Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Ochíta

4 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Wed 29 May - 17:41

First topic message reminder :

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Mansion-1
Jedná sa o obrovskú vilu, alebo skôr to pripomína zámok situovaný v naozaj vyspelej časti Kagetsu no Sato. Obohnaný masívnymi hradbami z kameňa a studňou uprostred prepichovej záhrady. Klan Ochíta sa po pridaní na zlú stranu stal vážne váženým, preto sa nejde diviť o ich bohatstve a prepichu. Takmer nikto nevie čo sa tu poriadne nachádza, ale kto vstúpi bez ohlásania, nikdy nevýjde von.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Mon 17 Jun - 16:21

Probudila jsem se a dlouze se protáhla. Pohovka byla sice polstrovaná a z luxusní kůže, no spát se na ní vážně nedalo! Moje záda! Křupalo to ve mě a loupalo. Vybavila jsem si včerejší noc a rychle se rozhlédla po pokoji. První, co jsem si představila, byl totiž Shirův totálně bledý, vystrašený obličej. 
Nikde jsem ho neviděla, ale uvědomila jsem si, že mě "někdo" svírá za ruku. Klekla jsem si na podlahu a nakoukla pod sedačku. "Shiro..?" zašeptala jsem a dívala se, jak neklidně spí. Ušklíbla jsem se. Přesně takhle to dopadalo, když byl maličký... vůbec se nezměnil! Nesmrtelnýmu chlápkovi se postaví levou zadní, ale pak vidí imaginární krev a nocuje pod gaučem.. 
Opatrně jsem vyprostila ruku z jeho sevření, poodsunula sedačku a přikryla ho dekou. Bylo mi jasné, že nahoru ho neodtáhnu sama a budit jsem ho nechtěla. 
Jediná připomínka však stačila k tomu, abych věděla, co musím udělat.. musím zjistit, co se děje..
Pohladila jsem ho po tváři a vytratila se z domu.
(Přesun)
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Mon 17 Jun - 17:46

Presne vo chvíli keď si Tenshi začala zúfať, v momente keď pocítila ohromný nápor bleskovej energie v celom svojom tele a padla na mokrú podlahu niekde v neznáme, okamžite som s ohromným výkrikom a jej menom na perách vystrelil z nepokojného spánku do sedu. Prudko som rozrazil krvavé oči, a zmätene sa zapozeral okolo seba. Vedel som čo sa asi stalo, že som neležal pod gaučom ale mimo neho zakrytý dekou, teraz ma trápilo niečo iné. Cítil som to, akoby ma niečo koplo, pocítil som zúfalosť, videl som Tenshi v temnote. Videl som ako sa trápi a trpí. A presne v tom momente dopadla kvapka slzy na moju ruku, zovretú v nahnevanú päsť. Nebola to ale obyčajná kvapka slzy. Hovorí sa, že keď Ochíta napriek výchove pocíti lásku, či už normálnu alebo súrodeneckú, vytvorí sa medzi nimi puto. A keď sa stane človeku ktorého má Ochíta naozaj rád, začne plakať „Krvavé slzy..“. Tie teraz menili farbu deky a môjho oblečenia na krvavo červenú, a moje bielka zmenili tak isto farbu na rudú, krvavú. A čo moje zreničky? Nabrali temnej, čiernej farby, v momente keď som plakal krv.. Zapozeral som sa k oknu, pršalo, videl som vďaka krvi padať z mračien krv, aj keď padal obyčajný dážď a celý svet som mal krvavý a temný. „Tenshi..“ Zaznelo v tichu miestnosti..
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Thu 27 Jun - 19:24

Došli jsme tedy až k sídlo jejich domu. Byl to obrovský dům, že mě to trošku dostalo. Zastavila jsem se u dveří a podívala se na ty dveře a pak na Tenshi. Nebyla jsem si jistá jestli bych měla jít dovnitř. Pak jsem shlédla k Shirovi a mírně se pousmála. Byla jsem strašně moc ráda že to co jsem si myslela že se stalo byl jen planý poplach a on žije, to bylo hlavní. "Omlouvám se za ty potíže..." Musela jsem to říct i v této situaci. Možná kdyby mě nepotkal by se toto ani nemuselo stát. Připadala jsem si hrozně, už jen proto že to já mu udělal tu díru v hrudi...takový pocit jsem neměla už hodně dlouho.
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 30 Jun - 12:46

Na chvíli jsem Shira pustila, abych mohla co možná nejtišeji otevřít těžké dubové dveře. Dům se zdál tichý, rodiče buď nebyli doma, nebo obývali druhé křídlo domu, no pro tentokrát jsem byla opravdu ráda, že tu nikdo není. Jak bych vysvětlila, že táhnu bráchu v bezvědomí a cizího návštěvníka, to opravdu netuším.
Znovu jsem se vrátila a podepřela Shira. "Nikdo není doma.." to byla jediná věta, kterou jsem jí dala najevo, aby šla dál. Moc lidí se k nám domů nedostalo, mohla to považovat za čest. Ale v téhle chvíli na to nejspíš nemyslela ani jedna z nás, já tedy určitě ne.
Vydala jsem se po mramorovém schodišti vzhůru k pokoji, který můj bratr obýval. Jako vždy v něm byl pořádný nepořádek, no to teď bylo vedlejší. S Kaominou pomocí jsem ho uložila a přikryla dekou. Pak jsem se otočila na dívku a změřila si ji pohledem.
"O jakých potížích jste to mluvila..?" možná zdvořilé oslovení, no chlad ve svém hlase jsem nezastírala. Jako by ten dům padal na moje bedra a já se chovala tak, jak vyžadoval náš rodinný řád. Tedy odtažitě a nadřazeně, hlavně ukázat, že náš rod je něco víc, jak by otec řekl, čistá krev..
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Sun 30 Jun - 14:21

Když na chvilku Shira pustila, zapřela jsem se v nohou. Pak už jen na její slova vkročila do domu. Já nikdy nebyla ta která něco ctí, proto mi to bylo tak nějak jedno. Nezáleželo mi nikdy na lidech ani takovýchto věcech...Jediná dobrá stránka u mě měl Shiro, ke kterému jsem se chovala opravdu jinak.
Když jsme ho donesly až do jeho pokoje, nepořádek mi byl docela jedno. Chvilku jsem tam jen tak stála u postele s němým výrazem zabodnutým do Shirovi tváře. Z mého záseku mě probral až její hlas.
Trošku jsem zbledla když se na mě tak chladně podívala. Prosím nečum na mě takto nebo tě zabiju... Řekla jsem si v duchu a pak jsem zaregistrovala to že ona mi vykala. Toto se mi teda ještě nestalo, sice mi bylo 14, ale každej se ke mě choval jak k dítěti...Ona se mi ale začínala zamlouvat.
"Mluvím o jeho zranění a celé té události u jezera. Kdybych si s ním před tím trošku nehrála, mám za to že by se událost u jezera ani nemusela stát...Nemluvně o tom že mi chtěl ukázat své srdce..." Nadzvedla jsem trošku obočí a i v této situaci jsem se musela uchechtnout. To jak se dívala, tak nadřazeně, prostě pecka! Já neměla vychování, ale ani mi to nevadilo. "...Ukazovat lidem srdce na potkání už máte v rodině?" Prokoulila jsem očima a už zase situaci brala vážně. V tomto domě jsem byla trošku nesvá. Sice jsem měla Koton, ale i tak...To bylo velmi podivné místo. Koukala jsem při tom na Shira. Věděla jsem že je to cvok, ale až takový? Měla jsem v plánu mu pěknou ubalit až se vzbudí!
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 30 Jun - 14:59

Pozvedla jse obočí. Vejtaha byl vždycky, ovšem až takový, to jsem tedy nečekala. Ta dívka na něj musela hodně zapůsobit, proto jsem si jí zcela nekrytě prohlédla, pěkně od tváře až po špičky prstů a zase nahoru. Neshledala jsem na ní sice nic výjimečného, ale došlo mi, že to bude nejspíš povahou.. která holka na jednu noc by stropila podobnou scénu, jako jeho starší sestra..? Chápala jsem, že Shiro pro ni asi znamená hodně, ač jsem ji neznala.
"Máme jisté schopnosti, které nám to dovolují.. ostatní členové klanu jsou ovšem vychovanější a především zodpovědnější, než můj bratr. Zřejmě se nemáte za co omlouvat, věděl, do jakého rizika jde. Otec ani matka jeho pokoj nenavštěvují, můžete tu zůstat. Nedáte si čaj..?" nepřipadala mi sice, že by se podobnými záležitostmi, jako například zdvořilost zajímala, no já byla zvyklá se v domě chovat podle pravidel, tak to bylo nejbezpečnější. Možná právě proto jsem jí nevyhodila.. a taky nejspíš pro to, že to bylo dobré pro Shira.
Pohledem jsem se na něj opět zaměřila a sledovala bledou tvář. "Vždycky dělal hlouposti.. chtěl na sebe vždy strhnout pozornost, přesto, že se mu jí dostávalo požehnaně.." byla to pravda, však se otec tak snažil.. Ušklíbla jsem se.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Sun 30 Jun - 16:09

Když jsem na ní civěla jak na mě civí tak jsem se na ní taky tak podívala. Od hlavy až po špičky...Na konec jsem jen zjistila že je to prostě dospělák, tak nápadně podobná v něčem Shirovi, no taky aby ne, když to jsou sourozenci. Po tom co promluvila tak nějak...Jak to říct, jako z nějakého středověku, div mi nepadla pusa na zem. No super...Dát si čaj? Bože co je toto za lidi. Zdála se mi nějak extrémě zdvořilá, já na toto nebyla ale vůbec zvyklá a tak mě to docela dost dostalo. "Aha, už od pohledu se zdáte jako slušně vychovaný klan...A...Um, děkuju, čaj by byl fajn." Pořád jsem se na ní tak trošku vykolejeně koukala a pak jsem si povzdechla.
Při tom když se usmála, jsem se mírně pousmála i já a pak zabodla pohled na tu bledou tvář ležící v posteli. "Omlouvám se jestli to bude znít nějak komicky ale...Nevím jestli se to zdá jen mě, ale připadá mi že Shiro je jiný než si každý myslíme. Nikdo na mě totiž doposud neměl takový vliv jako on..." Pak jsem se podívala na ní. Podle toho jak se na mě před tím u jezera podívala mi hned došlo že viděla Shira s dívkama asi už mockrát. "Já jen že...Nechci aby si o mě Shirova rodina myslela něco lepšího než jsem. Opravdu nejsem holka podle představ vašeho klanu, spíš se mi zdá že vy a já jsme jako plus a mínus, ale...I tak, přes tu rozdílnost a všechno okolo pro mě Shiro i za těch pár hodin hodně znamená." Pousmála jsem se na ní. Nechtěla jsem aby mě brala jako všechny holky okolo. Já rozhodně nebyla ta která by o něčem takovém mluvila pořád, spíš právě naopak...Já o tom nemluvila nikdy, bylo mi to vždy jedno, absolutně. Kdyby přede mnou klečel někdo polomrtví a žebral o pomoc, jen ho překročím a jdu si v klidu dál, ale Shiro měl na mě od začátku podivný vliv.
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 30 Jun - 17:43

Její slova mě trochu.. rozesmála. Bylo to krajně nevhodné, ale bylo to tak nevšední a nenormání, jako bych ani nebyla ve vlastním domě. Nebo jsem prostě nechodila mezi ty lidi, kteří by se chovali... tahle. "Má rodina si nic dobrého nemyslí o nikom, nemějte strach." pousmála jsem se. "Ani já, ani Shiro nejsme podle představ našeho otce, ale to vám snad někdy povypráví sám." kývla jsem hlavou a odebrala se do kuchyně. Trvalo to jen pár minutek, než jsem se vrátila s podnosem s elegantními hrníčky a baculatou konvičkou plnou lahodného čaje. Zalila jsem oba hrníčky vodou a jeden podala Kaomi.
Upila jsem čaj, převalila chu´t na jazyku a spokojeně uznala, že je dobrý. "Na Shira byla vždy kladena velká námaha, otec z něj chtěl mít svého nástupce.. on však začal dělat hlouposti, pít, střídal holky... ale já ho znám. Není takový.. měla by jste se ho držet, lepšího kluka už nenajdete." nevědomky jsem upravila záhyby na bílé peřině.
"Nečekejte však ani mou, ani rodinnou vlídnost.. nejsme takový. Bratr občas vypadá, jako by ani nebyl náš." ušklíbla jsem se, protože to byla vždycky pravda. Bylo zvláštní někomu cizímu vysvětlovat něco, v čem žijete tak dlouho. Kdo mohl pochopit ten divný vztah, který jsme mezi sebou měli? Byli jsme rodina, klan, ale nikdo k sobě nic necítil.. pouze Shiro se vymykal zásadám.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Sun 30 Jun - 18:42

Nadzvedla jsem obočí když jsem viděla že jí to očividně dobře pobavilo. Snažila jsem se být nějak milá, nebýt ta mrcha kterou jsem byla, proto jsem si jen povzdechla a vzala si čaj, kterého jsem se stejně jak ona trošku napila. Já nikdy moc netřídila chutě, vše bylo tak nějak na stejné úrovni, chutnalo mi to. "Já strach nemám...Právě naopak." Přivřela jsem oči a pak zase koukla na ní a letmo pohlížela na Shira. Když mi zase vykala, nějak mi to lezlo na mozek, cítila jsem se jak nějaká babka, navíc ten čaj v ruce s podšálkem tomu dával grády. Hned jsem se tak nějak otrkala a prokoulila očima. "Jop, to jistě...Aj, jsem teď nějak ráda že nemám rodiče." Pak jsem se v duchu jen zasmála. Teda co to tady melu, zabila bych je...Bože můj, ta holka je fakt něco, divím se že jsem ještě nechytla amok. Na venek jsem se stále snažila tvářit tak nějak mile, ale přestávalo mě to docela bavit. Věděla jsem že je toto jeho dům, jeho sestra atd atd, hold já na takové rodiny nikdy nebyla typ...No, co by s nima trávil každej volnej čas. "Vlídnost? Jasný, jo...Um, gomen, ale nějaká vlídnost, loajalita, nebo vychování u mě nehrají žádnout roli. Je to v tomto světě dost na nic." Jejich klan si na pravidlech a vychování asi potrpěl, bohužel...Já a oni, to bylo prostě jako plus a mínus. Vše co měli oni v povaze já neměla a vše co oni odmítali já přijímala. Shiro byl ale jiný a já byla za to strašně moc ráda. Pomalu jsem dopila čaj asi do půlky a koukla na Shira. Jsi prostě magor...Bože jak do takovýho cvoka jsem se mohla zrovna já zamilovat... Pousmála jsem se. Byl to prostě cvočík, ale i tak mě měnil. Znovu jsem se podívala na Tenshi...Občas jsem měla tiky tu houbu nějak sejmout, ale tak sestra je sestra, navíc mi přišlo že i tak bych nedopadla asi nejlépe. Jen jsem se na ní tak mile podívala, až to bylo trošku divný, ale tak co, já jsem se nudila, tak jsem se takto nějak zabavit musela. Navíc jsem se jí chtěla zeptat jestli tady nemají Granko, ale to by mě asi poslala někam, proto jsem jen mlčela a popíjela čajííík.
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Thu 18 Jul - 11:59

Dopila jsem hrníček chladnoucího čaje a znovu jsem se tak pobaveně zasmála. Nemohla to nejspíš pochopit, ale moje rodina, naše zvyky a tradice.. proboha, vždyť ona byla přímo postrach v tohle domě! Představila jsem si matku.. nejspíš by se na ní rádoby vlídně usmívala a co možná nenápadněji by po ní všechno uklízela. Nakonec by kysele nakrčila nosík a se slovy, že je u nás vždy vítána by ji vykopla, navždy..
"Líbíš se mi.. zastav se častěji, matka s otcem se zblázní.." zazubila jsem se, no nakonec jsem zvážněla, pokývala hlavou, upravila Shirovi peřinu a přetočila zrak na ní.
"Myslím, že ho můžu svěřit do tvých rukou.. tak se mi o bratra starej.." pousmála jsem se a bez dalších zbytečných slov opustila Shirův pokoj. Ne, že bych tam nechtěla být, ale nejspíš jsem jim chtěla dopřát soukromí.
Vyšla jsem před dům, ztratila se v tom našem domácím parku, sedla si na houpačku a táhlými pohyby se nakláněla dopředu a dozadu. Přemýšlela jsem. Začínala jsem se nudit, a to nevěstilo nic dobrého.. musela jsem začít něco dělat, proto jsem se rozhodla, že si půjdu trochu zatrénovat, moje líné tělo se stejně potřebovalo krapet protáhnout!
Seskočila jsem tedy z houpačky a pomalým krokem jsem se vydala k zadní brance.
/Přesun/
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Thu 18 Jul - 15:17

Domů jsem dorazila sotva hodinu po odchodu. Bylo to směšné, ale v tuhle chvíli jsem nemyslela na to, že si tu odcházím a přicházím jako truhlík. Ne, měla jsem daleko těžší a hlavbně zajímavější úkol a těšila jsem se na něj jako dítě na Vánoce!
Projít brankou ukrytou hluboko v keřích daleko za domem mi vážně žádnou práci nedalo, stejně jako protáhnout se skrz nekonečné zahrady, ukrýt se za pár stromů, přeběhnout nádvoří, vyběhnout schody a vejít do domu a to všechno v rekordním čase.
Horší ovšem bylo, že sotva jsem zavřela těžké, dubové dveře, zaslechla jsem kroky a hrubý, naštvaný hlas vlastního otce.
"Sakra!" zaklela jsem tiše a po špičkách se rozeběhla přes halu, abych se co nejrychleji schovala, protože mezi nadávkami jsem, překvapivě, zaschla své jméno. To by byla zase desetihodinová přednáška na téma: Náš klan a tvoje povinnosti! Bla, bla bla bla bla... to se mi určitě chce poslouchat!
Schovala jsem se za závěsem, naštěstí byl z těžkého brokátu, nechutně hnědé barvy a já se do něj mohla zabalit jako do kukly. Otec si to kolem mě prošel, ani se neotočil! Zhlukoba si vydechnout jsem se ovšem odvážila až několik minut poté, co se vrzání podlahy a tlumené hlasy docela ztratily. Jako myška jsem vyběhla z úkrytu a po schodech se vydala do podzemí, které se skládalo ze spletiště chodeb a místností všech různých funkcí.
Minula jsem několik pokojů osvětlenými jen světlem voskovic, než jsem stanula před černými, vysokými dveřmi. S vrzáím se otevřeli a já vešla do temé místnosti. Nahmatala jsem vypínač a místnost zalilo mdlé, mléčné světlo. Dívala jsem se na všechny ty nádobky a pipetky, mikroskopy a bańky a cítila závan nostalgie. Sem mě bral vždycky děda, zarytí vědátor, který neustále zkoumal krev všech členů rodiny, hledal v ní anomálnie a zkoušel vyčíst to, co dělá naši krev tak vzácnou.. nikdy se mu to sice nepovedlo, ale já zrovna tuhle místnost potřebovala, takže jsem nad tím už déle neuvažovala a postavila se k jednomu ze stolů z leštěné ocele.
Poskládala jsem pár pečetí, zavalil mě dým a na stole předemnou zcela spokojeně ležel Kiniiri, můj nejmenší had. Spokojeně zasyčel, když jsem prstxy přejela po hladké kůži jeho těla a usála se na něj. "Mám na tebe prosbu." pokýval hlavou, jako vždy, když jsem po něm něco chtěla. Prostě jsem jen chtěla být milá a slušná, protože jsem věděla, že by to udělal i bez mé věty.
Vyndala jsem pár ampulek a něžně uchopila hadí hlavičku do dlaně. Poslušně se do skleničky zakousl a já z jeho zubů zkušenými pohyby dostávala prudký jed. Ano, možná malý, ale sakra nebezpečný! Když jsem měla ve čtyřech ampulkách malé množství, znovu jsem ho pohladila po kůži a věnovala mu úsměv, než jsem ho opět odvolala do hadí říše. Svůj úkol splnil a já už ho dál nepotřebovala.
Přemýšlela jsem, jak to udělat nejlépe. Musela jsem jed pozřít a pak ho někudy zase odvést z těla. Jenže jsem nevěděla, jestli bude lepší polknout, nebo radši vnést třeba jehlou... prostě jsem to musela vyzkoušet.
Nejdřív jsem se rozhodla vyzkoušet, jak bude vlastně jutsu vypadat bez krve. Muselo být jednoduché, rychlé a vzdušné, aby se krev dostala k nepříteli co nejdřív a neměl šanci postřehnout, že má někde trochu jinou barvu, než má obyčejná krev. Zároveń se taky muselo jednat o krev zhoustlou, aby byla dostatečně tvrdá a ostrá na to, aby pronikla kůží. Nebylo to zase až tak jednoduché, jak jsem si představila.
Vzala jsem scalpel, který se povaloval na stole a udělala malou ranku na dlani. Zvedla jsem dlań před sebe a přemýšlela nad něčím ostrým a tvrdým.. z ruky vyjel ostrý bodec. Zamyšleně jsem ho pozorovala. Nelíbilo se mi to, protože byl moc široký a spotřebovalo se na něj moc mé drahocelé krve.
Ne, chtělo to něco užšího a lehčího.. Pustila jsem vůli a krev se rozcákla po podlaze. Tedy jen její část, uprostřed ruky zůstala ostrá, jasně rudá čepel, podobná kataně. S tím už jsem byla spokojenější, jenže mi došlo, že se tímhle útokem vystavuji velkému nebezpečí. Však čepel je krátká a budu se muset dostat blízko. Na to, abych jed dostala přes tělo, do čepele a následně do soupeře, jsem se musela sakra soustředit a ještě se u toho vyhýbat útokům, to by asi nebyl nejlepší nápad. Ne, to jutsu muselo být laděné spí na dálku.
Zamyšleně jsem sledovala, jak mi zbylá krev odkapává z ruky, zavřela oči a natáhla ji proti zdi. Přemýšlela jsem nad celým tím nápadem, jak mě napadl, co musí mít, aby byl útok úspěšný.. a pak to přišlo! Z dlaně se vytrhl dlouhý krvavý provazec, na jehož počátku se rýsovala jasný hlava s dlouhými, ostře sformulovanými zuby. Had..
"Perfektní!" musela jsem se pochválit, protože právě tohle zvíře symbolizovalo nejen samotný význam jutsu, tak stejně mé vlastní přesvědčení, ale hlavně splńoval všechny požadavky, které jsem si určila pro úspěch útoku. Byla jsem s tím docela spokojená, i když právě tohle bylo trochu málo..
Zasáhnout soupeře jedním hadem by bylo poměrně těžké. Pokud by byl rychlý, určitě by se vyhnul jednomu hadu. Zničit ho taky nebylo kdoví jak těžké, kvůli rychlosti byl pouhým krvavým provázkem, zakončeným trochu tvrdší směsí.. stači jediný sek katanou a bylo po problému... ovšem kdyby těch hadů bylo více...
Vzala jsem skalpel a k jedné malé rance přidala další dvě. Zvedla jsem ruku a tentokrát to byly tři hadí hlavy, které vylétla z mé dlaně a s nebezpečným otevíráním malých tlamiček se rozcákli na zdi. Spokojeně jsem si prohlížela dlań a kývala hlavou. To je přesně ono, to co potřebuji!
A teď, hlavní část programu..
Vrátila jsem se ke stolu a popadla jednu z lahviček. Nic lepšího mě v danou chvíli nenapadlo a tak jsem do sebe obsah vrazila na jedno brdo a rychle polkla, protože něco tak hořky nechutného jsem teda fakt dlouho neměla! Navíc, sotva jsem polkla, cítila jsem stále sílící bolest břicha.
Zatnout zuby, soustředit se na cíl.. cítila jsem, kudy všude jed putuje, jak se vstřebává přes stěnu žaludku, koluje přes orgány, vlévá se a zase pokračuje cévami až k cíleným ranám na levé ruce.
Neměla jsem ani sílu vyvolat hady, protože sotva jsem jed dostala z těla, padla jsem na kolena a vykašlávala krev. Celé tělo se bouřilo agresivní látce a já se třásla po celém těle, jak moc jsem se snažila všechno zase zklidnit. Tak tohle asi nebude to pravé ořechové..
Cesta přes žaludek je asi trošku dlouhá.. lepší by byla rovnou aplikace do ruky. Zamyšleně jsem vzala injekční stříkačku, kterou se běžně brala krev a nasála jed do ní. Pak jsem otočila ruku hřbetem dolů, našla vhodné místo a zabodla jehlu přímo tam. Vymáčkla jsem jed a začala se soustředit. Vzdálenost nebyla tak dlouhá, navíc se v ruce neměl kam jed dostat, takže jsem ani necítila bolest. Soustředila jsem se, ale když se objevili tři hadí hlavičky a jed v nich, provazce pokračovali, ale jed se neudržel a rozcákl se po podlaze. Přestala jsem se na něj soustředit, když jsem vyvolala hady..
Pokývala jsem hlavou a naplnila stříkačku jedem z předposlední ampulky. Teď už jsem ale věděla jak na to, takže jsem skoro ani nevnímala, jak stříkačku vrážím do ruky. Soustředila jsem se malou bublinku, těžší než vlastní krev, která se valila cévami a pak rozdělila a jako gejzír vytryskla přímo v hlavičkách tří hadů. Soustředila jsem se na jed i hady, krví udržovala bublinky uvnitř hlaviček.
Vydrželi až do rozprsknutí.
Usmála jsem se, protože jsem věděla, že jsem ten nápad dovedla ke konci. Poslední ampulku jsem vyprázdnila do stříkačky, ale nepoužila jsem ji. Schovala jsem si ji do své brašničky, upevněné na stehně, protože jednak jsem už znovu Kini nechtěla otravovat a jednak jsem si byla jistá, že pokud bych to zkusila nanovo, nejspíš bych si sama ublížila, a i když jsem byla sadista celkem slušného kalibru, tohle jsem tedy vážně nechtěla.  Sbalila jsem všechny věci, trošku tu poklidila, zhasla a vydala se do přízemí.
Měla jsem štěstí a otec mě nejspíš hledal v opačné části domu, no nechtěla jsem nic riskovat a vyběhla jsem do zahrady. V odlehlé části, tam kde byla tráva vysoká skoro po kolena a stromy a keře neupravené, jsem se svalila do zelného pažitu a jeho měkkou, opojnou náručí jsem se nechala ukolébat ke sladkému, vyčerpanému spánku.

~Povolené~
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kinshi Thu 18 Jul - 17:19

Toľké to varovania.. toľká to starosť a pre čo ?.. pre niekoho koho aj tak nemôžu zabiť? Strecha sídla klanu Ochita nebola až taká pohodlná ako sa na prvý pohľad zdalo. Kosu som mal stále prehodenú cez rameno a pohľad zabodnutý niekde v diaľke. Stratil som pojem o čase. Niekoľko dní bez jedla, vody, spánku.. ah..  Rozhodol som sa že je čas sa pohnúť ešte skôr, než tu k tejto blbej budove prirastiem. Popravde mi bol jej otec či rodina celkom ukradnutý. Zoskočil som zo strechy až ku vchodu a bez nejakého zaklopania som vošiel dovnútra. Škoda že som si nevšimol ako Tenshi vychádza von.. takto bohužiaľ pravdepodobne narazím na jej otca. Kosu som si oprel pohodlne na chrbát no ako som sa otočil, zhodil som nejakú vázu. Rýchlo som sa strhol a odniesol si to luster. Aspoň som striasol prípadné podozrenie že som zlodej, tý sa takto neopatrne nesprávali. Radśej som sa už však nijak neotáčal, len som si to namieril do prvej chodby ktorú som mal pred nosom.
Kto vie ako sa mi podarilo vypadnúť z okna v druhom poschodí a neupútať pri tom nikoho pozornosť. Vlastne som chvíľu len ležal na tráve a rozmýšľal aký druh vtipu sa to so mnou život znova snaží hrať. Keď som sa vśak postavil, bol som pevne presvedčený že v dome nie je. Ostalo mi len pohľadať ju v záhrade. Naozaj som si chvíľku myslel, že som vyhral lotériu. Bola tu, pekne zašitá tak aby na ňu z domu nebolo vidieť. Takmer som sa začal nahlas smiať. Kosu som položil niekde bokom a len som si potichu obkročmo kľakol nad Tenshim, teda v oblastí jej pásu. Následne som sa zohol, rukou som jej prešiel cez krk a tvár, až som sa k nej naklonil a venoval som jej jeden z tých "našich" bozkov.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Thu 18 Jul - 17:49

Spokojeně jsem si spala v trávě, nechávala slunce hladit unavenou tvář, když jsem to ucítila. Instintivně jsem sebou trhla a pokusila se posadit, no bohužel, seděl na mě a já jediné, čeho jsem dokázala, bylo dát si hlavou přímo o jeho čelo.
"Aaaaau..." zaúpěla jsem a znovu spadla do trávy. Promnula jsem si místo, kde jsem se uhodila a pokradmu otevřela oči. "Baka!" zabručela jsem a konečně na něj upřela zrak úplně. Jeho tvář mě potěšila, nakonec jsem se usmála.
"Hlídáš mě..?" naklonila jsem hlavu na stranu a zhluboka se nadechla.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kinshi Thu 18 Jul - 17:55

"Tsch.. Baka.. a že kto tu zmäkol." Poškrabal som sa vo vlasoch a trocha som sa naklonil dozadu, no stále som sa z nej nemienil odsadiť. Zachechtal som sa a len akoby nič som si vybral jednu sklenenú črepinu z líca. 
"Čo myslíš? Strážim ťa?" Odpovedal som jej otázkou, na čo som si črepinu poriadne poobzeral. Pôvodne som ju chcel na niečo použiť no následne som ju len odhodil niekam do trávy.. svoje nechty som na dané veci pouźíval radšej.
"Mala si na seba dávať pozor.. mŕtva si mi k ničomu.. " Zaćal som si čistiť špinu za nechtami.
"Ale tie nieee.. musíš robiť hovadiny.. tvoj otec, neotec.. brat či nebrat.. je mi to uprdele. Proste sa ma od dnes nezbavíš." Mrkol som na ňu a vyceril som zúbky.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Thu 18 Jul - 18:07

Lehce jsem se pousmála. "Skoro bych řekla, že se o mě bojíš.." pak jsem ale dodala nový, spíš vysmívaný úšklebek. "Kdybych tě neznala." vyplázla jsem na něj jazyk.
Pak jsem zvedla ruku, prsty mu něžně naklonila hlavu na stranu a přejela po několika střípcích, které měl zabodané ve tváři. "Co jsi.." pak jsem ale jen zavrtěla hlavou a ten největší vytáhla. "Nebudu se radši ptát." prohlédla jsem si střípek a pak ho odhodila stranou.
"Copak se mi podle tebe mělo stát..?" pozvedla jsem nakonec obočí a prsty si začala hrát s jeho vlasy, vždycky jsem byla trochu nakloněná k hračkám.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Fri 19 Jul - 11:47

Na Tenshi jsem se podívala hned jak řekla že bych se měla zastavit častěji. V hlavě mě probíhali dost divný myšlenky, ale ty jsem hned vypustila a pokusila se o milý úsměv. "Um...arigato." Kývla jsem na ní hlavou. Pak jsem svůj pohled znovu upřela na Shira a letmo jsem se kousla do rtu. Měla jsem chuť mu něco strašnýho udělat až se probudí, takto mě vystrašit, to se nikomu ještě nepovedlo. Trošku jsem od postele couvla a letmo se podívala na Tenshi. Když ve mě měla takovou důvěru že se jí o bratra postarám, tentokrát jsem se popravdě usmála. Byl to pravý upřímný úsměv, který jsem se snažila zakrýt, ale bylo to asi poprvé kdy mi někdo takto věřil. "Hai." Kývla jsem, ale to už byla na odchodu.
Když odešla, sedla jsem si na kraj postele a koukala se na něj. Pak jsem se k němu pomalu naklonila a políbila ho na čelo. Ty dostaneš pořádnej ortel...Heh, takto riskovat...baaaaka! Pousmála jsem se a chytla ho pomalu a opatrně za ruku, ne úplně, spíš jsem se ho chtěla jen dotýkat.
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Fri 19 Jul - 12:15

Lúč denného svetla prerazil cez zatuchnuté a krvavé záclony symbolizujúce náš klan, a dopadol na moju bledú tvár. Po prijatí Boha do môjho tela teraz na dennom slnku nabrala moja pokožka sivastý až doslova biely odtieň, ktorý sa mohol rovnať stene neďaleko nás, zuby ktoré boli len ostré teraz vyčnievali z úst ako tesáčiky, a bielka sa sfarbili do krvava. Cítil som to, cítil som že mi niečo zviera ruku. On? Alebo jedna z dvoch? Tenshi lebo Kaomi? Kamoi určite nie, po tom čo sa stalo na mňa určite zabudla a nechala ma. Pomaly som otváral oči, moje myšlienky patrili jej, Kaomi, mysliac že ju už nikdy neuvidím môj pohľad padol na jej výstrih, následne čoho sa moje zreničky presunuli na jej tváre, kde som prekvapene sledoval jej oči. Ostala.. Neprehovoril som len som prekvapene hľadel.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Fri 19 Jul - 12:23

Koukala jsem se na něj. Byl bílej jak stěna, ale mě to nevadilo, věděla jsem že takový je pořád. Když otevřel oči, hned jsem zpozornila a koukala se na něj. Po chvilce se mi zase rozbušilo srdce, chtěla jsem mu jednu vrazit z toho jak jsem na něj byla naštvaná, ale místo toho se mi vytvořily v očích slzy a já ho opatrně objala a hlavu přiložila k té jeho. "Baaa-ka." Pousmála jsem se, i přes to že mi tekly slzy. "Takto nás vyděsit, mě takto vyděsit...Toto jsi udělal naposledy jasný?"
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Fri 19 Jul - 12:37

Nechápal som čo sa to deje, prečo ostala, prečo neutiekla, prečo si zvolila. Ale aj tak, konečne som po rokoch pocítil tlkot môjho už dávno mŕtveho srdca. Tlkotalo ale nie preto aby vodilo krv, ale pre niečo úplne iné, no na tom čo som mal na mysli, závisel život rovnako ako na krvi. „Gomene.. Nechcel som o teba prísť..“ Prehovoril som chrapľavým hlasom, bol som dlho v bezvedomí tak som ledva rozprával. Nechcel som umrieť, chcel som s ňou ostať. Teraz vďaka nemu, ostanem s ňou ešte tisícku rokov. Pomaly sa trasúce ruky som zodvihol a rovnako ju objal okolo pásu, nato som ešte silu mal, stlačil ju pevnejšie ku mne, tvár zaboril do jej vlasov a zatvoril v nich hlavu. „Arigato..“
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Fri 19 Jul - 12:54

Když začal něco mluvit, ani jsem nazafixovala pointu toho co říká. Jen jsem byla strašně ráda že je v pořádku. Rukou jsem sjela k jeho tváři a trošku se od něj odlepila aby na něj viděla. "Žádný děkování, toto uděláš ještě jednou a nepřej si mě jasný?" Zamračila jsem se a setřela si slzy. Takto mě dostat, to se snad nikomu ještě nepovedlo. Věděla jsem že jsem do něj nejspíš zamilovaná až po uši, ale byla jsem ráda že to je on, kdo mě dokázal změnit.
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Fri 19 Jul - 14:30

Nenechal som ju ani slziť a skôr ako prehovorila o tom ako ma prizabije som ju pobozkal. Nemienil som ju už nikdy nechať trpieť, preto som jemne zakúsil mojimi zbrusu novými špičákmi do spodnej pery a jemne sa odtiahol pričom sám som sa pokúsil posadiť. "Slnko mi nesedí.." Prehovoril som n piaty pokus keď mi to vyšlo a zahľadel sa cez závesy. O chvíľu bude noc..
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Fri 19 Jul - 14:40

Chtěla jsem mu říct tolik věcí co bych mu nejradši udělala, ale umlčel mě polibkem. Ani jsem nezaváhala a oplatila mu ho. Jednu ruku jsem mu přiložila ke krku a zavřela jsem při tom oči. Ctítila jsem jeho zoubky a během polibku jsem se musela pousmát. "Dej si na mě pozor upírku." Pousmála jsem se. Samozřejmě že jsem myslela Koton, i když jemu bych to asi už neudělala. Po polibku jsem se mírně kousla do rtu a otevřela oči, ale to už seděl. "Kdepak, právě naopak...Sálá z tebe taky hřejivá energie." Pousmála jsem se na něj. Mě jí teda dodával dostatečně, dělal semnou podivné věci co by se mi nikdy nestali. "Je ti dobře? Nebo...nepotřebuješ něco?" Zeptala jsem se tázavě s menší pochybností v očích. Bála jsem se že by mu mohlo být třeba nějak nevolno, nebo něco podobného.
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Fri 19 Jul - 15:44

Chvíľu som len sedel a hľadel ako zapadá slnko. Rukou som si prikrýval krvavé oči, bál som sa slnka ako čert kríža. Zacmúľal som jazykom, len tak aby sa krv z jej pery dostala do môjho krvného obehu. Tak lahodná a sladká, tak čistá a krásna, taká nádherná krv. A ešte krajší jej nositeľ. Druhá ruka sa presunula k jej tvári a jemne som ju pohladil, okamžite nato som sa pokúsil postaviť a kolísavým krokom som prešiel k závesom ktoré som zatiahol. Miestnosť zahalila tma a šero. „Musím si zohnať niečo proti svetlu..“ Zachvel som s v tichu, teraz keď bola tma, som cítil jej krv, ako bola blízko. A potom som cítil niečo iné, jej vôňu, vnímal som ju pred sebou. Moje srdce prúdilo láskou. Prvá osoba ktorá oživila moje srdce.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kaomi Fri 19 Jul - 16:08

Když jsem viděla jak moc se brání slunci, trošku s pochybami jsem ho pozorovala jak reaguje, když se zvedl, dost jsem koukala a taky si stoupla, abych ho pro případ chytila, kdyby nějak upadl.
"Něco proti slunci? Na začátek ti koupím sluneční brýle, ale slunci si nemůžeš vyhýbat věčnost." Pokrčila jsem rameny. Nechápala jsem že mu slunce najednou tolik začalo vadit, až na tolik že zatáhl závěsy. Stála jsem blízko u něho a koukala na něj. "Om...Mám ti nalít čaj?" Pousmála jsem se. Čaj měl tady v pokoji, proto jsem nikam nemusela chodit a popravdě jsem se ho taky v tomto domě bála opustit, no ani bych to neudělala! "Řekni prosím...Co se tam u jezera stalo?" Je pravda že nad tímto jsem přemýšlela už dlouho a dost mě to zajímalo. Něco takového jsem nikdy neviděla a i tak jsem se o něho bála. Přiložila jsem svou ruku na místo kde má srdce a cítila jak bije...Bylo tam stále, to mě uklidnilo.
Kaomi
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Fri 19 Jul - 16:25

Moje srdce ani nikdy biť neprestalo ani neprestane. Teda umrelo, ale vďaka nej znova sa nabilo a spustilo do prevádzky. Šero miestnosti sa prehlbovalo každou minútou, kedy slnko zapadalo za obzor, až nebolo vôbec nutné držať závesy otvorené. Až teraz nabrala moja pokožka zdravú farbu, krvavé bielka nabrali snehobielu farbu a hneď nato prestal som cítiť taký hlad po krvi ako doteraz. „Nemusíš, ale ja ti nejaký už urobím..“ Pomalým krokom som sa s ňou vydal z miestnosti, trochu viac ignorujúc otázku o jazere, až sme sa všetci dostali v bezpečí do kuchyne. Tam som vzal kanvicu a začal pripravovať potichu čaj.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 3 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru