Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak hrát za člena Akatsuki

Goto down

Jak hrát za člena Akatsuki Empty Jak hrát za člena Akatsuki

Příspěvek pro Ryu Rokuro Sat 22 Sep - 13:22

Vzhľadom na to, že Toshio je vo svojej podstate oficiálnym vodcom akatsuki, je pochopiteľné, že by sa k tomu tak isto rád vyjadril. Pre členov Akatsuki a zároveň aj čiastočne pre Admini a ostatní:

1) Postavy z Akatsuki plní "pouze" příkazy svého nadřízeného.
Nerád by som, aby mali členovia organizácie pocit, že sú iba nástrojmi vôle vodcu. Pochopiteľne, ako vám už potom poviem priamo aj v hre, budete mať možnosť konať aj na vlastnú päsť a popri plnení vašich neskôr stanovených misií robiť i iné veci, samozrejme ale nie na meno akatsuki, ale vaše vlastné.

2) Nenávidí Kage (včetně Otokage) a jejich vesnice.
Čo sa tohoto týka, nie som si tak úplne istý, či je to v poriadku. Tak ako to bolo vysvetlenéAdmini, je naozaj blbosť, aby niekto z aka niekoho z obzvlášť ženských kage mal rád, ale nenávisť samu o sebe až tak nepožadujem. Vonkoncom, nájdu sa aj takí, ktorých mám pod sebou z iných dôvodov než z nenávisti k shinobi svetu.

3) I postavy z Akatsuki mohou být zabity.
K tomuto nemám čo dodať. Ako hovorí Akihiro, bol by som rád, aby všetci do Akatsuki vstupovali s vedomím, že ich postava s najvyššou pravdepodobnosťou nebude žiť večne, ako tomu bolo mnoho krát na NS: Go On v minulosti.

4) Členové Akatsuki se zdržují v "Tunelech pod Otogakure."
POZOR POZOR! Toto pravidlo je zatiaľ iba dočasné. Potom, ako sa všetci stretneme na našej v hre prvej oficiálnej "porade" vám rozdám úlohy a vy sa tak budete môcť rozdelení do skupín vydať do sveta shinobi. Samozrejme sa tu ale môžete vracať a počítať s tunelmi v Oto ako s vašim domovom.

5) Skrýváte existenci Akatsuki.
Súhlas. Nosíte akatsuki plášte a odkazujete na akatsuki len a len vtedy, ak vykonávate nejakú z misií, ktorú vám zadám ja osobne. V prípade, že aj dostanete možnosť konať na vlastnú päsť, ako som už spomenul vyššie, konáte sami za seba, na vaše meno.

Zároveň by som vás rád upozornil na to, že sa v najbližšej dobe uskutoční niečo ako prvá oficiálna porada, kde vám všetkým stanovím tímových partnerov, rozdelím vás do skupín a zadám úlohy, ktoré sa v nasledujúcich dňoch / týždňoch / mesiacoch hrania budete snažiť splniť. Neponáhľajte sa však priveľmi, vstupy do dedín na štýl Pein VS Konoha si radšej nechávajte pre posledný súboj vašej postavy v živote. Ďakujem za pozornosť. ^^
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru