Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny ulice

+6
Shinjiro
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
Rokuro Uchiha
Kiwi Namikaze
Akasuna no PiliKKa
10 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Ruiny ulice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:15

First topic message reminder :

Ruiny ulice - Stránka 3 Imgtokyoge
Veselý křik, spousta lidé, barevné domečky a spousty krámků...
Dneska by jste sotva našli obyvatelnou budovu. Všechno se rozpadlo, zapadalo prachem a všechna radost se pohroužila pod sutiny. Sem tam někdo vyděšeně přeběhne špinavou, troskami zasypanou ulici, ale dávný ryk by jste tu hledali jen stěží..
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shinjiro Sat 29 Jun - 20:14

Aiko Hyuuga
Zdrejmne se do toho Shijin moc michat nechtela. Snad mela pravdu a bude lepsi to resit s jeji matkou. Sice jsem ji znala ale nevedela jsem zdali je stejna jako kdysi. Mirny usmev  jsem Shijin opetovala.
"dobra tedy zkusim si promluvit s vasi matkou. Zdrejme to bude nejlepsi. Nejak jsem tusila ze se tomu nevyhnu. Uprime receno sama mam strach z toho jak to dopadne."
Nakonec jsem si jen povzdechla. Mluvit o toom bylo tezsi nez se mohlo zdat i kdyz jsem se na rozhovor pripravovala  nebylo to tak jednoduche jak sem si predstavovala. Me pocity  byly smisene nevedela jsem co si myslet ani co mam citit. Jestly strach z toho jak bude rozhodnuto pokud to je muj syn nebo stesti z toho ze se opet zapalila ta jiskricka nadeje ktera uz tak davno vyhasla.
Aimi mozna jsem nasla tveho starsiho brasku. Ale jak ti to potom vysvetlim. Odpustis mi to ze jsem ti o nem nerekla?
mluvila jsem a ptala se sama sebe. mezitim co jsem cekala na shijininu odpoved.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Sat 29 Jun - 20:53

Spojiť prechádzku s hľadaním prameňov bol super nápad. Konečne sa s niekym poprechádzať. Vlastne to som už dlho nezažil. No prechádzku nám však niečo zrušilo, čo mi vôbec nevadilo.
Mal som u nich večerať, ale vedel som ako Hyuugovia neznášajú Uchihov. Nebol to dosť dobrý nápad, určite by som nechcel skončiť so zlomeninami alebo nejako zle. Nevedel som ako zareagovať, ale nechcel som si kaziť nejako deň, no ani Shijin som nechcel nič nanucovať, a tak som len na ňu kývol hlavou. Bol to náznak, že pôjdem s ňou a vlastne som len čakal, kým niekam pôjdu.
// Sorry, že dnes a včera tak neaktívne .. ale včera rozlúčka so spolužiakmi a dneska bol v meste koncert Very Happy
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 29 Jun - 21:03

"Jsem ráda, Aiko," pousmála jsem se na ni. "Pojďme tedy do tunelů."
Rokuro kývl, což jistě znamenalo, že půjde s námi. A pak procházka a horká koupel, ale rodičům jsem o tom říkat neplánovala.
S myšlenkami na následující příjemný den a povzbuzujícím úsměvem jsem zamířila k našim úkrytům.

//Přesun
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shinjiro Sat 29 Jun - 21:10

Aiko Hyuuga
Shijin jsem je prikyvla a nasledovala ji. Cim vice jsme se blizili k tunelum tim hure se mi tam slo. Nevedela jsem proc mozna proto ze se mi mohl zmenit zivot a byla sance ze by se ke me vratil jeden z mych nejblizsich.
(presun)
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Sat 29 Jun - 21:14

Konečne sme vyrazili a ja s úsmevom na perách som šiel do podzemia za vedľa Shijin. Celý čas som bol len ticho. Nechcelo sa mi nič rozoberať a nič podobné, keď že pri nás bol aj ten druhý Hyuuga, ktorému som samozrejme neveril. Vlastne v tejto dedine som veril len pár ľuďom. V týchto časoch sa nedalo veriť takmer nikomu.
(Presun)
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Sun 30 Jun - 12:17

Vyšli sme von s podzemia. Šla so mnou aj Shijin, málo kedy sa vedľa mňa objavila ženská spoločnosť. No nevedel som prečo, ale skoro vôbec som s nikým nechodil na prechádzky alebo niekde do spoločnosti.
Pozrel som sa na Shijin a usmial som sa na ňu. Na tvári som mal menší úsmev.
"Tie pramene boli na južnej strane dediny. Pokiaľ si dobre pamätám. Takéto všetko rozbité je trochu iné než kedysi."
Povedal som pokojne a potom som už len čakal, ako zareaguje a kam pôjdeme.

Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Jun - 18:26

Pousmiala som sa na Tsuchikage, pričom som sa ostražito obzerala okolo. Či tu náhodou nie je nejaký nepriateľ...Nie ste nám nič dlžní, mali by sme si navzájom pomáhať...A to hlavne v tejto ťažkej dobe. Znova som sa rozhliadla. Zavediem vás do môjho sídla, kde vás raz dva dám dokopy. Potom sa budete môcť vrátiť do Iwy. Nie neberiem ako odpoveď. Znova som sa pousmiala, Tsuchikage sa rozhodne v takomto stave na tak dlhú cestu rozhodne vybrať nesmela. Bolo vy to obzvlášť nebezpečné vzhľadom k tomu, že nukeninovia číhajú na každom rohu. Myslíte, že tú cestu zvládnete alebo vám mám pomôcť? Nie je to ďaleko. Povzdychla som si.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 30 Jun - 19:42

"Ano, myslím, že ano," zareagovala jsem na Rokura. "Ale dovést nás k nim bude zřejmě na tobě, naposledy jsem tam byla jako malá a už si sotva vzpomínám, jak vypadaly budovy."
Zamyšleně jsem si odhrnula vlasy z čela.
"Ale když pak najdeme nějakou ceduli nebo tak, bude to jasné!" energicky jsem se usmívala. "Yosh!"
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Sun 30 Jun - 22:51

"Ja som tam chodil dosť často, tak dúfam, že to nájdeme."
Uškrnul som sa na Shijin a potom sme spolu vyrazili do južnej časti.
"Myslíš, keď sme pomohli Tsushikage, že bude spolupracovať Iwa s Konohou? Bolo by to výhodné."
Hneď som nahodil nejakú tému, ktorá ma napadla. Predsa som nechcel zažiť to trápne ticho. To som moc nemal rád, jedine keď som niekam šiel sám.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 2 Jul - 22:26

A to jsme nechtěli mluvit o práci...
Rty mi zvlnil úsměv.
"Možná, ale opravdu to bude k něčemu?" zareagovala jsem. "Iwa nemůže mít víc lidí než my, pokud si také nechali někoho unést a to ještě Kage. Bojím se, aby nás to nedostalo do ještě větších problémů... Nerada bych musela do Kagetsu znovu a raději bych zemřela než skončit v tamním vězení."
Sledovala jsem cestu, nepolevovala v ostražitosti. A i přesto jsem si zvládla naši procházku užívat.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Tue 2 Jul - 22:48

Až teraz som si uvedomil, že sme sa nechceli rozprávať o práci, ale čo. Proste ma nič lepšie v tej sekunde nenapadlo.
"Má to aj svetlú stránku, lepšie by sa prepadali zásobovacie jednotky Kagetsu no Sato. Ale má to veľa negatívnych stránok. "
Poznamenal som a potom som pokračoval v ceste. Na jej poslednú vetu som zareagoval až po chvíli.
"V Kagetsu to teda naozaj nebolo ružové, niekedy neviem, ako tam niekto mohol odísť. Ešte že to mám v mozgu celkom v poriadku ...." Uškrnul som sa a potom dodal "Dúfam."
Pozeral som sa po okolí a hľadal tie pramene, čo bolo dosť náročné. Mohli byť zasypané pod troskami a podobne.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 3 Jul - 7:25

Povzdechla jsem si. "Jste paličatá stejně jako já a to se mi líbí." Znovu jsem si Hokage přeměřila trošku pobaveným pohledem. "Tak mě veďte, když to není daleko, tak myslí, že to půjde." Ohlédla jsem se na Andiho a zase zpět na Hokage. "Musíme si pospíšit domů a to, že nejsme jediná vesnice, která ta pohromy přežila, nám snad dává naději."

//Omlouvám se, že píšu tak pozdě, nestíhám. xD
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 3 Jul - 16:56

Nadechovala jsem se k odpovědi, když mě zaujala cedule houpající se na jednom z trámů.
"Ettoo..." prohodila jsem neurčitě a ukázala na ni. 
Nemohla jsem přečíst celý nápis. Naklonila jsem hlavu na stranu, vyskočila na vedlejší trám a nakonec se mi to povedlo.
"On... s... en. Onsen!"
Oči se mi rozzářily.
"Myslím, že jsme to našly... a teď..." zamračila jsem se. "...teď bychom asi měli rozmlátit ty trámy, které nám překáží v hledání horké vody, či?"
Není to ale příliš drastické a hlučné?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 3 Jul - 17:55

//Nevadí xD
Myslím, že nie sme jediné Kage, ktoré touto vlastnosťou oplývajú. Pousmiala som sa. Tvrdohlavosť...Jedna z vlastností, ktorú som iste zdedila po svojej matke. Nemohla som predsa nechať Tsuchikage v takomto hroznom stave odísť...Myslím, že to zvládnete, nie je to ďaleko...Tak teda poďte za mnou. Kývla som rukou a pohľadom sa zastavila na Andym. Ak chcete, môžete ísť s nami tiež. Otočila som sa a pomalými krokmi sa vybrala smerom k tajnému sídlu. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 3 Jul - 21:33

Našli sme tie lázne, na ktoré som sa tak trošku aj tešil. Vždy som si tu chodieval odpočinúť po práci.
"Presne tu to bolo, tie super lázne."
Poznamenal som, keď zobrala tú tabuľku. Celá budova však bola rozbitá a pred nami boli len trosky tej budovy.
"Tak môžeme vyskúšať si tú cestu nejako urobiť. Bazény s tou horucou vodou budu nepoškodené na sto percent... Dúfam ."
Potom som pomaly odhadzoval trámy. Mohol som vytvoriť nejakú techniku, ale to by som urobil rozruch.
"Takto to bude teda naozaj na veľmi dlho! Musíme niečo vymyslieť, ale hluk nemôžeme robiť."
Dodal som nakoniec a začal som rozmýšľať ako na to .
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 4 Jul - 13:08

Potácela jsem se za Hokage, na nohách jsem se ještě držela poněkud těžkopádně, ale už mi bylo daleko lépe, než před půl dnem. Když jsem se po cestě za ní rozhlížela po vesnici, připadala mi podobná té naší, všechno zničené a v ruinách. Alespoň lidé se moc nezměnili a vzhledem k našim vztahům z minulosti, mě i překvapovalo jejich chování.
//přesun
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Ryuzetsu Fri 5 Jul - 11:09

potom som sa postavil a pohol sa smerom ku Kage. Fúkal vietor prach mi vialo do očí. Musím ísť za hokage potrebujem trénovať.Povedal som a pokračoval som v ceste.
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 7 Jul - 13:17

Fascinovaně jsem na to hleděla.
"Hm..." odhrnula jsem si vlasy z čela. "Ale cokoli jako shinobi uděláme, to způsobí hluk tak jako tak. Asi nám opravdu nezbývá nic než možnost fyzické práce."
Naklonila jsem hlavu na stranu a podklouzla jsem pod jedním trámem. 
"Na druhou stranu je z toho takový pěkný... tunel." 
Trochu mi to rozcuchalo vlasy, ale nějak mi to nevadilo.
"Nebezpečné, ale možná ani není potřeba dostat ty trámy pryč."
Asi jsem se zbláznila.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Sun 7 Jul - 14:51

"Dosť šialený nápad."
Povedal som a uškrnul som sa, následne som prešiel popod ten trám a tak som sa ocitol pri Shijin.
"Kto vie, či nebude voda znečistená.. Dúfam že nie. V podstate by nemal byť."
Usmial som sa na Shijin a potom som čakal na Shijin, kým vyrazí tým tunelom, ono by to aj šlo.
"Mohli by sme ešte prejsť ponad trosky a skúsiť zistiť, či je zavalený aj ten bazén s tou horkou vodou."
Poznamenal som, mohli by sme chodiť po troskách a možno by sa ukázalo, kde je ten bazén s tou vodou.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 7 Jul - 14:59

Nějak se ta chodbička stávala užší a užší. Když jsem se praštila hlavou o trám, trochu jsem zaklela. Vzápětí jsem zase byla venku a snažila se udělat něco s rozcuchanými vlasy, abych nevypadala příliš směšně. Byla jsem jako malá. Zkrátka se mi tohle líbilo.
"To je asi lepší nápad," podotkla jsem a snažila jsem se mluvit vážně.
V myšlenkách jsem ale byla u toho, jak by to vypadalo, kdyby se pod námi trosky propadly a my zahučely přímo do vody.
To by bylo... SKVĚLÉ!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Sun 7 Jul - 16:22

mierne som sa pousmial nad jej vlasmi, mala ich strapaté a neupravené. S nimi vypadala trošku vtipne. Začala si ich upravovať, ja som sa len obzrel.
"Tak fajn, môžeme ísť hľadať ten bazén."
Poznamenal som a podliezol som ešte jeden trám, následne som naň vyskočil. Počkal som na Shijin, kým sa ešte upraví, aby sme mohli spoločne hľadať tú vodu.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 7 Jul - 18:30

"Yosh!" pousmála jsem se a objevila jsem se vedle něj.
Trámy nepěkně zapraskaly, ale shinobi by přece něco tak obyčejného dostat nemělo. 
"Pamatuješ si, kde přesně by vzhledem k naší poloze měly být? Byla jsem opravdu malá, když jsem tu byla naposledy, takže bych nenašla ani budovu, natož ještě vybavit si, jak to vypadalo uvnitř, gomenasai," pokrčila jsem rameny.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Sun 7 Jul - 20:44

"No, na to nejako narazíme, neboj."
Povedal som s veľkým úsmevom a dal som sa do prvých krokov. Pod nami boli počuť menšie zvuky, ale to som si nevšímal. mysľou som si tu predstavoval tu halu a čo kde bolo. Nakoniec som si to všetko vybavil.
Pomalými krokmi som postupoval po troskách so slovami.
"Tak tu niekde by to malo byť."
Dal som ruky pred seba, akoby som sa snažil naznačiť kde to bolo. Urobil som pár krokov, keď v tom niečo podo mnou prasklo a letel som priamo do tej vody. Snažil som sa zachytiť Shijin, ale tú som taktiež stiahol do vody. Bola príjemne teplá. Ten kus dreva, ktorý sa podo mnou prelomil plával vo vode, ten som vyhodil preč.
Potom som sa pozrel na Shijin s takými psími očkami a povedal som.
Gomene, za moju nešikovnosť.
Pri tom som sa poškrabal zozadu po hlave.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 9 Jul - 22:07

Ani jsem se nenadála a byli jsme ve vodě.
Hups.
Zůstala jsem na něj bílýma očima překvapeně zírat. 
"To je sugoiidní!"
Stejně už jsem měla mokré i vlasy.
"Uhm..." ...až poté mi došlo, jak je ta voda... "Horká!" 
Vyletěla jsem z vody jako blesk a zůstala sedět za okrajem díry. Pak jsem jen pomalu, pomaloučku zkusila teplotu. 
"Možná jsem si měla vzít ručník," naklonila jsem hlavu na stranu. "Nebo... by ses mohl otočit než budu ve vodě."
Zrudla jsem.
"Musím... si nechat... usušit oblečení. Rozhodně musím."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 10 Jul - 9:10

Ja som jednoducho zostal v tej vode, tak dlho som v nej nebol. Strašne mi to chýbalo. No mal som na sebe takmer každú nitku mokrú. S tým som si nerobil starosti. Proste som si dal dole plášť a vyhodil som ho hore na okraj tej diery. To isté som urobil s taktickou vestou, tričkom a nohaviciami. Slnko bolo dosť vysoko na oblohe,a tak by samozrejme malo usušiť to oblečenie. Voda mi bola niečo nad pás. Potom som sa na ňu pozrel tak pokojne a povedal som s úsmevom.
"Tak ja sa môžem aj otočiť alebo ak chceš zober si môj plášť a použi ho ako ručník, ak ti nebude dobrý tak sa v pohode otočím."
Uškrnul som sa trošku a naďalej som si vychutnával túto teplú vodu. Zároveň som sa pozeral aj na Shijin, ako sa rozhodne.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny ulice - Stránka 3 Empty Re: Ruiny ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru