Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Ochíta

4 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Wed 29 May - 17:41

First topic message reminder :

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Mansion-1
Jedná sa o obrovskú vilu, alebo skôr to pripomína zámok situovaný v naozaj vyspelej časti Kagetsu no Sato. Obohnaný masívnymi hradbami z kameňa a studňou uprostred prepichovej záhrady. Klan Ochíta sa po pridaní na zlú stranu stal vážne váženým, preto sa nejde diviť o ich bohatstve a prepichu. Takmer nikto nevie čo sa tu poriadne nachádza, ale kto vstúpi bez ohlásania, nikdy nevýjde von.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kinshi Sun 16 Jun - 14:21

Ďalej som sa pozeral na dom. Malíčkom som si začal vyškrabovať z ucha nejakú špinu, páč sa mi zazdalo že som niečo počul. Nakoniec som tam však nič nevydlabal a tak som si ho len utrel do nohavíc a s povzdychom som si premeriaval jednu možnú prístupovú cestu za druhou.
"Peniaze, striebro, zlato, šperky, chlast, trávu, drogy... " Zoznam pokračoval ešte.. nejaký ten čas, až kým neznaznela konečná a posledná požiadavka. ".. 30 cm dlhý rituálny nôž so zúbkovanou ostrou stranou čepele." 
Nakoniec som sa pootočil k danej osobe. Len hlavu.. mohla mi vidieť len polku tváre. Pohľad som jej zabodol priamo do očí a v momente som to pocítil.. ten hrejivý pocit pri srdci, tú neskutočne úžasnú a takmer neporaziteľnú chuť prísť k nej, pokľaknuť na kolená a v mojom najtriumfálnejšom obrade vštekých čias, jej dušu obetovať Jashinobi. Z tej predstavi som si dokonca aj oblízol pery, takže som mohol.. no.. vyzerať ako nejaký úchyl ktorý si práve predstavoval danú ženskú ako istý objekt istých služieb, čo tiež nemuselo byť práve ďaleko od pravdy. Vystrčil sa aj nejaký chlapec.. no na chlapcov som práve nebol a dnes som ich už obetoval viac než dosť.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 14:35

Trochu jsem se otřásla při pohledu na něj, na jeho oči..
Neměla jsem strach, měla jsem jen velmi nepříjemný pocit, když se tak na mě koukal jako na kus masa, co si dá k večeři... otřásla jsem se znovu a nepříjemně se ošila. 
Tady by pravděpodobně neměl šanci, v době byla velká spousta lidí, ale stejně jsem měla takový divný pocit, že je mu to všechno úplně jedno. Bylo zvláštní, jak se na mě díval a já nedokázala určit přesně proč..
"Na něco jsem se ptala." promluvila jsem nakonec a setsakramentsky si hlídala, abych nemluvila roztřeseným, nebo snad huhńavým hlasem. Určitě jsem mu nehodlala ukázat, že mě z něj mrazí.. K tomu mě otec nevychoval a jestli se mi nějaká ta rada v životě hodila, bylo to zachování klidu v každé situaci. 
Trochu mě vyvedlo z míry, že vedle mě stojí Shiro. Proč mě nikdy neposlouchá?! O sebe jsem se nedokázala bát, až moc často jsem dostávala najevo, že jsem k ničemu... ale o něj jsem strach měla skoro pořád. A nelíbilo se mi, že je vůbec v blízkosti toho individua s šíleným výrazem.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 15:06

Nikdy som nebol typ človeka ktorý by počúval vyššiu autoritu, prečo by som mal počúvať práve ju, napriek tomu ako sa ku mne niekedy správala. Proste som za ňou šiel až k mužovi. Sledoval som jeho oči, jeho pohľad na moju sestru som dobre vedel odhadnúť. Nie len že taký pohľad som vídal, sám som ho neraz bol nútený použiť. Tentoraz smeroval ale na moju sestru, preto som preložil pravú nohu cez ľavú a tým pádom som sa dostal priamo medzi neznámeho muža a moju ségru, čím som mu zamedzil pohľad na ňu, a donútil ho zahľadieť sa mi do očí. Nehovoril som nič, môj postoj hovoril za všetko. "Ešte jeden krivý pohľad na moju sestru, a prídeš o všetko".
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kinshi Sun 16 Jun - 15:16

Zoširoka som sa usmial no pre tento krát som neodpovedal na slová tej ženy.
"Nebodaj sa bojíš o sestričku.. Shiro-chan?" Zasmial som sa a oboma rukami som mu naznačil, že som stále tu ´tak nech si skúsi čo len chce. Teda podvihol som ramená na znak že mi sú jeho slová úplne upr*ele.
"prídeš o všetko.. to bolo originálne.. poznáš ma.. najprv by som musel niečo mať." Pomaly som sa začal približovať smerom ku Tenshi.. teda aj ku Shirovi.
"Nebudem ti hovoriť, aby si mi uhol.. vieš čo robím s ľuďmi ktorý mi stoja v ceste... navyše..." Naklonil som hlavu hlavu tak, aby som na Tenshi videl. Znova som si oblízol pery a trocha som sa uchechtol. 
"Tá tvoja sestrićka.. je dokonalá. Nepredstavíš nás?" 


Naposledy upravil Kinshi dne Sun 16 Jun - 15:36, celkově upraveno 1 krát
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 15:30

Nechápala jsem, co se to děje. Kdo byl ten muž a jak to, že věděl, jak se Shiro jmenuje? Že jsem jeho sestra bylo celkem zřejmé, však jsme si byli docela podobní, až na ty vlasy..
"Ty ho znáš, nii-chan?" podívala jsem se na něj, ale vůbec se mi nelíbilo, jak ten před námi mluví. Přišla jsem si jako věc. 
Vystoupila jsem zpoza Shira, abych viděla. Byla jsem starší, ale stejně jsem cítila někde hluboko sebe velký otřes, když se přede mě Shiro postavil. Přece jenom to byl pořád můj milovaný malý bráška, ale teď to byl on, kdo se mě snažil chránit. Musela jsem se pousmát.
"Já nemám tušení, kdo jste, ale byla bych vám velmi vděčná, kdyby jste opustil naši zahradu.." popravdě jsem moc nevěřila, že by to udělal, rozhodně nevypadal jako ztracený občan, spíš jako utečenec z blázince..
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 15:38

Napriek pocitu ktorý každý pri pohľade na neho pociťoval, ja jediný som sa Kinshiho nebál. Možno preto mi dovolil prežiť, napriek tomu že už ma mohol pár krát zabiť. Nechápem doteraz čo mu behalo hlavou, nikto na svete ho nechápal, avšak teraz to bolo niečo nepodstatné. Teraz na prvom mieste bola ochrana mojej sestry, tento pohľad som poznal. Neodpovedal som znova na jeho otázky, znova som nechal hovoriť Néé~chan, ktorej otázku som tiež neodpovedal. Stále som stál uprostred nich, tentoraz ale takmer až na dotknutie blízko Kinshiho, pohľad som mu zamieril presne do jeho očí, očí ktoré som mu prepaľoval mojimi očami, neustupujúc mu z cesty. K sestre sa dostane len cezo mňa. Pretože jediný človek v tejto zasranej dedine plnej totálnych negramotných idiotov, som ja jediný sa ani trochu nebál smrti, ani najmenej som nepociťoval strach z toho že umriem. Pripravený na smrť som bol neustále, vlastne som ani pripravený nebol, proste to bolo tak, že môj pud sebazáchovy.. Bol asi tak nízky ako u Kinshiho. Pretože teoreticky, sme boli obaja nesmrteľný. Môj postom mu ale naznačil. Ak chceš obeť, prv obetuj mňa.. Vždy ma chránila Tenshi, vždy tu bola pre mňa, aj keď si myslela že neviem, niekedy som bezvedomie od alkoholu alebo zabudnutie len hral, len hral, ale dobre som vedel čo robila. Musel som splatiť dlh, a popravde.. Toto bol môj pud! Nie moej sebazáchovy, ale jej.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kinshi Sun 16 Jun - 15:50

Pravou rukou som tuhšie zovrel rukoväť kosy a s úškrnom som oboch sledoval.
"No to ma pos*r.. heh..Hahaha!" ľavou rukou som si pretrel tvár z ktorej mi začali vytekať slzy od pobavenia. Tie som si len zotrel a ustúpil som asi o krok dozadu.
"Naozaj.. naozaj neverím že si stále rovnako slabý ako pred tým, keď tak provokuješ.." Ani som to nedopovedal a s rozmáchnutím kosy som ho viac menej plánoval preseknúť na dve polovice.Bolo to rýchle. rýchlejšie než by sa mohlo hocikomu pozdávať. Bol to jednoznačne útok s úmyslom zabiť, dosť silný na to, aby presekol múr zo solidného mramoru. Nakoniec som sa však ani len netrafil. Schválne som kosu zabodol do zeme len kúsok od neho a následne som sa o rúčku oprel.
"Prečo tá zatrpknutosť? Naozaj si myslíš že chcem vykonať rituál na tvojej sestričke? Ktorú tak hrozne moc miluješ a s ktorou by si chcel tak mať tak strašne pekný bratríčkovský vzťah?" Bola celkom otázka, či som si to teraz typol, alebo som to naozaj vedel. Každopádne človek pod vplivom alkoholu zväčša neklame a často si svoje slová ani nepamätá.. hlavne alkoholil Shirovej úrovne. Nakoniec som sa ešte pootočil ku Tenshi.
"Volám sa Kinshin, som popravčík, tokubetsu jounin a verný služobník boha smrti." Predstavil som sa nakoniec.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 17:44

Jenom jsem poslouchala. Co se taky na tohle dalo říct? Poslouchala jsem pozorně, nechápala jsem, jak to, že o mém bratrovi ví všechny ty věci, když Shiro vypadal, že by ho s chutí na místě zabil..
Vůbec jsem to nechápala. Rituál? Popravčí? Služebník boha smrti? Už jsem o tomhle něco slyšela, ale nikdy jsem podobného člověka neviděla. Moc jsem si nebyla jistá, co mám teď dělat. Nebyla jsem si jistá, jestli ty zvěsti o nesmrtelnosti jsou pravdivé, no ten kluk se choval docela bohémsky..
Pohlédla jsem na svého bratra a na kosu zapíchnutou před ním a zatáhla ho za rukáv. "Shiro.. půjdeme dovnitř, nebudeme dělat problémy.." pohlédla jsem na Kinshiho. Z něj jsem prostě měla hrozně nepříjemný pocit... a nechtěla jsem s ním být v kontaktu už ani chvilku..
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 17:49

Ani som sa nehol keď kosa dopadla na zem predo mňa. Neočakával som že by mi ublížil, nie tu, neveril som tomu. Nato som ho príliš poznal. Avšak aj tak by každý človek aspoň nejako zareagoval, ja som nemihol ani okom keď vytiahol kosu ktorá ma takmer mohla zabiť.„Vypadni..“ Odvetil som, to boli moje jediné slová ktoré mi prišli na rozum. Nie, nemienil som s ním bojovať, možno by som vyhral ale určite by som mal straty aj na svojej strane, a možno by som aj prehral, ale to by som mu otvoril cestu k sestre. Poznal som pohľad, musím predsa len ostať a chrániť ju pred ním! Preto som prudko siahol rukou dozadu, chytil Tenshi za ruku a otočil ju, akoby som s ňou chcel odkráčať od neho preč. Popravde sa podľa môjho postoju zdalo že mi nestojí za problémy, vo vnútri, som problémy nechcel s ním mať.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kinshi Sun 16 Jun - 18:48

"Ani nevieš koľko krát som to už počul.. a koľko krát si to musel počúvať so mnou." Zamumlal som stáel s rovnakým úškrnom a keď chcel odísť, priložil som mu kosu ku krku tak, aby keby sa pohol dopredu, tak by si o jej vnútornú časť presekol krk.
"To.. so mnou neskočíš ani na panáka ?" Spýtal som sa ho s podvihnutým obočím a čakal som, či mi nejak odpovie. Nevedel som, čo sa mu teraz premáva myslou.. valstne som ani netušil źe bude taký .. narcistický čo sa jeho śegry týka. Bola fakt jeho slabinou a to bolo dobré vedieť. Neuvedomil som si však že sme v tomto boli až nepríjemne podobný.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 19:00

Udělala jsem pár rychlých kroků, čímž jsem se dostala před Shira. V očích jsem měla vyděšený výraz, i když jsem se snažila tvářit nejklidněji, jak jsem dokázala. Pokud šlo o něj.. nedokázala jsem zachovat chladnou tvář. 
Dívala jsem se mu zpříma do očí a snažila se v jeho tváři najít nějaký důkaz, že to myslí, nebo nemyslí vážně.. jenže v těch hlubokých, prázdných očích nebylo zhola nic..
Bylo to po dlouhém čase znovu, kdy jsem měla vážně strach a nedokázala se ovládat. "
"Prosím.." ruku jsem vztáhla a položila na držadlo kosy.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 19:03

V momente ako sa ma dotkla kosa, pousmial som sa a rukou som odtiahol Tenshinu ruku. "Nie, dnes nemám chuť na panáka.." Bolo jasné že som po opici a alkohol nechcem ani len vidieť, preto som sa pohol dopredu a prerezal si hrdlo. Vyprostil som sa z jeho zovretia ale napriek tomu aby ma to roztrhlo, prešiel som tým ako duch, a znova si poskladal hrdlo za ním, pričom na jeho kose neostala ani kvapka mojej krvi. Iba som sa zhola pousmial, a znova sa otočil k Tenshi.. Aby som ju odviedol od toho morrona preč!
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Kinshi Sun 16 Jun - 19:13

Len som opätoval pohľad tomu dievčaťu, pri čom som stále ani len netušil ako sa volá. Nakoniec sa vška stalo niečo, čo u mňa mohol aj Shiro vidieť snáď prvý krát v živote, ustúpil som. Vyložil som si košu späť na rameno a len som neprestal upierať pohľad do očí toho dievčaťa.
"Jak chceš krpec.. zastavím sa tu ešte.. niekedy .. určite.. však.. ma poznáš." Uchechtol som sa a následne som sa len otočil smerom von. Vyšiel som zo sídla a ak sa ma snažil niekt zastaviť.. proste som len išiel ďalej.. veď ktorý magor by sa staval do cesty maniakovi s kosou väčšou než priemerne veľký človek.
Kinshi
Kinshi

Počet príspevkov : 51
Join date : 09. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 19:56

Nedokázala jsem se odtrhnout, i když mě pohled do jeho očí zvláštním způsobem děsil, bylo na něm zkrátka něco.. přitažlivého! 
Dívala jsem se za ním ještě hodnou chvíli, pozorovala jeho chůzi, jeho postoj a nedokázala si z hlavy vymazat ten šílený výraz. Vůbec jsem nevěděla, co je to za pocit, ale nebyl to ani strach, ani nadšení, ani radost, ani zděšení.. nemohla jsem se rozhodnout, co to je, no děsilo mě to. Nebo mě děsil on? Bála jsem se a přesto jsem věděla, že by mi nic neudělal.. jak? To vůbec netuším.. 
Otočila jsem se na Shira. Otevřela jsem pusu, ale nic z ní nevyšlo. Měla jsem tisíc otázek a nevyšlo ze mě ani písmenko. Nakonec jsem zavřela pusu a rozešla se k domu.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 20:03

Zastavil som sa tesne pred vchodom ale dnu som nevošiel. Okamžite som sa otočil k bráne kde som zahliadol ako Kinshi odchádza. Naposledy keď odo mňa odchádzal, ležal som v kaluži krvi a domov ma priviezla o pár dni záchranka. Bál som sa ho, avšak práve som mu odhalil čo ma zbavuje strachu z neho. Moja sestra, moja slabina, moje všetko. Zastavil som sa a sledoval neprítomne oblohu, akoby.. sa malo niečo zlé udiať?
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 20:10

Došla jsem k němu a dívala se, co sleduje on. Střechu? Ptáky? Nebe? I já upírala oči tam, kam on, ale nedokázala jsem přemýšlet. 
Nakonec jsem k němu přistoupila, chytila ho za ruku a položila mu hlavu na rameno. Doslova nenormální gesto na mě, ale toužila a musela jsem to udělat. Cítila jsem příjemné teplo, protože pro mě mnoho znamenalo, co udělal.
"Shiro..? Kdo to byl..?" musela jsem se zeptat, protože jsem se bála,.. o něj. Nechtěla jsem, aby za ním třeba šel.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 20:17

Pocítil som niečo, čo ešte nikdy v tomto prekliatom živote. Pocítil som divné mrvenie v žalúdku v ten istý okamih ako som pocítil jej hlavu na mojom ramene. Nechápal som čo som urobil, vedel som od otca a matky že tu si lásku musím zaslúžiť ale neriešil som to. "Niekto, komu sa prosím vyhýbaj.." Odpovedal som pomaly, ruku som jej stisol silnejšie akoby ju chcel niekto vytrhnúť a ja som ju držal z posledných síl. Neviem akú som mal proti nemu šancu, ale ak sa pokúsi jej ublížiť, ak sa pokúsi ju obetovať tomu jeho sprostému bohovi Jeptiškovi či ako sa volal, prisahám že neostane kameň na kameni, a ani tá najväčšia armáda sveta ho neuchráni pred mojím hnevom..
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 20:25

Zvedla jsem k němu pohled. Bylo mi jasné, že od něj se nic nedozvím. Nevěděla jsem, kdo koho má chránit, protože i tak jsem se bála..
"Neboj se.." odpověděla jsem nakonec a pousmála se. Vztáhla jsem ruku a rozcuchala mu vlasy. Přes to všechno byl on ten mladší a i když byl vyšší než já a možná i silnější, já se o něj postarám.. a o sebe taky!
"Dneska to už na trénink není... co kakao?" navrhla jsem a rozešla se do domu. Vzrušení bylo na jeden den až až..
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 20:37

Bola staršia, napriek tomu som ani nechápal čo som dnes urobil, keď som sa postavil aby som ju bránil. To som nerobil sám, bol to ako inštinkt, proste som to musel urobiť, aj bez dôvodu, sa postaviť súperovi mnoho krát silnejšiemu ako ja. "Neurobí ti nič, sľubujem.." Pousmial som sa, v očiach mohla prvý krát zahliadnuť moje odhodlanie ju chrániť, prvý krát v živote. Prešiel som s ňou záhradu, dneska to nevyšlo, možno zajtra, pri súboji by som bol príliš rozklepaný aj keď.. "Nie kakao, gomenasai, pôjdem do baru, vyhliadnem si nejakú skupinku a tomu najväčšiemu z nich vrazím medzi oči. Snáď sa zajtra stretneme.." Pousmial som sa a ona vedela prečo to robím. Zvýšený adrenalín, to som práve potreboval najviac.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 20:47

Sklopila jsem oči. "Aha.." jistě, chápala jsem to. Dokonce jsem sama nejednou vyhledávala konflikty, abych si vybila vlastní zlost! Moc dobře jsem znala ten pocit bezmoci a věděla, že tenhle způsob je špatný, ale účinný..
"Vrať se brzy.." zamumlala jsem a vyšla první tři schody starého schodiště. "A nevyber si někoho s raitonem.." pousmála jsem se na něj a kývla hlavou. Pak jsem se otočila a vešla do domu. Sama jsem nevěděla, co mám teď dělat..
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 20:54

Preto som vykročil dopredu, šiel som pomalým krokom k bráne kde som sa ale zastavil a zapozeral sa na ňu. Nechal ju otvorenú, nebol problém výjsť, chytil som ju, a zatvoril. V ten istý moment ako sa Tenshi rozhodla vojsť dovnútra, chytilo ju niečo za ruky, volalo sa to Shiro a vtiahlo ju to do našťastie prázdnej obývačky. Dnes sa zachovala príliš láskavo, kým to všetko znova nevychladne, nejako si to užijem! A tak isto sa začnem správať ku nej aj ja! Milo. "A vieš čo? Mám nový spôsob! F.E.A.R sme dlho spolu nehrali čo?" Mal som na mysli tú hororovú hru po ktorej som ma ako malý stále nočné mory. Teraz som ju znova držal v rukách a pohľadom jej naznačoval aby si prisadla k televízoru. Široký úsmev a plamienok v očiach, ak sa zmenila aj keď možno len na chvíľu ona, zmením sa aj ja. Žiadne holky, žiaden alkohol, chvíľu kým to nevyprší len si to užiť.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 21:01

Moc jsem to nechápala. Naklonila jsem hlavu na stranu, ale poslušně jsem ho následovala do obýváku, sedla si na sedačku a mlčky ho sledovala. Nebyla jsem zvyklá chovat se tak.. pravda, dřív jsme to párkrát hráli, ale to většinou jen ve chvílích, kdy rodiče nebyly doma, já měla Shira hlídat a trochu jsme ho tím děsila, protože se potom v noci bát.. jo, bývala jsem vždycky milá sestra. 
Teď jsem si nebyla jistá, jak se mám chovat. Těžko ho to teď vyděsí a už to nedělám jen proto, abych ho zabavila.. tak jaký mám tedy důvod k tomu, že tu teď sedím a koukám na rozblikanou obrazovku? 
"Budeš mít zase noční můry.." pousmála jsem se a zapadla hluboko do sedačky. Přestala jsem přemýšlet, nechtěla jsem se ničím zatěžovat..
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 16 Jun - 21:06

Bolo úplne jedno čo hráme alebo čo robíme. Kľudne som bol schopný pustiť aj šmolkov, mne išlo len o jedno, a to užiť si chvíľu keď sa chová tak.. Mal som ju rád nech sa chovala akokoľvek, mohla byť na mňa zlá ako chcela, vtedy pri tej záchrane, a pri sťahovaní ja som si uvedomil.. Napriek tomu ako to u nás v rodine beží, ju som ako ségru mal najradšej. Viac než ktorúkoľvek z báb ktoré som mal a že ich bolo, alebo ľudí s ktorými som opíjal, bola pre mňa najprednejšia, nech už som svoje srdce obalil ako chcel, súrodenecké puto sa vytvorilo aj tak. "No a? Tentoraz ich budeš mať ale aj ty!" Zvážnel som s úsmevom na tvári, vediac že budem určite vystrašený ako zajko, hru som spustil! "Ideme teda?" Zaznela moja otázka keď som jej podal druhý ovládač.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sun 16 Jun - 21:18

Vzala jsem si druhý ovladač a složila nohy pod sebe. Zaposlouchala jsem se do zvuků obrovského domu, ale nic jsme neslyšela. Naši už pravděpodobně spali.. tím líp pro nás! Myslím, že otce jsme se báli víc, než jakékoliv hry! 
"Jasně.." ušklíbla jsem se a připravila se. Byla jsem mu vděčná, protože v téhle bezcitné rodině byl jediný, koho ten mordující systém nedokázal zlomit. Mě nazývali nevídaným talentem.. ale ty mě jednou předčíš, bráško...
S úsměvem jsem pohled z černovláska přesunula k obrazovce. Po dlouhé době jsem se zase cítila spokojená..
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Shiro Ochita Mon 17 Jun - 13:27

Nastalo ráno.. Ráno ktoré neznamenalo veľa dobrého, pretože som sa nenachádzal tam kde ma Tenshi naposledy zahliadla. Na obrazovke bola stále tá krv, teda ako v hre, ja som sa však nachádzal.. pod posteľou s katenou a baterkou v ruke, zdalo sa však, že som zaspal až teraz. Čo bolo najzvláštnejšie, s pod gauča vytŕčala ruka, ktorá pevne držala Tenshinu ruku. V noci som sa bál, držal som sa jej ako poslednej poistky, tentoraz som mal ale málo od prebudenia, teda tak sa aspoň zdalo.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Ochíta - Stránka 2 Empty Re: Sídlo klanu Ochíta

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru