Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Phoenixova hora

Goto down

Phoenixova hora Empty Phoenixova hora

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sat 30 Jul - 16:53

Hora kde sídlí poslední legendární ptácí fénixové.Do této země se nedá dostat jinak než přenosem.Technika ochraňujíčí tuto zemi je něco jako časoprostorová,aby tam nemohl každý.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Phoenixova hora Empty Re: Phoenixova hora

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sat 30 Jul - 17:35

Objevil jsem se na hoře a netušil kde jsem viděl jsem mnoho nádherných ptáků.Někteří byli modří,jiní zase červení a byli tu tací,kteří měli jiná zbarvení.Díval jsem se na okolo a v momentě kdy mě spatřil jeden z urozených ptáků začal řvát a kolem mě se objevilo mnoho phoenixů.Díval jsem se kolem a nechápal co se děje.Jeden pták svým zobákem mě vynesl ze zadu do vzduchu a šel semnou do menší jeskyně.V momentě kdy jsme došli do jeskyně tam byl velký Černý Phoenix.Obdivoval jsem ho jak jen to šlo.
Daret:Kdo si a co tu chceš člověče?
Mé jméno je Akasuna no Ruki no a jsem ninja.
Daret:A jak si se sem dostal?V této zemi nejsou lidé výtáni"Pták zahučel a vyplivl oheň.
Omlouvám se zkoušel jsem svolávací jutsu a dostal jsem se sem.Nechtěl jsem udělat žádnou škodu.
Daret:A co si myslíš že hodláš dělat maličký?
No teď asi domů a pak no pak se vrhnu za svým snem.
Daret:Pak?Co je tvůj sen?
Mým snem je svět bez války,násilí a zloby.Vím že nejde úplně to tak udělat,ale nějaký způsob musí to být omezit.
Daret:V mysli:Malé nezkažené dítě a už myslí jak zbavit svět války?To se mi líbí
Normál:To je pěkné maličký a máš pravdu,ale proč to chceš udělat?Moje rasa byla válkou lidí opravdu pošpiněna a zbilo nás málo.Proč bych ti měl věřit?
Já opravdu nevím vaše ptačstvo.Jediné co chci je zesílit a spravit tento svět věřím že to je můj osud!
Daret:Pěkná odpověď před Rukim se objevila smlouva,na které bylo jen jedno jméno a to nešlo přečíst."Podepiš se zde maličký a můj rod ti bude nápomocen kdykoliv to jen půjde.
T-to je opravdu zvláštní."Kousl jsem se do prstu a podepsal jsem se"Promiňte a co jste vůbec za rasu?
Daret:Jsme Phoenixové víc vědět nepotřebuješ.Staň se silným a dobrým ninjou Ruki.Mi phoenixové ti budeme pomáhat na každém kroku,zda li si to budeš přát.
---------
RUki zmizel jutsu,které udělal Daret.

Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru