Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hora Mushi

2 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 Mar - 22:09

First topic message reminder :

Domov Sedmiocasého bijuu.
Nanabi no Kabutomushi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 14:44

"Já se rozhodla, chci být s tebou a tak to zůstane, je mi líp než kdy předtím,když můžu být po tvém boku." ještě víc se k němu přitáhnu
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 14:48

Reina Kana napsal:"Já se rozhodla, chci být s tebou a tak to zůstane, je mi líp než kdy předtím,když můžu být po tvém boku." ještě víc se k němu přitáhnu

"To jsem rád...i já se pokusím nikdy Tě nezklamat,budu vždy s Tebou...budeme se moci o sebe vzájemně opřít...a svěřit se" usměju se a zabořím obličej do její hřívy vlasů "Nic nás nerozdělí" zašeptám

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 14:57

"Nic." opakuju po něm a zavřu oči, jeho teplé objetí mě naprosto uklidňovalo. Přece jenom mě něco štvalo. Trochu se od něj odtáhnu a zadívám se mu vážně do očí.
"Pokud jde o to svěřit se, v kanceláři jsem vám neřekla všechno a říct jsem to před nima ani nechtěla. Za Sasukem jsem se vydala už z toho důvodu, že jsem ho chtěla dostat ze spárů Ichiga, věděla jsem, že mi ublížil, ale zase jsem ho měla natolik ráda, že jsem ho nechtěla takhle vidět skončit. Z vězení jsem ho dostala já a Kaito to vzal na sebe, aby nepadla vina na mě, je ale pod mou mocí, jak jsme se dohodli. Šla jsem tam s cílem, že ho odtamtud dostanu a pošlu ho do Kiri s tím, že už ho nechci nikdy vidět. To co se stalo pak jsem neměla vůbec v plánu a jsem i ráda, že jsem tam nebyla přímo já." dokončím co jsem měla na srdci a čekám co na to Sho.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 15:02

Poškrábu se ve vlasech "Hmmm...tak to Ty...měl jsem tušení..." tvářím se vážně "To nebylo moc zodpovědné....ale je hezké,že si mi to řekla" usměju se "Dělala jsi to co si považovala za správné....Nic Ti nevyčítám....ale nejsi příliš hodná?" usměju se a mrknu na Rei "Mno co bylo..bylo a já z toho nebudu dělat vědu...věřím,že jsi byla o své věci přesvědčená a já nemám důvod Ti nevěřit" Usměji se a políbím Rei

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 15:06

to co mi řekl odstranilo ten kámen, co jsem měla na srdci, s touhou jsem mu políbení oplatila, ale měl pravdu ještě v jedné věci.
"Řekl jsi že jsem až příliš hodná, hm? To je možná další věc proč se kvůli tomu tak trápím."
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 15:11

Reina Kana napsal:to co mi řekl odstranilo ten kámen, co jsem měla na srdci, s touhou jsem mu políbení oplatila, ale měl pravdu ještě v jedné věci.
"Řekl jsi že jsem až příliš hodná, hm? To je možná další věc proč se kvůli tomu tak trápím."

"Mno jsi hodná...až moc...neříkám,že to je špatné,ale při Tvém postavení... usměju se "Měla bys být ráznější...nebát se je seřvat....přikazovat,nesmlouvat,ukázat jim svou sílů..jinak Tě nebudou moc respektovat...už teď si někteří dělají co chtějí...a to i já" usměju se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 15:18

"Tak s tím souhlasím především ty." šťouchnu do něj.
"A když jsem zvýšila hlas a něco vám nařídila stejně ste to neudělali, kupříkladu už umíte astrální projekci, kterou jsem vám dala k naučení? Určitě ne." pošimrám ho na bradě.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 15:23

Reina Kana napsal:"Tak s tím souhlasím především ty." šťouchnu do něj.
"A když jsem zvýšila hlas a něco vám nařídila stejně ste to neudělali, kupříkladu už umíte astrální projekci, kterou jsem vám dala k naučení? Určitě ne." pošimrám ho na bradě.

"Nelechtej....mno jsme banda hajzlíků" směju se.
"A já jsem líný...a kdy se mám učit,když jsme věčně spolu a máme příjemné chvilky...i když raději příjemné chvilky s Tebou než učení" políbím ji.
"Ale kvůli Tobě se polepším" mrknu na Rei

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 15:27

"Příjemné chvilky jsou fajn, ale pak se nevěnujeme tomu čemu by jsme měli. Kupříkladu podmaňovat si svět. Což já umět nikdy nebudu. Byli by tu i jiní a lepší leaderové než já." kouknu na něj a přemýšlím jak se stát zase zlou
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 15:31

Reina Kana napsal:"Příjemné chvilky jsou fajn, ale pak se nevěnujeme tomu čemu by jsme měli. Kupříkladu podmaňovat si svět. Což já umět nikdy nebudu. Byli by tu i jiní a lepší leaderové než já." kouknu na něj a přemýšlím jak se stát zase zlou

Položím ji prst na nos a usměju se "Chceš umět být zlá...chceš být zlomyslná?" usměju se a pohladím ji po tváři "Není to těžké...jen chtít...ale pozor...je rozumné udržovat jistou rovnováhu..jako já..." mrknu na ni "Já nejsem dobrý ani zlý...protože se nechci propadnout do temnoty...jiné ovládlo zlo a proměnilo je ve zrůdy..já nechci být zrůda...a proto se ovládám..." usměju se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 15:38

"To zní.. no logicky." usměju se na něj, "Možná by mi pomoho zase někoho zabít, už jsem dlouho nezabíjela mohlo by mě to nakopnout zpět." pousměju se
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 15:44

Reina Kana napsal:"To zní.. no logicky." usměju se na něj, "Možná by mi pomoho zase někoho zabít, už jsem dlouho nezabíjela mohlo by mě to nakopnout zpět." pousměju se

"Teď mám strach já..." uchechtnu se "Néé,že mi vadí někoho zabíjet,ale....Mno...Ty jsi,ale divoška.." usměju se a políbím ji "Nebezpečná,silná....jen doufám,že mě potom nebudeš bít" mrknu na Rei

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 15:48

zasměju se. "To bych ti neudělala, leda bys byl líný v našich příjemných chvilkách." mrknu na něj a začnu ho vášnivě líbat
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 18:26

Reina Kana napsal:zasměju se. "To bych ti neudělala, leda bys byl líný v našich příjemných chvilkách." mrknu na něj a začnu ho vášnivě líbat

"Na to mám dostatek energie...Na to jo..." usměju se.
"Ale kdyby jo,tak bych se bránil" mrknu na Rei

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 18:29

"Bránil? Ty by ses neubránil." pohladím ho po tváři a usměju se
"Já když chci tak mě neporazí nikdo," vypláznu na něj jazyk " a jen tak mimochodem, kdy si dáme ten zápas?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 18:32

Reina Kana napsal:"Bránil? Ty by ses neubránil." pohladím ho po tváři a usměju se
"Já když chci tak mě neporazí nikdo," vypláznu na něj jazyk " a jen tak mimochodem, kdy si dáme ten zápas?"

Zašklebím se "Mno to se uvidí...zápas..." usměju se.
"Kdy chceš...uvidíme kdo se zapotí...ale jak vážně ho chceš brát...?" zeptám se důvěřivě.
"A jakou odměnu dostane vítěz...mimochodem za Sunu jsem ještě nic nedostal" zašklebím se a vypláznu jazyk

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 18:43

"Neboj dostaneš, až se vrátíme, já myslím boje vážně, tréninky beru na lehkou váhu a odměnu řekni si co za to chceš." dám si ruce v bok a vyzívavě se na něj podívám
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 18:48

Reina Kana napsal:"Neboj dostaneš, až se vrátíme, já myslím boje vážně, tréninky beru na lehkou váhu a odměnu řekni si co za to chceš." dám si ruce v bok a vyzívavě se na něj podívám

"Já nevím...jsem strašně nerozhodný...a chlípný...lepší bude,když Ty vybereš odměnu..." zakřením se.
"Jinak.....neměli bychom se,už vrátit do sídla...aby tam zas nebyl bordel jak někde v baru...?" usměju se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 18:56

"Je tam Reina, ta je sklidní. Vzmuž se Sho, dáme západ a odměnu si mezitím rozmysli." mrknu na něj a odstoupím od něj co nejdál
"Tak...." povzbudím ho
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 19:00

Reina Kana napsal:"Je tam Reina, ta je sklidní. Vzmuž se Sho, dáme západ a odměnu si mezitím rozmysli." mrknu na něj a odstoupím od něj co nejdál
"Tak...." povzbudím ho

Protahuju se....sundám si plášť a jsem jen v kalhotech a botách "To se chceš bít teď hned?" otačím hlavou a protahuji si nohy.
Napřímím se a "Tak začni" usměju se a dlaní udělám gesto..tak pojď

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 19:03

"Oslabuješ protivníka víš o tom?" zčervenám při pohledu na jeho holou hruď.
"Omiwatari no jutsu." proud krystalů vyrazil rychlostí blesku proti němu

Hora Mushi - Stránka 3 Shoton
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 19:08

"Hmmm krystal sem,krystal tam" uskočím vlně z krystalů a rozeběhnu se k Rei "Víš,že jsi sexy když bojuješ?" křiknu s úsměvem a udělám pečeť a dám si dlaně ke rtům "Fūton:Fūjin no Jutsu" a vyprsknu směrem k Reině rozšiřující se proud silného vítru s příměsí velkého množství prachu.


Naposledy upravil Sho Kanetsu dne Wed 20 Apr - 19:12, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 19:11

rychle urobím pečetě Taka a předemnou se objeví krystalová zeď, která mě ped tím bordelem uchrání.
"Jak si na to přišel, že sexy." bavím se a provedu jutsu Rokkaku shuriken, několik shurikenů se zhotoví ze stěny a letí rychlostí proti Shoovi
Hora Mushi - Stránka 3 Kesshorokkakushuriken
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Apr - 19:16

"Já na to nepřišel,ale já to vidím...Ty křivky..vrrr" směju se a skládám rychle pečetě "Katon:Hōsenka no Jutsu" a vychrlím ohnivé střely proti Reinou vyslaným projektilům a sestřelím je.
Hora Mushi - Stránka 3 Katon-housenka-no-jutsu-o
Usměju se "Očekávám další Váš tah Dámo" vypláznu jazyk na Rei a směju se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 20 Apr - 19:20

obalím se dvojitou vrstvou krystalu pro jistotu a vyjdu z poza zdi
"Zkusíme tvou techniku, Sho." usměju se
Tak Nibi, zkusíme to
Připravená
"Katon: Haisekishō." nadechla jsem se foukala proti němu hustý dým, když už jsem ztrácela dech skousla jsem zuby k sobě a dým se zažehnul modrým plamenem, ještě chvíli jsem ho chrlila a pak přestala

Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hora Mushi - Stránka 3 Empty Re: Hora Mushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru