Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám Kazekage

Goto down

Chrám Kazekage Empty Chrám Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 10:13

,,Chrám Kazekage"

Chrám Kazekage B8e91dc61c5420_full

,,Nechceme básne, sochy či portréty, legendy či fámy. Chceme len jedno... Pamätajte.... Pamätajte na nás a na to čo sme vykonali a s akým účelom. Pamätajte a poučte sa z našich chýb ale jedno verte. Všetko bolo len pre lásku k jedinému... k Sunagakure no Sato."
Tieto slová su vyryté nad vchodom do prekrásnej budovy, ktorú postavil neznámy shinobi. Stala sa miestom kde boli umiestnené tie najvzácnejšie sochy, sochy Lordov Kazekage. Sochy osôb, ktoré pre Sunu znamenali veľa. Sú tu preto aby na nich a na to čo vykonali as nikdy nezabudlo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Kazekage Empty Re: Chrám Kazekage

Příspěvek pro Riko Sun 18 Dec - 8:43

Sabaku no Riko (Hiashi)

Po delším putování vesnicí jsem dorazila do chramu kazekage. Sochy těchto lidí na mě dělali velký dojem. Vypadali jako kdyby snad ani nebyli z tohoto světa. Šlo z nich něco co by se dalo popsat jako velká úcta. I když byli mrtvý připadalo mi že by se mohli znovu objevit. Stoupla jsem si před jednu ze soch a dlouze se na ni zadívala. ,,Sabaku no Gaara" špitla jsem si pro sebe. ,,Tak takhle dědeček skutečně vypadal?" optala jsem se nahlas sama sebe. Vypadal jako muž co dokáže vše. Slyšela jsem o jeho skutcích ale doslova jsem si přála se vrátit do minulosti a zažít to. Nakonec jsem se před sochu posadila a jen přemýšlela.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Chrám Kazekage Empty Re: Chrám Kazekage

Příspěvek pro Riko Wed 21 Dec - 13:00

Sabaku no Riko (Hiashi)
Ještě dosti dlouho jsem jen tak pozorovala aony mohutné a úcty hodné sochy které vě mě vzbusovali něco jako závan minulosti. Nakonec jsem se ale postavila a uznala že tu nemohu jen tak posedávat celý den. A tak jsem pomalým krokem odcházela. Ovšem než jsem chrám opustila úplně ještě jednou jsem se zadívala na sochu Sabaku no Gaary. Jako vždy jsem oněmněla úžasem nad tím jaký to byl člověk a pak jsem zmizela v ulicích Sunagakure no Sato.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Chrám Kazekage Empty Re: Chrám Kazekage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru