Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Memphisto [GENNIN]

Goto down

Memphisto [GENNIN] Empty Memphisto [GENNIN]

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Oct - 18:23

Jméno:
Memphisto

Hodnost:
Genin

Věk:
16

Narození:
Sunagakure no Sato

Pohlaví:
Muž

Kekkei genkai:
Jiton Sakin

Sensei:

Charakter:
Je to poměrně introvert, rád si někde v klídku čte knížku, ale když to na něj příjde tak si s někým klidně zajde někam sednout.
Kamarádů má velmi málo, ale zase ty které má, na ně nedá dopustit a dal by za ně ruku do ohně.
Má úctu ke starším a zkušenějším ninjům, vždy se snaží za každou cenu vyplnit rozkazy.

Sen:
Nezklamat rodinu, a taky být alespoň trochu uznávaným.

Vybavení:

Stále sebou nosí menší vak s pískem, aby ho mohl zkombinovat s KG, kdyby nebyl náhodou žádnej poblíž.
Spoiler:

Oblíbené:
Četba a zlepšování svých dovedností.

Neoblíbené:
Vstávání, když musí delší dobu pobývat v místnosti kde je moc neznámých lidí.

Životopis:
Narození
Memphisto se narodil tak v trochu zvláštní rodině. Již od čtvrého kazekageho si několik rodin předávají KG zlatého písku. Je to skupina rodin, kteří si kousek od Suny vybudovali v přízemí úkryt, kde trénovali a probíhaly různé rituály. Pokaždý když se někdo narodí, čeká se u něj do věku 5 let jestli se u něj projeví KG. Když se neprojevil byl vyhoštěn a musel se starat sám o sebe ať se dělo co chtělo. U mě se naštěstí KG projevilo už ve 2 letech. Prý jsem měl takový hlad že jsem se rozčiloval a házel po otci koule písku pouze silou vůle, ale když se na to podívali blíž zjistili že obsahuje zlato. Ihned poznali že jsem probudil svoje KG. Rodiče z toho byli velice nadšeni a otec mě už ve 4 letech učil jak s KG zacházet. U nás totiž každý v 8 letech podstupoval zkouškou. Musel se postavit někomu ze starších a udeřit mu alespoň jednu větší ránu. Starší byli přidělováni náhodně, a na mě při mé smůle zbyl můj starší bratranec Kenshin.
Memphisto [GENNIN] Kankuroasachildbyswimda

Trénink
Byl to velice dobrý bojovník a tak se moji rodiče o mě velice obávali. I zde totiž platilo, že kdo tuto zkoušku nezvládl byl vyhnán, ale tentokrát musel odejít i ze Suny. Jakmile by se totiž přišlo na to že se někde schovává bez otázek by byl popraven. Otec mě začal trénovat o hodně tvrději abych zkoušku zvládl, ale měl na to už jen 14 dní. Někdy jsme trénovali tak tvrdě, že jsem i omdlel, nebo jsem měl těžce poraněnou nohu. Otec mi pořád vštěpoval "Buďto ty, nebo nepřítel, vyber si!". Já mu z toho, ale nic nezazlíval, protože jsem věděl co mě čeká. Když přišel den D, nastalo něco nečekaného, můj bratranec byl zraněn na misi a nemohl se zúčastnit. Na poslední chvíli se losovalo o mého soupeře a tím byla Hirash.
Memphisto [GENNIN] 321294res7ra7518

Zkouška
Byla to zkušená chuninka, s kterou jsem se zatím vůbec neviděl. Na tváři měla pěkně velkou jizvu, a taky měla pár jizev na rukou. V tu chvíli jsem se viděl jak se plížím někde pouští vyhoštěn. No než jsem se nadál začal souboj, bojovali jsme dlouhých 30 minut. Krev mi tekla snad ze všech míst na těle a levou ruku jsem skoro necítil. Ale v poslední chvíli jsem využil její menší nepozornosti a nalákal jí do připravené pasti. Vyhrál jsem, to jsem ještě stihnul zakřičet než jsem omdlel. Probudil jsem se až o 2 dny dýl, seděli u mě oba rodiče. Oba byli moc hrdí a já byl nesmírně šťastný.
Memphisto [GENNIN] Kankuroyondaimekazekage

Nový začátek
Hned další týden jsem pokračoval s mým otcem v tréninku. O pár let později jsem nastoupil na akademii, kterou jsem bez větších obtíží zvládl. Našel jsem si tam pár fajn kamarádů, na které jsem se mohl vždy spolehnout. Když mi bylo 13 dostal jsem poměrně těžký úkol. Jelikož byla moje rodina uznávaná, byl jsem vybrán abych se v budoucnu stal hlavním vůdcem neboli "starším". To znamenalo, že jsem musel hodně zesílit, získat si respekt a úctu nejen naší skupiny, ale také lidí v Suně. Rodiče na mě byli velice pyšní a já se snažil co nejvíc je nezklamat.

Nyní když jsem vyšel akademii, začíná pro mě nová etapa genina.
Memphisto [GENNIN] 15730007

Body:

Jutsu:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Memphisto [GENNIN] Empty Re: Memphisto [GENNIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 31 Oct - 18:56

Není problém ^^

POVOLENO
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru