Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hora Mushi

2 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 Mar - 22:09

First topic message reminder :

Domov Sedmiocasého bijuu.
Nanabi no Kabutomushi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 19:26

Těsně uskočím před hořícím mrakem "Kurnik já si neobjednal kremaci" a mávám nohou ve vzduchu...z boty se ještě kouří.
"Ohnivá slečna...hmmm....dáme taky oheň".
Rychle začnu skládat pečetě "Katon: Karyū Endan" hodně se nadechnu a s výdechem vystřelím na Reinu velkou vlnu ohně a pořád chrlím.
Hora Mushi - Stránka 4 1455708_o
Doohňuju "Pozor pálí" zařvu a tvářím se jak sluňíčko

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 19:29

uskočím rychle za stěnu, a jsem tam dokud oheň nepřestane pak opět vykročím a zhluboka se nadechnu a s pomocí Nibi na něj vychrlím taky modrý plamen
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 19:34

Reina Kana napsal:uskočím rychle za stěnu, a jsem tam dokud oheň nepřestane pak opět vykročím a zhluboka se nadechnu a s pomocí Nibi na něj vychrlím taky modrý plamen

"Modrá je dobrá,ale bojím,bojím" udělám pečeť a čekám,až do mě plameny narazí....Bum plameny mě pohltily a mé tělo hoří...najednou udělá tělo puf a místo něj je kus dřeva.
Dál od bojiště zarachotí křoví z něhož vylezu a usmívám se "Mě chceš fakt spálit ne?Taková zlá slečna" usměju se a vypláznu jazyk.
"Co bude dál?Oheň,krystaly..nebo mě překvapíš?" usměju se a pošlu Reině vzdušnou pusu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 19:37

"Jo ještě tu mám jednu věc." vytáhnu z pochvy za pasem meč a pustím do něj chakru a ten se začne nabéjet pak jen švihnu směrem k Shoovi a z měče vyletí blesk mířený přímo na něj
"Přece bych měla být zlá ne?" vypláznu jazyk na něj já
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 19:45

"Já jsem taky,asi hodný zas" mrknu na Rei a nechám se bleskem zasáhnout.
Projela mnou bolest,pálí se mi chlupy na těle a vlasy mi vstávají ještě více než obvykle,výboje jezdí po mém těle....nakonec to skončí.
Kouří se ze mě a dívám se do země,zvednu obličej a koukám na Rei "Hezké...bolí to jak prase,ale přežít se to dá..." usměju se a pomalu se rozeběhnu směrem k Rei...po chvilce vyskočím do vzduchu a máchnu paží "Jūha Shō" od moji paže vyletí namodralá čepel vzduchu a letí k Rei,než dopadnu na zem stihnu to udělat ještě dvakrát.Tak tedy na Rei směřujou tři čepele za sebou.
"Ohhh moje krásko dej mi více,nažhav mě,až budu svítit jak lampion" usměju se a vyseknu poklonu směrem k Rei

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 19:50

pousměju se a roztočím meč dokola a vyšlu z něj něco jako bleskové shurineky (něco v tom tvaru a smyslu), které letěli na čepele a stihnu ještě prudce odskočit a přistanu v podřepu a dívám se na Shoa.
"Uvidíme jak jsi na tom pohybově. Seznam se s mími živými miláčky. "urobím pečetě a ze země se vynořili krystaly a začali se rychle pohybovat jeho směrem kamkoli se hned on oni půjdou za ním

Hora Mushi - Stránka 4 Crystal_Release_Growing_Crystal_Thorns_1
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 19:56

Kam si se hnu krystaly za mnou,skáču jak loutka v představení..kotrmelce....přemety,úskoky.
Odrazím se mocně do vzduch a při letu se směju "Jsi moc dobrá já strašně slabý" udělám pečeť "Shakuton:Nenshō hōyō" roztáhnu paže ze kterých se na chvíli zakouří a neuvěřitelným sprintem běžím k Rei ani krystaly nestíhají "Nech se obejmout,dám Ti pusinku" mrknu na Rei a skočím po ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 19:58

"Ne ty si se zbláznil." vykřiknu a byla jsem nucena složit pečeť Taka a zastavit to. těsně u nás se krystal zastavil a prasknul.
"Blázne." usměju se na něj
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 20:01

Reina Kana napsal:"Ne ty si se zbláznil." vykřiknu a byla jsem nucena složit pečeť Taka a zastavit to. těsně u nás se krystal zastavil a prasknul.
"Blázne." usměju se na něj

"Pojď na mou hruď a chvíli na ní buď" zase roztáhnu ruce ze kterých se zvedá jemný opar "Mno tak co bude?" usměju se a jdu pomalu k Rei "Máš šanci...zautoč...musíš.." usmívám se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 20:08

"Já zaútočím a ty pak se mnou nebudeš mluvit co?" a ustupuju od něj dozadu s úsměvem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 20:15

Reina Kana napsal:"Já zaútočím a ty pak se mnou nebudeš mluvit co?" a ustupuju od něj dozadu s úsměvem

"Mno mluvit,musíš být rozhodná...co kdybych stál jednou opravdu proti Tobě....musela by se mě zabít" usměji se a udělám pečeť "Kage Bunshin no Jutsu" Puff a jsou tu další čtyři Shoové.
"Musíš být silná a rozhodná"
První Klon "Musíš v případě nutnosti zabít i přítele"
Druhý Klon "Nesmíš znát slitování...vymstí se Ti to"
Třetí Klon "Mnoho věcí rozhoduje o životě...ale čiň rozhodnutí rychle a stůj si za nimi"
Čtvrtý Klon "Jo,jo život je těžký co,ale tamten Tě má rád" ukáže prstem na skutečného Shoa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 20:17

"No tak když je to tak, Kessho gokakuro"

Hora Mushi - Stránka 4 Kessho_Gokakuro_2
ze země se vynořili růžové krystali které chytili všechny klony včetně skutečného Shoa a mě se na ruce zformulovala malá napodobenina jejich vězení. Zaměřila jsem se jen na klony a nechala vězení bouchnout zůstalo jen vězení s pravým Shoem, pak přijdu k jeho vězení a položím na stěnu ruce, až po ně zmizí vršek a Shoovi je vidět jen hlava nakloním se k němu a políbím ho.
"Vidíš, co by se stalo kdyby se enchala unést? Nebyl by si tu." mrknu na něj, "Chceš ven?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 20:39

"No jo,no jo...ve skutečnosti bych se vyhnul...pustit..hmm byl bych Ti vděčný" usměju se "Jo vyhrála si...tak si vymysli nějakou odměnu...ale vybírej dobře" zakoulím očima a mrknu na Rei "Ten krystal studí....Jsem zvědavý co si vymyslíš...bojím" a nahodím zděšený výraz,potom se začnu smát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 20:41

usměju se a pěstí bouchnu do stěny a krystal se rozpadne a Sho je volný.
"Ty bys měl taky dostat odměnu." usměju se položím mu ruce na hruď a políbím ho.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 20:44

Reina Kana napsal:usměju se a pěstí bouchnu do stěny a krystal se rozpadne a Sho je volný.
"Ty bys měl taky dostat odměnu." usměju se položím mu ruce na hruď a políbím ho.

"Hmmm sladká odměna..mno tak vymýšlej" mrknu a přitáhnu si rukou Rei k sobě "Mno...čekám...čekám..jsem zvědavý" políbím Rei

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 20:51

"Já to pro jednou přežiju bez odměny," ušklíbnu se na něj a jakoby se od něj odvracím s šibalským úsměvem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 20:54

Reina Kana napsal:"Já to pro jednou přežiju bez odměny," ušklíbnu se na něj a jakoby se od něj odvracím s šibalským úsměvem

"Ne,ne,ne...tak to nejde dohoda se má plnit" usměju se a bleskově Rei chytnu a vezmu do náručí "Tak budu Tě nosit...aspoň se mi neunavíš chozením" usměju se "Vyhovuje?Nebo si vybereš něco jiného?" usměju se a procházím se s Rei v náručí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 20:56

"Vyhovuje ale radši bych si vybrala něco pro tebe fyzicky nenáročnýho." usměju se "Jsem těžká za chvíli by tě všechno bolelo." políbím ho na krk
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 20:58

Reina Kana napsal:"Vyhovuje ale radši bych si vybrala něco pro tebe fyzicky nenáročnýho." usměju se "Jsem těžká za chvíli by tě všechno bolelo." políbím ho na krk

"A kde jsi těžká?Jsi jako pírko...A já nejsem žádný cucák co by nevydržel trošku námahy." usměju se "Upír se mi přisál na krk...příjemnéééé..." usmivám se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 21:01

"Příjemné natolik, aby si mě pustil?" zkusím to s prosbou a pokračuju v líbání jeho krku dál a jednou rukou jsem sjela od krku k jeho hrudi
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 21:06

Reina Kana napsal:"Příjemné natolik, aby si mě pustil?" zkusím to s prosbou a pokračuju v líbání jeho krku dál a jednou rukou jsem sjela od krku k jeho hrudi

"Zpět na pevnou zem tedy..." s opatrností a jemně Rei postavím "Ufff třeba si odpočinout" sednu si na zadek a koukám na Rei "Jak tak koukám...Mám to pěknou slečnu" mrknu na Rei

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 21:10

zčervenám a sednu si k němu.
"Hm.. mám to ale hezkého a provokatérního hocha." usměju se
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 21:13

Reina Kana napsal:zčervenám a sednu si k němu.
"Hm.. mám to ale hezkého a provokatérního hocha." usměju se

"Mno co sis vybrala to máš a těžko se mě zbavíš" usměju se.
"Mohla jsi dopadnou hůře...třeba nějaký blbeček nebo tak" usměju se a pohladím Rei po tváři

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 21:16

"To jo, dá se říct že jsi mě zachránil, jsem ti vděčná a ze začátku to tak vůbec nevypadalo." opřu se zády o jeho rameno a dívám se na horizont.
"Tak ... co budeme dělat teď a neříkej, že je to na mě." pokárám ho
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 21:18

Reina Kana napsal:"To jo, dá se říct že jsi mě zachránil, jsem ti vděčná a ze začátku to tak vůbec nevypadalo." opřu se zády o jeho rameno a dívám se na horizont.
"Tak ... co budeme dělat teď a neříkej, že je to na mě." pokárám ho

"To jsem chtěl říct...mno můžem koukat na nebe...nebo já nevím..." a přisaju se ji ke krku a líbám ho po celé délce "Nebo třeba něco takového.." usměju se a pokračuju v líbání jejího nádherného krčku

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 4 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru