Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám Hromů

+2
Shi Toshi
Ayame Takahashi
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Chrám Hromů Empty Chrám Hromů

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 12 Oct - 14:18

Chrám Hromů Temple_by_hiliuyun-d35kyxz
Chrám na samém východě Země Blesku. V poklidné přírodě žije řád mnichů, spravují zdejší knihovnu a hlídají starobylé artefakty. Dostat se sem je jednoduché, ale i když jsou to jen mnichové, ovládají schopnosti, které jsou před Shinobi přísně utajené. Nechtějte je naštvat, své místo si pečlivě chrání a běda těm, kdo poruší svatý klid tohohle místa.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shi Toshi Tue 16 Oct - 20:54

Konečně po dlouhé i když na můj vkus klidné cestě dorazím až k tomuto chrámu. Na cestu jsem se musel zeptat jen jednou což je velmi dobré vezmeme li v potaz že v této zemi jsem poprvé. Teď předemnou stál tento chrám a možná se zde nachází muž kterého hledám. Nebo se zde nacházejí informace. Doufám že řád mnichů kteří zde žijí nebude ten tip kteří uzavřeli slib mlčenlivosti. Byla by to menší komplikace a musel bych hádat. Dojdu tedy dovnitř chrámu na malý dvorek kde byla skupina mnichů. Podíval jsem se na prda jestli se nevzbudil. Poté dojdu až ke skupince a udělám zdvořilí úklon.
"Dobrý den. Jsem ninja z iwy a důvod proč jsem zde je ten že hledám jistého muže. Informace mě dovedli až k tomuto chrámu. Jmenuje se Amariko Yoshi. Nemáte nějaké informace ohledně jeho pobytu zde ? Pokud by vám jméno nic neřeklo možná pomůže jeho pověst jakožto legendárního tvůrce ohňostrojů." řekl jsem a mírně se pousmál.
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 16 Oct - 21:12

(Jen takový dodatek aby jste něco nespletli potom Very Happy Mniši v tomto chrámu jsou bojový Smile )
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Thu 18 Oct - 18:23

Prd

Na chvíli jsem se postavil, protáhl a . . . nic. No, tak příště. poklepal jsem mému opatrovateli schovívavě na rameno a zse se uvelebil a spal. No, jenže se tu spát nedalo. Kolem bylo tolik divný atmosféry, že se to prostě nedalo. No, když nic, tak zajdu i do extrému. promluvil jsem hlubokým zvučným basem, což k mé velikosti vůbec nepasovalo, a hladil Shiho malou chlupatou nožkou, aby se nebál. XD
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 20 Oct - 19:11

STRÁŽ
Všiml jsem si že do chrámu vešel nějaký mladík a ruší mnichy při meditaci.Došel jsem až k němu."Zde nemáš co pohledávat jestli tedy nemáš povolení od Raikageho. Ale nemohl jsem přeslechnout to na co jsi se ptal.Ten může kterého hledáš tu kdysi byl ale odešel a pokud si to dobře pamatuji říkal něco o Kiriakure."potom jsem se porozhlédl po okolí"Měl by jsi už odejít je doba kdy mniši meditují a nesmí být rušeni."jakmile jsem to dořekl šel jsem si stoupnout zpět na svoje stanoviště a čekal jsem potichu až mladík odejde.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shi Toshi Sat 20 Oct - 19:42

První, dobrá zpráva, Prd se konečně probral. Druhá, špatná zpráva, zase usnul. Párkrát mě pohladil nožkou což bylo ... divný ? Jo divný, to bylo to správný slovo. Tohle bylo špatný místo. To jsem věděl dřív než mi to ten strážný řekl. Kirigakure no sato nebyla vzdálená. Avšak budu si muset vzít loď a podívat se někde po ostrovech což bylo netěší. Kirigakure na rozdíl od ostatních zemí byla tvořena desítkami ostrovů. Budu tedy potřebovat někde na ostrovech získat nějaké ty informace. Nejlíp bude když vypadnu. Ten strážce nevypadá že by vtipkoval.
"Děkuji za informace. Už jsem na odchodu takže žádný stres." řeknu ukloním se jemu a následně i mnichům. Mířil jsem směrem k nejbližšímu přístavu aby mě odvezli lodí do Kiri.

Přesun
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Sun 17 Mar - 21:19

Dorazila jsem na kraj skály a koukla se dolů na chrám pod námi.
Tady bude klid...snad.
Protáhla jsem se zamyšleně a založila si ruce na prsou.
Pořád jsem musela přemýšlet nad ním, když jsem ho poprvé poznala choval se jinak než teď.
A ještě k tomu tohle..
Koukla jsem se na prstýnek a začala si s ním hrát.
Zajímavé...
Nakonec jsem upřela oči zase někam do dálky a užívala si vítr který si hrál s vlasy.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 17 Mar - 22:28

Šel jsem hned za ní a nějak jsem se zapřemýšlel.
Sakra Shaky...Vzchop se, toto se ti vůbec nepodobá! Pořád jsem si to říkal v duchu a nějak jsem se nad tím zapřemýšlel, ale nešlo to nijak ovlivnit. Když ona byla na blízku, choval jsem se opravdu jinak, ale vsadil bych boty, že jakmile by tu nebyla, byl bych jiný, opět ten známý zabiják.
Došel jsem až za ní a zezadu jsem jí objal, při čemž jsem zase zapřemýšlel.
Chjo...život se mění, tak proč ne i já... Řekl jsem si v duchu a nad touto myšlenkou jsem se pousmál. Zabil jsem mámu a tátu, což by jen tak někdo nedokázal, ale ona byla už od prvního vidění jiná...prostě mě měnila.
"Zajímavé...toto místo." Dodal jsem a usmál. toto místo nebylo tak špatné, vipadalo to tu docela hezky, tak proč ne, snad tu bude klid...
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Sun 17 Mar - 23:27

Když dorazil a objal mě dál jsem se ještě chvíli koukala do blba a pak se pousmála.
Jak tohle dopadne..? Ušklíbla jsem se v duchu a přikývla na jeho poznámku.
"Je to chrám...možná by nás tam pustili jako pocestné."
Prohodila jsem a čekala jestli se mu ten nápad bude zamlouvat a nebo bude radši opět spát na zemi.
Já bych raději spala tam, zem tady nebyla vůbec...ale vůbec pohodlná.
"Tam...by se dalo dělat víc věcí.."
Otočila jsem se k němu čelem a provokativně se usmála.
"...no ne?" objala jsem ho okolo krku a dál se tak divně usmívala.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 0:56

"Chrám? Wau..." Uznale jsem se kouknul na ten chrám a ušklíbl jsem se. Byla pravda že by nebylo špatné spát na měkké madračce. Když mě objala tak jsem jen zůstal nehybně stát, od ní bych ani tato slova nečekal, ale zamlouvalo se mi to. Obejmutí jsem jí opětoval tak, že jsem jí rukama objal kolem pasu a svou hlavu jsem přitisknul k jejímu krku.
"To stoprocentně." Usmál jsem se a na krk jsem jí věnoval několik polibků.
"Já tak hezké místo ale nechci rozbít víš...Navíc...Ani nemám...no...ehm...jak to jen říct...nějak slušně...ochranu?" Zakřenil jsem se, jak já nerad mluvil o takových věcech! I když by jste to na mě nikdy neřekli, byla to jedna ze situací, nebo témat jako jsou kondomy a tak, tak jsem to neměl rád, nějak jsem se za to styděl...To slovo "kondom" bylo fakt divný!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 9:54

"Hee...a kdo mluví zrovna o tomhle?"
Nadzvedla jsme obočí a pobaveně ho sledovala.
"Myslela jsem, že by se tam daly hrát karty."
Když ze sebe vymáčkl že nemá ochranu zakřenila jsme se, to že jí mám v zadní kapse jsem si nechala pro sebe a vyplázla na něj jazyk.
"Jsi vážně úchyl když myslíš jen na tohle."
Zatvářila jsme se pohoršeně a zakroutila nad tím hlavou.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 10:51

Těma kartama mě fakt dostala...Uraženě jsem jí v objetí pustil a otočil jsem se k ní zády s rukama založenýma do sebe a mega uraženým výrazem.
"Čhe...a jak to mám jako poznat když se tváříš tak jakoby jsi to chtěla...Ten tvůkj provokativní kukuč...Kdo pak m ponat co chceš! Ale fajn, jestli ti jsou milejší karty, tak prosim...Nebudu se tu handrkovat jne protože si milá paní Kyrosuki myslí že jsem úchyl...čhe... Nastavil jsem bradu nahoru a měl jsem zavřený oči s uraženým výrazem. Zůstal jsem tam tak nehybně stát...Čhe...Karty, jasný, bylo mi stoprocentně jasný že to chtěla!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 18:16

Když se urazil a otočil se ke mě zády zakřenila jsme se a založila si ruce na prsou.
"Já se tvářím úplně normálně to ty si pod tím něco domýšlíš."
Odsekla jsem a sledovala jeho záda.
Když vypadal že samou uražeností praskne protočila jsem očima a obešla ho abych k němu byla zase čelem.
"Pán se urazil jo?" Stoupla jsem si na špičky abych mu viděla do očí a nadzvedla obočí.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 18:21

Jen jsem si odseknul při její poznámce že si něco domýšlím a ještě víc jsem byl uraženej, že to snad už ani víc nešlo. Když ke mě přistoupila čelem a stoupla si na špičky, vipadalo to docela komicky a já jsem se v duchu zasmál, ale na venek jsem působil stejně bez reakce. Otočil jsem se na petě zase k ní zády a nastavil jsem nos nahoru.
"Coooo? Proč bych jako měl být uraženej?! Já nejsem uraženej, to slovo ani neznám." Působil jsem hůř uraženě než nějaký malý děcko, prostě uraženost k nezaplacení!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 18:26

"Hmmmmh" Vydala jsme ze sebe když se ke mě otočil zase zády a trochu se zamračila.
"Tsch jak chceš."
Tentokrát jsme se k němu otočila zády i já takže jsme tam oba stály k sobě otočený zády.
Začala jsme jen tak nohou poklepávat a stále se založenýma rukama se koukala někam do pryč.
Zajímalo by mě jak dlouho tu takhle budeme stát.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 18:35

"Hmmm, fajn!" Opět jsem to řekl uraženě a sednul jsem si z trucu do tureckého sedu. Já takto dokázal být i hodiny! Díval jsem se do dálky, nebo spíš na ten chrám a zkoumal jeho proporce v uraženém stavu. To že se urazila i ona mě docela dost urazilo, s ní to v manželství nebude vůbec lehký! Možná mě zabije dřív než se k tomu dohrabeme! No kdo ví...
Byl to opravdu čas co letěl a mě se pomalu začínaly zavírat víčka místo slunce se začínal ukazovat měsíc, zatímco slunce ještě zapadalo. Hlavu jsem měl podepřenou, ale pořád jsem nějak sjížděl dolů. Už jsem se na to fakt vykašlal a znovu jsem vzal, při čemž jsem si postěžoval na bolest v zadku! To že byla stále otočená jsem přestal ignorovat. Jen jsem si povzdechnul, protože jsem to zase a opět musel být samozřejmě já kdo vyměknul jako první! Došel jsem k a hlavu jsem dal na bok.
"No tááák...Fajn, tak už nejsem uraženej stačí?" Chtěl jsem se zase urazit, ale místo toho jsem jen vzdychnul a ruce mi vysely dolů, protože jsem se nahrbil. Pak jsem se hned poškrabal na zátylku a vzdychnul. Stále se neotáčela a mě to už začínalo deptat. Ruce jsem si dal do kapes a prokoulil očima.
"Klidně si s tebou ty karty zahraju jestli po tom tak moc toužíš..." Trošku jsem se začervenal a svůj pohled upřel jinam.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 18:50

Zírala jsme si v klidu a celkem spokojená někam pryč až když to vzdal první a promluvil ušklíbla jsem se.
Heh..
Dál jsem k němu byla ale zády, když nakonec řekl že si se mnou ty karty zahraje uchechtla jsme se nahlas.
"Pako.." Pronesla jsem když jsme se k němu otočila a zakroutila hlavou.
"Hmh tak chceš dneska spát zase venku nebo to zkusíme jako pocestný tam dole?" Naklonila jsme hlavu na stranu a usmála se.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 18:55

"Pako? Proooč? Vždyť jsi to chtěla néééé?!" Nadzvednul jsem obočí a vzdychnul, fakt jsem už nevěděl co vlastně chcéééé! Pak jsem si jen vzdychnul a něco jsem si brblal pro sebe, ale pak jsem přestal a kouknul jsem se na ní a hned na to na tem chrám.
"Beru, beru...Dneska by se madračka hodila." Oddychnul jsem si když jsem si vzpomněl na to, jak mi záda konečně poleví!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 18:59

"Ne..." ušklíbla jsme se a prošla kolem něj.
Začala jsem cestičkou sestupovat dolů k chrámu.
Když jsem dorazila dolů někoho jsem si tam odchytila a po krátkém rozhovoru nás zavedl do domku který tam byl a ta osoba sama zašla do dalšího skoro stejného.
Vešla jsem a lehla si na postel která tam byla jen jedna.
"Vypadá to, že stejně budeš spát na zemi."
Zazubila jsme se na něj a dala si ruce za hlavu.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 19:11

Šel jsem rovnou za ní tou cestičkou a když se tam s někým vybavovala, přemýšlel jsem nad tím, jestli ty ženy fakt někdy pochopím! Ale pochyboval jsem, ty se prostě pochopit nedají...Když nás ta osoba zavedla do pokoje a byla tam jen jedna postel...nečekaně, tak stejně jako ona jsem se tam natáhnul i já, ale z jiné strany.
"Čhe...Věříš si, ani mě nehne, od postele se už ani náhodou nehnu!" Protestoval jsem a oddechnul, byl to ráj pro moje záda a zadek! Prostě dokonalé. Přetočil jsem se na břicho a koukal jsem se na ní jak leží.
Kawaii... Pomyslel jsem si a koukat jsem na ní nepřestal.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 19:24

Když si lehl taky došlo mi že jsem se měla rozvalit pořádně přes celou postel aby si lehnout nemohl...no pozdě!
"Tak až tě v půlce noci skopnu na zem nediv se."
Zazubila jsem se nevinně a koukla se na něj.
"Co?"
Nadzvedla jsme obočí když na mě pořád čučel a nechápavě se pousmála.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 19:29

"Hmm...Se ještě uvidí kdo koho skope." Zakřenil jsem se, já jsem nevěděl jestli kopu nebo ne, ale byl jsem si jistej že jo! Když si všimla toho jak se na ní dívám, jen jsem se pousmál a hlavu sklopil trošku dolů, ale pak zase hned na ní.
"Co? No co by...To se nemůžu dívat na svou snoubenku?" Zakřenil jsem se na ní...Ani jsem pořád nevěřil že řekla ano, ale asi bych si fakt měl začít zvykat...No aji jsem si už zvykal!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 19:33

"Kopneš do mě jen jednou a garantuji ti, že už se nepostavíš."
Ušklíbla jsem se výhružně a přetočila se na bok abych na něj líp viděla.
"Né, protože ty se nedíváš...ty očumuješ."
Zasmála jsme se a když mi takhle připomněl, že jsme jeho snoubenka připomněl mi taky prstýnek na prsteníčku se kterým jsem si začala hrát.
Nebyla jsem zvyklá nosit prstýnky a tak jsem na něj často zapomínala.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 18 Mar - 19:46

Chrám Hromů Mqdefault
To co řekla mě fakt dorazilo, já umřu snad ještě před tím, než si jí vezmu! Mě fakt mrdne!
"E-eheh...Tak já raději teda budu spát na zemi..." Nějak jsem měl zaraženej výraz, docela jsem se jí teď i bál! Vzal jsem si svůj polštář a duchnu a přemístil jsem se na zem.
"Vždyť to je stejný, jen jinej název, to je všechno." Zabručel jsem když okomentovala že se na ní nedívám, ale že jí očumuju, možná to pravda byla a možná i ne...V mém případě jsem se na ní jen díval. Lehnul jsem si s rukami za hlavou na zem, pod rukami co jsem měl pod hlavou jsme měl polštář a ležel jsem na duchně.
"Půjdeš se vysprchovat první? Nebo já." Tázavě jsem jí položil otázku a koukal jsem se do stropu.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Guest Mon 18 Mar - 19:50

Potichu jsem se uchechtla když se vážně přesunul na zem a stoupla si.
"Já."
Překročila jsem ho a zmizela v koupelně.
Vážně pako..
Pousmála jsme se a sundala si oblečení.
Spokojeně jsem si stoupla pod sprchu a užívala si kapky které stékaly po mém těle.
Zajímalo by mě kdy pro nás šéf zase pošle...hmh jak jsou na tom asi klony.
Sprcha byla místo, kde jsem vždy přemýšlela skoro nad vším a hoodně hooodně dlouho.
Proto jsem vyšla asi až po půl hodině a okolo těla měla omotaný ručník.
Obešla jsem ho a posadila se na postel.
"Neutop se tam jo?" Zašklebila jsme se na něj.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Hromů Empty Re: Chrám Hromů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru