Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Memphisto

Goto down

Memphisto Empty Memphisto

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 16:32

Jméno a příjmení:
Memphisto Kaguya

Hodnost:
Genin

Vesnice:
Otogakure no sato

Věk:
16

Narození:
9. Února

Pohlaví:
Muž

Podstata:
Doton

Klan:
Kaguya

Kekkei genkai:
Shikotsumyaku

Sensei:
Mounth/Everest

Sen:
Chránit své nejbližší za každou cenu.

Charakter:
Tichý, mluví jen když musí, spolehlivý, introvert (raději méně přátel, ale věrných)

Životopis:

Narodil jsem se v Otogakure bez otce, který zemřel při plnění mise, když mi byli 4 roky. (tak mi to tvrdila matka).
Matka si vzala muže, který mě neustále bil, ale matka mi to nevěřila. Jelikož vydělávala málo peněz tak potřebovala jeho příjem. Jednoho dne jsem se zbalil a odešel k prarodičům.
Jediní oni mi to věřili.

U prarodičů jsem strávil veškeré dětství, ale jelikož bydleli daleko od vesnice tak jsem do akademie chodil pouze zřídka kdy.
Můj dědeček mě to snažil vynahrazovat a učil mě ledascos sám. Byl to totiž shinobi, ale při jednej misi přišel o ruku, tak toho nechal. Poté co jsem trochu vyrostl mi prarodiče umřeli byl jsem tedy donucen vrátit se.

Po návratu na mě čekalo milé překvapení, matka otčíma opustila a prý mě dokonce několikrát hledala, ale prarodiče mě nevydali. Nyní žiji s matkou, která nyní dostala práci jako vrchní sestra a máme dost peněz aby jsme si vystačili sami.
Začal jsem zde nový život, ale ještě před tím jsem zjistil, že Kaguya není obyčejné příjmení.
Po svém otci jsem zdědil i jeho KG. Matka mi o něm raději nic neřekla jako ostatně mi nechce říct cokoliv o mém otci.

Nyní uvidím, kam mě osud zavede.


Naposledy upravil Memphisto Kaguya dne Wed 2 Nov - 19:39, celkově upraveno 9 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Memphisto Empty Re: Memphisto

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 17:04

Kamo ja mam tu istu techniku Very Happy len s iným mečom Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Memphisto Empty Re: Memphisto

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 17:58

Ajo jsem si ani nevšimnul Razz

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Memphisto Empty Re: Memphisto

Příspěvek pro Anonymní Wed 12 Oct - 18:22

to je jedno už sem ji zmenil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...... prečitaj si pm co som ti poslal

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Memphisto Empty Re: Memphisto

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 6:06

hm,..hodnost genin?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Memphisto Empty Re: Memphisto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru