Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohoří a les šavlozubých lvů

Goto down

Pohoří a les šavlozubých lvů Empty Pohoří a les šavlozubých lvů

Příspěvek pro Rin Kagayaki Sat 26 Nov - 8:51

Uprostřed hor, kterými je obklopena oblačná vesnice se nachází hory nazvané pohořím šavlozubých tygrů a stejný je i les.
Pohoří a les šavlozubých lvů 2595942253_0a3cce8bbb
Přes hustou mlhu mnohdy není vidět, proto se hlubším částím lesa mnozí vyhýbají. Cesta portálem z Kemono no Sato vás zavede do jedné z jeskyní, kterými prochází čtyřnozí mazlíčci. Trochu větší čtyřnozí mazlíčci. Pokud se procházíte lesem nebo horami, je vše v pořádku. Dokonce je to díky mlze velmi výhodné místo pro tvrdý trénink. Jeskyně není schopen najít nikdo, koho tygři nechtějí či kdo nepřijde portálem přímo do jedné z nich.
Něco o summonech, kteří tu žijí, je ZDE
Rin Kagayaki
Rin Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 363
Join date : 11. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Pohoří a les šavlozubých lvů Empty Re: Pohoří a les šavlozubých lvů

Příspěvek pro Rin Kagayaki Sat 26 Nov - 9:31

Získat si důvěru summonů, když jsem byla v lese několik dní a měla jsem podepsanou smlouvu nebyl takový problém. Seděla jsem na jedné ze skal a přemítala o včerejším setkání.

Vůdce smečky: Co zde pohledáváš?
"Přišla jsem, abych našla svou druhou polovinu," obcházel mne kolem dokola a já ho sledovala obezřetným pohledem.
Vůdce smečky: Podepsala jsi smlouvu...
Cítila jsem jeho pohled na svých zádech.
"A jsem připravená čelit následkům. Být váš štít, budete-li mě chránit."
Vůdce smečky: Pak tedy my budeme tvým štítem. Dáš mi svou krev?
"Tak přísahám," zašeptala jsem. Řízla jsem se do dlaně. Znovu. Cítila jsem, jak ji olízl. Jak se napil mojí krve. Teď by můj. A já patřila jemu.

Seskočila jsem ze skály a zamířila z hor pryč. Doprovázel mne až k začátku lesa. Do stromů jsem vložila svou chakru, takže pro příště jsem věděla, kudy k nim mám jít.

(Přesun)
Rin Kagayaki
Rin Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 363
Join date : 11. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru