Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aréna

4 posters

Goto down

Aréna Empty Aréna

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:44

Aréna Koloseum

Trosky arény jsou umístěny nedaleko za vesnicí, avšak nikdo z vesničanů sem nechodí, proto se aréna stala skvělým místem pro trénink zbývajících shinobi.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 31 May - 18:38

Byl jsem už delší dobu tady. Stále jsem den co den trénoval, vlastně NONSTOP! Klouby jsem měl skoro až do kosti rozedřené od toho jak jsem mlátil do zdí co pomalu začali padat, ale za to jsem byl silnější a mrštnější, páč jsem se jim taky musel vyhýbat, když padaly.
Jednu chvilku jsem používal jenom nohy a pak i ruce a dokonce i hlavu, která byla ale stále v pohodě, bez poskvrnky...Teda co to kecám, pěkně jsem s ní mrdal do jednoho šutru a chtěl aby se rozbil, ale byl jsem pouze za debila co mlátí hlavou vo nějakej šutr...no a co! Kopííírááák! Ne to nejsem, dělám to jen já!
Když už mi fakt ta hlava a ruce nějak boleli z tréningu---poněkud na hlavu (doslováááá)---Tak jsem se jen otočil na patě a jako nějak slitej debil s rozbitou palicou a kloubama v prdeli jako důchodce jsem se vydal někam do pryč! ^^

Přesun
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 14:36

Hm...Ako dlho som tu nebola... Pomyslela som si, len čo som sa postavila presne do stredu Arény. Bol to pre mňa zvláštny pocit stáť tu, ale to bude asi práve tým, že som tu nebola pekne dlho.
A cítila som sa, ako keby som okrem Shosen Jutsu a Chakura no Mesu neovládala nič. Papierové techniky som naposledy použila...Ani nepamätám. Otočila som sa na Mika a pousmiala sa. Tak teda...Môžeme začať? Musela som sa ho to predsa opýtať, možno ešte nebol pripravený a keďže som férový človek (vo väčšine prípadov xD), tak si radšej trochu počkám.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 14:42

Opět, po několikáté a znovu jsem došel na toto místo, kde jsem vlastně trávil skoro celej život! Jen jsem si stoupl naproti ní a hodil na ní takovej poker face. Pak jsem se ale jen zazubil a kývl hlavou.
"Dobrá jahud-...Aitenn, můžeme." Už jsem byl hold zvyklí jí říkat jahůdko, ale nebyla doba kdybych jí to řekl a tak jsem se postavil naproti ní a s prázdným výrazem čekal až začne, protože jsem fakt nerad začínal.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 15:05

Prikývla som a uškrnula sa. Tak ako on, aj ja som nerada začínala boje, ale tak...Niekto už začať musí, že? Vytiahla som tri shurikeny, na ktorých boli pripnuté výbušné lístky, ktoré som využívala véľmi často. Najmä so svojimi papierovými technikami.
Shurikeny som po ňom hodila a akonáhle boli pri ňom, nechala som ich vybuchnúť. Miko tak nemal šancu vidieť, ako som si vytvorila papierový klon a sama sa skryla za veľký balvan, potlačujúc chakru, aby ma pomocou nej nemohol vystopovať. Klon sa zatiaľ uškŕňal a čakal na Mikovu reakciu.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 15:11

Když na mě hodila Shurikeny, už zdálky jsem si všiml že za nimi něco letí. Navíc, já měl své kukátko, kterým jsem si přibližoval objekty, i když to teď asi nebyla potřeba. Když na mě Shurikeny letěly, složil jsem jednoduchou pečeť.
Hned po tom jsem nechal, aby to vypadalo tak že mě shurikeny zasáhly a bouchlo to. Ano, byl z toho dým a stejně jako já jsem neviděl na Aitenn, tak ona neviděla na mě. Popravdě to bylo kawarimi no jutsu a já už byl schovaný za stromem. Když dým mizel, tak jsem tam už nebyl. Trošku jsem se pousmál.
"Hiru Bansho...Boka no Jutsu." Pousmál jsem se a splynul jsem se zemí. Kdo ví, kde jsem teď mohl jen být. Rozhodně jsem se mohl ukázat kdekoliv.

Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 15:36

Keď som vykukla spoza balvanu, ako to tam vyzerá a ako sa môj klon má, Miko tam už nebol. Klon sa dookola obzeral a mračil sa. Samozrejme.
No, ako chce... Uškrnula som sa a vyskočila do vzduchu, pričom som nechala klon rozpadnúť sa v papier, ktorý som pomocou vôle prinútila sformovať sa na mojom chrbte do tvaru krídiel. Skôr, než som pristála na zemi, vyletela som niekoľko desiatok metrov nad zem, odkiaľ som pozorovala Arénu a čakala, kde sa Miko objaví.
Nakoniec som začala nad Arénou krúžiť, stále dosť vysoko na to, aby ma nemohol zasiahnuť nejakou technikou. A ak aj áno, tak mám dosť času na to, aby som sa jej vyhla.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 15:49

Cestoval jsem v zemi a i kdyby si potlačila chakru, stále jí měla, celou jí potlačit nemohla. Proto jsme se vydal za ní, spíš za jejím klonem, ale ten znenadání zmizel a mě bylo jasné že to byl už jen klon. Když jsem však poznal pravou, tak ta už nebyla ale na zemi, ale ve vzduchu. Pomalu jsem se vynořil ze země a vytáhl jsem svou katanu.
"Čhe! A to jsem doufal že se nějak pobavím." Usmál jsem se a složil jednoduchou pečeť. Kámen, ze kterým před tím byla se roztříštil.
"Douka Iwa Fubuki." Zazubil jsem se. Kámen který se roztříštil na další menší kameny začal velkou rychlostí šít do ní. Hodně záleželo na tom jak moc je rychlá, protože tyto kameny stále přibývaly z ostatních velkých kamenů poblíž. Já byl tak částečně krytý, protože kolem mě začaly levitovat a pak mířili rovnou na ní.

Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 18:27

Smola, dnes ma určite neporazíš! Videla som, ako na mňa tie kamene leteli. Vytvorila som si štyri papierové klony naplnené výbušnými lístkami. Spoločne sme vytvorili z papierov, poletujúcich okolo nás, pomocou vôle stenu, do ktorej tie kamene začali narážať.
Papiere boli zatvrdnuté chakrou, ale i napriek tomu sa tá stena začala rozpadávať. Uškrnula som sa a odletela o niekoľko metrov ďalej od nich, rukou poskladala pečať a šepla. Kai! Klony okamžite vybuchli a vytvorili tak silnú tlakovú vlnu, že buď sa tie kamene roztrieštili na malilinké kúsočky, s ktorými sa nedá robiť už vôbec nič, alebo sa obrátili proti Mikovi.
Tá tlaková vlna zasiahla i mňa, no našťastie som sa vo vzduchu udržala. Bola som zvedavá, ako na to Miko zareaguje...Určite sa skryje v zemi.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Saikoro Sat 1 Jun - 18:34

Po ceste sa mi Faito stratil z dohľadu, vybehol som niaku chvíľu neskôr ako on a zistil som, že ten chlap je stále rýchly. Zobral som to nenápadne okľukou okolo arény, chcel som si z diaľky prezrieť čo sa stalo, no hora kde som bola až moc vzdialená. Odtiaľto by som možno videl viac. A koho som nestretol. Aitenn a Miko sa tam sekali akoby nepočuli žiadny výbuch, nevideli žiadny dym. Hodil som medzi nich červenú kartu, čo mohlo na moment spôsobiť slabú dezorientáciu ak boli v blízkosti dvoch metrov. Kdo vie čo si mohli myslieť, nukenin čo ich prišiel zabiť? Asi by sa nedali. Niekto s Kusagakure čo to tu mal doriešiť nadobro? To ťažko, nevedeli, že niekto prežil. Možno si spomenuli kto používal karty ako zbraň. Zoskočil som k nim a rozhliadol sa. "Teraz neviem, či za to môžu steny arény, alebo ste vy dvaja hluchý a slepí." Povedal som krátko a pozrel sa smerom k dedine.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 18:41

Když si byla tak jistá, jen jsem se pousmál...Já s tím byl docela smířenej no, i když jsem doufal že jí dnes porazím. Když se tak hezky ubránila útoku, jen jsem to s chutí sledoval, bylo hezké vidět jak se za ty léta vypracovala. Když však nastala tlaková vlna, kameny se roztříštily a mě se tu techniku ani nechtělo znovu používat a tak jsem jí zrušil.
Tlaková vlna byla tak silná, že jak jsem byl zapřený o zem, kde jsem používal i chakru, tak jsem odjížděl dozadu a dělal za sebou pruhy od noh. Když to ale ustalo, jen jsem se pousmál a pohlédl nahoru na ní.
"Hele Aitenn! Jak jsi na tom s Kokuem?!" Zajímalo mě to, protože já měl brzo v plánu požádat Kiyoko o přeložení na nějaký čas na ostrov, abych se ho konečně pokusil ovládnout. Vztah jsme spolu měli dobrý, jen pořád chtěl mě ovládat a to se mi částmi nelíbilo. Když jsem chtěl udělat další krok, zahlédl jsem v dáli nějakou kartu a přestal jsem bojovat. Najednou sem přišel Saikoro. Pohlédl jsem k dědině a zehlédl kouř.
"Jak je to...sakra!" Už jsem na nic nečekal a běžel rovnou k místu, kde byl výbuch a kouř, doufal jsem jen že se nikomu nic nestalo, další ztráty si nemůžeme dovolit.

Přesun

Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 19:13

Uškrnula som si, bola som si 100% istá, že ho porazím! Neprehrám...Dokážem mu, že som silná a nepotrebujem žiadnu ochranu. Viem sa o seba postarať.
No, tak ti poviem, nič moc. Aký bol predtým, taký je i teraz. Uškrnula som sa, Kokuo už dlhú dobu mlčal. Zdá sa, že má zase tú svoju dementnú náladu, kedy si jednoducho potichučky kučí v tej svojej klietke a buď nad niečím premýšľa, alebo spí.
Pripravovala som sa na ďalší útok, ale v tom som zbadala čosi červené. Keďže som bola vysoko vo vzduchu, nevidela som, čo to za predmet.
A ten hlas mi prišiel povedomý, ale to sa mi asi len marilo. Tak ako Miko, i ja som sa otočila k dedine, kde som zahliadla ten dym...To si snáď zo mňa robíte prdel... Roztiahla som krídla a zamierila na to miesto, odkiaľ sa ten dym valil. (presun)
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Saikoro Sat 1 Jun - 19:18

"Tí mi venovali pozornosti." zamumlal som si sám pre seba a rozbehol sa za nimi. Géniovia tam zase nabehnú ako celá armáda a mne dajú za vinu ich smrť. To bolo posledné čo som potreboval. Z pripravenými kartami som utekal za tými dvoma, pripravený na čokoľvek, zároveň dúfajúc, žeu ž tam Faito dorazil a všetci ostatný sú v poriadku.

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Aréna Empty Re: Aréna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Arena
» Aréna
» Arena
» Aréna

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru