Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak hrát: Pro začátečníky I: Úvod

Goto down

Jak hrát: Pro začátečníky I: Úvod Empty Jak hrát: Pro začátečníky I: Úvod

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 19 Feb - 16:44

Pro mě, jakožto člověka, co s anime Naruto nějaké ty zkušenosti má, je docela těžké snažit se vám vysvětlit, o co v této hře jde, ale pokusím se to vzít po lopatě, jak to vyžaduji vždycky já xDDD.

ZAČÍNÁME!


Začněme od začátku, stručně si vysvětlíme, co to to tisíckrát omílané slovo Naruto vlastně znamenáSmile
Pokud vám bude nějaký výraz nejasný, můžete si dole rozkliknout maličký slovníček, který by vám snad mohl pomoci^^.
Naruto je název mangy a také anime, vytvořené Kishimoto Masashim.
Hlavní postavou tohoto seriálu je Naruto Uzumaki, hyperaktivní mladík, jehož snem je stát se Hokagem.
Naruto se narodí ve vesnici ninjů, jenže bohužel v této době na ni útočí devítiocasý démon Kyuubi.
Jediná možnost, jak vesnici zachránit, je zapečetit pomocí jutsu liščího démona do právě narozeného chlapce.
Přirozeně, obyvatelé mají strach, že se jednoho dne démon uvolní, a tak se Naruta straní.
Malý Naruto, který nemá nikoho, ani své rodiče (Otec zemřel při pečetění démona, matka když se snažila oba chránit) nechápe, co udělal, že ho všichni nenávidí, bojí se ho a považují ho za hrozbu, ale on se jim rozhodne ukázat, že to zvládne, porazí všechny překážky a stane se Hokagem vesnice.
Neustále tropí hlouposti, všelijaké problémy a maléry, aby na sebe stáhnul pozornost.
Bohužel ani v učení a schopnostech ninji není moc dobrý, na akademii spíše prolézá, ale má jedno obrovské plus… nikdy se nevzdává!

Po úspěšném (několikátém!) složení maturity je přiřazen do týmu společně s nejlepším a zároveň tragickou minulostí poznamenaným Sasukem Uchihou a naivní, do Uchihy zamilovanou Sakuro Haruno. Jako jejich sensei je vybrán Hatake Kakashi.
Začínají jako jeden tým plnit mise a úkoly, bojují, chrání vesnici a obyvatele.

Další dějový okruh se zabývá odchodem Sasukeho od jejich týmu a přidáním se na špatnou stranu, ze kterého ho Naruto, jakož to svého nejlepšího přítele chce samozřejmě dostat!
Tím bychom ovšem odbíhali od daného úkolu, protože popisovat seriál Naruto by bylo zřejmě nemožné!^^ Příběh je totiž tak moc propletený, že obdivuji všechny, kteří se v tom plně vyznají! xD

Náš příběh se odehrává v temné době, kdy vyhrálo zlo a temná strana ovládla svět. Pět velkých vesnic je zničeno, svět je pod nadvládou, ale přece se ještě našlo pár odbojných Shinobi, kteří chtějí zase svět dovést do míru a nastolit opět starý pořádek. Přidáte se k nim, nebo vám vyhovuje svět v teroru?

Naše komentářová hra je tedy o tom, že si vytvoříte svou vlastní postavu, shinobiho, kunoichi nebo třeba běžného člověka, to je na vás, a necháte ho žít v tomhle světě. Budete řídit jeho život, jeho pohyb, myšlenky, reakce, vztahy, znalosti… /jako simsi ale komentářovou formou xD/.
Jako shinobi budete spadat pod nějakého kage, plnit mise, bojovat, učit se techniky…
Jako nukenin můžete napadat jiné lidi, plánovat zničení světa, krást, zabíjet, prostě být správný a vzorný záporák! xD

Jak přesně hrát se můžete dočíst

ZDE^^ - Jak hrát: Pro začátečníky II: Začínáme psát!

Pokud by jste chtěli vědět o Narutovi více, myslím, že


je nejlepším zdrojem informacíSmile

Jestliže něco z toho, co bylo řečeno nechápete, nebo jste už hráli a čemukoliv nerozumíte, dejte vědět někomu z adminů (Poznáte je tak, že u jména mají *A, nebo *HA), oni vám určitě poradí!Smile
Klidně rovnou , nebojte se zeptat na jakou kolik podle vás třeba kravinu, já se ptala na takové hovadiny, že se divím, že mě nevyhodili! xD
Nikdo vám tady za nevědomost hlavu neukousne^^

Slovníček^^:

Pokud máte pocit, že mi v článku něco chybí, budu ráda, když mi to napíšete, abych to mohla změnit!^^


Mějte se s láskou PiliKka^^
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru