Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám Hromů

+2
Shi Toshi
Ayame Takahashi
6 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Chrám Hromů

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 12 Oct - 14:18

First topic message reminder :

Chrám Hromů - Stránka 2 Temple_by_hiliuyun-d35kyxz
Chrám na samém východě Země Blesku. V poklidné přírodě žije řád mnichů, spravují zdejší knihovnu a hlídají starobylé artefakty. Dostat se sem je jednoduché, ale i když jsou to jen mnichové, ovládají schopnosti, které jsou před Shinobi přísně utajené. Nechtějte je naštvat, své místo si pečlivě chrání a běda těm, kdo poruší svatý klid tohohle místa.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down


Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 19:58

Už jsem se chytal postavit a jít tam jako první, protože jsem znal ženy a litoval jsem že jsem se jí vůbec zeptal.
To jsem mohl tušit. Pomyslel jsem si a zase jsem si lehl, když ona byla ve sprše. Za ten čas co byla pryč jsem se koukal do stromu a přivřel jsem oči. Přemýšlel jsem...
Achjo...Ten den je stále tím kratší. Zamyslel jsem se nad tím a pak jsem se kouknul když konečně po půl hodině vylezla. Když byla jen v ručníku, díval jsem se na ní s vykulenýma očima a nehodlal jsem je odtrhnout, až do doby co mi něco řekla.
"Jo, jo, jo...utopím se a už se nikdy nevrátím, sayonara." Zamával jsem jí a zalezl jsem do koupelny. Mě to trvalo jen 15 minut a to už jsem měl umyté tělo, tak i vlasy. Vylezl jsem ze sprchy s ručníkem kolem pasu, rozcuchanýma vlasama a dalším ručníkem přehozeným přes rameno. Stoupnul jsem si k oknu a vykouknul jsem dolů.
"Pěkná propastička."
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 20:02

"Uka.." Zvedla jsme se a došla vedle něj.
"Hmh to by se ti letělo hezky dolů že?"
Prohodila jsme nevinně a ještě s nevinnějším úsměvem jsem se na něj koukla a zamrkala.
Pak jsem se zase otočila a došourala jsme se zpět k posteli, spokojena jsem si sedla a začala si namotávat pramínek vlasů na ukazováček.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 20:09

Při její poznámce jsem se zatvářil jak na obrázku a pak jsem si jen povzdechnul. Byla to fakt krutopřísně velká výška a fakt bych tam zahučet ani v nejmenším nechtěl. Když se zase docourala k posteli, kouknul jsem se na ní a pak jsem se pousmál s přivřenýma očima.
"Co by jsi mě udělal kdybych tě vyhodil dolů? Takový bungee jumping?" Zakřenil jsme se, ale pak jsem to hodil za hlavu. To jak tam seděla se nedalo ignorovat. Došel jsem k ní a usmál jsem se. Své koleno jsem dal mezi její nohy a ze sedu jsem jí položil, při čemž jsem byl nad ní. Jen jsem se na ní díval, do jejich očí a tváře a nějak jsem ztuhnul při pohledu na ní.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 20:12

"Vzala bych tě sebou."
Pokrčila jsem rameny a sledovala ho jak jde ke mě.
Když mě položil zakřenila jsme se a nadzvedla zvědavě obočí.
"Neříkej že chceš hrát karty."
Potichu jsme se zasmála, nepočítala jsme s tím že tohle celé okolo karet pochopil.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 20:19

"Ha, ha, ha...sranda..." Podotknul jsem to jak zmínila že by mě vzala s sebou, mě by asi švihlo! Nebál jsem se výšek, ale toto, no možná by mě to i bavilo!
"Karty? S ženskou...To se raději půjdu oběsit." Zakřenil jsem se když mě rozjela z mého záseku. Hned na to jsem si povzdechnul a okem jsem sjel k jejímu poprsí, ale nenápadně a pak jsem se kouknul někam do blba, aby to nebylo nějak podezřelé.
Bohužel, toto se nedalo vydržet, toto by nezvládl žádný muž, kdyby viděl dívku jen v ručníku. Kouknul jsem se jí do očí a trošku jsem se pousmál a hned na to jsem jí políbil, při čemž se můj jazyk spojil s tím jejím a mé ruce začaly hledat konec ručníku.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 20:24

"Á chápu takže by jsi je raději hrál s mužem."
Zasmála jsme a pak se podivně zatvářila.
"Netušila jsme, že jsi teda spíš na kluky."
Dodala jsem a když na mě pořád koukal přimhouřila jsem oči.
Jakmile mě políbil objala jsem ho okolo krku a polibek mu oplácela přičemž jsem se ho snažila co nejvíce prodloužit.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 20:34

"Karty ano, poker je vždy lepší hrát s mužem."
Usmál jsem se a při její další větě jsem se trošku zasmál.
"To víš že jo..."
Zašklebil jsem se když jsem si to představil a byl jsem rád že ta myšlenka skončila dřív než se stačila rozšířit.
Polibek se prodloužil a já jsem mezi tím stihnul nají ten zatracenej konec ručníku.
BINGO!
Řekl jsem si v duchu a chytnul jsem ho, při čemž jsem jí z toho ručníku začínal pomalu "odbalovat"? xD. Když už jsem byl s ručníkem na konci, kdy zbývalo jen jedno otočení ručníku kolem ní, pousmál jsem se při polibku a ručník jsem jí sundal. Hned na to jsem jí rukami začal sjíždět po bříšku.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 20:42

Mlčky jsme se uculila a zajela mu rukou do vlasů.
Když mě tak rychle zbavit ručníku znova jsem ho políbila a víc ho objala.
"Šikovnej."Poznamenala jsem pobaveně a druhou rukou mu přejela po zádech.
Jeho ruka na mé pokožce způsobila to, že mi mráz přejel po zádech ačkoliv tu bylo teplo.
Tak kam až to půjde. Ušklíbla jsem se v duchu, říkal přece že jim to tu nechce rozbít no ne?

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 20:50

Při jejím komplimentu jsem se pousmál.
"Pořád chceš hrát ty karty?"
Řekl jsem to provokativně, ani nevím proč ale škádlení mě prostě bavilo. Tot místo jsem fakt nechtěl nijak rozbít, takže jsem se snažil ovládat. Polibky jsem jí už spíš zběsile věnoval ne její krk a její tělo jsem přitisknul k tomu jejímu, ale pak jsem se nějak zarazil, prostě zastavil.
"Jedna menší připomínka...Opravdu bych teď v brzké době nechtěl mít dítě, i když chci obnovit klan..." Nějak mi to docvaklo, fakt jsem nechtěl být fotřík! To by mě jeblo. Zajímalo mě jestli tu někde mají nějakej automat nebo bufet kde se kupují kondomy!!!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 20:56

Když se zastavil ušklíbla jsem se.
"Myslíš si že zrovna já stojím o děti?" Protočila jsme očima.
"Jednak beru prášky ale taky...zadní kapsa u kalhot."
Podotkla jsme a čekala jestli se půjde kouknout.
Pobaveně jsem ho sledovala a zakroutila nad ním hlavou.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 21:06

"No u tebe si tím nejsem moc jistej."
Trošku jsem si jí podpíchnul a vypláznul na ní jazyk.
Tím že řekla že bere prášky mě fááákt uklidnila, ale to jak pokračovala mě nějak nedávalo smysl. Vstal jsem a došel jsem až k jejím riflím.
Máknul jsem rovnou do zadní kapsy a vytáhnul jsem...ummm...kondom.
Kouknul jsem se na ní a nadzvednul jsem obočí.
"Páni...Toto takto nosíš kondomy po kapsách pořád?"
Zakřenil jsem se a prolnul jsem si oči s úsměvem. Zase jsem přišel k ní a lehnul jsem si znovu nad ní, při čemž jsem ochranu použil a svůj ručník jsem dal na zem. Duchnou ze země jsem nás zakryl, ani nevím proč ale měl jsem to tak radši.
Přitisknul jsem se k ní a vrátil jsem se tam kde jsem skončil. Opět jsem jí nějak zběsile líbal na krk a pak jsem se pousmál a políbil jsem jí na tvář.
"Tvrdý, lehký či střední...tempo?" Zakřenil jsem se a kouknul jsem se jí do očí.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 21:16

"Tsh ale prosím tě." Protočila jsem očima..kdo by stál o děti, řve to..brečí to...nic to nedělá...není to užitečný.
"Pořád ne, jen poslední dobou."
Uchechtla jsme se a dál to radši nekomentovala.
Když se ke mě vrátil opět jsem mu dala ruce okolo krku a naoko nevěřícně se zakřenila.
"Ty zvládneš i tvrdý tempo jo? Kecko.."
Vyplázla jsme jazyk a přisála se mu na rty.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 21:41

Jen jsem pootevřel pusu, no taková žena se hodí vždycky.
S dítětem jsem měl asi stejné názory...nepotřebný k životu a člověk musí být skoro v kuse u toho, prostě děsný!
"Eee...Tedaaa....Rychlý, střední a pomalý." Zakřenil jsem se, trošku jsem se do toho tak vložil že jsem ani nevěděl co říkám, no to bylo jedno! No comment!
Když se mi přisála na rty, v duchu jsem se zakřenil a svůj jazyk jsem opět spojil s tím jejím.
To tempo jsem se rozhodl udělat po svém, takže to byla vlastně i zbytečná otázka, asi...Když jsme se nějakou tu dobu jen líbali, začal jsem dělat pohyby jako zásun a výsun, čemu smrtelníci říkali milování, nebo taky ještě lepším slovem sex.
Začal jsem docela dost pomalu, při čemž jsem jí polibky opětoval...Pak se tempo začalo zrychlovat, ale tak abych se ovládnul a to jsem jí už polibky věnoval na krk a zároveň na její ústa. Pomalu jsem ale cítil své nehty jak se začínaly prodlužovat a tak jsem na chvilku nenápadně přestal, ale pak když už to bylo lepší jsem zase pokračoval a tempo se postupem zrychlovalo.
Neznič to tu, neznič to tu, neznič to tu!!! Mlel jsem si pořád dokola a doufal jsem že se tak nestane, i když kdo ví...
Při milování jsem jí jednou rukou zajel do vlasů a trošku stisknul tak, aby musela zaklonit hlavu. Posunul jsem se víc nahoru abych měl hlavu tam kde ona a hlavu jsem jí dal na místo mezi jejím ramenem a krkem, při čemž jsem ji právě tam věnoval nekolik polibků. Ten sex byl dost namáhavej, ale co, za to to stojí. Ruku jsem z jejích vlasů dal kolem jejího pasu a oční bělmo mi zase začalo mírně černat a kolem panenky červenat.
Už mi bylo jedno jestli se to tu zničí nebo ne...Měl jsem jí v obětí a s milováním jsem nepřestal ani na vteřinku, jel jsem v kuse. Čím rychlejší tempo ale bylo, tím víc mě to namáhalo a tím víc rupala i postel...Docela mě zajímalo kolik toho ta postel vydrží....


Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Tue 19 Mar - 20:43, celkově upraveno 1 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Tue 19 Mar - 20:32

Objímala jsem ho a zatím jsem nemusela použít svoje Kekkei Genkai.
Nehty jsem mu zaryla do zad a přisála se mu ke krku do kterého jsem ho občas kousla.
Když mi zajel do vlasů zaklonila jsem lehce hlavu a pootevřela rty.
Cítila jsem jeho rty na kůži a zaryla mu nehty do zad ještě víc, i když jsem pochybovala, že to zrovna on cítí.
Bylo to lepší než předtím i když jak už si mohl všimnout tak bych to nikdy nepřiznala, bavilo mě ho tím provokovat.
Na chvíli jsem pootevřela oči a zaregistrovala jak se ty jeho mění.
Na rtech se mi objevil potutelný úsměv a nohama jsem ho "objala" okolo pasu.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue 19 Mar - 20:54

Její ústa a špičáky na mém krku mě ještě víc provokovali a nemluvně o tom jak se mi svými nehty zaryla do zad.
Musel jsem se nad tím pousmát a když mě objala nohama kolem pasu, bylo to pro mě ještě namáhavější, ale nedával jsem to znát. Objal jsem jí rukama kolem pasu a pak jsem za pomocí Shunshin no jutsu skončil s ní ve stoje na posteli a přitisknul jsem jí ke zdi, ale jí to nic nemohlo udělat, protože to narazilo do mých rukou, kterýma jsem jí objímal. Bylo to zvláštní ale teď jsem se nějak ovládal, normálně už by mé tělo viapdalo jinak, ale teď jsem byl za to rád.
Svá ústa jsem přiložil pod její ucho, trošku směrem k tváři a políbil jsem jí. Hned na to se objevila prasklinka ve zdi a já jsem věděl že se zase musím přenést na postel do polohy v leže. Než jsem to ale udělal, tak jsem jí kousnul do ouška a pak jsem jí něžně položil na postel, při čemž jsem se na ní podíval. Teda neviděl jsem jí do tváře, ale stačilo když jsem cítil její srdce.
Pokračoval jsem v milování a při tom jsem částmi zrychloval a zpomaloval tempo. Objal jsem jí víc než jsem měl ve zvyku a tempo už bylo jen rychlé. Své polibky jsem jí věnoval na krk, při čemž jsem jí párkrát kousnul.
"Bude...bude ti moc...bude ti moc vadit když to udělám surověji? Už to totiž...ach...nevydržím." Nechtěl jsem aby jsme tu zase něco rozbili, ale jak na potvoru co jsem říkal byl opak a mé nehty se prodlužovaly. Bál jsem se že jí zase způsobím nějaké pohmožděniny a to jsem i při tvrdým sexu nechtěl riskovat, aby někdo viděl mou snoubenku takto škaredě potlučenou.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Tue 19 Mar - 21:07

Vystřídal polohu a pak se vrátil k té v leže.
Pobaveně jsem se usmála, zdálo se mi to nebo se snažil ovládat?
Ale no tak..
Kousla jsem se do rtu a užívala si to dokud nepromluvil.
"Nic jiného nechci..."
Odpověděla jsem mu a v půlce věty se mi zlomil hlas.
Můj dech se postupně zrychloval vždy když mě kousl jsem se jen usmála a víc ho objala.
Tak uvidím jak moc to budu muset použít.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue 19 Mar - 21:24

To jak to odsouhlasila mě jen uspokojilo, protože i kdyby potestovala tak bych to udělal...
Hned jak to dořekla začínala má podoba a s ní i vše co se kolem toho motá. Cítil jsem se i nějak líp, teda já jsem se vždy cítil líp když jsem byl v tomto módu.
Zákeřně jsem se usmál a nehty jsem zaryl do postele, při čemž jsem přivřel oči a postel začala rupat. No, i když je to chrám, tak tu asi moc kvalitní postele nemají! To mi teď ale konec konců už bylo jedno jestli s náma potel rupne nebo zůstane v celku, já jsem si to každopádně užíval.
Ani bych to ale do sebe neřekl, ale i já jsem začínal být udýchaný. Nejen že jsem do milování dal extra rychlé tempo, ale i surovost. Mé zuby byly ostřejšíl, ale i tak jsem jí kousnul do rtu, který měla u mých úst. Bylo slyšet dunění v celé místnoti a divil jsme se že na nás nikdo ani nepřišel. Nejdřív totiž praskla jedna noha vpředu a pak obě dvě vzadu, ale to mě nijak nezastavilo. Nehodlal jsem přestat ani na vteřinu.
Polohy jsem střídal, při čemž jsem se dostal i k jejímu popsí, které z toho taky nevyvázlo. Můj dech začínal být rychlejší jako tempo, které snad ani víc rychlé být nemohlo.Trošku jsem u toho zuřil, ale co stává se...
Rukami jsem jí sjíždel po stehnách, co měla kolem méhu pasu a když jsem věděl že se blíží první závěr, tak v okamžik, kdy jsem ze sebe vprodukoval sperma (nevím jak dát slovo sperma oklikou, to nejde xD) jsem jí stehno pevně stisknul a na chvilku jsem přestal, při čemž jsem musel popadnout dech. Políbil jsem jí surověji, kdy jsem při polibku skousnul její jazyk.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Wed 20 Mar - 7:14

XD
Když se začal měnit potichu jsem se zasmála, dalo by se říct, že právě na tohle jsem se těšila.
Jakmile začala rupat postel znova jsem mu zaryla nehty do zad a zalapala po dechu.
Zajímalo by mě, kolik těch postelí ještě zničí.
Když mě kousl do rtu cítila jsem jak mi z ranky teče krev a olízla jsem si jí.
Postel to nepřežila, ale to mě teď absolutně nezajímalo.
Užívala jsem si to prostě víc jak předtím a jednou rukou mu zajela do vlasů které jsem stiskla v pěstičce.
Dosáhla jsem vrcholu ve stejnou chvíli jako on a lehce se prohnula v zádech a zaklonila hlavu.
Když mě políbil přitiskla jsme se na něj jak nejvíc to šlo a pořád cítila krev která mi tekla ze rtu.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed 20 Mar - 10:53

// x'D

Užíval jsem si každou vteřinu kdy mě objímala. Byla pravda že to bylo namáhavé, ale za to všechno mi to stálo.
"Potřebuješ pauzu?" Zasmál jsem se a pak jsem zase pomalu pokračoval v milování a čekal jsem jestli zase můžu jet naplno.
Když jsem viděl její krev na rtu, tak jsem jí políbil a pak jsem si olíznul rty. Stále ale probíhaly zásuny a výsuny a díval jsem se jí do obličeje, docela dost jsem si to užíval.
Při pohledu na ní jsem asi poprvé měl sex, u kterého jsem se někoho nesnažil zabít. Tento jsem si totiž i já užíval jak nejlépe jsem dokázal.
Její nehty co se mi zaryly do zad, no nebolelo mě to, ale asi tam bylo spousta hlubších ran, nebo otisků, ale mě se to tak líbilo.
Jak jsem se na ní díval a na to jak se to líbí nejen mě ale i jí, tak jsem na chvilku zastavil a dal jsem si jí nad sebe. Nevěděl jsem jestli si sedne, nebo na sobě budeme jen tak ležet, obojí mi vyhovovalo.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 20 Mar - 16:26

(Uhm.... nechci rušit, ale na toto je Erotický blog, jehož odkaz můžete nalézt v pravidlech, v sekci o Sexu. ^^ Tam můžete dopsat to, co jste zde začali a stále je to jakoby uskutečněné zde ^^ Stačí vybrat prázdnou místnost a je to. Navíc se tam nemusíte omezovat. Nehledě však na to, že by mohli forum zablokovat nebo smazat, jelikož při tvoření je toto výhradně v jejich pravidlech zakázáno ^^ A to platí o jakémkoliv erotickém kontextu Smile
Ale aby se to hráčům nebralo, byl proto právě vytvořený ten blog ^^ Takže jen pro příště, aby jste věděli ^^)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed 20 Mar - 16:27

//Už jsem si říkal kdy na nás někdo vlítne, že tu z toho děláme hentai xDDD
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 20 Mar - 16:29

http://nsgoon-er.blog.cz/ Smile (Jediný způsob, jak dodržet fórum pravidla a zároveň to nikomu nebrát Razz )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed 20 Mar - 16:35

//Neboj se, už budeme s tímto končit xD a jestli ne tak tam ^^


Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Wed 20 Mar - 18:01, celkově upraveno 1 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 20 Mar - 16:38

(Jopa ^^ V pohodě. Ale už alespoň víte Smile )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Sun 21 Apr - 14:28

// Éto éto...hooooodně dlouho po tom XD Seina i Shaky na tom to místě málem zapustily kořeny a seznámily se s kupou lidí xD

Znuděně jsem seděla na skále a sledovala chrám pod sebou. Strávila jsme tu s Shakym celkem dlouhou dobu a několikrát jsem se snažila ozvat vůdci, jenže nic. Takže to asi znamená vážně konec.
Byl to divný pocit, byla jsem zase "volná"..nikdo mi nerozkazoval a mohla jsem dělat co jsem chtěla. A k tomu jsem byla se Shakym.
Spokojeně jsem se uculila a protáhla se.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů - Stránka 2 Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru