Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mamoru [Gennin]

Goto down

Mamoru  [Gennin] Empty Mamoru [Gennin]

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Oct - 17:56

Jméno a příjmení: Mamoru Shushimi
Hodnost:Gennin
Věk:12 let
Narození:7.8
Pohlaví:Muž
Klan:Shushimi
Kekkei genkai: ----
Sensei:-----
Charakter: Mamoru je kluk který má rád klid a odpočinek.Je to člověk který by za vesnici a za kamarády položil život i když to tak nevypadá. Mamoru vypadá jako kdyby mu někdo vyvraždil celou rodinu. Má pořád vražedný pohled

Taijutsu-Velice dobře ovládá
Ninjutsu-Tak středně
Genjutsu-Je v něm úplně levej

Životopis:Mamoru se narodil 7.8 v Kumogakure. Jeho jméno znamená Ochránce i když nikdo neví proč. Mamoru má staršího bratra Shikiho který se o něj ted´ stará. Mamoru nikdy nepotkal otce a matku viděl jen když se narodil takže si ji nepamatuje. Jediné co slyšel o své rodině bylo to,že jeho matka byla překrásná žena a jeho otec byl silný muž. Mamoru začal chodit na akademii. Dával tam pozor. Uměl skoro všechna jutsu co ho tam učili. Mamoru cvičil vždy jen Taijutsu s jeho bratrem. Jeho bratr Shiki uměl Taijutsu velice,ale opravdu velice dobře. Mamoru to chtěl takto dobře také naučit a tak se taky stalo. Mamoru se učil taijutsu velice dlouho a tím se z něj stal umělec v taijutsu. Mamoru si šel pro svoji čelenku. Hrozně moc se na ní těšil. Bohužel jakmile přišel domů s čelenkou na hlavě viděl tam ležícího bratra probodnutého kunaiem. Byl tu jeden problém. Ten kunai byl jeho a v ruce držel nápis který psal on. Stálo tam: ,,Odpust mi to Mamuru už tu nemůžu být.'' Mamoru nevěděl proč a nikdy se to taky nedozvěděl. Ten den ho změnil takovým způsobem ,že se snaží být si
lný a má vždy vražedný pohled.



(Já vim životopis je na prd jako vždy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mamoru  [Gennin] Empty Re: Mamoru [Gennin]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 21 Oct - 18:58

Šmankote! Mám pocit, že jsem díky výraznému obrovskému písmu na chvíli oslepla. Kdyby mělo normální velikost, byl by životopis o tři čtvrtiny kratší, což je opravdu málo. Chtělo by to trochu rozepsat, ale cením si toho, že už píšeš za znaménky mezery. Jen tomu dej víc času, nemusíš vše napsat za pět minut a odeslat. Přes to vlak nejede. A poslední výtka - Není tam toho vraždění trochu moc? Proč je takovou nutností mít oba rodiče i bratra mrtvé?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru