Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arena

+2
Shinobi
Tatsuo Reigi
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Arena

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:44

First topic message reminder :

V aréně se pořádají turnaje a souboje.Je umístěná uprostřed hory hned za vesnicí.Je obrovská a všude kolem bojiště je příkop s vodou který ho odděluje od hlediště pro diváky. Kagové a důležití hosté sedí na vrcholku pagody z kterého je nejlepší výhled.
Arena - Stránka 2 234663-amazonlily_5
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down


Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 24 Oct - 21:08

Silná slova pomyslel jsem si.Jakmile jsem však viděl její ránu a to že je vyčerpaná využil jsem toho a s vědomím že se mi nestihne ubránit jsem použil Rai no Hokou a v neuvěřitelné rychlosti jsem se dostal až k ní a po cestě ji chytl za hlavu.Ale nezastavil jsem se ve stejné rychlosti i s ní jsem to namířil na zeď a to její hlavou napřed.Tou silou se jí hlava rozletěla o zeď a já jsem byl celý od krve "Další oblečení co můžu vyhodit" prohlásil jsem když jsem si čistil ruce a šel nazpět k ostatním."Takhle to příště vyřešíte i když tady nebudu jasné?" řekl jsem jim s úsměvem když jsem došel až k nim.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Oct - 21:23

Kasumi a Teruki

Arena - Stránka 2 OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S
Kasumina hlava se rozprskla o zeď a vytvořila krásný rudý vzor.
Ač se to zdálo zvláštní, Teruki zůstal dál ležet na zemi, jako mrtvý. Až po chvíli se z jeho směru ozvalo tiché vzlykání, které následně ale znovu utichlo. Nezdálo se, že by byl už schopný boje.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 24 Oct - 21:23

Když spatřím nějaký ten náznak její slabosti chtělo se mi zaútočit. Avšak jsem nebyl jedinej kdo to zahlédl a Raikage se chopil příležitositi a roztříštil její hlavu na maděru a bylo po všem. " Trochu krutý způsob i na mě rozdrtit lebku. Lepší je proříznutí čepelí. " Řeknu a v klidu jdu Raikagemu napřed, abych se zeptal co dál. " Tak? Co je dalšího na programu? "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 24 Oct - 21:33

Podíval jsem se na Terukiho a potom na Zora který na mě mluvil "Teď se konečně vydáme na smyslu plné mise."Mávl jsem rukou a objevili se u nás ANBU "Tam toho odveďte do vězení k tomu druhému a poklady vraťte tam kam patří opravte zároveň i obranu jeskyně" jakmile jsem domluvil hned se vydali udělat to co jsem jim řekl."Za chvíli se všichni hlaste v konferenčním sále" rozkázal jsem jim a potom jsem se podíval nahoru do tribun " To platí i pro tebe mladá slečno" řekl jsem směrem k Shizuce která si myslela že jsem si jí nevšiml.Ihned jsem se vydal směrem do své kanceláře.(Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 25 Oct - 7:22

Jakmile si vyslechnu všechny rozkazy uklidním se a polevím v ostražitosti. To se mi naštěstí nestalo osudným a já následoval raikageho do konferenčního sálu. Zřejmě to bude kvůli tomu co jsem tu dělal zrovna já chunnin. Ale mě to nevadilo, protože jsem mohl býti když minimálně k užitku. " Dobře, hned vyrazím " A šel jsem do konferenčního sálu. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 25 Oct - 9:01

Narovnala jsem se a nechala luk rozpadnout se. Docela mi vyhovovalo, jak to Raikage vyřešil. „Rychle a ještě to na stěně vytvořilo takový takový pěkný vzor,“ ozvala se Shi, než jsem stihla dokončit myšlenku.
Pokrčila jsem rameny. „To jsem úplně říct nechtěla, ale budiž. Běž ke konferečnímu sálu,“ sdělila jsem ještě tygřici na tribunách, než jsem se vydala k východu z arény.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Anonymní Thu 25 Oct - 12:57

Celou dobu jsem seděla na tribuně. Pozorovala jsem, jak všichni dole bojují. Kousla jsem se do rtu. Tušila jsem, že nebudu moc oblíbená, když budu stále odmítávat souboje. Koutkem oka jsem se pořád pokukovala po svých zbraních. Povzdechla jsem si. Dál jsem vnímala a pozorovala, co se děje, zatímco mé myšlenky se rozptýlily do minulosti a budoucnosti. Přemýšlela jsem, jak by mohlo být všechno jinak. Všechno by bylo tak snadné, ale z druhé strany bych nikdy nezjistila, v čem jsem dobrá. Už mi jen zbývalo počkat na to, jak se na to budou tvářit ostatní. Nečekala jsem žádné obdivy, spíše pohrdání.
Z mých myšlenek mě vytrhl něčí hlas. Zaostřila jsem na postavu, která na mě promluvila. Stoupla jsem si, vzala si zbraně a odcházela jsem z arény. Při každém druhém kroku mě luk bouchl do nohy.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Thu 25 Oct - 13:31

Až teraz sa prebudil, z genjutsu v ktorom bol po celú tu dobu zasiahnutý. Ani v skutočnosti neviedel, ako sa z neho dostal. Či mi pomohol niekto z anbu, alebo inou cestou. Vnútri to bolo celkom zaujímavé, a celkovo v tom boji mal prevahu, a keď sa zrazu objavil v skutočnosti, nemohol uveriť, že sa namáhal pre nič. Všetci, sa tu snažili naokolo, a on tam ležal ako nejaká mrtvola. To si fakt teraz zabodoval Mukotushi. čo si teraz o tebe všetci pomyslia. Vyčítal si sám sebe. No nič nemohol robiť. A keď mu ohlásili, že sa má dostaviť do konferenčnej misetnosti, ihneď tam zamieril, aj keď len z polovičnými silami a bez odpočinku.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Sho Rin Thu 25 Oct - 19:00

Při pohledu na Kasuminu ránu jsem chtěl zaútočit, avšak když jsem po krátké chvíli spatřil Raikagův zásah. Jsem si pomyslel škoda no ...neměl jsem šanci zasáhnout dřív než Raikage - sama. Díval jsem se chvíli na červený vzorec a přemýšlel nad tím co Raikage řekl. " Takže když se z někým zapleteme v misi máme to takhle řešit?"
Po chvíli jsem si všiml další osoby na tribunách, ihned poté Raikage dal příkaz ke srazu v konferenčním sálu. Na tento příkaz jsem ihned vyrazil k sálu.
(Přesun)
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 16 Dec - 21:58

Došel jsem k aréně a s údivem na ní hleděl a naštvaně jsem se podíval nahoru a zakřičel dost nahlas " Kde to sakra jsem? " Začnu se zběsila rozhlížet kterým směrem se vydat a jak jsem se vůbec dostal až k aréně. Rozeběhl jsem se na nějakou stranu a pokračoval jsem ve své cestě dál " Sakra, ty ulice jsou špatně značený " (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 6 Feb - 15:32

Procházím se ulicemi až mě nohy zavedou přímo do oblasti arény. Jako vždy jsem si dokázal najít cestičku skrz a dostal se až do středu arény. Byl to celkem velký prostor a dalo se tu i trénovat. Proto jsem nejdřív začal trénovat Ittoryu, abych mohl být ještě silnější a rychlejší a mé útoky byli přesnější. " Ittoryu: Sanjuuroku Pound Ho " Vystřelil jsem z katany čepel přímo na určené místo, ale stále to nebyla síla, kterou jsem si představoval. Chtělo to ještě trénovat. Po nějaké době mě to už však přestalo bavit a tak jsem se přesunul na jiné místo. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Arena - Stránka 2 Empty Re: Arena

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics
» Arena
» Aréna
» Aréna
» Aréna

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru