Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavárna "Zlatý písek"

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Empty Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 19 Feb - 17:10

First topic message reminder :

Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Fabi4u
V této restauraci se můžete dobře najíst, napít a příjemně si posedět.
Zdejší sortiment je opravdu velký, najdete zde samé vyhlášené lahůdky; od běžného ramenu, přes slaďoučké dango, po to nejlepší sake!
Zařízení je otevřené celodenně a kuchař Matsumo se svou sestrou Tamaki vás vždy rádi pohostí!^^
Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Nepojmenovan6Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Nepojmenovan6t
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down


Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 21:11

"Pfff že ? žeee ?? A pri tom sú ku mne taký hnusný !!" Posťažoval som sa. Na chvíľku som sa na Kimi zahľadel. Zatváril som sa trocha pobavene a naklonil som sa na stranu.
"Heh.. ty máš dosť." Uchechtol som sa a natiahol som k nej ruku. Zároveň som ale dával pozor aby.. no aby nespadla zo stoličky. Predsa len, stolička nemala operadlo. Bola to klasická barová stolička na ktorej sa tiež dalo točiť!
"Koľko prstov ukazujem?" Spýtal som sa. Ukazoval som tri. Stále som sa tváril tak pobavene. Vždy bola sranda sledovať človeka, ktorý je po prvý krát v živote pod vplivom alkoholového opojenia na nie príliš malej úrovni.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 21:16

"Čeho mám dost?"
Zamrkala jsem překvapeně a když natáhl ruku chtěla jsem si s ním plácnout nehledě na to že ukazoval prsty, jenže jsem rukou máchla někam mimo.
"Šest...počkej! Ty máš šest prstů?! wow."
Zasmála jsem se a pohnula se tak, že se se mnou stolička pootočila.
Točí se!
Začala jsem se točit a pak jsem slítla na zem. Okamžitě jsem se ale postavila a dělala jakoby nic. S vážným obličejem jsem se oprášila a zase si sedla.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 21:21

"Heee...." Pootvoril som ústa no smiech som si pre tento krát radšej odpustil. Mohla by na to zareahovať blbo teda.. na hluk a tak.
"Alkoholu.." Odpovedal som jej a následne som ruku stiahol späť. Ona naozaj z tej stoličky spadla. Následne sa rýchlo postavila, sadla si a snažila sa tváriť vážne.
"Toto bude zaujímavé. Ako poznám tvojho otca.. zabije ma. Nie.. domov ťa odniesť nemôžem." Zamumlal som pre seba a pomaly som sa postavil. Podal som jej pri tom ruku.
"Tak poď, je na čase ísť .. no.. " Zamyslel som sa, po čom som sa uškrnul.
"Sledovať slona ktorý sa snaží vyštverať na dúhu uprostred vzducholode v sídle kde prebýva Santa!" Vyhlásil som prvú vec, ktorá ma napadla.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 21:25

"Kam?"
Zvědavě jsem naklonila hlavu na stranu a nechala si spadnout pár pramínků do obličeje. Pak to ale dořekl a celá jsem se rozzářila.
"Hóóó!! vážně?! Tak rychle ale."
Tentokrát jsem ho opravdu plácla do ruky a pak se s jeho pomocí zvedla.
"Cítím se..zvláštně. Všechno tu je tak, krásnější."
Poznamenala jsem a rozdávala úsměvy na všechny a na všechno.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 21:28

S miernym no takým úsmevným povzdychnutím som ju chytil za ruku a radšej som bol pri nej. Keby že sa jej podlomia kolená alebo tak.
"Hai hai, asi to tu prišla opekniť perníčková víla." Pomaly som začal kráčať ku východu a hlavou som kývol na pozdrav majiteľovi, ktorý sa takmer išiel zadusiť od smiechu. Bránila mu v tom len páka na jeho hrdlo prevedená jeho ségrou, ktorá sa ho snažila umlčať.
Nakoniec som vyšiel spolu s ňou do ulíc.
(presun)
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Daichi Akasuna Mon 29 Apr - 16:44

Doběhl jsem s úsměvem na tváři do mé nejoblíbenější restaurace tady.
"OHAYO!" Křikl jsem na celou restauraci a pán u baru na mě s úsměvem kývl a pomával rukou...Tak krásný pocit být zase doma. Rychle jsem vyskočil na jednu barovou židličku.
"Um...dám si jahodový džus s ledem." Zazubil jsem se jak miláček. Já u sebe pár Rio měl...no kdyžtak vím na jaký účet se spolehnout. Opřel jsem si hlavu a dál s úsměvem koukal jak džusík připravuje. Když mi ho konečně podal, tak jsem se vděčně usmál a poděkoval. Začal jsem ho pomalu srkat...máma mi vždy říkala, ať studené věci piju nebo jím pomalu. Ale počkat! Já tu byl dřív! Mohl jsem si vlastně dělat zatím co jsem chtěl! Začal jsem ty ledy do sebe házet jak zběsilý a vychutnával jsem si je. Když...asi měla pravdu. Mrzl mi mozééééék! Po chvilce jsem ho celý vypil a měl štěstí že nestál tak moc a já na to měl. Zaplatil jsem a zase utíkal někam do pryč.

Přesun
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" - Stránka 2 Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru