Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť kolem Suny

+5
Nukenin
Aki Kana
Daichi Akasuna
Akio Sakkaku
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 15:06

First topic message reminder :

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Sunadesert
Je to jakési pásmo zhruba dvou až třech kilometrů okolo vesnice, kde je smíchán pouštní písek s pískem loutky Kazekage, takže má Kazekage přehled o příchodech a odchodech lidí z a do vesnice.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Nukenin Sun 23 Jun - 6:54

Ako prvé sa Pilikka nemusela báť že sa niečo stane. Genjutsu ktoré práve videla patrilo Akiovi, nie súperovi. Kedysi patrilo súperovi, Akio ho ale narušil z jedinou vôľou. Aby jej ukázal cestu do bezpečia. Musela získať aj druhý zvitok, ktorý už nestihol Daichimu predať. Akiove kroky viedli púšťou, po kamennej cestičke akú videli pri bráne. Tentoraz ale došli až príliš rýchlo akoby tu neplatil zákon času k chrámu 4roch sĺnk. Akio sa postavil pred mohutnú bránu a otočil sa k Pilikke akoby ju videl. "Prečo ste ma sledovala, Kazekage~sama?" Spýtal sa vykajúc.. (Ak by šlo, prosím postni to chrámu ktorý máte v okolí^^)

Zen sa ocitol pred úkrytom do ktorého vošiel. Mohol pochopiť len jedno. Jednalo sa o obrovské bludisko, ktoré sa tiahlo takmer polovicou púšte. Avšak, stačilo vojsť len do jednej chodby zle a bol by naveky stratený. Tu sa ale ozval znova Akiov dlhý výkrik, nasledovaný Pilikkou. A čo sa mu asi zazdalo, pred ním sa objavila divná postava v bielom a ukázala mu aby šiel napravo kde bola slepá ulička. Poslúchne? (Prosím postni do skrytej oázy kde je podzemie^^)

Dôvod prečo Akio ukázal Akimu toto bola jeho neschopnosť už to povedať jej. Možno jej ešte tak neveril, keď podišiel bližšie, všimol si ako Pilikku, tak pri nej aj Akiho. Sám seba videl, a videl tiež niečo v očiach Pilikky. Pretože aj tvár Uchíhu ktorý odchádzal, patril práve jemu. Akio ukazoval Akimu, čo k nemu Pilikka cíti.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Jun - 7:48

Stále to nechápem...niekto ma chcie zmiasť alebo oklamať...ale, ak je to pravda... zatvoril som oči a snažil som sa nejako dostať z tohoto. Alebo to bol iba zlý sen?!
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Nukenin Sun 23 Jun - 18:35

Ukazoval mu, že Pili cíti k Akimu Kanovi niečo silné, čo by mal už konečne pochopiť a urobiť prvý krok. Tu sa však všetko zmenilo a pred ním sa objavila znova cudzia postava, tentoraz patrila Pilikinmu otcovi, ktorého mali s Akiom spoločného. Stál pred ním, to Aki nemohol vedieť kto, a ukazoval mu, aby podišiel bližšie bez strachu, bez toho aby sa bál že mu ublíži.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Jun - 18:41

Aki nakoniec oči otvoril, vedel že to sen nie je a takto sa z toho nedostane. Videl že sa pred ním scénka zmenila a chvíľu váhal než jeho nohy samé vykročili. Vedel že inak ako pristúpiť natoto všetko...nevedel o inom východisku.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Nukenin Sun 23 Jun - 18:54

Duch k nemu pomaly došiel aj sám, tak sa jeho cesta skrátila. Usmieval sa, zdal sa akoby to bol duch starého deda, ktorého dni skončili už veľmi dávno. Pousmial sa a ukázal na slnko. "Máš ju rád, že?" Spýtal sa okamžite.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Jun - 18:58

 Kto ste? znela moja otázka, nie odpoveď. No kedže som bol slušne vychovaný am oje správanie mi zabraňovalo jeho otázku len tak ignorovať. Ano mám... povedal jasne, bez okoľkov rozhodným hlasom.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Nukenin Sun 23 Jun - 19:09

Duch sa pousmial, konečne sa mu to poradilo, teda, konečne našiel niekoho kto by to aj zvládol. "Iste vieš čo skrýva za oko.. Prosím, hrozí jej zo strany jej dvojčaťa obrovské nebezpečenstvo, nemala by šancu sama vzdorovať mu.. Prosím.. Ochráň mi dcéru.." Pousmial sa, v tom momente sa rozplynul, rovnako aj Genjutsu a Aki sa ocitol na púšti, tam kde opustili, pri bráne neďaleko Daichiho Akasuny, ale bez Pilikky a Zena.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Jun - 19:37

Čo.. nestihol som sa ani spamätať a bol preč. Hneď som sa obzrel okolo seba. Sakra, kde je, bola pri mne...bola tu... nadával som v duchu. No prišiel som k Daichimu a kľakol som si. Počúvaj ma Daichi, videl si mamu alebo Zena?! nechcel som znieť moc hrr ale inak sa nedalo.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Mon 24 Jun - 18:49

//Další posty dej k bráně ^^


Stál jsem u brány, tak trošku němý od toho jak se mi minulost opakovala v hlavě. Když si přede mě pak klekl Aki, stéklo mi pár slz. 
"Aki..." Tak nějak jsem zase zpozorněj a upřel jsem pohled na něj. 
"Nevím, nikoho jsem neviděl...Ale mámě se nic nestalo, nemůže se jí nic stát, věřím tomu...Ale..." Chytl jsem ho za ruku a a trošku ho za ni potahal. 
"Teta Yoko se poddala Ichibimu." Ano, potřebovali jsme mámu. Věděl jsem že Aki to sám nezvládne a už vůbec né proti něčemu tak silnému. Teta Yoko už byla sama o sobě ohromě silná a při pomyšlení na to co by se mohlo stát kdyby použila k tomu i sílu Ichibiho, nemohl jsem prostě ztratit i Akiho, věděl jsem že takto by ho ani neporazil. 
"Musíme najít mámu." Už jsem byl plně ve ské kůži a snažil jsem se ho nějak popohnat a doufal jsem že ví jak by jsme jí mohli najít.
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 26 Jun - 19:06

Dopadol som len odrazu do piesku, spoločne aj s Hideom, ktorého som až tu pustil. Ostal som na štyroch, trochu sa vydýchavajúc. Bol som rád, že sme to stihli, no zároveň som nebol rád miestu, ktoré mi v hlave napadlo pri úniku ako prvé. Dvihol som sa len na kolená, pričom som sa obhliadol po okolí. Nič viac iba púšť, nikto nikde. Hneď som sa pozrel na Hidea, skontroloval či ešte vôbec žije, a v mysli som si začal vyčítať, prečo ma napadlo práve toto miesto? No, stále lepšie než ostať tam...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu 27 Jun - 8:07

Padol som priamo do piesku, udržať sa na nohách som po premiestnení nedokázal. Bez možnosti ako sa pohnúť som otočil tvár napravo a tá mi padla na Raikena. Prvý krát mohol cez rozrezanú masku zahliadnuť moju tvár, tvár na ktorej sídlil teraz široký úsmev. "Ale sme to posrali čo?" Zaznel smiech od úľavy, zažili sme si peklo a teraz sme z neho utiekli. Práveže teraz bol čas na žarty!
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Jun - 16:25

Nakoniec som sa posadil do piesku, dívajúc sa na Hidea, ktorý sa začal smiať pri jeho poznámke. Najprv mi to smiechu moc nebolo, veď sme tam mohli všetci pomrieť... ale, bolo to za nami, a Hideo určite aj niečo zistil, čo sa bude hodiť. Takže, žiadne zlyhanie! Napokon som sa potichšie zasmial, rozmýšľajúc už ale nad niečím celkom iným. Teda, tých vecí bolo viac, no ako prvé som mal v hlave Yo s Daikim.
Chýba tu len niečo na zapitie a oslávenie toho pokazeného, no aj tak úspešne dokončeného procesu. Pousmial som sa, veru, niečo na pitie by som si dal. Vlastne, veď som aj mohol! Ale, neviem prečo sme tu vôbec boli, no v tejto chvíli som to pokladal asi ako kratší oddych.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu 27 Jun - 17:28

Nereagoval som na jeho poznámku, proste som vytiahol z vnútra vesty malý bandáž na vodu, ktorý som mu hodil po tom, čo mi hrdlom stiekla príjemná studená voda, ktorá sa na púšti hodila. Teplé piesky púšte sa mi zarezávali do oblečenia a dlho netrvalo, keď som pocítil púšť v topánkach. "A prečo neznášam Sunu.." Odvetil som v tureckom sede už bez topánky, z ktorej som sa snažil dostať všetok piesok, ktorý som mal. A že ho bolo, stačil na postavenie nového pieskového hradu vo veľkosti polovice Konohy! "Ale vám to trvalo, ja som si myslel ale že ma to teleportuje, debile! Skoro som tam zomrel!" Z úst mi vyšla nadávka, ale hneď potom aj smiech, takto sa vyhnúť smrti, toľko adrenalínu, prečo sa diviť že sa smejem, keď to je prirodzené no nie? A možno sa aj chcel niečo spýtať, na vezenie. Preto som aspoň trochu zvážnel ale úsmev šťastia ostal.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 27 Jun - 17:45

Či už čítal myšlienky alebo tú vodu vytiahol proste preto, že sme boli v púšti... potešil ma ňou. Hneď som sa napil, aby som smäd aj trochu teplo uhasil, načo som sa na neho zase kukol. V duchu som sa znova trochu zasmial, ale pri príležitosti, kedy si začal z topánky vysypávať piesok. Ja som to už ani nevnímal, toho piesku bolo vždy až príliš aj nato, aby sa to niekto pokúšal vytriasť. Preto som sa to naučil ignorovať. Následne som mal chuť mu ale tresnúť.
Debilovi by si mal skôr ďakovať, že sa tam vôbec objavil! Obhájil som sa, pravdaže som sa za to aj trochu vinil, navyše mal pri sebe aj kunai... to sme to mohli vybaviť aj bez výpravy... ale čo už, smial sa, istotne to tak vážne nemyslel. A áno, prirodzene ma zaujímalo, čo tam videl, zistil...
Tak? Malo to vôbec úspech? Spýtal som sa rovno, očakával moju otázku, tak prečo mu ju aj nedať?
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 28 Jun - 5:36

Pohľad plný vážnosti sa presunul na zo slnka na Raikena, ktorý očakával nutnú odpoveď okamžite. Dosť som toho zistil ale väčšinu som chcel zmieniť naraz aj pred Hokáge, musel som mu zdeliť aspoň jednu informáciu, ktorá pre náš svet a náš boj za slobodu, nebola príliš povzbudzujúca. "Ovláda Rinnegan.." Zaznelo v tichu ktoré sa vytvorilo po otázke mojim extrémnym mlčaním.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Fri 28 Jun - 15:21

Akonáhle zaznela snáď ta najdôležitejšia vec, na moment sa dvihol vietor, ktorý nás trochu ofúkol, či aj trochu zdvihol piesok a bohvie kam ho odniesol. Mňa len... akoby schladilo, keď to povedal, keďže nešlo len o takú obyčajnú vec.
Dúfal som, že to nebude nič extrémne silné... zdá sa, že zbytočne. Zvesti o Tsukikagovi zjavne neklamali. Nasilu som sa pousmial, pričom som potichšie no i zároveň hlasnejšie vydýchol. To teda príjemná správa nebola, pre nikoho z nás. Ale čo sa dalo robiť, aspoň som si mohol uvedomiť, že v tej dedine tým pádom môže byť čokoľvek...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Fri 28 Jun - 15:35

Dosel jsem na hranici vesnice a pouste. Sedl jsem si na jedno ze svych oblibenych mist. Kde jsem jako obvykle sledoval poust. Akorat tentokrat jsem zde videl i nejake postavy nejak jsem netusil o koho jde ale zaroven to ani neresil. Nebylo nic co by me identifikovalo jako shinobiho a nic co by me spojovalo ze sunou. Vypadal jsem jako poutnik ktery prave prisel a odpocival. Ma kapuce na hlave byla take celkem normalni u potniku snad az bezna zalezitost. Navic kdo by se jenom tak vydaval nekam do pouste akorat mozna blazen a nebo nekdo kdo vi kam presne jit. To me ale take privedlo zpet ke vzpominkam na valku.
Jak mohly znicit vesnici pouze by museli znat poust nebo presne misto kde se nachazela vesnice. Zadne mapy snad ani neexistovaly urcite ne mapy pouste jelikoz poust se sama meni.
Nakonec jsem ty myslenky nechal plynout jako pisek v pousti. Jelikoz tohle premysleni me stale vedlo k bolestnym vzpominkam v mem srdci. I kdyz jsem se je snazil pohrbit jako pisek pohrbyva zbytky valky. Ale i tak jsem se nekdy pristihl na vzpominani na stastnejsi chvile.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun 30 Jun - 9:00

Sledoval som zmenu v Raikenovom pohľade a sám som sa zahľadel do neskrotných diaľok púští. Nevenoval som pozornosť ničomu, len spomienkam, spomienkam na väznicu. Takmer som umrel, a on si poriadne ani nevyčerpal čakru. Naozaj mocný bojovník, proti ktorému nebude náš odboj mať ani tú najmenšiu čakru. "Vďaka že ste sa vrátili.." Pousmial som sa, ľahol som si do piesku a zahľadel sa na nebo. Keby tam neprišli, stretol by som sa s ním konečne znovu, no práve teraz som vďaka Sharinganu cítil, že tuto na nekonečnej púšti som k svojej pomste oveľa bližšie.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 30 Jun - 9:21

Z mojich myšlienok ma vyrušil až Hideo, keď poďakoval za záchranu. Nebolo to ale potrebné, aspoň pre mňa nie, bral som to ako za samozrejmosť. Navyše, to my dvaja sme to celé vymysleli... bolo mojou povinnosťou ho z toho aj dostať, hoc sa to trochu zkomplikovalo a Hideo si to vo väznici odniesol. Ale bolo hlavné, že vôbec žije. Nemusíš ďakovať. Potichšie som odvetil, slabšie sa pousmial a strelil pohľadom inde. No, mal som v hlave ešte jednu myšlienku... čo tu vôbec robíme? Rozhliadol som sa po okolí, nikde nič, len piesok... až som si všimol nejaký obrys postavy v diaľke. Jemne som prižmúril oči, trochu som sa v sede natočil tak, aby som na tú postavu lepšie videl, a začal som si viac uvedomovať, že aj tu v púšti sa môžu nachádzať tie krysy Nukenini, ktoré nás tu môžu napadnúť. Otázka bola, či tá postava v diaľke bola tiež jeden z nich. Ak nie, lepšie pre nás.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Sun 30 Jun - 10:57

Sedel jsem a pozoroval pous ale citil jsem ze bude brzy slabsi boure. Postavil jsem se a nakonec se vydal k tem dvema. nemel jsem v planu je zavest do vesnice ale na nejake bezpecnejsi misto nez je tohle. travil jsem zde dost casu a vedel kde se da schovat.
"Zdravim poutnici. Nevim co zde pohledavate ale brzi prijde slabsi pisecna boure nemely by jste stat zrovna na otevrenem protstoru jako je tento." Nakonec sem jen cekal co znich vypadne pokud vubec neco.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun 30 Jun - 11:17

Pohľad som od neba odtrhol a zameral si ním Raikena, teraz už bez úsmevu, alebo takého šťastného výrazu na tvári. Mal som jedinú otázku, a on bol rovnako zmätený ako ja. "Kde to sakra sme?" Zaznela púšťou otázka, ani on sám nevedel o bariére ktorá ho sem teleportovala, tým pádom sme sa ocitli na stovky míľ od Suny ďaleko a ani sám Kazuki Yatoshi si to neuvedomil, ale sám bol stratený. Môj pohľad sa venoval práve tunajšiemu obyvateľovi púšte, a nečakal že Raiken začne. "Prepáčte, ale nejako sme sa stratili a nájsť bezpečné miesto je pre nás nemožné.." Začal som slušne, kto vie čo by vybavil Raiken. Možno akurát to, že by ná tu cudzinec nechal samých.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Sun 30 Jun - 11:28

"Tak hluboko do pouse se vydaji pouze dva typy lidi. Blazni a nebo ti co vedi kam jit. A vy my jako blazni nepripadate. pojdte zamnou neco urcite najdeme." Nebyl problem predpokladat kde se vitr prezene. Prece jen vedel jsem jak to v pousti chodi. Potom jsem se pomalym krokem vydal k nejakemu takovemu kopecku. jim to mohlo pripadat jako obycejna duna ale opak byl pravdou byla to mala skalka. Klekl jsem si a zacal jsem odhrabavat pisek tak abych vytvoril dostatecne misto vitr mirne vanul z opacne strany takze tohle by melo stacit nic nenasvedcovalo tomu ze se by se melo jednat o nej extra silnou bouri. tak jem nakonec usoudil ze to bude dostacujici. Nakonec jsem sledoval co ti dva delaji.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Raiken Namikaze Tue 9 Jul - 0:04

Nakoniec to nepriateľ nebol, keď nám ešte aj zjavne ponúkol pomoc pred blížiacou sa búrkou. Obavy mi v hlave ale taktiež nechýbali, mohol nás viesť kľudne do pasce, mohol len predstierať, že nám chce pomôcť, ale to všetko mi zostalo len v hlave, a radšej som skúsil neznámemu veriť, ako aj Hideo, ktorý sa k nemu ozval skôr, než som vlastne stihol aj nejako zareagovať jeho príchod. Tak som nakoniec vstal, kráčal za Kazukim až k, asi úkrytu pred tou búrkou, kde si kľakol a začal odhrabávať piesok. No čo, len som teraz zostal stáť, a zase len premýšľať. Ale... teraz už nešlo o obavy, skôr o osoby...
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed 17 Jul - 8:44

Nevedel som ako dokázal určiť že sa blíži búrka, ale jeho láskavosť mi dokázala vieru v jeho osobu. V časoch kedy nikto nesmel veriť iným, nemali sme čelenky a mohli sme byť pokojne nukenini, ponúkol nám pomoc a tým som si vytvoril dlh voči nemu a jeho prípadnej dedine, ak šlo o Sunčana. Pokojne byť nemusel, počul som o prastarých nomádoch ktorý kočujú púšťou a on mohol byť jeden z nich. Aj keď z maskou pod ktorou som skrývl vážnu tvár, nespúšťal som z neho moje jediné odhalené oko, zároveň keď sme sa zastavili otočil som sa vážne k nemu a odvetil. „Ďakujeme za pomoc ale, prečo nám vôbec pomáhaš? Odkiaľ vôbec si?“ Zaznela moja otázka, musel som si predsa zistiť, je jeden z mála ľudí ktorý v týchto časoch ponúkol pomoc cudzím osobám, nepriateľom a votrelcom na púšti.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Wed 17 Jul - 11:14

Za nimy se zacinal zvedat pisek ve vysoky mrak bylo to jeste dost daleko mely jsme tak 10 minut.
"Proc vam pomaham?"Zopakoval jsem otazku.
"Je to snadne zde v pousti je zivot ceny. Nikdo si nezaslouzi jen kvuli neznalosti byt za ziva pohrben v mori pisku. Kdo jsem nebo odkud jsem na tom moc nezalezi. Nakonec Me jmeno je Kazuki. myslym ze vice neni potreba vedet. A byt vama otocim se a podivam co je za vami."
Nakonec jsem cekal jak budou reagovat. Kdyby zacaly panikarit bych se nedivil.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem Suny - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem Suny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru