Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohoří smrti

+10
Roronoa Zoro
Sanhyaku Shunsui
Kashike
Kyoshi Okada
Sennin
Taku Hosogawa
Jihori
Sho Rin
Yamamoto Senfai
Raidon
14 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Pohoří smrti

Příspěvek pro Raidon Sun 26 May - 19:21

First topic message reminder :

Název není zrovna příjemným místem, které by lákalo, aby jste se sem vydali. Už jen název odrazuje, což je první výhoda, ale málokdo se sem odváží kvůli strmým skalám, širokým průsmykům a rozlehlým prostranstvím mezi skalami. Pohoří smrti poskytuje, ale skvělý úkryt a poklidné nerušené trénování nových schopností nebo soubojů. Chcete trénovat genina? Jděte jedině sem. Poblíž pohoří se nachází řeka, která slouží jako zásoba pitné vody, ale také se zde dá trénovat manipulace s chakrou.

Pohoří smrti - Stránka 9 359938_ruiny_pejzazh_arki_skaly_drakon_gory_3499x2113_%28www.GdeFon.ru%29
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down


Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Raidon Sun 21 Jul - 13:16

Už jsem neodpovídal ani Kyoshimu ani Yumi. Byl jsem z toho zjištění, že jsem několik let otcem celkem dost mimo, ale najevo jsem to moc nedával, byl jsem Raikage, čišela ze mě jen chladná autorita. Podíval jsem se na všechny přítomné, konečně dorazil i poslední člen, obrátil jsem se tedy na něj.
"Je skvělé, žes dorazil. Zopakuji ti plán a o co se jedná. Uprostřed hor se nachází tábor nukeninů, kde jsou vězněni obyčejní vesničané. Naším cílem je je bez ztrát osvobodit. Já a Kyoshi způsobíme povyk a zabavíme je. Vaším úkolem je osvobodit vesničany, rychle, tiše pozabíjet ty, kdo by dělali problém z nukeninů a vesničany hlavně bezpečně dovést někam do bezpečí. Ale ne hned sem! Nesmíme prozradit nukeninům polohu tohohle místa! Doufám, že je vše jasné.." Do mapy před sebou jsem zabodl prst, sem jsme měli namířeno. Potom jsem se otočil a vyrazil, neměli jsme moc času.
(Přesun)
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Kyoshi Okada Sun 21 Jul - 13:40

Zašlápnu dohasínající cigaretu, vyslechnu opětovné vysvětlování plánu nově příchozímu... jméno si nepamatuji... protože je mi to u zadnice.

"Jdeme, nechci tu vystát důlek" zabručím, vydám se a Raikagem.
Během cesty přemítám co a jak, ale myšlenky jsou jako otravné mouchy, otravují a když ji chytíte tak prd z toho... kašlu na myšlení, prostě jdu, udělám, vrátím se a budu se zase válet.

/Přesun/
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Sun 21 Jul - 18:38

,,Hai." Prehovoril som iba a potom sa vybral za nimi. Celú cestu som sa snažil zostať v strede skupiny. Nemal som rád, keď som musel preháňať očami okolie a obzerať sa, či nás niekto nesleduje. Ale ani ma nebavilo, hľadať tú správnu cestu. Teda nebavilo nič, ale to bolo nepodstatné. Bola to misia a ja som ju mal splniť.

 //Presun
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 21 Jul - 19:21

Konečně bylo všechno vyřešeno a sešli jsme se tu nakonec úplně všichni. Mohli jsme se konečně vydat na tu cestu zachránit tamnější shinobi a obyvatele. Já bych se spíš hodil jako volavka, ale rozhodnutí jsem raději nechal na raikagem a raději ho v poklidu následoval. Držel jsem se blízko nich abych náhodou jako obvykle nesešel z cesty. To by mně nejspíš raikage za to zkusil zabít. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Fri 26 Jul - 19:10

Chvíli jsem se díval jak se dospělý ztrácí v dáli. Vzdychl jsem a pak jsem se otočil na toho mladšího genina. "My asi budeme muset jít do tý nudný vesnice. Jdeme?" řekl jsem klukovi a pohlédl na vesnici.
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sanhyaku Shunsui Sun 4 Aug - 15:14

Zostal som opretý o strom v tieni poobednajšieho slnka a počúval Raikageho plán. Bolo v ňom pár nedostatkov, ale nechal som to tak. Neozval som sa ani potom, čo Raikage odišiel. Namiesto toho som sa zvrtol opačnou stranou a smeroval smerom k vesnici. Vedel som, že ak by na ňu niekto zaútočil cez geninov by prešiel za pár sekúnd.
//presun//
Sanhyaku Shunsui
Sanhyaku Shunsui
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet príspevkov : 31
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Jihori Tue 6 Aug - 17:00

Jihori

"Hm...asi" řekl jsem s pokrčenými rameny. Bylo mi to jedno. Všichni zmizeli. Je jedno, jestli umřu tady nebo ve vesnici.

//přesun
Jihori
Jihori

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Yamamoto Senfai Sat 10 Aug - 14:55

Oba přítomní začali odcházet,tak jsem je s rukama v kapsách pomalu následoval.
/Přesun
Yamamoto Senfai
Yamamoto Senfai
Genin
Genin

Počet príspevkov : 69
Join date : 23. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pohoří smrti - Stránka 9 Empty Re: Pohoří smrti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru