Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arena

+2
Shinobi
Tatsuo Reigi
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Arena Empty Arena

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:44

V aréně se pořádají turnaje a souboje.Je umístěná uprostřed hory hned za vesnicí.Je obrovská a všude kolem bojiště je příkop s vodou který ho odděluje od hlediště pro diváky. Kagové a důležití hosté sedí na vrcholku pagody z kterého je nejlepší výhled.
Arena 234663-amazonlily_5
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Shinobi Fri 19 Oct - 20:34

Kasumi a Teruki
Arena OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S
Kasumi spolu s Terukim konečně dostala na domluvené místo. Nějaké narušení případné bariéry kolem vesnice jí už naprosto netrápilo. Teď šlo hlavně o to rychle zmizet i s tím, co měla sebou. A tím teď rozhodně není myšlen černovlásek, kterého skoro celou cestu za jeho vydatných protestů táhla za límec. Pouštěla ho jen, když potřebovala na chvíli zabavit stráže. Někteří byli v Genjutsu o dost zběhlejší, než Hiroko a tak to mnohdy nebylo právě jednoduché.
Teď však již byli na domluveném místě. Pustila Terukiho a spražila ho varovným pohledem.
"Mlč a ani se nehni. Než naděláš další škody,"
řekla ostře. Dovedla si představit, že kdyby ho chytli, tak jim všechno vykecá.
Teď jí ale dělal mnohem větší starosti fakt, že se jejich společník ještě nedostavil, ač tu už nějakou dobu měl být.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Mukotushi Ururu Sun 21 Oct - 16:51

Prechádzal ulicami mesta, keď mal zamierené k Shovi a k väznici, kde by sa mal nachádzať. No cestou, si všimol dvoch ľudí mieriacich si to po ulici, počas toho obodbia, keď ňou neprechádzal nik. Bolo to celkom divné a keďže si ho nevšimli, rozhodol sa, že ich bude sledovať, a uvidí, čo sa bude diať. No a keď sa spolu s nimi objavil v aréne, prišlo mu to trochu divné. Viac už nemal na čo čakať a tak sa objavil za nimi. ,, Zdravím. čo vás prináša do týchto končín?" Spýtal sa.
Mukotushi Ururu
Mukotushi Ururu

Počet príspevkov : 357
Join date : 27. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: None

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Shinobi Sun 21 Oct - 17:12

[center]Kasumi a Teruki
Arena OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S


Naposledy upravil Shinobi dne Sun 21 Oct - 17:51, celkově upraveno 2 krát
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 21 Oct - 17:28

Dorazil jsem k Aréně a nemohl jsem se nedivit tomu co se tady děje.Další z mích Jouninů chycen do tak patetického Genjutsu? To si ze mě snad děláte srandu.Budu si s nimi muset promluvit a mám chuť jim srazit hodnosti na Geniny. Podíval jsem se na chlapce který stál za Ururem byla hloupost ho napadnout zezadu jelikož tím si odkryl vlastní záda přímo k nově příchozím jako jsem já.Rai no Hokou.Než na mě stihly jakkoli zareagovat už jsem stál já za ním a opět jsem měl ruku položenou na jeho hlavě jako u toho minulého."Pokud nechceš umřít radil bych ti oddělat ten Kunai" řekl jsem chlapci který vypadal poněkud jednoduše.Potom jsem se podíval na dívku která stála o kousek dál "Jednoho z vás jsme zajali a druhého mám teď doslova ve své dlani.Takže bych ti radil se vzdát a nebo všichni zemřete."
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 21 Oct - 17:36

Znovu jsem se před příchodem na místo rozložila na lístky. Bylo to snazší a rozhodně nenápadnější, než tam prostě přiběhnout a upoutat tak na sebe veškerou pozornost.
V genjutsu jsem nebyla mistr, ale ani úplně nejslabší, takže jsem si pěkné iluze jedné z narušitelů všimla.
Teď jsem poskládala za ní a neoriginálně jsem jí ke krku zezadu opět přiložila meč, jenž se mi složil v ruce. „Raději bych ho poslechla,“ zašveholila jsem s úsměvem. Kolem mne se tetelilo několk lístků irisu a zdánlivě nevinně poletovaly kolem.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 21 Oct - 17:39

Když jsme přišli a viděl jsem co se tu děje tak Raikage jako správný kage zareagoval první a z jeho činů jsem pochopil co je třeba dělat, a proto jsem ihned zakročil taky. Byly to nepřátelé a já se musel postarat akorát o tu dívku. Díky své rychlosti a shunshinu jsem se dostal za dívku a přiložil jednu katanu ke krku ze přední strany a druhou katanou jsem jí jistil u její páteře. " Mám ji raikage-sama. Mluv! " Rozkázal jsem a čekal jsem na její reakci. Kupodivu jsem si všiml, že ta žena udělala zároveň totéž a byly jsme ve stejný čas u ní, takže bylo jaksi těsno u té dívky, ale já jsem se soustředil, aby neupláchla.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Sho Rin Sun 21 Oct - 17:42

Dorazil jsem do arény a spatřil před sebou Mukotushiho, Raikageho, Ayame a nějaké tři shinobi. Z situace v které se nacházeli mi bylo jasné, že se jedná o vetřelce. Stihl jsem si však všimnout, že je nejspíš Mukotushi v genjutsu. " Asi si budu muset dávat pozor." Pomyslel jsem si a doskočil k nim z pravé strany od Kasumi, abych na ni viděl. " Omlouvám se za zpoždění Raikage-sama." Omluvil jsem se Raikagemu za pozdní příchod a zaujal bojový postoj.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Shinobi Sun 21 Oct - 17:52

Kasumi a Teruki
Arena OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S

Teruki byl možná jednoduší, ale za to oddaný, jako malé štěně. Na výzvu Raikageho nesklopil rovnou kunai dolů, ale jediné, co z něj vypadlo bylo: "Kasumi-san?"Což u jmenované mělo za následek z lostné přivření očí. Člověk skoro slyšel, jak počítá do deseti. Víc už ale na svého poskoka nereagovala. Místo toho se sladce usmála na příchozího Raikageho.
"A kde berete tu jistotu, že mi na těch dvou blbcích s mozkem velikosti hrášku záleží, Raikage?" naklonila hlavu na stranu, zatím co schválně vynechala zdvořilostní příponu.
To už bylo okolo ní ale poněkud těsno. Dívka malinko zakroutila hlavou a zamlaskala.
Ale, ale, tak vy jste si sebou vzal i garde? To je od vás pěkné, úsměv z tváře jí nezmizel.
"Ale věřím, že nebude potřeba. Vážíte si přeci svých pokladů, ne?" úsměv na Kasumině tváři už byl opravdu zlý a Raikage si mohl všimnout, že poklady, položené opodál jsou poznamenané nějakou pečetí.
"Dovolila jsem si je trochu ozdobit."

(Takže, pořadí se bude dodržovat tak, jak bylo vytvořeno - s tím že Mukotushi v něm není - nechce)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 21 Oct - 18:07

Po jejím proslovu jsem mírně pokrčil obočí.Nemohl jsem ji nechat poškodit poklady ale stejně tak jsem nemohl nechat toho jednoduchého aby ublížil Ururovi."Navrhuji že trochu pozměníme formaci boje co ty na to? Moje garde se vrátí na moji stranu a tvůj pejsek zase k tobě potom se uvidí co se bude dít dál hm?" pokud jsem se nemýlil určitě ji na jejich společnících aspoň trochu záleželo ale nechtěla to dát najevo.Teď jsem akorát doufal že někdo z mích Shinobi neudělá nějakou hloupost.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 21 Oct - 18:26

Zamračila jsem se na Raikageho, pohledem sjela na poklady a zpátky na Tatsua. Stále jsme nepovolovala sevření kolem meče a ani jsem jím neuhybala. Abych byla upřímná, byla jsem tak trochu na vážkách.
Nechtěla jsem ji pouštět, ale ani jsme si nemohli dovolit ztratit poklady. Pak jsem se pousmála, když mi myslí proletěl nápad. Stálej sem meč držela blízko dívčiného krku, ale trochu jsem ho posunula dolů, jako bych ho chtěla sundat.


Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Sun 21 Oct - 18:36, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 21 Oct - 18:34

Když byla řeč o pokladech kumo tak jsem pohlédl směrem k nim a prohlídl jsem si je a bylo na nich něco jiného. Co ale teď dělat, nemůžeme je nechat být, ale také nesmíme přijít o poklady. Aaa to je dylema musím na něco přijít. " Takže teď mám pravděpodobně ustoupit že? " Řekl jsem i když jsem to nemyslel vážně, že bych ustoupil z důvodu, že se nesmí dostat poklady do nesprávných rukou, tak jsem musel začít blafovat." Zdá se že nemám na výběr co? "Ale bylo podivné, že ta dívka co byla hned u mě skláněla ten meč tak brzo. Že by chtěla ustoupit? Já jsem však stále držel své a pomalu ustupoval mečem ve předu trochu na stranu, ale mínit ustoupit jsem nehodlal. Meč ve předu stále nebyl dál od jejího krku, pouze to tak vypadalo.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Oct - 18:34

Lehkými kroky jsem si to mašírovala k aréně. Luk se mi každým krokem pohyboval na zádech a lehce mě bouchal do nohy. Kdyby se tak nedělo, byla bych celá nesvá, že jsem jej zapomněla nebo hůř ztratila! Šípy jsem měla v toulci. Ačkoliv se zdálo, že je to všechno těžké, protože vše bylo vyrobeno z kotonu, bylo to lehoučké, alespoň pro mě.
U Raikageho kanceláře jsem zaslechla jak se dva ANBU mezi sebou baví. Dozvěděla jsem se, že Raikage je v aréně. Dál jsem poslouchat nechtěla, bylo to nezdvořilé. Raději jsem se otočila a odešla jsem dřív, než si uvědomili, že je někdo poslouchal.
Před arénou jsem zastavila. Potřebovala jsem si s ním promluvit. Už to byly dva roky, co jsem s kagem mluvila naposledy a tak jsem měla trochu obavy. Zhluboka jsem se nadechla a dodávala jsem si odvahy. Nakonec jsem vstoupila dovnitř. Zaslechla jsem rozruch na place. Našla jsem si místo, kde jsem dobře viděla dolů, ale obtížně mě zahlédli. I světlé oblečení k tomu napomáhalo. Téměř jsem byla neviditelnou. Dokonale jsem splynula se svým okolím. Luk i toulec s šípy jsem si odložila na sedadlo, tak aby to nikdo neviděl. Teď jsem spíš vydávala dojem obyčejného člověka. Opravila jsem si šátek na krku, aby mi nebyla vidět jizva. Opřela jsem se a dívala jsem se dolů, co se bude dít.


Naposledy upravil Shizuka Hagane dne Sun 21 Oct - 18:55, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Sho Rin Sun 21 Oct - 18:51

Když Raikage dal příkaz k ústupu. Neváhal jsem, a ihned shinobi způsobem skočil dva metry za něj. Trochu mě zajímala ta věc z poklady naší vesnice, ale nad tím jsem ted neměl čas lámat hlavu. Analyzoval jsem v hlavě všechny podrobnosti, které jsem věděl o nepřátelích a zkoušel jsem přijít na nějaký způsob. Jak zasadit kritickou ránu nepříteli, jelikož jsem moc o jejich technikách krom genjutsu nevěděl. Nemohl jsem přesně určit jak zaútočit na nepřítele. Tohle mě trochu znepokojovalo, avšak jsem pořád bystře čekal na další pokyny Raikageho.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Shinobi Sun 21 Oct - 19:05

Kasumi a Teruki
Arena OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S
Kasumi se ušklíbla.
" To pako si klidně nechte," kývla směrem k Terukimu.
"Stejně byl původně váš, co opravdu chci je Shoga. Hned!"
Když tohle Teruki slyšel, vypadl mu kunai z ruky. I oddanost má své meze. A on najednou nekohl pochopit, co se to tu děje.
Kasumi-san... hlesl tak, že jhediný, kdo to nejspíš dokázal pořádně slyšet byl Raikage.
Kasumi mu však věnovala pramálo pozornosti.
"A být vámi, tak se nepokouším o podraz. Buďte si jisti, že to stihnu aktivovat než umřu."
Oznámila jim "přátelské" varování.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 21 Oct - 19:19

Na tváři se mi objevil menší úsměv kterého si nemohla Kasumi všimnout.Trochu jsem sklonil hlavu k Terukimu "Vidíš to? Pouze tě využila když jsi se jí hodil a teď by tě hned odkopla.Jediný na kom jí záleží je Shoga tebe ráda nemá a nikdy mít nebude." pošeptal jsem mu k uchu.Chytl jsem Urura a stáhl jsem ho za sebe a stisk na Terukiho hlavě jsem povolil potom jsem ho jen postrčil trochu kupředu a doufal jsem že moje slova budou mít přesně ten účinek který jsem chtěl aby měla. Ayame a Zorovi jsem ukázal ať se stáhnou ke mě.Jednou rukou jsem dal Shoovi znamení ať se připraví ale tak aby to viděl jenom on."Takže chceš jenom Shogu? Nu dobrá a co kdybych ti řekl že jsem ho mučil a že teď není schopný ani hýbat rukama ? A nebo hůř že jsem ho po tom co jsem ho domučil zabil?"řekl jsem směrem ke Kasumi s úšklebkem na tváři.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 21 Oct - 19:26

Na Tatsuovo znamení jsem pustila meč, který se rozpadl ještě předtím, než se dotkl země. Obezřetně jsem ustoupila a hned na to jsem se i já rozpadla. O nepatrný okamžik později jsem se objevila po Raikageho boku.
V rukou jsem prozměnu svírala luk, šíp zasazený do žlábku a jako lovec jsem si přeměřovala svou kořist. V koutcích úst mi pohrával jemný úsměv.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 21 Oct - 19:37

Ustoupil jsem na rozkaz Raikageho a svou rychlostí jsem přiběhl k Raikagemu a zastrčil jsem si pomalu své meče do pochev a čekal na další rozkazy. Tss, to musíme takhle ustoupit? Vyřídit rychle a čestně. Tak to má být, jen ať mě pošlou do přední linie a já se o ně postarám. " Co mám udělat nyní raikage-sama? " Zeptám se ho vyčkávajíc jeho další rozkazy, abych se mohl pořádně zapojit. Jen doufám, že neřekne něco jako zůstaň vzadu.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Sho Rin Mon 22 Oct - 16:31

Na Raikageho příkaz jsem stuh. Čekal jsem co Raikage dál nařídí, byl jsem v maximální pohotovosti. Pomalu jsem pravou ruku táhl k kataně, avšak dál jsem si pozor, aby mně nikdo neviděl. Na své tváři jsem měl kamenný výraz. Každopádně jsem nemohl připadat nápadný, aspon to jsem si myslel.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Shinobi Tue 23 Oct - 3:22

Kasumi a Teruki

Arena OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S

Na Kasumi nebylo vidět, že by jí jeho slova nějak zasáhla, konec konců, byla trénovaný shinobi, přece se však její úsměv o malinko zúžil. Nebo to bylo jen zdání?
"Pak chci vidět jeho tělo," řekla jednoduše. To už se ale do věci vložil další faktor.
Raikageho slova měla na Terukiho toti přesně takový vliv, jaký očekával. Chvíli ještě stál, se svěšenou hlavou neschopen pohybu, ale když dál poslouchal Kasumi cítil, jak uvnitř něj narůstá tlak. Jak jen mohla. Nikdo ani nevěděl jak, chlapec poskládal pečetě a na Kasumi letěla obrovská masa vzduchu vypuštěná z jeho úst. Ta jí taky odhodila pěkně daleko. Ještě za letu však dokázala neuvěřitelnou rychlostí - jakou ve svém životě dosáhne málokterý shinobi - poskládat pečetě na další genjutsu... a Teruki padl jako švestka k zemi. Ležel obličejem dolů a vůbec se nehýbal, zatím co Kasumi ležela o opravdu pěkný kus dál na zádech. Zbývalo jen čekat, jestli se pohne.
"Chtěla bych vás upozornit, že jsem ještě pořád schopná to odpálit," ozvalo se do ticha a Kasumi se posadila. Skrz lehce potrhané oblečení byla vidět pulzující pečeť na jejím rameni. Její levá ruka ale byla ohnu´tá ve velmi nepřirozeném úhlu. Teruki dál ležel bez hnutí na zemi.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 24 Oct - 3:47

Viděl jsem že všichni byli připraveni kdykoli jednat.Podíval jsem se na Zora "Zatím vyčkávej na správný okamžik a jakmile ti řeknu tak konej" řekl jsem tak potichu aby mě slyšel jenom on a ti kteří byli v mojí blízkosti.Pomaličku jsem vyšel kupředu dělal jsem malé krůčky a přitom mluvil "Mám pro tebe nabídku.Co kdyby jsme vyměnili Shogu za poklady?" chvíli jsem mlčel a potom pokračoval "uvědom si že pokud to neuděláš tak ho zabijeme a pokud poškodíš jakkoli poklady tak zabijeme i tebe ovšem neuděláme to jak si myslíš" na tváři se mi vytvořil menší úšklebek "budu ho pomalu mučit a to přímo před tebou až bude na pokraji smrti a potom to stejné budu dělat s tebou před ním a takhle to půjde pořád do kola dokud mě to nepřestane bavit."Samozřejmě jsem nic z toho nemyslel vážně ani já nejsem takový sadista ale to ona nemohla vědět."Ale když teďka zrušíš tu pečeť a necháš mě odnést poklady Shogu ti vydám co ty na to?".Zastavil jsem se jen pár metrů od ní a vyčkával na odpověď.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed 24 Oct - 17:04

S chladnou tváří jsem sledovala Tatsuovo počínání. Už se to začalo protahovat. Možná až moc. Přesto jsem nepolevovala na pozornosti.
Úplně na vrchu hlediště arény jsem uviděla bílo-černou tečku. No konečně, pomyslela jsem si. Bylo mi divné, že byla tak dlouhou dobu pryč od místa dění, když ona musá být vždy v jeho centru. Sotva znatelně jsem zavrtěla hlavou, ale Shi ti se svýma bystrýma očima určitě viděla. Kupodivu poslechla a zůstala stát na místě, nevydávajíc jakýkoliv hlasitý zvuk.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 24 Oct - 17:14

Vyslechnul jsem si všechny důležité pokyny a řídil se jimi. Byl jsem připraven kdykoliv zakročit a podpořit tak Raikageho. Nebyl jsem už žádnej zelenáč, vypracoval jsem se na hodnost chunnin, avšak to není poslední zastávka mého života. Mám v plánu se stát nejslavnějším šermířem na světě, kde mě budou uznávat i mocní shinobi, kteří používají klasické ninjutsu, genjutsu nebo i tajutsu. Každopádně jsem byl ve střehu a nepolevil v ostražitosti.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Sho Rin Wed 24 Oct - 17:20

Čím víc se tato chvíle protahovalo, tím víc jsem byl ostražitější. Rukou jsem již byl skoro u katany. Ted v mě trápila jediná myšlenka, když dojde k střetu naších sil.
Jak mám zakročit. "Mám začít ninjutsu, nebo nějak jinak? "
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Shinobi Wed 24 Oct - 20:26

Kasumi a Teruki

Arena OC_YunYu_and_XiangRu_by_Eternal_S
Během toho, co Raikage mluvil si Kasumi začala ohmatávat ruku, která byla ohnutá v tak nepřiměřeném úhlu. Chvíli v tom pokračovala a potom za ní pořádně zatáhla. Ozval se zvuk, po kterém Raikago muselo zabrnět v kostech. Jak se ale zdálo, Kasumi byla odolná vůči bolesti. Když začal mluvit o mučení Shogi, její obličej se nepatrně stáhnul, ale když pokračoval se svojí nabídkou toho, co nazýval dohoda, přišlo jí to spíš jako hloupý vtip.
"Co já na to? Že nejsem blbá," zavrčela vztekle.
"Nebudu nic měnit, dokud nebudu mít Shogu u sebe," oznámila a pokusila se razntně vstát. Chvíli to vypadalo dobře, ale pak se jí najednou pravá noha podlomila.
Ne, teď ne... prolétlo jí hlavou, ale bylo toho na ní moc. Raikage mohl vidět skrz její potrhané kalhoty a provizorní obvaz na noze hlubokou ránu od šelmy. Jaké? Těžko říct na první pohled, ale právě Raikage byl jeden z těch, kteří by to vědět mohli. Zrušila genjutsu, ve kterém byl uvězněný Mukotushi, aby šetřila čakrou a pokusila se zakrýt fakt, že se jí mírně zatočila hlava. Možná to bylo tou ztrátou krve.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Arena Empty Re: Arena

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Arena
» Aréna
» Aréna
» Aréna

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru