Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrchni patro

+3
Kaminari no Shazai
Kiyoko Hokori
Tatsuo Reigi
7 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Vrchni patro

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:21

First topic message reminder :

Vrchni patro - Stránka 3 781px_Lightning_Daimy_residence
Vrchní patro je celé pokryto hustým lesem ve kterém žije různá zvěř.Je to výborné místo pro trénování boje a pro trénink přežití.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down


Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Fri 3 May - 17:55

Když jsem tak tak seděl a meditoval tak jsem cítil jak se mě malé kamínky dotýkají a odráží se ode mně. Z počátku jsem se to snažil ignorovat, ale nakonec když se Hachibi neozíval tak jsem řekl ve své mysli. Tak si trucuj osmičko. Otevřel jsem oči a upřeným pohledem jsem se podíval na Airis. " Hha? Potřebuješ něco? " Zeptal jsem se trochu otráveně když jsem byl vyrušen ze své meditace. Posadil jsem se normálně a podíval se znovu na ní. " Ty si Airis nebo nějak tak se jmenuješ že? "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Airis Shisen Sat 4 May - 2:56

Když jsem ho konečně nějak probrala z té meditace, jen jsem se vítzoslavně usmála a pustila kamínky jakoby nic. Podívala jsem se na něj znovu jak na cvoka a zaculila se.
"Um...jo, jo to jsem." Zazubila jsem se a pak si dala nohu přes nohu. Znova jsem pootočila hlavu k němu a hodila na něj takový jestřábí oko. Stále jsem byla naštvaná že jeho jako dítě nikdo nebral, byl to navíc kluk. To já vždy toužila po ostrovu! Jen jsem od něj pak otráveně odtrhla pohled a opřela se zády o strom co byl za mnou. Stále jsem ale seděla na jakémsi kameni, no ne moc příjemné, ale tak ujde to.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 4 May - 7:17

Všimnu si její jestřábího oka co po mě hodila a pak hrála uraženou. Neznal jsem ji takže jsem ji nemohl úplně přesbě odhadnout. Také lidé se ke mě v minulosti moc nepřibližovali, ale našel se někdo kdo se objevil v mém životě. Byl to sensei a nyní i mrtvá přítelkyně na kterou vždy vzpomínám. Kéž by jsi tu byla a viděla jakým směrem se tento svět ubírá. Určitě by si byla silnější šermíř než já, vždycky si jím byla. Nyní ale já budu pokračovat za tebe. S tvou katanou která nese tvojí duši. Vypadal jsem poměrně dosti zamyšleně a díval jsem se na svůj odraz v potůčku. Čekal jsem, že něco řekně, ale nic se prozatím nestalo kromě potvrzení kdo je.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 4 May - 21:28

"Takže vidím, že už sis tu stihla najít zábavu!" Usmála jsem se, když jsem se bez masky objevila za ní s rukama v bok. "Zdravím." Kývla jsem na Zora a seskočila z větve stromu k Airis. "Tak můžeme začít? Pokud jsi připravena, tak směle do toho." Vyzvala jsem ji stále s úsměvem.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Airis Shisen Sat 4 May - 21:52

Když pak přišla Yoruichi, jen jsem se na ní usmála a postavila jsem se.
"Um...Hai, je to docela podivín..." Naklonila jsem se k Yoruichi a ruku si dala tak, aby neviděl a vlastně ani neslyšel co říkám.
"On normálně medituje." Kývla jsem hlavou, jako bych si myslela, že je ten kluk největší podivín a cvok na světě. Jen jsem kývla na to, že můžeme začít a tak jsem taky začala. Nastavila jsem prst nahoru a začala se mi nad ní tvořit kulička Morphixu (želé). To jsem převedla do pevného skupenství a tu jsem vyslala na jeden strom tady. Kulička jej prorazila a letěla stále dál a takto prorazila několik stromů. Na konec mi přistála nad prstem. Hned na to jsem se dostala k prvnímu stromu. Kopla jsem do něj a ten začal padat. Hned ta ní další a další a to díky tomu, že kulička prorazila hlavní část stromu tak, aby praskla snadněji. Takto za sebou začaly stromy padat, ale jen ty, co prorazila kulička. Pak jsem se na ní ní otočila a kulička Morphixu mi padla do ruky a začala jsem si s ní hrát.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 5 May - 19:46

"Opravdu? A to ti příjde zvláštní?" Uchechtla jsem se a sledovala kuličku, jak proráží stromy a ty pak jako domino padají jeden na druhý. "Působivé, tím můžeš lehce někoho připravit o život, ale dokážeš to použít v opravdovém boji?"
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Airis Shisen Wed 15 May - 9:32

Jen jsem nad tím mávla s divným obličejem rukou a poslouchala jí. Nějak jsem se zamyslela a pak jsem se jen do široka usmála.
"Um...Nezkoušela jsme to, takže nevím, aleeee...Dobrý nápad by to byl mno." Zazubila jsem se a onou kuličku jsem poslala na Zora.
"Tak to aspoˇˇn vyzkoušíme ne?" Řekla jsem úplně na pohodu a čekala jak se tomu Zoro vyhne, nebo ho to tefí.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 15 May - 20:03

Se zájmem jsem sledovala kuličku a i toho muže, jestli se jí zvládne vyhnout. Zatím nějak nereagoval, takže jsem pohledem sklouzla k Airis a klidně čekala, jestli nechá kuličku trefit cíl, nebo ji odkloní jinam, pokud by se nestihl vyhnout.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 16 May - 5:12

Jak jsem tam tak seděl tak jsem je chvilku pozoroval a všimnul jsem si, že něco plánují. Když na mně poslala tu kuličku neměl jsem v plánu se jí vyhýbat. Vytáhnul jsem katanu z pochvy a namířil na letící kluličku, která mi přejela po kataně a já ji nastavil tak aby po ní sklouzla a já ji nasměroval směrem na východ kde se srazila s obrovským balvanem. Měl jsem však klidný výraz a pohlédnul jsem na obě dvě. " Zkus zvýšit rychlost a otáčky. Zvýšíš tak i průraznost předmětem. Jestli chceš můžeš to na mně zkoušet, ale příští už nebudu nasměrovávat jinam. Přeseknu ji. "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Airis Shisen Thu 16 May - 13:09

Usmála jsem se když jí nasměroval jiným směrem a pak jsem jí nechala se rozpadnout zpátky na želé. Přistoupila jsem trošku blíž a složila jednoduché pečetě. Nastavila jsem ruce tak, jako bych chtěla aby mi něco dal a v dlaních se mi zformovalo dlouhé lanko želé, které se změnilo na tyč.
"Morphix: Dangumo." Zazubila jsem se a s delší pevnou tyčí jsem si pohrávala v rukou a usmívala jsem se jak sluníčko.
"No soráč kámo, ale ta kulička není jen tak ledajaká. Jestli máš katanu někde z bazaru tak se můžeš rozloučit s tím že bych jí jen tak rozseknul...ale na druhou stranu....Není to žádná technika, jen mé hraní z nudy." Zazubila jsem se. Samozřejmě tyč byla jedna z technik, ale ta jedna kulička ne, byly to jen mé hrátky s Morpixem, takže podle mě by jí i ta jeho katana dokázala přeseknout. Samozřejmě tyč z Morphixu co jsem držela byla pevná a dalo by se říct že i nezničitelná. No...hlavní ale bylo že když ho tím zasáhnu do baterek, už se nikdy nepostaví, fakt to s ní totiž bolelo.
"Muhahaha...Boj se Osmičko." Mrkla jsem se a rozběhla se proti němu. Když jsem byla v cestě, jen jsem se na něj podivně usmála a dala ruku do pečetě. Pak jsem se po něm ohnala holí, přímo do jeho pravého stehna...mohlo by to fakt moc bolet, kdybych se trefila.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 16 May - 15:54

" Já také nevlastním katany jen tak z bazaru a jedna z těchto tří je speciální. Mohlo by se do ní bušit třeba celej rok vkuse a stejnak se nezlomí. Tahle bílá katana nese její duši, která se nikdy nezničí. " Zaujal jsem bojový postoj a do každé ruky jsem si vzal jednu katanu a chystal se dát tu třetí do úst když se rozeběhla a udělala velkou chybu. " Jen amatér v boji dá ruku ze zbraně. To nevíš? " Rozeběhnul jsem se proti ní a její útok jsem zablokoval absolutné obranou dvou katan a tu třetí jsem měl stále volnou, ale i když jsem měl v ústěch katanu tak mi šlo celkem rozumět. " Nejsem osmička. "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Airis Shisen Thu 16 May - 16:19

Zazubila jsem se nad jeho poznámkou. V okamžik, co mi zablokoval tyč, jsem se jen ušklíbla a před ním se objevilo velké *puf*. Místo mě tam bylo Kawarimi (pečeť před tím) a já byla pěkně pokrčená za ním a švihla jsem mu tyčí tak, abych mu podrazila nohy a to se mi i povedlo. Bylo to opravdu rychlé. Mohl být sice rychlejší než já, ale to by vůbec nevadilo. Buď jsem mu do nohou švihla tak, že ho to může ale k*revsky bolet, nebo bych mu je podrazila a tolik by to nebolelo.
Samozřejmě jsem věděla i o jeho kataně v ústech a dávala si pozor na jeho pohyby. Kdyby se pokusil mě nějak nečekaně zasáhnout, nastavila bych svou Morphixovou tyč na jeho útok a tak bych ho blokla a možná i přidala nějaký bonus. Záleželo na tom, jak se zachová. Rozhodně jsem ale myslela aspoň dva kroky dopředu a věděla jaké jsou mé možnosti a nechtěla jsem je přesáhnout.
Koukej se pořádně a blokni ho. Osmička, nebo jeho jinchuuriki jako byl Bee se zaměřoval na taijutsu, drž se ho spíš dál. Řečnil Chomei. Já si ale nemohla být jistá co Zorovi jde a proto jsem ani netušila, jak je na tom s taijutsu, ale podle těch katan a jak mě hezky blokl, navíc ta katana v hubě jsem s Chomeiem souhlasila. No, rozhodně se ale asi brzy dozvím jak na tom je a proto jsem měla esa v rukávu.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 16 May - 18:10

To co se stalo jsem nečekal, ale i tak jsem se nenechal vyvést z míry. Byl jsem už dost zvyklý na podobné triky a moje nohy si toho taky už zažily. Vlastně na tom je stejně celé mé tělo a tak když mi švihla po nohách tak mi je podrazila a já byl ve vzduchu hlavou dolů obrácení k ní. To co však nemohla čekat s čím přijdu tentokrát. Byl to riskantní útok z takové blízkosti, který má větší rozsah, že tenká tyč to nemůže všechno zastavit, obzvlášť při té průraznosti a síle letící čepele. Neřekl jsem název pečetě, ale použil jsem B rankovou techniku Santtoryu: Sanjuuroku Pound Ho. Ze všech mečů vyletěla řada zhmotněných modrých čepelí lítat přímo na ní a byli jsme hodně blízko sebe. Potom jsem dopadl zpět na nohy po poskoku na rukách. Sledoval jsem dým, který se vytvořil i po zasažení země.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Airis Shisen Thu 16 May - 18:38

Jen jsem ho pozorovala a po tom co udělala jsem se usmála. Byla jsem celou dobu ve střehu a ve chvíli co byl ve vzduchu, jsem zpozorovala jak utvořil pečeť a asi v tu stejnou chvíli jsem dala ruku do pečetě i já. Techniku co na mě poslal zasáhlo Kawarimi, ale já se nestihla schovat. Bylo to rychlé a proto jsem stihla uskočit jen vedle stromu a postavila jsem se. Ta jeho technika byla fakt působivá.
Znovu jsem si pohrála s tyčí v ruce a pak se na něj usmála.
"Nepodváděj smrádku! Taký techniky na mě...čhe...Já tě šetřím, tak by se to taky hodilo." Nafoukla jsem tváře a chvilku dělala uraženou, ale asi po 2 vteřinách to přešlo. Stále jsem ho pozorovala a hledala nějakou slabinu, ale neznala jsem ho na tolik a jen po pár útocích bych to ani nezjistila.
Pak jsem se rozhodla se do toho také trošku víc vložit! Mohl vidět, jak mi na ruce něco jiskří. Byla to technika Raiton: Jibaishi, kterou jsem dokázala spojit s Morphixem, který byl vodivý, teda...aspoň tato technika Dangumo byla.
Najednou celou tyč pokryly blesky, které se různě kroutily, ale mě nic neudělali. Pevně jsem sevřela Morphixovou tyč, který byla dost dlouhá, silná a tvrdá.
Trošku jsem si to k němu popošla, ale nechtěla jsem s ním bojovat na blízko. Tyč nabrala tvar oštěpu, který jsem po něm hodila. Navíc co bylo nabité elektřinou a letělo to dost rychle. Vyhnout se tomu mohl jen jedinou technikou, kterou jsem doufala že nemá. Mohl být rychlí, ale při takovémto hodu, rychlosti a letu...No asi těžko. Maximálně se mohl nějak ubránit, ale normální katana by to asi nepřežila. Nebyla to technika, jen má vylepšená verze, na které jsem pracovala dost dlouho na to, abych si jí mohla vyzkoušet naplno. Kdyby to něčím odrazil, způsobilo by to dost velký výbuch a tlakovou vlnu.
Během letu oštěpu z Dangumo jsem zase složila jednu pečeť a čekala co udělá.
Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 16 May - 19:13

Nějakým způsobem se vyhnula mému přímému útoku ani ne z pěti metrů a tak jsem si na ní dával pozor. Mohla mít sice vodivou tyč s bleskem, ale já měl přece tamto, ale zatím jsem to nechtěl používat. Ještě nenastala správná doba. Použil jsem stejný trik jako ona a vyhodil obě dvě katany do vzduchu před sebe a když rotovali přede mnou tak ško špatně rozeznat co dělám a já vytvořil pečet pro kawarimi a pak chytil zpět své meče. Dělal jsem, že se chci postavit čelem útoku a odklonit ho, ale když bylo těsně u mně to kopí tak kawarimi se aktivovalo a já byl východně asi deset metrů od ní. Mířil jsem k ní, ale nechtěl jsem ji zranit, jen zajmout. Proto jsem přidal na kroku abych ji mohl přidat ke krku k bokům a nohám katany a zamezit jí pohyb pokud by nestihla opravdu tak rychle reagovat a odhalovat mou pozici tak snadno.


//Jen chci upozornit, že ta technika předtím a ani žádná má technika s mečem nemá pečetě. A myslím, že tak rychle během jedné vteřiny což byl interval mezi švihem aby jsi udělala pečeť na kawarimi a prohodila se bez škrábnutí i oblečení je trochu moc, ale je to hra a já umím dělat ústupky.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Airis Shisen Fri 17 May - 13:12

Když to na něj letělo, během toho jsem udělala pečeť i já. Koukla jsem se kolem sebe. Byl slyšet dost velký výbuch a menší talokový vlna. Když jsem se pak koukla že je místo něho kawarimi, jen jsem se pousmála a čekala jaký bude jeho krok. Rozhodně jsem neměla v plánu s ním bojovat naplno, ani zblízka, protože už mi bylo jasné že své katany musí ovládat výborně.
Dávej si pozor, bude určitě rychlý. Zabrblal Chomei a já jen prokoulila očima.
To mi došlo. Všichni shinobi co ovládají kinjutsu a taijutsu jsou rychlý, ale mám plán. Usmála jsem se a dávala pozor kolem sebe i během toho když na mě Chomei mluvil. Moje výhoda byla ta, že se u mě dalo čekat i nečekané a já si jen čekala na jeho útok. Na tu rychlost jsem byla připravená a jen jsem se pousmála. Na mě mohl být rychlí jak chtěl, dokud budu v dobré vzdálenosti od něho, nemělo by se mi nic stát...tedy snad.

// "Neřekl jsem název pečetě, ale použil jsem B rankovou techniku Santtoryu: Sanjuuroku Pound Ho." Promiň, ale nikde není psané že jsi neudělal ani pečeť, jen že jsi to nevyslovil a tak jsem to brala že jsi ruce dal aspoň do základní pečetě. Jestli ses koukal na anime Naruta, tak asi výš že oni na Kawarimi ani ty pečetě nedělají, nikdy nemůžeš tušit kdy je místo nich a dokáží to během pár sekund, dokonce i geninové (jestli jsi viděl díl kde byla Kushina jako dítě, ani nebyla genin, jen student a kawarimi měla během sekundy). Ale tak je to hra...//


Airis Shisen
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 27
Bydlisko : klidné xP

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 18 May - 9:31

Zatím na mně neútočila což bylo velice zvláštní pokud si chce nechat odstup a vyřídit mně na dálku. Tu techniku si však stále nechávám v záloze, jinak bych ji nemohl použít v okamžiku překvapení. Běžel jsem na ní a už jsem byl velmi blízko. Poslal jsem dvě létající čepele na jednotlivé stromy, které popadaly k místu kde byla Airis. Já mezitím svižným krokem vyskočil a švihnul jsem po ní, ale to neznamenalo, že jsem byl odkrytý. Nechával jsem si svá esa v rukávu pro horší případy.

// Tak to se zas musím omluvit já. Jsem se asi přepsal a napsat jsem " Pečetě " místo " Techniky " . To mělo být, že jsem neřekl jméno techniky.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro - Stránka 3 Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru