Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny ulice

+6
Shinjiro
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
Rokuro Uchiha
Kiwi Namikaze
Akasuna no PiliKKa
10 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Ruiny ulice - Stránka 4 Empty Ruiny ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:15

First topic message reminder :

Ruiny ulice - Stránka 4 Imgtokyoge
Veselý křik, spousta lidé, barevné domečky a spousty krámků...
Dneska by jste sotva našli obyvatelnou budovu. Všechno se rozpadlo, zapadalo prachem a všechna radost se pohroužila pod sutiny. Sem tam někdo vyděšeně přeběhne špinavou, troskami zasypanou ulici, ale dávný ryk by jste tu hledali jen stěží..
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ruiny ulice - Stránka 4 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 14 Jul - 15:38

Uznala jsem, že plášť je dobrý výběr, poděkovala a hupsla vedle něj do vody. Takhle to bylo lepší. 
"Tohle je... skvělé..." požitkářsky jsem přivřela oči a užívala jsem si to.
Kdyby nás takhle někdo načapal, tak jsme nahraní.
Na to jsem teď ale neměla myšlenky. Jen jsem si užívala.
"Oko bouře," zavrněla jsem po chvilce. "Uprostřed každého tornáda je nějaké slepé místo, střed, ve kterém je zdánlivě bezpečno, i když jen na chvíli. Tohle je přesně jako oko bouře."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 4 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Sun 14 Jul - 19:00

Naozaj to tu bolo skvelé, tá voda a všetko naokolo. Pozrel som sa na Shijin a trošku som sa začervenal. Pozorne som ju počúval.
*Oko bouře
Pomyslel som si. Nikdy som o tom nepočul, o takých veciach som nikdy nezbieral informácie. Len som mierne nadvihol obočie, keď o tom hovorila.
"Niekedy ma udivuje, čo ty všetko vieš! Niekedy ma to až desí a to si naozaj nerobím srandu! "
Prehovoril som celkom vážne. Fakt ma to udivovalo, čo ženy vedeli, ale niekedy som si pripadal v ich blízkosti ako čistý deb*l. Poškrabal som sa po hrudi a ruku som pustil len tak vedľa seba. Moja pravá ruka sa len tak okrajovo dotýkala tej Shijinej. Bola to len náhoda, ale ja som si to ani moc nevšímal.
O chvíľku som však vystúpil z vody. Plášť som jej samozrejme nechal, obliekol som sa hodil na seba masku a prehovoril som.
"Už musím... "
Presun


Naposledy upravil Rokuro Uchiha dne Tue 30 Jul - 7:16, celkově upraveno 1 krát
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 4 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 22 Jul - 7:43

https://www.youtube.com/watch?v=AiYeO6_oqhg

 Hmm...trochu depresívne prostredie...je pravda že od udalostí som nikdy v žiadnej z veľkých dedín nebol...smutné... premýšľal som keď som tu videl tú spúšť. Bol som pripravený, často som sa obzeral. Stále som mal pocit akoby ma sledovalo tisíc očí a pritom tu nikto nebol. Predstavoval som si to tu keď dedina bola v rozkvete. Plné ulice ľudí, ľudia predávajúci rôzne veci. Stánky plné jedla. Na chvíľu som sa zastavil, vybral flašku z vodou a osviežil som sa. Cítil som sa tu značne nepríjemne, bol som moc na očiach. Bolo to tu depresívne, ako to tu vyzeralo som si iba predstavoval a pamätal z knižiek ktoré som čítal. No teraz...teraz to vyzeralo ako dedina mŕtvych. Myšlienky na to koľko ľudí to prišlo o život som posúval ďalej. No kamenný výraz som si zachovať musel. Nebolo to nič neobvyklé, raz všetko skončí tak či tak. Či sa nám to páči alebo nie. Teraz som sa musel sústrediť na svoje priority. Otázka bola...ako ich teraz nájdem. Niečo o tom že sa niekde ukrývajú som počul ale...kde?! Nájsť skrytého ninju je dosť obtiažne, nie to ešte bandu ninjov. Teraz som tak trochu ľutoval že som sa vykašľal na učenie senzibilstva aj keď....určite by proti niečomu tak primitívnemu boli chránení.
Ruksak som si teda znovu nahodil na chrbát a vydal som sa ďalej.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 4 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru