Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť kolem Suny

+5
Nukenin
Aki Kana
Daichi Akasuna
Akio Sakkaku
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 15:06

First topic message reminder :

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Sunadesert
Je to jakési pásmo zhruba dvou až třech kilometrů okolo vesnice, kde je smíchán pouštní písek s pískem loutky Kazekage, takže má Kazekage přehled o příchodech a odchodech lidí z a do vesnice.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 17 Jul - 12:44

Nikto? S tým by som moc nesúhlasil. V mysli na to len tak zareagujem, mysliac na dosť veľa ľudí, ktorým by som kľudne taký osud doprial. Ale no čo, skôr by som mal asi dúfať, nech sa to neprihodí nám a teraz. Pretože keď som sa pozrel čo je za nami, moc dobrý pocit som nemal. No ani som nezačal panikáriť, maximálne som netušil, čo môžem práve očakávať. Následne som sa pozrel na Kazukiho, i na Hidea. Nič som nevravel, "mal to v rukách" práve Hideo, ktorý trošku vyzvedal a ja som zatiaľ len tak postával a díval sa.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed 17 Jul - 13:01

Pre istotu nereagujúc som sa otočil na miesto kde ukázal, cítiac závan nového metru s obsiahnutým pieskom vo vzduchu. Nebol som zo Suny ale nato som bol dosť inteligentný aby som pochopil o kú búrku sa jedná. Chlapec ktorý nás viedol, jeho vek som na veľa neodhadoval, po vyhrabaní diery, sám som sa do nej pustil, dúfajúc že to nie je naozaj pasca ale iné východisko som nevidel. Avšak vo vnútri som si urobil poistku, vytvoril som pečať pre zemný element tak rýchlo že si to ani jeden zo zúčastnených nevšimol, a celú dieru obalila vrstva zeminy ktorá nás mala chrániť a v prípade zrady zadržať neznámeho. Nastalo ticho, po zistení čo sa stalo vo väznici a kto ju vedie, nemal som veľmi náladu rozprávať, tak isto ani Raiken.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Wed 17 Jul - 13:13

Nakonec jsem si sedl do Diry kterou jsme vykopaly a sundal si plast. Nakonec jsem jen rekl. "Pojdte, uz nemame moc casu nez zacne vat pisek. Neni moc prijemne."Nakonec jsem cekal nez si sednou abych pres nas mohl prehodit muj plast. Muj plast byl dost velky na to aby nas prekryll vsechny tri.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 17 Jul - 13:28

Nuž čo, už to bolo takmer pri nás, takže som sa už bez podmienok hodil do tej diery, akurát keď Hideo ešte aj vytvoril poistku z Dotonu. Teraz už nastalo fakt ticho, mohol som aspoň zase rozmýšľať nad tým, čo sa stalo alebo čo sa aj stať môže. Príjemné myšlienky to ale veľmi neboli, zvlášť keď ešte len nedávno zmizli z Kagetsu, kde to teda milé tiež nebolo. Ale v hlave sa mu pravda vytvoril aj nejaký ten príjemný obraz, keď len pomyslel na návrat domov... ktorý sa skončí teda rozhodne inak xD...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed 17 Jul - 14:51

Nastalo ticho a ja som ho neprerušoval, čakal som kým prejde búrka a potom sa postarám aby som Raikena nakopal, že ma poslal priamo do púšti. Aj keď neviem odkiaľ vzal tú značku že?
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Wed 17 Jul - 15:04

Prehodil jsem pres nas plast. Pres ktery nebylo videt takze jsem se ocitly v naproste tme jeden kraj od ktery byl nejdale odnich jsem vpustil trochu cakry a na povrchu plaste se objevil slaby povlak Sakinu. Mohlu jenom pocitit jak plast nabral mirne na vaze. Ale mohly to piradit pisecne bouri a pisku ktery se na nas pomalu usazoval Diky povlaku na povrchu plaste jsme byly chraneni vic nez se zdalo. Sakin sabranoval tomu aby skrz plast pronikal pisek do nasi zony. Kde jsme byly. Pri slabsich bourich to pro mne byvala dostatecna ochrana. Po 20 minutach bylo po bouri. Sakin z plaste zmizel a ja jej z nas strhl. To svetlo z te tmy me dost oslepovalo. Nakonec jsem pouze dodal. "Kam mate namireno?
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 19 Jul - 12:19

Po zrušení mojej techniky som sa zhľadel na nebo. Slnko ktoré po búrke som konečne videl ma doslova oslepilo a ja som si uvedomil že som stále na púšti a toto nie je len nejaký zlý sen. Neodpovedal som len som vyšiel a začal zo seba odtrepávať piesok. Neviem kam chcel ísť Raiken ale vedel som že s ním pôjdem aj ja. Kamkoľvek!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 19 Jul - 12:36

Po búrke som sa dvihol a posadil, hneď zo seba oprašujúc piesok. Moc som sa na to samozrejme neupriamoval, bolo mi to viac menej jedno. Zdvihol som sa na nohy, stále som netušil, kde sa vlastne nachádzame, čo teda nebolo bohviečo.
Pôvodne sme sa mali dostať do Suny. S odpoveďou sa pozriem na Kazukiho, netuším čo sa stalo, že sme sa objavili v púšti, no mojou vinou to teda fakt nieje.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Fri 19 Jul - 12:55

Podival jsem se na ne. Jak Raiken zacal mluvit o Sune.
"Takze by neukenini? To by asi jen tak nerekly." Pomyslel jsem si.
"No panove Suna byla znicena pokud o tom nevit nenaleza se tam nic nez jen pouhopouhe trosky kde nikdo a nic nezije." Rekl jsem a vyckaval na jejich odpoved a reakce. Nemohl jsem je prece jen tak dovest do Suny. Musel jsem si byt jisty. Nez bych o tom vubec zacal uvazovat.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 19 Jul - 13:10

Hodil som na neho dosť zvláštny pohľad, akoby som každú chvíľu čakal, kedy si prestane zo mňa uťahovať. To vedel už snáď každý, že boli dediny zničené vrátane Suny, obzvlášť, keď tam ešte aj v podstate žijem!
V Sune mám rodinu a tiež viem, ako to tam teraz je zariadené. S povzdychom som povedal na objasnenie zároveň sa kuknúc na Hidea, lepšie by síce bolo odniesť ho do Konohy, nie sem, ale...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun 21 Jul - 10:18

Na tvári sa mi objavila naozaj obrovská anime kvapky, ktorá by mohla naplniť dve verejné kúpaliska vodou. Zistenie že dediny sú zničené bolo pre mňa tak šokujúce ako zistenie, kto sa to stal naším premiérom. Chvíľku som naozaj premýšľal ako mu odpovedať, tak by som ho neurazil alebo podobne. „V Sune som bol pred aj po vojne. Viem ako to u vás vyzerá a Kazekage poznám osobne. Nemyslím že bude nutné ďalej hovoriť, totižto stále nechápem ako si nás mohol portnúť do púšte!“ To som saa už otočil na Raikena a prepálil ho pohľadom. Ako sme sa tu dostali som nevedel, ale dokonca ani návštevník zo Suny už nedokázal vďaka bariére určiť ktorým smerom dedina je. Stratený na púšti.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Sun 21 Jul - 15:53

Nemel jsem v planu moc prudit proste jsem musel mit jistotu.
"Taky by jste jen tak nekoho nevedly domu." Ackoliv mi zacinalo dochazet ze sam nevim kde jsem natoz abych se dostal do vesnice. A to uz bylo jo spatne. Ale nejak jsem nedaval na jeve ze nevim kde jsem.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 21 Jul - 16:12

Pozrel som sa na Hidea, keď ma obvinil, že som nás sem dostal.
Na mňa to nezvaľuj! Mali sme sa objaviť u nás doma, neviem prečo sme tu! Nespokojný so situáciou som si založil ruky na hrudi a začal som sa obzerať po okolí. Nikde nič, len blbý piesok. Fakt neviem, čo sa stalo, že sme zrazu tu. Ale znervózňovalo ma to.
Pochopiteľne... Zamrmlal som len tak letmo sa kuknúc na Kazukiho, možno som očakával, že nám konečne aj tú cestu ukáže, ale to som fakt netušil, že ju aktuálne poznať nebude ani on! Prekérna situácia...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Mon 22 Jul - 12:44

Sehl jsem se a vzal si do dlane pisek. A ten se promenil v Sakin. no stale jsem nechapal jak nedokazu urcit. Nakonec jsem tuto situaci rozhodl. Sdelit nasi ne zrovna prijemnou situaci.
"No nerad to rikam ale mame problem a to hodne velky. Nedokazu urcit smer kterym je Suna. Nevesti to nic dobreho. Nakonec jsme v pekne ryzi a to ne obrazne receno zrovna. Takze dalsi problem je ze nemam poneti jak se dostat z pouste."
Coz byllo hodne spatne zacal jsem premyslet jak se z toho dostat. A ani to se mi nestalo nikdy.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue 23 Jul - 9:12

Zmĺkol som a zahľadel sa do diaľky. Moje pohyby prestali fungovať a ja som stŕpol v pozore zazerajúc na miesto pred nami. Len rozľahlá púšť, avšak ja som otvoril svoje pravé oko, oko o Sharinganom a pozorne som pozoroval miesto pred nami, akoby tam bolo niečo čo oni nevidia.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 26 Jul - 12:24

Pokýval som hlavou do súhlasu, nervózne si hryzúc zvnútra do pery. Začal som sa obzerať po okolí, bol som ešte nespokojnejší, kto by teraz asi nebol?! Uvoľnil som ruky, strčil si ich do vreciek a spravil som len tak pár krokov do ľubovolného smeru. Nato som pozrel na Hidea, ten bol nejako moc zahľadený, teda aspoň sa mi to tak zdalo.
Vidíš snáď niečo? Spýtal som sa do ticha, ktoré tu nakrátko vzniklo a pozrel približne smerom, kde asi hľadel aj on...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Fri 26 Jul - 19:45

"nechapu to vzdyt jsem byl jen par kilometru od Suny jak jsem se sakra dostal nekam do prostred pouste?"
Byl jsem fakt bezradny a navic mi zacinalo byt i spatne. Byl jsem sice na horko zvykly ale tady uz to zacinalo byt az moc. Nedokazal jsem si vysvetlit jak jsme se sem dostaly. Respektive ja. Nakonec jsem si sedl do pisku a hlavu sklonil k pistku aby mi neslo videt do obliceje.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru