Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavárna "Zlatý písek"

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 19 Feb - 17:10

Kavárna "Zlatý písek" Fabi4u
V této restauraci se můžete dobře najíst, napít a příjemně si posedět.
Zdejší sortiment je opravdu velký, najdete zde samé vyhlášené lahůdky; od běžného ramenu, přes slaďoučké dango, po to nejlepší sake!
Zařízení je otevřené celodenně a kuchař Matsumo se svou sestrou Tamaki vás vždy rádi pohostí!^^
Kavárna "Zlatý písek" Nepojmenovan6Kavárna "Zlatý písek" Nepojmenovan6t
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 18:15

Opieral som sa o stenu jednej z budov, ktoré sa nachádzali v blízkosti podniku. Ruky som mal založené na hrudi a na sebe som už nemal moje typické oblečenie. Nado mnou sa bez nejakej opierky vznášal dáždnik, ktorý bránil doterným mesačným lúčom k tomu, aby ma osvietili.. ešte by som sa stal normálnym !! to určite..
Zo spokojným výrazom na tvári som si malíćkom špáral v uchu. No proste šarm sám o sebe. Na sebe som mal klasické japonské biele kimono s úplne jednodchým vzorom a dokonca mi na hlave chýbal aj klobúk !
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 18:25

Dosoukala jsem se nejistě do ulice kde byla restaurace a rozpačitě se zastavila o kousek dál.
Vážně jsem jeho ani to všechno co se stalo nepobírala a to o mě lidé říkali, že jsem cvok..tsch až poznají jeho změní názor hned!
Ještě že jsem doma řekla, že když se nevrátím ať mi udělají krásný pohřeb, protože mě z něho trefí.
Přece nebudu nervózní...je to jen bláznivý Kazekage ne?
Znova jsem nafoukla tváře a začala se šourat blíž. Bylo tam pár lidí ale já svůj pohled zabodla někam do země a v duchu jsem si broukala písničku abych zase moc nepřemýšlela.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 18:42

Všimol som si blondýnu s modrými očami, ktorá mi doniesla ten darčekový košík. Uškrnul som sa. Povyskočil som a schmatol som dáždnik, ktorý som v momente zavrel.
Začal som mávať jej smerom.
"Oooooi.. Kimi-chaaan oooooi !" Vôbec mi nevadilo, že sa za mnou otočili celé dve ulice a pravdepodobne ma bolo počuť až na druhý koniec sveta.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 18:48

Když jsem uslyšela někoho volat své jméno našla jsem ho očima a chtěla se propadnout do země.
Vždyť teď na sebe i na mě každého upozornil!
Rychle jsem došla k němu a začala ho strkat dovnitř, přitom jsem se omluvně usmívala za to že tu dělá večer binec. Když jsme oba byli vevnitř oddechla jsem si a koukla se na něj.
"Rušíte noční klid."
Uchechtla jsme se a čekala kam si půjde sednout.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 18:53

Po intenzívnom strkaní z ulice do podniku som si zahnutým končekom dážnika poškrabal hlavu.
"Noční klid? Také niečo existuje?" Podvihol som jedno obočie a následne som začal snoriť po nejakom voľnom mieste. Nakoniec som sa usadil za.. klavírom.. Teda práve tu ten čo obstarával živú hudbu nebol a tak to bolo ideálne. Lakťami som sa oprel o klávesi, čo vydalo nie príliś príjemný zvuk. Boli tu dokonca dve stoličky. Vlastne ich tu bolo aj viac, asi aby sa v prípade núdze mohlo posadiť viac klaviristov? Eeeh vôbec mi to nedávalo zmysel. Každopádne som ale urkou naznačil, aby si Kimi sadla tiež.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 18:59

"Jo. To by jste měl vědět."
Povzdechla jsme si znova a zase jen zírala jak si sedá ke klavíru.
To bude hrát?
Nadzvedla jsem zvědavě obočí jenže to už mě zase překvapil ten zvuk co klavír vydal.
Okamžitě mnou projela zima a naskočila mi kusí kůže.
Když pokynul k té druhé stoličce ještě chvíli jsem na něj koukala a doufala, že to nemyslí vážně.
Ale...po tom co jsem zažila dnes v kanclu jsem věděla, že to bohužel vážně myslí.
Zase jsem se omluvně usmála na obsluhu, že jim tu děláme bordel a že sedíme kde nemáme.
Následně jsem si sedla a trochu zaraženě ho sledovala. Já která mlela vždy a o všem jsem teď mlčela.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 19:18

"Heeeh.. nejak si ticho. Pfff.. a to toho vždy toľko nahovoríš." To som pochopiteľne nemal odkiaľ vedieť. V podstate ma dnes videla prvý krát.. ako aj každý v Sunagakure no sato. Mohla však započuť historky, ktoré sa o mne rozprávali. Aj všetci prítomný sa na mňa pozerali ako na nejaké temné stvorenie. Prestali sa rozprávať a väčšina z nich aj odišla. Vlastne sme sa tu ocitli úplne sami, okrem barmana. Pozeral som sa na to, ako odtiaľto ľudia odchádzajú úplne ľahostajným pohľadom. Bol som predsa len tá "temná stránka Sunagakure no sato." Známy tým, že som odvádzal všetku špinavú prácu ktorá tu bola treba urobiť. Bol to nejaký atentát? špionáš? riadená vražda ? Vždy som za tým bol ja.
"Tamaki-chan, dones nám prosímťa niečo na pitie." Prehovoril som ku čašníčke ktorása asi ako jediná, spolu s jej bratom, na mňa usmievali. Takmer v momente doniesla niećo na pitie xD sám som netuśil čo to bolo. Trocha som si odchlipol s mištičky. Malo to lhodnú chuť a len veľmi malé percento alkoholu. Nejaké to slabśie no za to vynikajúce saké.
"Kimi-chan, prečo myslíš že som ťa sem pozval?" Spýtal som sa spočiatku a znova som sa na ňu usmial.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 19:26

Jak to ví?! Překvapeně jsem zamrkala a ještě překvapeněji sledovala jak lidi odcházejí.
Co jim je? Znova jsem si nechápavě promnula zátylek a koukla se zpět na něj.
Zahlédla jsem ten jeho lhostejný pohled a neznatelně přimhouřila oči.
To tu každý věděl něco co já ne nebo co?
Mávla jsem nad tím rukou, nu což stejně mě to moc nezajímalo.
Ochutnala jsem to co číšnice přinesla a vděčně se na ní usmála, bylo to vážně celkem dobré.
Když mi položil otázku málem jsem se zakuckala a odložila skleničku.
"Vlastně jsem nad tím nepřemýšlela."
Přiznala jsem se s úsměvem a pak se zamyslela.
"Ale počkat to já přece pozvala Vás ne?"
Zasmála jsme se a zase se vrátila k tomu přemýšlení.
"No..chcete si s někým povídat? Nebo mi chcete říct nějakou hroznou zprávu a tohle je jen abych pak nezačala brečet? Neumřel ten kocour co tu běhá po ulici a občas zavítá do Vaší kanceláře, že ne?" Kdyby ten kocour umřel asi bych fakt brečela, byla jsem trochu cíťa a toho kocoura jsem měla ráda.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 19:35

Zazubil som sa na ňu vo veselom úškrne.
"Heeeh no máš pravdu, v podstate si ma sem pozvala ty." Zachechtal som sa a pomaly som si znova usrkol z mištičky.
"Nemusíš sa báť, tomu kocúrovi nič nie je." Ubezpečil som ju a následne som len položil dážnik tak, aby bol opretý o klavír. Teraz som mal už voľnú aj druhú ruku, viac menej.. Pohodlnejšie som sa usadil na stoličke, pri čom som sa na nej začal krútiť (taká ta pre pianistu xD)
"Keby som si chcel s niekým hovoriť, vystačil by som si aj sám pfff..." Vyplazil som na ňu jazyk a v točení som prestal. Už sa mi aj tak dosť točila hlava a nechcel som zo stoličky spadnúť.
"Viem źe som stará skriňa ale vykať mi nemusíš. Som človek.. viac menej.. teda.. asi." Spýtavo som sa pozrel na barmana, ktorý len beznádejne pokýval hlavou nad tým, aký som beznádejný idiot. Znova som sa uśkrnul.
"Prečo si sa rozhodla byť shinobim?" Spýtal som sa jej a dolial som si do mištičky ďalśiu várku ľahkého saké.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 19:41

"Uf to jsem ráda."
Položila jsem si ruku na srdce, protože se mi vážně ulevilo.
Sledovala jsem jak se točí a kroutí u toho jsem se sem tam uchechtla a pak nejistě přikývla.
"Um..dobře, ale bude to nezvyk."
To že mám tykat kagemu..pff tak na to si budu muset vážně dlouho zvykat.
"Proč? No asi to bude kvůli bratrovi a tomu, že každý z mojí rodiny se stal shinobim. Neměla jsem k tomu žádný úctyhodný důvod."
Pokrčila jsem rameny a napila se, sice jsem saké moc nepila ale tohle bylo celkem dobré.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 19:44

Počas rozprávania som sa začal znova točiť no.. nebol som jej ešte ani chrbtom a ona s ním prestala.
"Uff.. aký to .. ehm," Zamyslel som sa nad správnim použitím nejakého slova či slovného spojenia.
"Dramatický príbeh." Vykĺzlo mi nakoniec z úst až som sa musel uchechtnúť. Jednu ruku som položil na klávesi klavíra a zahral som jednoduchú zvučku ktorá trvala len asi päť sekúnd.
"Tak.. si na rade." Vyzívavo som sa na ňu pozrel, až som sa tak.. no, podivne uškrnul.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 19:54

Ušklíbla jsem se a když se přestal zase točit sledovala co dělá.
"Já?"
Vyděsila jsem se a koukla se na klávesy klavíru. Nikdy jsem na nic neuměla hrát a tohle nebyla vyjímka.
Zase jsem se na něj koukla tentokrát dopředu omluvně, protože to zkazím.
Položila jsem jen ukazováček na klávesu a ozval se hluboký zvuk.
Trochu jsem se soustředěně zamračila a zkusila jinou.
Né to nejde.
Nafoukla jsem tváře, když mi něco nešlo vždy jsem se naštvala sama na sebe a vypadala jak uražené dítě.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 19:57

Trocha pobavene som sa na ňu pozeral. Keď zahrala.. no.. hlboký tón a následne skúsila aj inú klávesu, mierne som pokrútil hlavou.
"Čo.. to robíš ?" Spýtal som sa jej, pri čom mi z tvári tiekla jedna imaginárka kvapak.
"Myslel som otázku.. otázku ! Nepoznáš tú hru ? Otázka-odpoveď .. ten kto sa nebude mať čo pýtať prehral a platí pitie." Zachechtal som sa. Asi sme sa trocha nepochopili no neprekážalo mi to. Tvárila sa celkom roztomilo, keď sa jej ten klavír moc.. no.. keď jej tá hra na ňom moc nešla.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 20:01

"HE?! To jste měl říct dřív než jsem tu ze sebe udělala vola...teda jsi měl říct." Zamrmlala jsem a teď si vážně uraženě založila i ruce na prsou.
Takhle se ztrapniiit!
Trochu jsem zrudla a chvíli mlčela abych se přestala teď tak stydět.
Potichu jsem si povzdechla a radši se napila.
Pak jsem se na něj koukla a ještě okamžik jsem měla lehce nafouklé tváře.
Pak jsem si znova povzdechla xD a zamyšleně si začala hrát s prstýnkem.
"Tak..Jak to, že jsem Vás...tě..tu ještě neviděla?"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 20:09

"Heee no neviem či si si to nevšimla ale nemala si tu pred kým.. urobiť vola. Na mňa sa nekukaj, som blázon sám o sebe, ja sa nerátam." Zasmial som sa a len som si znova začal šúchať hlavu.
"Nooooo...." Začal som trocha opatrne a následne som sa len mierne pousmial.
"Nemala si ako, rád sa hrám na schovávačku." Uškrnul som sa. Bola to jednoduchá odpoveď ale pravdivá.
"Taakže som na rade ja!" Pozrel som sa na prsteň a mierne som sa pousmial.
"TO.. to nie je obrúčka že?" Spýtal som sa, páč som naozaj nevedel ako taká obrúčka vyzerá.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 20:17

Čekala jsem na jeho odpověď jenže když mi odpověděl přimhouřila jsem oči.
Takovou odpověď jsem teda vážně nečekala.
"To je teda odpověď jak hrom."
Postěžovala jsem si a koukla se na prstýnek.
"Ale né, je to jen obyčejný prstýnek co jsem dostala k narozeninám od táty." Zasmála jsem se.
"Mě by si vzal leda blázen."
Protočila jsem očima, no vážně? Kdo by chtěl takové pako? Já upřímně bych ho litovala.
"Takže teď já že? Tak teď ale chci odpověď pořádnou. Kde jsi koupil ten deštník?!" Vyhrkla jsem a s nadějí v očích čekala.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 20:23

"Leda blázen?.. to hovoríš mne ? Ešte si to začnem vykladať ako ponuku k sobášu." Podvihol som jedne prst a znova som zahral pár tónov na klavíri. Po jej ďalšej otázke som úplne zlebol a začal som sa dusiť.. teda... snažil som sa to na nejaké dusenie hrať. Možno diabetický záchvat či podobne. Nakoniec som sa vška vystrel a oboma rukami som si upravil motýlika, čo bolo nezvyćajné kombinovanie oblečenia spolu s kimonom. Vlastne sa tam ten motýlik objavil len teraz !!
"No.. ehm.. sľúbil som si že nebudem podvádzať taaakže.. eh.. Na povale u Pillči. Nekúpil som ho, našiel som ho tam." Zazubil som sa a na stoličku som sa presunul do tkaého tureckého sedu. Oboma rukami som sa oprel o kolená a pozorne som sa na Kimi zapozeral.
"Obľúbené jedlo?" Zaznelo z mojich úst po pár sekundách ticha.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 20:29

"Heh tak takový blázen zase nejsi."
Mávla jsem s úsměvem rukou a pak sledovala jak se dusí.
Nadzvedla jsem obočí a když se tam objevil ten motýlek vážně jsem už byla mimo.
To jsem se z toho stihla opít nebo co? Vždyť tam nebyl!
Když mi řekl odkud má ten deštník trochu zklamaně jsem se pousmála a zamyslela jsem se nad další otázkou.
"Všechno kde jsou jahody a pak Dango. Jo a vlastně rámen! Tak já se rovnou zeptám co máš rád ty." Chtěla jsem se napít ale po tom motýlkovi jsem si to zase rozmyslela.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 20:36

"Pfff ja som ten po kom pojem blázon vymysleli !" Vyhlásil som rozhodným hlasom. Zatváril som sa trocha oduto, keď ju moja odpoveď pravdepodobne trocha sklamala ! No čo? Nie všetko sa dá kúpiť!
"Eh..." Chcel som odpovedať v momente no nepodarilo sa mi to. Naozaj ma nič nenapadlo.
"No to je dobrá otázka.. popravde netuším. Myslím si však že mám rád ryžu s kuracím mäsom." Prikývol som si pre seba.
"Taakže teraz znova ja !! Etooo.." Oprel som si hlavu o ruku a zamyslel som sa nad ďalšou otázkou.
"Chcela by si sa naučiť hrať na klavíri?" Znova som sa pri otázke uškrnul.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 20:42

"Netušíš?" Zopakovala jsem po něm nechápavě, každý přece věděl co rád jí ne?
Když se mě zeptal na klavír koukla jsem se na tu obludu která mě ztrapnila a chvíli přemýšlela.
"No možná že i jo, ale já na to mám asi levé ruce."
Zasmála jsem se. Jako na všechno. Dodala jsem si pobaveně v duchu a přemýšlela nad další otázkou.
"Éto..nevíš proč ty lidi odešli?"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 20:47

"Hmm.. stačí len chcieť. Nič nie je nemožné." Povzbudivo som sa usmial a na jej otázku som sa zatváril tak.. trocha.. no. Kto vie. Možno až mierne podráždene ? Ja a podráždený ? Bolo to vôbec možné. Po tom som sa len ospravedlňujúco pousmial.
"Kvôli mne." Odpovedal som jej a s povzdychom som si znova odpil z mištičky.
"No taaakže.. Boli tvoje obavy z tohto večera opodstatnené?"
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 20:51

Když se najednou zatvářil podrážděně lekla jsme se, teda ne jeho ale toho, že jsem něco provedla.
Asi mi tu vážně něco uniká. Proč by kvůli němu odcházeli?
Omluvně jsem se usmívala a začala si namotávat pramínek vlasů na ukazováček.
"Ne..vůbec."
Přiznala jsem potichu, chtěla jsem se zeptat proč kvůli němu ale nechtěla jsem aby se naštval tak jsem už jen zase mlčela. Po chvíli jsem se opět napila a kašlala na to jestli uvidím ty motýlky tři.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 21:00

"Eeeh gomeeen gomen ! Prisahám že som sa nenaštval na teba ! Ani si ma nijak ehm nič si nespravila!" Usmial som sa a začal som mávať rukami na všetky strany. Bola to reakcia práve na to, že sa mi zazdalo, ako keby zrazu tak.. uhm.. posmutnela? S povzdychom som si uvedomil, že sa asi bojí povedať ďalšiu otázku. Nemusel som tri krát hádať aká otázka by to bola.
"Som v podstate cudzinec. Niekto o kom je známe len to, že robí všetku špinavú prácu s ktorou si ostatný nechcú špiniť ruky. Špionáže politických nepriateľov, ich atentáty či podobne. Ľudia nevedia pochopiť, prečo sa niekto ako ja stal Kazekagem a práve preto ma moc v láske nemajú etoo.. pre nich som tieň. Tieň ktorý robil pre Pillču všetku špinavú prácu. Vlastne to bola moja práca.. aby ľudia všetky tie blbé rozhodnutia zvalili na mňa." Pousmial som sa.
"Tak.. to je všetko. Nič viac a nič menej. Ľudia sú divný čo ? teda tý.. normálny.. sú až príliš normálny." Zachechtal som sa a chrbtom som sa oprel o klavír, pri čom znova vydal taký ten zvuk. Trocha s odstupom som sa pozrel na to, ako začala piť? teda napila sa no tento krát tak dravšie. Typoval som, že s alkoholom nemá nejaké praveľké skúsenosti.
"Ehm.. myslím že to platím ja." Povzdychol som si a znova som sa uškrnul.
"Kde bývaš?" Znela moja ďalšia otázka.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Guest Sun 7 Apr - 21:05

Když začal mávat rukama trochu jsem přimhouřila oči protože to byl moc rychlý pohyb na to abych zaostřila po tom saké, které na mě mělo trochu jiné účinky než na něj.
Já skoro vůbec nepila takže když už tak jsem během chvíle odpadla.
"Aha, ale tak to by ti měli být spíš to..vděčný ne? Byl jsi vlastně něco jako obětní beránek ne? To je hnusný."
Zamumlala jsem zamračeně a podepřela si hlavu.
"No..kde. Tam někde." Mávla jsem neurčitě a pokrčila rameny.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kavárna "Zlatý písek" Empty Re: Kavárna "Zlatý písek"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru