Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moře a útesy

+13
Katashi Aokawa
Killunia
Satsuki Aizawa
Kaori Senju
Raiken Namikaze
Gats Hyuuga
Yoshio Yamanaka
Akihiro Kazuki
Daiki Ayme
Chokuchi Akimichi
Nara Kagayami
Shinobi
Aki Kana
17 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Sep - 18:51

First topic message reminder :

Sedel som na skalnatom pevnom previse a sedel a sledoval západ slnka nad morom. Vedľa mňa spokojne ležal Nao ktorý to sledoval tiež. Hladil som ho a v druhej ruke som zvieral čierny kryštál. Aj po toľkých rokoch som ho stále mal. Nakoniec som si ho zase odložil do tašky a vytiahol zvláštni hudobný nástroj. Začal som hrať pieseň ktorá sa niesla ako vlny ktoré robilo aj samo more.
https://www.youtube.com/watch?v=41_R0E3mqNg
Ako slnko pomaly mizlo aj moja pieseň sa pomaly vytrácala. Až nakoniec slnko zapadlo úplne a tím utíchli nielen slnečné lúče ale aj tóny mojej piesne. Nakoniec zostalo naprosté ticho. Ktoré narušoval šum mora. Pozrel som sa na Naa a pohladkal ho. Tak Nao....ideme ďalej... vzdychol som. Zbalil som si svoje veci a z Naom na rameni som vykročil preč. Ani sám som nevedel či túto noc budeme spať alebo či túto noc precestujeme. Nevedel som takmer nič ani čo bude za 5 minút ale nevadilo mi to.


-Presun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down


Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Shinobi Wed 7 Nov - 15:35

Teruki

Moře a útesy - Stránka 3 98658057
Tak co bude? Nerad bych tu zapustil kořeny, víte, jsem na to ještě příliš mladý. Nechtělo se mi sice čekat, ale i přes to jsem zatím nic nepodnikal a čekal na jejich iniciativu. Svoje schopnosti jsem rozhodně ukazovat první nechtěl.

Miraki

Moře a útesy - Stránka 3 91063330

První z mých soupeřů byl nějaký uřvaný usmrkanec. Za Narnii? Je mimo? Pomyslel jsem si a sledoval počínání jeho i jeho klonů s poněkud egoistickým výrazem ve tváři. Takovýhle přímý útok snad ani nemůže myslet vážně. Poskládal jsem pečetě a s úšklebkem tiše vyslovil: Katon: Ryuuka no Jutsu! Z mých úst se proti všem třem vrhla vlna ohně, která mířila hlavně na Naa a jeho klony. Pokud by se mu nějakým zázrakem povedlo ohněm proběhnout, byl jsem připravený na vyhnutí se. Tohle má být budoucí generace Konohy? Ubohé.

Kyoshi

Moře a útesy - Stránka 3 71293255

Takhle přímý útok bych od Vás nečekal, babičko Hokage. Ušklíbl jsem se a v momentě stál za jejími zády, přesně ve chvíli, kdy měla udeřit do mého břicha. Zlatý Shunshin. V té chvíli už se k nám řítil raitonový drak, jen jsem se pousmál a opět za použití Shunshinu se dostal dál od Hokage. Fuuton: Atsugai! ... Hezký let! Popřál jsem jim, když se kolem mě začal tvořit obrovský vítr a šířil se do okolí.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 7 Nov - 20:23

Uškrnula som sa. Tá babička Hokage ti nakope zadok. Všimla som si, že sa tu objavil i Katashi i s prazvláštnou technikou. Niečo také som ešte nevidela, nechcela som to však teraz riešiť. Museli sme ho poraziť...Starý dobrý Shunshin...Už vyšiel z módy! Rýchlo som poskladala pečate, páč sa na nás rútila Fuutonová technika. Mokuton: Mokujōheki! Vyslovila som názov techniky. Predo mnou sa vytvorila veľká drevená technika, ktorá mňa aj Katashiho pred tou jeho fuutonovou ochránila. Znova som poskladala pečate. Teraz som bola na rade ja. Moku Bunshin no Jutsu! Vedľa mňa sa z Mokutonu začali tvarovať tri moje klony, čo on však vidieť nemohol. Ja spolu s dvoma ďalšími som zmizla ako para nad hrncom, a ten tretí dal ruky do pečate a okolo Kyoshiho nôh sa razom začali obmotávať korene, ktoré mu nedovolili nijak utiecť.
Nemohol však nijako tušiť, že práve proti nemu stál klon a aj keby bol senzibil, nemal by to ako zistiť...Boli predsa takí istí ako ja, až na to, že po pár poriadnych úderoch by sa rozpadli.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Gats Hyuuga Fri 9 Nov - 16:20

Mám zatvorené oči a sústreďujem sa...Nato sa zdvihne nejaký rozruch, otvorím oči a pred sebou vidím Hokage. Pocit blaženosti, že sem zachránený ma ale rýchlo prejde hneď potom ako sa premiestnime. Prvé čo cítim je strach. Prvý krát sa spoľahnem na svoje schopnosti v skutočnom boji proti shinobimu. Pohľadom si premeriavam svojich spoločníkov. Nepoznám ich a ani ich schopnosti... To bude problematické. "Tak to si počkáš veľmi dlho, mi tiež nemienime začínať prví. Alebo tu takto budeme stáť a ako jediní nebudeme bojovať, " Poviem a názorne sa rozhliadnem a ukážem rukou na všetkých ostatných rozdelených do skupín. " alebo začneš prvý..." Pozriem sa na svojich spoločníkov a každému z nich naznačím kývnutím hlavou do strany, aby nezačínali prví. " A mohol by si nám prezradiť svoje meno? Chcel by som vedieť, aký hlúpy človek si myslí, že nás dokáže poraziť." Poviem, usmejem sa tým hrozne falošným úsmevom a užívam si chvíľkové potešenie z toho, že mu robím zle. Bez svojej mikiny a trička, ktoré som nechal v Konohe mi je trochu zima, ale to nieje podstatné. Teraz nesmiem cúvnuť.
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Fri 9 Nov - 22:30

Stále som bol v bojovom postoji, pričom som stále zvieral svoje Bo. Ten shinobi či čo, stále neútočil. Mysli Chokuchi. Niečo určite vymyslíš. Ahá! Mám to! Veselo som si myslel a pomaly sa začínal cítiť nepríjemne v tom postoji. Tak som sa uvoľnil a buchol svojím Bo do zeme, presnejšie tieňu. dúfajúc, že Kagayami napadne, čo tým myslím. Nič lepšie ma naozaj nenapadlo. Potom som položil svoje Bo na zem a zo zadného vrecka som vytihol fľašu vody. Nie je to síce moc, ale bude to stačiť. Pomyslel som si a otvoril fľašu. netrvalo mi dlho kým som ju vypil, dokonca by niekoho aj prekvapilo ako rýchlo som to vypil. Hádam ich napadne čo chcem touto technikou naznačiť. Následne som složil pečať a zväčšil som sa, do obrovskej gule. Tak sa ukáž. Povedal som a zatiahol som si končatiny a hlavu do tela, pričom z otvorov začala vytryskovať chakra, ktorá ma vo veľkej rýchlosti posúval smerom k Shindovi.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Mon 21 Jan - 13:47

Dorazil jsem k moři a nyní na jedné z nesčetných pláží hledím na obzor který se táhne kam,až mé oko dohlédne Vždycky jsem chtěl trávit čas u moře.. pomyslím si s úsměvem na tváři No teď ho mám dost odpovím sám sobě.
Shodím krosnu ze zad a vytáhnu si něco k zakousnutí Sušené maso a suchary komentuji jídlo které ukrývá má krosna.
Vezmu si pár sucharů a kousků sušeného masa,uvelebím se na pláži,"hoduji".
Když jsem po jídle,vylovím z krosny složený rybářsky prut,najdu v jedné boční kapse háček a vlasec,tak si připravím prut,rozžvýkám kousek sucharu,poté z něj vytvaruji kuličku kterou nabodnu na háček Snad to budou žrát pochybuji chvíli o zvolené návnadě,nakonec pokrčím rameny a vyjdu do moře.Po pás stojící ve vodě nahodím a čekám,čas si krátím pozorováním všelijakého ptactva nad hlavou a malými mořskými tvory pod hladinou.
Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Tue 22 Jan - 9:05

Včera jsem chytil pár ryb a sehnal nějaké dřevo,takže jsem se v klidu najedl,ještě jsem dále od pláže doplnil pitnou vodu,nařezal jsem si vrbové pruty,které jsem nechal přes noc namočené ve vodě,plánují z nich uplést vrše na ryby či raky,kraby atd.
Probuzen,uklízím ohniště a zametám stopy mé přítomnosti na tomto místě Co kdyby mě hledali pomyslím si při zasypávání ohniště.
Nahodím krosnu na záda,mokré vrbové proutí svážu do otýpky a vydám se na cestu po pobřeží.

/Nebudu dávat přesun,pohybuji se ve stejné lokaci,jen jdu Laughing /
Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Thu 24 Jan - 17:55

Nedaleko moře u jakéhosi skalního útvaru jsem si zřídil provizorní tábor.Místo jsem nevybral náhodou tvar skaliska zabraňuje v noci spatřit světlo ohně,tedy minimalizuje jeho viditelnost.
V provizorním táboře mám přístřešek z celty,spacák a důležité věci pro přežití,jako je prut,tablety na čištění vody atd.
Na noc vždy pokládám do nedaleké bystřiny mnou vyrobenou vrš na chytání ryb,minulou noc se podařilo chytit pěkného lososa.
Většinu dne se pohybuji mimo provizorní tábor,jsem u moře s prutem,či brousím po okolí a sháním dřevo na podpal.
Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Tue 29 Jan - 19:48

Již je téměř tma a já sedím u ohně ve svém dočasném,provizorním tábořišti,v dálce šumí moře a z druhé strany se nese jen klid,ticho a možná dupot noh zajíců hledajících skromnou potravu.
Přežvykuji čerstvě dopečenou rybu kterou jsem dnes vytáhl z vrše,ryby mi trošku lezou na nervy,vlastně je jím pořád.
Mám v plánu chytit zajíce,z kousku drátu,který leží v batohu udělám oko a pokusím se zpestřit si jídelníček,snad také objevím divoce rostoucí zeleninu či nějaký druh traviny který může být náhražkou koření.

Přiložím větev do hladového ohně,zahleděn do plamenů ani moc nevnímám okolí.

Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Fri 1 Feb - 9:19

Žiji jako poustevník....člověka jsem neviděl již několik dnů a upřímně mi to nevadí,teď nevím jestli se mám začít strachovat o své duševní zdraví či nikoliv,ale co s tím nadělám.
Dny plynou ve stejném tempu,obstarávání potravy,ať již z moře či nedalekých potoků či kladení ok na nepozorné zajíce.
Často také hledám různé měkkýše a jiné jedlé potvory v moři poblíž útesů či skalin a tak si nevědomky posiluji tělo slézáním skal,plaváním v příboji,ale na kondici pamatuji i aktivně,denně běhám po pláži.Písek není stabilní podloží,boříte se a tím pádem je nutno více při běhu zabrat,takže posilování více než adekvátní.
Dále provádím dřepy stojíc po pás v moři,voda klade větší odpor tak i dřepy jsou náročnější,nemluvě o stabilitě,podloží a neustálé vlny a houpání se moře mě nutí udržovat rovnováhu což se hodí.
Uvidíme co bude dál,nehodlám zahálet i když žiji jak žiji.

Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Sun 10 Feb - 13:45

Sedím si u ohniště a míchám obsah kotlíku,kde jsem vzal kotlík?Inu potkal jsem obchodníci,kteří dosti sešli z cesty a poradil jsem jim jak se dostat opět na cestu a do cíle jejich cesty,navíc jsem jim ještě prodal čerstvé kraby.Nu tak jsem získal pár věcí,jmenovitě : kotlík,nepromokavý plášť,holínky,lopatku a sekerku.

Rybí polévka bublá nad ohněm,moře šumí,racci se chechtají a je mi vcelku dobře,už nemyslím na Iwagakure,rodinu ani nikoho jiného,kašlu na minulost,zamračím se a raději zamíchám polévku.

Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Rein Sun 10 Feb - 16:57

Podľa smerovania Niny som sa dostal až k tejto oblasti, a zastavil som sa niekde pri jednom z útesov. Na prvý pohľad bolo jasné, že tu asi nikoho nenájdeme. Ale malej pavúčici som veril, veď bola Mizina. Mohla by si ho teraz nejako vyhľadať? Alebo to už nieje v tvojich silách? Podpichovačne som sa uškrnul na malého obyvateľa môjho ramena a čakal som, čo mi odpovie. Mohol som rovno aj uvažovať nad tým, ako budeme hľadať ak bude odpoveď Niny zlá..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Guest Sun 10 Feb - 21:44

Nina
"Tss já? Kdykoliv." Uraženě odpověděla a seskočila opět na zem. Po chvíli se vrátila na jeho rameno. "Sleduj je" Poskočila na jeho rameni a na zemi mohl spatřit tři pavouky. Tato skupinka pavouků se vydala směrem k chlapci který tu opodál byl. Věděl o něm už každý z těchto tvorečků protože sem jen tak někdo nepřišel a když jo hned byl centrem pozornosti.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Rein Sun 10 Feb - 22:15

Prikývol som, a následoval som trojicu pavúkov. Vďaka nim som sa už čoskoro nachádzal rovno pri Yuuovi, na ktorého som sa díval so zamračeným výrazom. Nebudem riešiť, prečo si odišiel, ani odkiaľ si nápad nabral, to bude riešiť Tsuchikage. Ty sa teraz dvihni, vraciame sa do Iwy. Preniesol som, teraz som to musel myslieť aj vážne inak by ma neposlúchol..
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Sun 10 Feb - 23:13

"Asi si mě s někým pletete,já jsem jen člověk vařící rybí polévku" odvětím a míchám si svou večeři.
Ti tu ještě chyběli pomyslím si,vezmu si misku a nandám si trochu polévky "Je dobrá,nechcete taky,když jste tady?" zeptám se provokativně s úsměvem na tváři.

"Dobrou chuť" řeknu všem okolo a v klidu začnu pojídat své kulinářské veledílo."Jo a nemíním se nikam vracet,nemám proč" konstatuji mezi jednotlivými sousty.
Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Rein Mon 11 Feb - 18:45

Počúval som jeho reči a tváril som sa tak, že ak nepôjde tak ho spútam a vezmem na ramene. A ja nemienim vyjednávať, ideš a hotovo či nato dôvod máš alebo nie. Zamračene som mu nato povedal a siahol som si do kapsy s ílom. O chvíľu už som na neho iba namieril rukou a z dlane mi vyletelo hneď niekoľko väčších aj menších hadíkov, ktoré ho, ak sa nejako zázračne neuhol, spútali. Nehodlal som sa tu o tom dohadovať, nechcel ísť po slovnej požiadavke tak pôjde po tom zlom ..
Moře a útesy - Stránka 3 Clay_Bomb8
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yuu Kamizuru Mon 11 Feb - 19:09

"Demence" řeknu spoután a opařen horkou polévkou "Příště bych aspoň mohl odložit misku s horkou polévkou" řeknu nasupeně.

"Tak rychle,ale musíte si mě odtáhnout,rozhodně nebudu chodit,to mě radši těmi hady odpal...." držkuji na sto procent.
"Jo a doporučil bych Vám mě po přitáhnutí do Iwy zavřít do basy,jinak Vám zase odejdu" řeknu vcelku vesele a přestanu je vnímat.
Yuu Kamizuru
Yuu Kamizuru

Počet príspevkov : 10
Join date : 04. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Guest Mon 11 Feb - 19:14

S těžkým nezájmem jsem se táhla za senseiem a když jsme našli toho kluka začala jsem se rozhlížet o okolí. Dávala jsem dost najevo, že tu být nechci...radši bych v Iwě okukovala tu jeho! S nafouknutými tvářemi jsem vydávala mručení jako medvěd a kopala do kamínků okolo.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Rein Mon 11 Feb - 21:16

Neboj sa, o všetko bude postarané. Uistil som ho s takým oplacujúcim úsmevom a vytvoril som si aj ílového vtáka. Hodil som ho na zem a zväčšil ho. Mal niečo špeciálne..veľkú hlavu s veľkými ústami. Vták ich otvoril rovno za Yuuovim chrbtom. Ja som k nemu pristúpil, ťukol som do Yuua čím som ho slabo sotil a on dopadol práve do tých úst. Vták hneď ústa zavrel a vzlietol. Fajn vraciame sa! S úsmevom som sa opäť podľa Niny a ostatných pavúkov vybral domov, do Iwy..
Presun
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Nukenin Thu 25 Apr - 16:51

MISARA / ZENBUKEN
Naša cesta zabrala nepochybne dlhý čas. Nebyť Mizuki, za žiadnych okolností by sa mi nepodarilo dostať až sem a s najvyššou pravdepodobnosťou by som teraz hnila v nejakej Kirigakurskej cele. Uvedomovala som si to viac než dobre, čo bol aj dôvod, prečo som za žiadnych okolností žiadnu zradu neplánovala. Stať sa ale mohlo všeličo. Každopádne, nachádzali sme sa na mieste pod jedným z útesov a po hladine vody kráčali smerom k vodopádu, do ktorého sme sa plánovali pozrieť. Predtým bolo ale nutné, aby som Mizuki oboznámila ešte s nejakými detailami.
"Na tomto mieste sa zvykneme stretávať. Nezaručujem, že tam niekto bude, avšak v horšom prípade môžu nastať komplikácie. Nepredpokladám, že ma pustíš samú, takže by bolo dobré, aby som ti pred vstupom povedala niečo o Kikōshidane ("ozbrojená divízia") organizácie Hougaku," načala som problematiku a vyčkala na to, kým sa Mizuki zorientuje.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 25 Apr - 17:26

Zamýšľala som sa hlavne nad tým, kedy zistia Anbu v Kiri, že som s Misarou utiekla až sem. No vlastne oni to nemajú od koho zistiť. Pokiaľ viem nikto nás nesledoval. Keď sme došli k vodopádu bol celkom pekný a mne na perách vytvoril dosť pekný úsmev. Vypočula som si Misaru."Tak hovor." odpovedala som s úsmevom, ako zvyčajne. Misara si najskôr uvedomila, že ja nechcem byť jej nepriateľka, skôr naopak. Chcela som jej pomôcť a vlastne tak pomôcť aj Kiri s tou organizáciou. No nevedela som čo ma v pláne. Možno to bola pasca, aspoň by som si riadne zabojovala, ale ak by to bola pasca. Bol by to veľký prúser, z ktorého by som sa možno nedostala. Radšej som zvážnela. Sranda a zábava stranou. Teraz šlo o vážne veci.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Nukenin Thu 25 Apr - 17:39

MISARA / ZENBUKEN
Na jej povel som len prikývla a začala rozprávať.
"Hougaku je, pre niekoho možno na počudovanie, veľmi veľká organizácia, pričom jej členov je možné nájsť prakticky na celom svete. Ťažko hodnotiť po stránke sily, avšak čo sa veľkosti a početnosti týka, je to pravdepodobne najväčšia organizácia zložená z nukeninov, aká kedy vznikla. Preto je len pochopiteľné, že sa skladáme z mnohých malých skupiniek, pričom samotné Hougaku je vlastne iba ich spojením v jeden celok. Kikōshidan, alebo inak ozbrojená divízia, je práve jednou z nich a možno i najpočetnejšou, čo je dôvod, prečo máme až štyroch veliteľov, vrátane mňa. Dohromady sme my, najvyššie postavené osobnosti Kikōshidanu, v organizácii známi ako "S.A.M.E." (skratka zložená zo štyroch mien, ktorá znamená "žralok"). Ak by sme sa mali stretnúť v boji so všetkými zvyšnými tromi naraz, naše šance by boli mizivé. V najhoršom prípade sa teda budeme musieť dať na útek," vysvetlila som jej, že opatrnosť bude viac než potrebná a pomaly sa už aj chystala na vstup do vodopádu.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 25 Apr - 17:48

Bolo zaujímavé čo tu hovorila Misara. Mala som už teraz dosť informácií. Čo ma zaujalo bola skratka S.A.M.E. To M bola Misara, ale kto bol S, A, E ? No otázok som mala ešte dosť. Medzi týmito písmenami bolo aj začiatočné písmeno mena môjho brata. Zhodou náhod som si naňho spomenula. Dlho som ho nevidela a možno by som si s ním aj rada pokecala."Aha, dosť zaujímavé. Počkať to tam teraz chceme len tak vstúpiť žiadne maskovanie alebo niečo podobné? To len tak? " Povedala som a čakala som na odpoveď.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Nukenin Thu 25 Apr - 18:07

MISARA / ZENBUKEN
Nechystala som sa toho vysvetľovať prehnane veľa. Sama som o zvyšku organizácie nijak zvlášť početné informácie nemala.
To, o čom Mizuki vedela v súčasnosti, bolo viac než postačujúce.
"Existuje odtiaľto iba jeden východ, takže sa nemusíš báť, že by som to chcela využiť na útek. Teraz, keď sme sa už dostali tak ďaleko, nemáš inú možnosť ako mi veriť ešte o nejakú chvíľu dlhšie. Chcem od teba, aby si sa schovala niekde v okolí, zatiaľ čo ja pôjdem dovnútra a zistím všetko, čo sa bude dať. Nevidím dôvod, prečo by útočili na mňa, no v prípade, že by sa veci nevyvíjali najlepšie, zavolám o pomoc," povedala som jej svoj pomerne jednoduchý plán a čakala na reakciu predtým, než sa ho konečne vydám uskutočniť. Od vstupu ma už delila iba jej odpoveď.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 25 Apr - 18:16

Vypočula som si jej plán. Na také malé decko príliš dobré. Ja som ju radila už medzi S-ranky. Naozaj to bolo malé zázračné dieťa. Dieťa, ktoré malo obrovský talent. Na jej úroveň sa len tak hocikto nedostane. A ona mala len 13 rokov. To predsa ani nebolo možné. Až teraz som si uvedomila čo som zachránila. Zachránila som zázračné dieťa."Tak, ak by sa vyskytli problémy. Zavolaj, ja ti pomôžem... predsa som ti ten život nezachránila zbytočne." Povedala som s úsmevom. Jej plán bol jednoduchý a pomerne dobrý. No uvidíme, ako to bude v praxi.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Nukenin Thu 25 Apr - 18:31

MISARA / ZENBUKEN
Všetko sa zdalo byť vyjasnené. Na jej slová som iba prikývla a vydala sa takmer až neisto na misiu. Stať sa mohlo prakticky čokoľvek, čoho som si bola istotne vedomá ja i ona. Moje schopnosti v kenjutsu síce totiž mali hodnotu S-ranku, avšak v ostatných odboroch som zaostávala a preto som sa v konečnom dôsledku medzi tú úplne najvyššiu elitu radiť nemohla. V prípade, že by som bola prinútená bojovať, by to teda nemuselo dopadnúť práve najlepšie. Dúfala som preto v diplomatické riešenie. Čo presne som však v tejto chvíli zamýšľala mohlo byť pre Mizuki ešte stále záhadou. Než sa nazdala, moja postava zmizla vo vodopáde. Nastalo ticho, jediným zvukom v okolí bol šum vody a napätie by sa dalo krájať. Odteraz už záležalo čisto len na mne. Čas bežal akosi neobyčajne pomaly a ani po niekoľkých minútach sa ešte stále nič nedialo.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy - Stránka 3 Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru