Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

3 posters

Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun 23 Jun - 12:44

Hlavní brána Kirigakure 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 24 Jun - 15:18

Faito

Prošel jsem branou, ukázal povolení a řekl jednomu ze stráží: "Vzkažte, prosím, Mizukage, že se stavím ještě v Konoze. Kdyby mi něco potřebovala, ať mi pošle zprávu."
Pak jsem volným krokem odešel. V batohu jsem měl některé svitky se mnou sepsanými technikami, jídlo a pití na cestu a stan. Uvidíme, jak dlouho budeme pryč...

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed 26 Jun - 10:33

Přiletěli jsme s našimi stroji před bránu.
"Vy dva tu se stroji počkáte a vy tři půjdete semnou." ukážu na tříčlenný tým studentů. Následně dva chlapci zůstávají před bránou. Já se vydala vpřed ke strážním.
"Dobrý den, jsem Daiymio Sora no Kuni, ráda bych mluvila s Mizukage jménem naší vesnice." všichni dobrovolně odevzdali zbraně dříve, než nás k tomu vyzvali.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 52
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 26 Jun - 10:40

Stráž brány

Postavili se před Crystal, ale zároveň tak, aby byli připraveni na cokoli. Podezřívavě se na ně přes ANBU masku podívali.
,,Máte nějaký důkaz? Jak Vám můžeme věřit?" zeptal se jeden z nich.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed 26 Jun - 10:44

Vytáhla jsem z pod pláště přívěsek co se mi houpal na krku, byla na něm pečeť Sora no kuni a zároveň spolu s ním jsem ukázala i svitek se stejnou pečetí. Pak jsem se jen otočila, na cestovním plášti stálo vůdce Sora no kuni.
"Víc důkazů nemám po válce nebylo možné sehnat si nové čelenky." mile jsem se usmála.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 52
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed 26 Jun - 10:47

Stráž brány

ANBU se po sobě podívali a přikývli.
,,Dobře tedy, pustíme Vás." ustoupili stranou, aby mohli projít. ,,Pokud ale lžete, budete mít problém." upozornili je a pak jen skupinku pozorovali, jak prochází bránou.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13
Age : 30
Bydlisko : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed 26 Jun - 10:51

"Za své studenty ručím pánové. Ale kdyby ti venku dělali problémy neuškodila by jim trocha disciplíny." mrknu na ANBU a s ostatními se vydávám do Kiri (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 52
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed 26 Jun - 11:59

"Tak jsme zpátky pánové. Doufám že kluci nedělali problémy. Vemte stroje a letíme." usmála jsem se na ostatní.
"Vezmem okružní cestu Kumo." ohlásila jsem a vyrazila jsem napřed (přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 52
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru