Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Ochíta

4 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Wed 29 May - 17:41

Sídlo klanu Ochíta Mansion-1
Jedná sa o obrovskú vilu, alebo skôr to pripomína zámok situovaný v naozaj vyspelej časti Kagetsu no Sato. Obohnaný masívnymi hradbami z kameňa a studňou uprostred prepichovej záhrady. Klan Ochíta sa po pridaní na zlú stranu stal vážne váženým, preto sa nejde diviť o ich bohatstve a prepichu. Takmer nikto nevie čo sa tu poriadne nachádza, ale kto vstúpi bez ohlásania, nikdy nevýjde von.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Wed 29 May - 17:41

Opierajúc sa o chladnú dlažbu nášho rodinného domu som sa v podnapitom stave kotúľal až k dverám, kde som sa zastavil. Mal som to šťastie že rodičia neboli doma, takže ostala asi len Tenshi, lenže zistil som že sa už nepostavím. Tak sa Tenshi doniesli zvonku naozaj divné bubnovacie zvuky, čo sa to dialo? Bolo asi 5 hodín ráno, a ja som sa ako vždy mal vrátiť z baru, buď zo štetkou alebo sťatý, čo podľa zvukov šlo priradiť k opitosti najvyššieho stupňia, nie maznanie sa v náručí 10 dolárovej štetky.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Wed 29 May - 19:50

Rozespale jsem přimouřila oči a zamrkala do tmy. Cosi mě nutilo budit se vždy k ránu. Strach? Nejspíš..
Vylezla jsem z postele a bosá v noční košili došla k jeho pokoji. Postel byla rozházená, ale prázdná. Vzdychla jsem. Zase není doma!
Oblékla jsem si dlouhý, rudý župan a bosky vyšla po dlouhých mramorových schodech do haly a z ní do zahrady. Byla mi zima, ale stejně jsem se po pěšince vydala ven. Stávalo se často, že spal na některé z laviček, nebo prostě jen tak v trávě.
Ano tentokrát nezklamal. Jen jsem se zhluboka nadechla a přisedla si k němu. Zvedla jsem mu hlavu, abych mu viděl do očí. "Shiro.."
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Wed 29 May - 20:00

Na malý okamih osvietila žiara lampy moju tvár, pred tým než zhasla, čo privodilo vďaka kvetináču naruby, môjmu improvizovanému bubnu, efekt že som vystupujúci na koncerte. Zdvihol som do vzduchu v sedku obe ruky a zvolal na záhradu. "Iwagakure ďakujem! Dnes ste boli skvelý!" Zakričal som do imaginárneho davu, načo sa moja hlava za pomoci Tenshi posunula k nej. Chvíľu som akoby v hlave hľadal komu patrí tá tvár, moja sa rozjasnila a ja som sa opilecky usmial. "Tééééénshi, ty si tu bola? Ja som vedel že prídeš.. Myslel som si že neprídeš, pozri mám čelenku a som CHUNIN!" Usmieval som sa, na malý okamih som sa vrátil do minulosti a ona to vedela. Deň kedy som sa stal Chunínom v Iwe a ona tam skrytá bola, pričom ja som si myslel že nie je. Chvíľku som sa neprítomne usmieval, načo som sa zdvihol, zatackal, oprel sa o okenný rám ale nespadol! "Na tretí krát to vyšlo.." Zašomral som si popod nos a pozrel sa na obrovské dvere. "Ségro, idem von .. tak kde sú kľúče nech odomknem?" Mysliac si že som už dnu som k nim prešiel a začal na ne klopať.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Wed 29 May - 20:04

"Nech toho, vzbudíš tátu!" zpacifikovala jsem ho a za tričko ho tahala dovnitř. Ne, že by mě to nějak trápilo, ale nejspíš by za bratrovy poklesky seřval mě a na to jsem momentálně náladu neměla. Některé věci prostě nezmění ani světový převrat..
Vzala jsem ho dovnitř zadním vchodem, kdyby mámě pozvracel mramorové schody, asi by jí kleplo. Táhla jsem ho po schodech pro služebnictvo rovnou do koupelny, kde jsem ho strčila pod sprchu a pustila na něj ledovou vodu. Snad ho to TROCHU probere!
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Wed 29 May - 20:10

Nemohol som sa v tomto stave brániť, v priebehu malej chvíle som sa ocitol pod sprchou, ktorá ma ako vždy, podľa všetkého už to mala Tenshi natrénované, dokonale prebrala. Prudko som otvoril oči, stiahol zreničky a vyletel ako blesk z vody, ktorá strašne studila! Celý mokrý a uzimený som kecol na zadok na chladnú kamennú dlažbu a sám by som sa nedivil keby ma práve šľahlo o zem! No nevracal som, ten šok mi totálne stiahol každý otvor.. "Čo..čo.. to..?" Zadrkotal som cez zuby, rukami som si objal nohy a telo, snažiac sa zahriať sa. Opitý človek veľmi nerozmýšľa logicky no...
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Wed 29 May - 20:18

Vzdychla jsem si a klekla si před něho. Modrým ručníkem jsem mu začala sušit vlasy, aby nastydl jsem nechtěla, ale tyhle jeho výjevy byly tak časté, že už jsem jiné řešení nenacházela. Bylo mi líto dívat se na něj. Někde hluboko v jeho očích jsem viděla sama sebe. Taky jsem opilá sedávala na schodech, křičela sprosté písničky a myslela si, jak je svět nádherný, ale pravda byla, že jsem akorát padala níž a níž...
Jenže teď nešlo o mě, ale o mého malého, milovaného bratra, který si ničil život a vůbec to nechtěl brát na vědomí.
"Shiro.. proč to pořád děláš..?" vzdychla jsem, ač jsem nečekala nějakou smysluplnou odpověď.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Wed 29 May - 20:35

Započul som slová spod uteráka na hlave, tomu som nechápal. Raz bola na mňa taká a raz taká, a to som ani nebol opitý až tak nato, aby som bol z nej úplne dezoreintovaný. "Čo?" Spýtal som sa pričom som sa uhol pohľadom, viem načo narážala ale bola jediná osoba pri ktorej mi vadilo, že to spomína. Ani sama nevie ako som ju mal rád, ani sám som si to možno neuvedomoval, avšak po tom čo sa stalo v dedine oblohy, kedy ma zajali, bolo mi jasné čo k nej cítim. Rukou som chytil jej ruku, stiahol ju s jej uterákom odo mňa a hlavu odvrátil schválne na stranu, pričom som si nepekne kýchol. Odpoveď by ale znela. Prečo som to robil? Dúfal som že takto, ak sa jej budem podobať, všimne si ma..
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Wed 29 May - 20:55

Vzdychla jsem a vstala. Cítila jsem se zvláštním způsobem zoufalá a nevěděla, co vlastně mám dělat. Nebyla jsem vychována k tomu být k někomu milá, nebo něžná a ač jsem svým klanem opovrhovala sebevíc, některých starých zvyků jsem se nemohla zbavit. Chtěla jsem být sestra, jak se patří, ale nikdo mě to nikdy nenaučil.
Vstala jsem a pověsila ručník. "Převlékni se do suchého.." zamumlala jsem.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Wed 29 May - 21:02

Mnoho ľudí by to vzdalo, ale ja som to nevzdával. Viem že sa to raz napraví, preto som ostal sedieť mokrý na dlážke, nevenujúc pozornosť že už vstala, a ani trochu nemienil uposlúchnuť ju. Ozvalo sa nové kýchnutie, tentoraz som pocítil ako sa mi nos plní, následne čoho som do seba potiahol plný nos aby sa aspoň trochu vyprázdnil. Povzdych, ostal som ďalej sedieť na zemi sledujúc mokrú dlážku, sprchu, kvapky stekajúce z ručníka, len nie na sestru.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Wed 29 May - 22:02

Znovu jsem vzdychla. To byl totiž jediný dovolený protest v naší rodině. Nemohla jsem ho tam nechat, třebaže jsem věděla, že by si pořádnou chřipku zasloužil, ale byl mladší a já věděla, že to co dělá, má určitý význam. Problém byl v tom, že jsem se nedovedla srovnat s tím, že mám někoho ráda a ten někdo mě. Tohle jsi nás, táto, zapomněl naučit...
Ušklíbla jsem se té ironii a udělala pár kroků zpátky. Natáhla jsem k němu ruku a pousmála jsem se. Neřekla jsem ani slovo, jen jsem doufala, že pochopí, co se mu tím gestem snažím říct. Bráško, nikdy nebudeš sám...
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Thu 30 May - 12:06

Sledujúc ruku som nechápal naozaj veľa veciam. Mnohý by očakávali že jej ruku odpálim alebo sa jej nedotknem, chytil som sa jej a za pomoci zdvihol. Ešte v podnapitom stave, ktorý spozorovala len ona po čase stráveného zo mnou, mi pomohla asi vytackať sa z miestnosti. Prečo som chytil ruku? Veril som že to ešte má nádej, no viac som k tomu nehovoril, pretože na chodbe som si až príliš nahlas kýchol a zhora som započul divné hlasy. Možno som prebudil rodičov, ak ma nájdu v tomto stave. Pozrel som sa na ségru, chytil sil plný nos a usmial sa keď zvuky ustáli. "Kuchyňa.." Zavelil som a sám som sa pustil cestou k nej, len aby som ukázal svoje okno varenie. Ľudia robili veci ak boli opitý také, aké v normále by nedokázali. Ja som varil, a naozaj dobre! Mokrý, prechladnutý a možno s horúčkou som sa tam z Tenshi ktorú som teraz za ruku viedol ja, a držal ju pevne, vydal variť..
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue 11 Jun - 18:50

Věděla jsem, že tohle prostředí mu neprospívá. Nikdy se nehodil do tohohle světa, nikdy neměl skončit v téhle nechutně prolezlé vesnici, nikdy neměl mít rodiče, jaké máme. Měl mít milující rodinu, klidné prostředí a mír. Proč jsem s ním tedy zůstávala tady? Paradoxně tu byl v bezpečí.. to bylo hlavní!
Vzdychla jsem a v kuchyni ho usadila na stoličku. Že bych ho pustila k ledničce, nebo nedej bože ke sporáku, na to jsem byla až moc opatrná.
Vyndala jsem dva hrnečky a udělala teplé granko, potom namazala dva chleby nuttelou a položila snídani před něj. "Jez." strohé, jako vždy. Jinak jsem to ani neuměla.
Vzala jsem lžičku a začala s ní se zájmem kroužit tekutinou. Mlčela jsem, i když jsem měla tisíce otázek. Mlčela jsem.. prostě tak!
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Tue 11 Jun - 18:57

Pohľad som presunul na sestru. Nikdy som nechápal prečo som sem prišiel sám, mohol som ostať v Iwe a opíjať sa, baliť a všetko ostatné v pohodlí, a nie na tomto území, kde len zlý pohľad znamenal že ma domov vrátia polámaného. Ostal som tu ale kvôli ségre, chcel som ostať pri nej, aj keď som jej to povedať ani naznačiť nedokázal. Chytil som teda pevne do rúk hrnček z Grankom, z ktorého som sa len trochu napil, načo som sa otočil k ségre. „Na pár dní zmiznem..“ Odvetil som, teraz keď som vytriezvel spomenul som si na včerajšok. Neviem či vedela o mojej rebélii v dedine, ale včera sa istá operácia dosť pokašľala, čo ma vystavilo dosť veľkému nebezpečenstvu.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue 11 Jun - 19:15

Spokojeně jsem dopila granko, ač jsem ho tedy moc nemusela, sem tam, jednou za čas jsem si ho dala. Radši jsem měla vodu. Chtěla jsem se taky zakousnout do chleba, ale zasekla jsem se uprostřed pohybu, když promluvil.
Ruka s chlebem mi zůstala nepřirozeně viset ve vzduchu, ale tou druhou jsem stiskla prázdný hrníček tak prudce, až se mu ulomilo keramické ouško. "Prosím..?"
Poslední dobou dělal problémy. Dělal je vždycky, jenže v téhle vesnici si člověk nemohl být jistý ani svým vlastním stínem, natož pak když udělal něco místním. Kde to ale bylo lepší? Tady, nebo tam venku..?
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Tue 11 Jun - 19:24

Sledoval som niečo, čo bolo, pre mňa veľké prekvapenie, ktoré mi donútilo biť srdce. Sledoval som ako Tenshi zničila pohárik v momente ako som jej povedal že mám problém. Nechcel som jej viac hovoriť, zdalo sa že nevedela všetko a ja som ani za nič na svete nechcel jej dovoliť, aby sa jej niečo stalo. A nakoniec, som z váženého klanu Ochíta, nemusel som sa báť, stačilo prestať.. „Ale nič..“ Pousmial som sa celkom nepresvedčivo, neodídem, ale radšej nebudem nič robiť už. Žiadne veľké kroky. Znova som si odpil z Granka, iba trochu, položil ho a odsunul, keďže som na nič nemal chuť, v momente ako sa mi zdvihla teplota zo zimnej vody, ktorú som si doteraz neusušil. Dnuka bolo chladno, preto som si znova nahlas kýchol a zahľadel sa von oknom. „Dlho sme netrénovali..“ Vlastne nikdy, možno po dlhom čase konečne návrh nejakého zblíženia z mojej strany?
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Thu 13 Jun - 17:05

Vstala jsem a začala uklízet. Pořádná jsem nikdy nebyla, ale nerada jsem za sebou nechávala stopy, protože jsem většinu dnes strávila schováváním se před otcem. 
"Ty půjdeš tak leda do postele.." informovala jsem ho a snažila se posbírat všechny úlomky porcelánu. "A převlékni se, už jsi nastydlí, nemusíš být i prochladlý.." zase jsem se chovala víc odtažitě, než bylo potřebné. Ale taková jsem už prostě byla.
Jeho nápad nebyl špatný, naopak.. šla bych si zatrénovat velmi ráda, protáhnout své tělo a konečně moct vybít svou zlost a hněv. Jenže ne na Shirovi...
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Thu 13 Jun - 17:23

Pohol som sa od stola a moje kroky okamžite namierili do izby, kde som si prehodil na mokré telo už konečne suché tričko a vrátil sa späť do kuchyne, kde už stála Tenshi s konečne umytým riadom. Len som sa pousmial a chytil ju za ruku. "Ale ja som v poriadku drahá sestričko, tváriť sa že ti záleží na mojom zdraví sa nemusíš zlato.." Veselo som sa uškrnul a začal som ju ťahať k dverám, snažil som sa ju prehovoriť mojím typickým spôsobom!
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Thu 13 Jun - 17:47

"Hmmm..." bylo jediné, co jsem mu na to odpověděla, ale nakonec jsem se nechala odtáhnout až do předsíně, kde jsem chtěla začít protestovat, ale slyšela jsem řev a následně své a potom i Shirovo jméno. 
"A jéje, táta asi vstával levou nohou.." zazubila jsem se, protože tohle se opakovalo každé ráno. A já na to dneska teda fakt neměla náladu, vlastně.. kdy ano? Pokrčila jsem rameny a sama otevřela vchodové dveře.
"Honem, nechám si tu přednášku na večer." ušklíbla jsem se a vyklouzla do luxusní zahrady.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Thu 13 Jun - 17:52

Nebola potreba mi dva krát hovoriť čo robiť, len čo zazneli naše mená, po okamžitom Tenshinom zásahu sme obaja vyšli z domu do rozľahlej záhrady, v ktorej som mal doteraz problém sa zorientovať. Tam som sa zastavil, za neďalekým stĺpom ktorý nám poskytoval dostatočnú obranu proti chrliacim nadávkam od nášho tatka, a pohľad som uprel na ségru. "Tak kam pôjdeme? Cestu tentoraz vyberáš ty, len.. nemuseli by sme strhávať veľkú pozornosť na seba.." Zaznelo neisto z mojich úst, bál som sa ešte stále nejako verejne chodiť keď už aj Káge vedel, že to ja som ten, ktorý v dedine vyvádza.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Thu 13 Jun - 18:01

Ušklíbla jsem se, roztáhla ruku a pohlédla na oblohu. Z toho pohodlného útěku jsem měla opravdu radost! Už dlouho jsem neměla tak spokojenou a klidnou náladu. 
Dokonce jsem přišla k Shirovi a cvrnkla ho do nosu. "Neboj, ségra tě ochrání." vyplázla jsem na něj jazyk a spokojeně se párkrát otočila kolem své osy. 
"Co zkusit najít to jezero? Máma o něm mluvila, když jsme se přistěhovali, vzpomínáš?" ano, bydleli jsme tu už dlouho, ale konkrétně já jsem nikam nechodila. Neměla jsem o to zájem. Do teď!
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Thu 13 Jun - 18:26

Od úľavy som si vydýchol, keď sa otec vyparil do zadných častí rozľahlého domu, čím sa vydal opačným smerom ako sme sa skryli my. Cvrnknutie do čela som tak trochu odignoroval, pri rozmýšľaní nad pár vecami, až moje myšlienky sa presunuli na Tenshi. Pousmial som sa ale len krátko, moja zmena nálady sa podpísala aj na mojom úsmeve a v očiach, kde sa odzrkadľoval nepokoj. Avšak mal som plán ako to všetko konečne ukončiť, Tenshi mi k tomu trochu viac dopomôže. Už nebudem zavadzať, zmiznem a už nikto o mne nebude nič vedieť. "Ani moc né.." Uškrnul som sa pričom som si rozstrapatil zadnú šticu vlasov, po čom nasledoval trochu nútený široký úsmev. Keď o tom rozprávala maminka, bol som totálne na šrot!
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kinshi Sun 16 Jun - 13:48

Bol to naozaj krásny dom.. úžasný, veľkolepý no aspoň ja som nebol z tých ľudí, ktorý si na podobné hovadini príliš potrpia. V podstate som v Kagetsu býval ako taký nechcený podnájomník. Vždy v dome, v ktorom momentálne nikto nebol. Tento dom však rozhodne prázdny nebol. Fakt som netušil, prečo ma kroky zabiedli práve sem. Nohou som "ťukol" do brány, ktorá sa s vŕzganím otvorila .. teda div sa že nevyletela z pántov páč silou som práve nešetril. S kosou oprenou o rameno a vlasmi v tvári som po chodníku začal kráčať ku veľkým dubovím dverám. Kúsok pred dverami som zastal a na chvíľku som sa zapozeral na zvonček.. nie.. toto rozhodne nebol môj štýl. Popozeral som sa po predku domu, či tu niekde nie je otvorené okno no nakoniec som žiadne nenašiel.
"Pff.. u jashinových trenkách.. toto to tu majú stráženejšie viac než to pos*ané vezenie."  Museli tu vśak mať naozaj veľké množstvo peňazí.. alebo vzácnych predmetov. Aj v jednom, aj v druhom prípade, by som si každopádne poriadne zarobil. Nebol som tu však tak úplne kvôli peniazom. Kolovala v dedine fáma že okrem Arashiho a niekoľkých ďalších shinobi ktorý mali to povolenie vstúpiť sem, to nikto iný neprežil.. dalo sa to chápať ako výzva ? kto vie.. Vošiel som až na záhradu.. alebo skôr menší park?, kde som si znova len obzeral sídlo z rôznych strán.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 14:08

Zachmuřila jsem se, otce jsem nikdy neposlouchala ani já, no k matce jsem určitý vztah měla a většinou jsem se snažila před ní krotit, protože jsem si nedovedla představit, jaké pro ni musí být nikdy neopustit dům bez otcova svolení... to bych určitě nevydržela!
"Ale víš, bylo to tam vedle-" ztichla jsem uprostřed věty a nastražila uši. Slyšela jsem hlas. Hlas drsný a hrubý, hlas, který jsem neznala. Pohlédla jsem na Shira a kousla se do prstu, abych byla eventuálně připravená. Ukázala jsem na něj, ať zůstane na místě a sama vyšla zpoza keře. 
Dívala jsem se na muže, který ke mě byl otočený zády, na zádech měl kosu a prohlížel si dům. Mírně jsem si odkašlala. "Hledáte něco?" znělo to neutrálně, stejně jako jsem si dávala záležet na svém odtažitém výrazu. Z toho člověka mi běhal mráz po zádech!
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 14:15

Sledujúc ségru ako si zakusuje do prstu, až v ten okamih mi došlo že sa niečo udeje. Namiesto toho aby som sa pripravil na prípadnú obranu ako to nás v klane učili, založil som si ruky do vrecka a pomalým krokom som sa vydal za ňou. Prešli sme krátku spoločnú cestu než sa naše cesty rozídu, a môj pohľad sa zastavil na mužíkovi, ktorý si to prechádzal naším sídlom. Mal odvahu, keby to otec zistil, ani by nestihol povedať slova a už by bol pochovaný niekde na našom cintoríne ktorý máme za domom. Alebo by jeho mŕtvola skončila niekde na školách kvôli skúmaniu tela študentom. Stále s arogantným úsmevom som sledoval postavu muža, bez výrazu, a skôr nadradene, bol z Kagetsu to bolo poznať, neznášal som to tu a taktiež každého kto k nim patril..
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru