku a pak zase padl na záda na postel a usmál se. Vzpoměl jsem si natu noc a uspokojilo mě to. Odkopal jsem ze sebe duchnu, na sebe si dal boxerka a nohy přehodil před okraj postele. Seděl jsem, ale pak zase padl na záda na postel jako před tím...Hold postel je můj milášek!
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Aitenn Megami Tue 30 Jul - 10:47

Dobré ráno... Uškrnula som sa. Zrejme mal problém odlepiť sa od postele...Typický chlap. Rýchlosťou blesku som sa obliekla do svojich vecí...Poriadne som sa ponaťahovala, ešte som bola tak trošku ospalá. Ale ľahnúť späť do postele som už nemienila. Bol už obed...A iste som nebola jediná, komu škvrkalo v bruchu. Z tých špagiet asi nič nebude, čo? Uchechtla som sa. Šla som sa na ne pozrieť do kuchyne...Fakt tá omáčka prihorela. Pokrčila som ramenami, budeme so musieť navariť niečo iné. Čo chceš na obed? Opýtala som sa Mika, keď som sa vrátila späť do spálne. Ešte furt sa od tej postele neodlepil...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Mikův dům Empty Re: Mikův dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru