Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Kirigakure

2 posters

Goto down

Brána Kirigakure Empty Brána Kirigakure

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 10 Feb - 18:50

Brána Kirigakure


-brána cez, ktorú sa vchádza do Kiri a vychádza z Kiri...
-pri bráne je "vrátnica" , na ktorej sú 2 Chūnin-i a kontrolujú kto vchádza a kto vychádza...
Brána Kirigakure 20101231140047%2521Kirigakure
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 21 Feb - 18:47

Z mlhy se vynořila moje postava a s klidným krokem jsem mířila k bráně. Přece jen se nakonec nebudu nudit Pousmála jsem se a s klidným krokem jsem mířila k bráně. Vyšel mi naproti vysoký chuunin a podezřívavě si mě prohlížel. Zastavila jsem se uprostřed brány a začala něco s předstíraným zmatkem hledat po kapsách. Pak jsem vítězoslavně vytáhla mojí identifikační kartičku a podala mu jí. Podle ní mohl zjistit že jsem chuuninka z vesnice. Vrátil mi jí a s úsměvem kývl.
Široce jsem se usmála a vydala se dál do vesnice, když jsem k nim byla zády předstíraný zmatek a nevinnost mi z tváře zmizel a vystřídal ho spokojený úsměv. Rozhodně tu bude zábava Cestou jsem se protáhla a zmizela pryč.
-Přesun-

Hodim to sem do postu abych nemusela dávat další Smile
22.2/ 21:05
Došla jsem k bráně a hodila přes sebe plášť, usmála jsem se na chuunina který mě včera pustil a šla jsem dál. Abych se cestou nenudila složila jsem pečeť a daleko od brány položila ruku na zem. Vedle mě se objevila Jane v celé své kráse, líně zívla a protáhla se. "Potřebuješ společnost?"
Vycenila zuby což mělo znamenat úsměv a ladným krokem šla vedle mě. "Jistě, tvoje společnost je pro mě vším" Zazubila jsem se na ní a zmizeli jsme.
Spoiler:
-Přesun-
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru