Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moře a útesy

+13
Katashi Aokawa
Killunia
Satsuki Aizawa
Kaori Senju
Raiken Namikaze
Gats Hyuuga
Yoshio Yamanaka
Akihiro Kazuki
Daiki Ayme
Chokuchi Akimichi
Nara Kagayami
Shinobi
Aki Kana
17 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Sep - 18:51

Sedel som na skalnatom pevnom previse a sedel a sledoval západ slnka nad morom. Vedľa mňa spokojne ležal Nao ktorý to sledoval tiež. Hladil som ho a v druhej ruke som zvieral čierny kryštál. Aj po toľkých rokoch som ho stále mal. Nakoniec som si ho zase odložil do tašky a vytiahol zvláštni hudobný nástroj. Začal som hrať pieseň ktorá sa niesla ako vlny ktoré robilo aj samo more.
https://www.youtube.com/watch?v=41_R0E3mqNg
Ako slnko pomaly mizlo aj moja pieseň sa pomaly vytrácala. Až nakoniec slnko zapadlo úplne a tím utíchli nielen slnečné lúče ale aj tóny mojej piesne. Nakoniec zostalo naprosté ticho. Ktoré narušoval šum mora. Pozrel som sa na Naa a pohladkal ho. Tak Nao....ideme ďalej... vzdychol som. Zbalil som si svoje veci a z Naom na rameni som vykročil preč. Ani sám som nevedel či túto noc budeme spať alebo či túto noc precestujeme. Nevedel som takmer nič ani čo bude za 5 minút ale nevadilo mi to.


-Presun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Shinobi Fri 19 Oct - 18:24

Jeskyně, kdesi v divočině


Taiji


Moře a útesy Ninja-2

//Jména a jejich barevné označení jde zleva doprava. Tak vždy poznáte, který z nich mluví//

- Terumi - Shindo - Miraki - Teruki - Kyoshi - Sakun -


Moře a útesy 2af981b5f7d8f43ad5502855fe0a4e221287550947_full

Když se Taiji objevil kousek za svými kolegy, i s Katarem na rameni, tak právě mohl Kataro vidět, jak několik genninu, od každého klanu jeden, vystupují doslova ze země...
Před nimi stáli všichni zbylí únosci, až na jednoho....
Jeden totiž seděl nehybně na zemi se zavřenými oči... byl to ten blonďák...

Všichni gennini však měli na tváři takový zvláštní posměšný výraz... jakoby, jakoby to ani nebyli oni...
Což zkutečně nebyli...
Ostatní z únosců se také tak vítězoslavně usmívali, ale prozatím nic neříkali. Nebyl důvod... Zdálo se totiž, že jejich plán perfektně vycházel... Alespoň prozatím...

Jediný, kdo však nevypadal, že by jej to zrovna nejvíce nadchlo, byl Taiji...
Ano... sice přes jeho masku nebylo jasně vidět, jestli se mračí a nebo se také směje a nebo je dokonce naštvaný...
Ale podle toho, jak zatínal jednu ruku v pěst, samozřejmě tu, kterou se nepřidržoval Katara, bylo poznat, že zkutečně není nějak více nadšený...
Jaký k tomu však měl důvod, k takové reakci, to opravdu nebylo jasné... Tedy... vůbec to nebylo jasné...

Dále nad tím uvažovat, však pro teď už nebyl čas...
Všichni gennini mezitím totiž už stáli zase rovně na povrchu... Teď mohla začít druhá část jejich plánu...
Potřebovala se však menší změna...

Najednou... jen tak, ze všech Genninu naráz, vyletěl modrý paprsek čakry, který v tutéž chvíli doslova vletěl zpátky do toho blonďáka... Sakuna... Tak i samozřejmě ostatní...
Hned, jak se tak stalo, všichni gennini popadali na zem jako hrušky...
Nic jim samozřejmě nebylo, ale... popadlo je chvilkové vyčerpání, jež způsobilo, že jejich mysl delší dobu neovládala jejich těla, takže chvíli trvalo, než se zase naplno zapojila a vše si pořádně urovnala...
Nebylo radno si s tím zahrávat... V takových případech, při pokusu o předčasného návratu ovládání svého těla, byla i možnost, že by se mohla přetížit a.... to si asi všichni umíme představit.... prostě by jednoduše zkolabovala... a s ní i celé tělo. To někdy mohlo mít za následek i dlouholeté koma...

Sakon však na nic nečekal... Musel mít jistotu toho, že nic nepodniknout...
On si totiž na svou znovu navrácenou a spojenou mysl zvykat nemusel... byl okamžitě vzhůru hned, jak se jeho mysl navrátila a také toho mohl využít...
Jen tak se rychle vyšvihl na nohy a dlouze se protáhl, než se ty gennini dokázali zorientovat...
Pak už je ruce spojil do zvláštní pečetě klanu Yamanaka a šeptl...
"Shinran Enbu no Jutsu..." - Technika provedení tance rozrušení těla i mysli
Moře a útesy Shinranshin-no-Jutsu
Moře a útesy 1000px-Mind_Body_Destruction_Dance_Technique
V tu chvíli jejich těla ztuhly...
Ano... mohli se pohnout... ano, mohli se postavit, ale... ne dobrovolně. Ale jen proto, že to Sakun chtěl...
Jejich tělo bylo ovládáno jím, ale oni naprosto vše vnímali i to, co dělali. Ale nemohli to nějak ovlivnit...

"Ach... jak příjemné být zase ve svém těle..." Ušklíbl se Sakun a spustil ruce zpátky...
Nebylo nutné udržovat pečeť, aby technika zůstávala aktivována... Jen to chtělo mnohem větší soustředěnost na její účinky a udržení...
"Tak vás tu všechny srdečně vítám!" Zakřičel Sakun a rozesmál se na celé kolo...
Jeho hlas se nesl přes útéc dál, až do moře... vytvořilo to dlouhou a děsivou ozvěnu...
Ostatní ani nijak nereagovali a tak se jen tak rozesmáli...
Ty rozhodně patřili k němu...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 19 Oct - 18:40

,,Chjoo..." prohrábla jsem si v mysli vlasy a dívala se na tu celou spoušť. ,,Je fakt, že se dá tahle technika prolomit, ale já na to nějak nemám." trochu naštvaně jsem cekla. Moje tělo mě neposlouchalo a ti předemnou mě celkem vytáčeli. Celkem pěkný. Mohl si nás v klídku ovládat, jak se mu zachtělo a štvát mě ještě víc.
Podle toho, co pro mě bylo možné vidět, všichni ostatní byli celkem v pohodě, tedy pokuď se to pohodou v takovéto situaci dá nazvat.
,,Hej, ty tam." nebylo tak trochu možné na někoho z nich ukázat, tak si nemohli být jisti, na koho mluvím. ,,Potřebuju na záchod." tak nestranně jsem upozornila na momentální stav na českých tocích.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Oct - 18:41

Konečně dorazíme na konečné místo kde měli zřejmě v plánu provést svůj hnusnej plán se mnou. Když jsme však došli na místo určení tak jsem se zděsil pohledu, který se mi zjevil předemnou. Nemohl jsem uvěřit jak je to vůbec možné a jak to Hokage mohla dopustit, aby tu byly všichni od každého klanu. Mohl jsem to samozřejmě vědět, protože při papírování jsem si i četl všechny spisy, když se Kaori nedívala.
" Šmejdi, ihned je pusťte! Nemáte právo je ovládat, pusťte je a nechte si jen mě. Budu s vámi bojovat sám vy srabi. Bojujte férově a se ctí. A ne zbaběle a podle. Jestli tak neučiníte přísahám, že se dostanu z těch okovů tak rychle, že nebudete vědět co vás smetlo "
Jako důkaz toho, že si nevymýšlím začne mým tělem proudit spousta chakry, na kterou však reaguje i ten přístroj a mím tělem prochází stále více elektřiny. Já však dále pokračuju a snažím se přetížit systém pasti a do chakry, ale nechci se moc vyčerpat tak po chvílý přestanu, ale hodím na ně pohled nevzdám se.


Naposledy upravil Kataro Hyuuga dne Fri 19 Oct - 18:50, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Oct - 18:48

Kapičku nezůčastněně jsem hlasitě vydechl a podíval se na Kagayami.
Alespoň že nepanikaří.. Tohle je stále lepší. Ušklíbl jsem se a znovu přejel pohledem nad těmi chlapi, kteří mě momentálně tak deprimovali.
''Ztichni a uklidni se.. Sám by jsi nezabil ani jednoho, navíc si takhle brzo vyplýtváš chakru, nebo upadneš do bezvědomí.'' Řekl jsem Katarovi s chladným klidem v hlase až se to mohlo zdát celkem divné v této situaci.
''Hmm.. Nejsem z žádného klanu.. Tudíž bychom se mohli dohodnout o mém propuštění co vy na to?'' Řekl jsem tichým, ale zřetelným hlasem s kamenným výrazem. Momentálně mi bylo celkem fuk co si o mě ostatní pomyslí, hlavně ať se dostanu z této techniky, poté bych promýšlel další kroky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 19 Oct - 18:56

,,Těmhle lidem nejde o boj, to je jasný. Tedy ne o boj s námi." suše jsem podotkla, protože takový řeči mi jen způsobovali větší potřebu. ,,Dělámě jim to tak ještě lehčí." vzdychla jsem si už trochu odevzdaně, ale stále mluvila dost rázně a nahlas. Mezi námi nastala najednou nevrlá atmosféra. Čím to asi je? Aspoň, že jsem nemusela celou tu cestu jít. udělala jsem tečku za pár uběhlými akcemi a přesuny, ktré jsme všichni museli podstoupit.
A co tedy chtějí? pronikla mi tato myšlenka na první místo v žebříčku záhad v mém mozku. Jak se zdá, možná nějaký techniky? Ale kvůli tomu dělat takovej povyk? Jestli jim opravdu jde o techniky, tak jsou to pěkný idioti. Pozvedla jsem jedno obočí, prohlídla si je a doufala, že mě ten blonďák, kterej nás ovládal, slyšel.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Fri 19 Oct - 20:48

Pomaly som cítil, že už môžem rozprávať. Ale to bolo akurát všetko. Akoby ma ovládal niekto iný. Potom mi v hlave prebehli obrazy ako cezo mňa rozprával ten shinobi. Pred sebou som iba videl ako sa dvaja genninovia preberajú, z toho som podľa mojich spomienok usúdil, že sa jedná o členku klanu Nara a o nejaké gennina bez klanu. Vôbec som nebol nadšený z toho čo som povedal, respektíve nepovedal ja. Bol, som z toho vytočení! Takto ma zneužívať! Keď sa mi tá špina dostane do rúk, bude si želať aby bol predhodený samotnému Kyuubimu! Nervózne som uvažoval, keď zrazu som počul ako sa Nara pýta na potrebu a ten druhý gennin sa vyhováral. Popravde, neviem či ma to vytočilo alebo potešilo. Možno chcel z toho vykorčulovať, alebo to bola časť jeho plánu. Dúfal som v tú druhú možnosť. Ale čo teraz? Premýšlal som. Prosím vás odpuste mi to čo som povedal JA. NIEKTO ma asi ovládal. Na slová ja a niekto som kládol špeciálny význam aby to tí shinobi pochopili a zároveň som to povedal s takým hnevom, že im muselo byť jasné aby ma zatiaľ ani nepúštali z tej techniky. Naozaj sa za to ospravedlňujem. Všimol som si, že asi budeš z klanu Nara. Povedal som smerom ku Kagayami.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 20 Oct - 8:01

Neovládal som svoje telo, neovládal som svoje myšlienky, ocitol som sa v prázdnej miestnosti, odkiaľ som počul, ako niekto namiesto mňa rozpráva a pohybuje sa. Než som však stihol nejako reagovať, ocitli sme sa niekde na pobreží, kde sme už mali voľné myšlienky, ale stále som necítil telo.
„Čo to?“ Spýtal som sa trochu prihlúplo k zvyšným genínom ktorý stáli neďaleko, zahmleným pohľadom, než mi to všetko pomaly, ale vééľmi pomaly začalo dochádzať. Necítil som svoje telo, pred nami boli tí idioti, ktorý nás podľa všetkého uniesli, a jeden z nich mal hlas, ktorý som počul pri bráne. To ma dožralo, začal som sa vzpierať, aj keď, to malo totálne nulový účinok, pretože som si vôbec necítil telo.
„Ty bastard!“ Zreval som, smerom k Sakunovi, v tvári sa mi zračil len hnev, ktorý som mienil vybiť na ňom..
„Pusť ma a bojuj ty sráč! Idioti! Puste ma! Nech vám nakopem zadky, všetkým!“ Mocné slová od niekoho kto sa ledva hýbal, dopadali na nich spŕšky nadávok a vyhrážok, Shinobi ktorý prvý kričí..
„Hááááááááááááááááá!“ Zreval som znova, ako som sa snažil vypúšťať z tela nejakú čakru, a bolo mi jedno že to bolo nanič, robiť niečo som musel..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Oct - 8:36

Slovo bezmoc pro mě nabrala úplně nových rozměrů. Byl jsem doslova jako loutka. Musel jsem jít jako prase na porážku byť jsem chtěl co nejvíc vzdorovat nešlo to ani trochu. Nakonec jsem vzdorovat přestal jelikož to bylo jako mlátit hlavou proti zdi. Došel jsem až na tohle místo. Za normálních okolností bych řekl že bylo nádherné a skvělé na relaxaci. Teď jsem ho nenáviděl zhloubi srdce. Byl jsem vděčný i za tak malý pohyb jako sevření ruky v pěst. Po tak dlouhé době to bylo něco nepopsatelného.Nejhorší na tom bylo že hned pochvíli byla tato možnost zase sebraná. Co na tom ale bylo trochu zábavného bylo to že nás považovali v určitém ohledu za hrozbu jelikož nás chtěli mít stále podkontrolou.
"Vidím že nás považujete za nebezpečné nebo se přinejmenším bojíte že by jsme vám mohli utéct. Jelikož všichni z mých společníků opomenuli tu nejzásadnější otázku při únosu pravděpodobně ji musím položit já. Co s námi máte v plánu ?" řeknu co nejklidnějším hlasem dokážu jelikož chápu že na výhružky není v této situaci ani příležitost a ani k nim nemám pozici. Vztek, nadávky a výhružky by tedy byli jen voda na jejich mlýn.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sat 20 Oct - 11:16

Jeskyně, kdesi v divočině


Taiji


Moře a útesy Ninja-2

//Jména a jejich barevné označení jde zleva doprava. Tak vždy poznáte, který z nich mluví//

- Terumi - Shindo - Miraki - Teruki - Kyoshi - Sakun -


Moře a útesy 2af981b5f7d8f43ad5502855fe0a4e221287550947_full

Taiji do Katara jen trochu strčil a pak se na něj zamračil...
"Hlupáku! Nezahrávej si s nimi! Řekl jsem, že máš být z ticha, pokud chceš zůstat na živu! Příště je už nezastavím, jestli ti budou chtít něco udělat!" Sykl na něj a pak zase pohlédl na ty gennini...
Vypadalo to, že ví o čem mluví. V jeho hlase však bylo cítit něco, co by si člověk dal vyložit jako... jako že by byl nerad, aby se jim něco stalo. Ale zároveň není tak schopný, aby se jim mohl postavit...
Ten šedovlásek byl zvláštní, velice zvláštní... Opravdu nebylo jisté, co to jeho chování mělo znamenat...

Sakun ty prcky ignoroval.. nějak se nad jejich scénami nevzrušoval... neměl ani důvod. Přeci se však nakonec rozhodl některým odpovědět, aby nevypadal zase tak necitlivě...
"Hele ty prcku..." Promluvil na Minata...
"Asi by sis měl dávat pozor na co myslíš. Pro mě si jak otevřená kniha, ve které si můžu nalistovat jakoukoliv stránku, kterou zrovna budu potřebovat..." Ušklíbl se Sakon a pohlédl mu přímo do očí...
"Takže, co se týče tvého propouštění a úmyslu, tady těm později pomoci, máš smůlu. A navíc, jak jsem říkal, byl by z tebe bezva poskok..." Uchechtl se Sakon a nakonec pohled od něj odvrátil...
Zdálo se, že opravdu věděl, na co přesně Minato myslí, což bylo dosti děsivé...
Jedna věc byla je mít v hrsti a druhá byla ta, že nemohli ani v hlavě si nic promyslet, aby to on nevěděl. Zkutečně děsivé...
"Měli by jste raději poslechnout tady vaši znuděnou kamarádku. Budete to mít mnohem snadnější..." Kývnul Sakon směrem ke Kagayami a dodal...
"Jo a když chceš něco vědět, je lepší se zeptat, ne si to jen myslet sleřínko..." Tak posměvačně na ni mrkl...
On snad přesně věděl, co si myslela? Vypadalo to, že ano...

Pak se však do rozhovoru začali přidávat další a další a Sakona to začalo dost nudit a především otravovat...
Hlavně tedy ten uřvaný blonďák. Ten byl král otravů...

"Ach... to je, ale uřvanec, mám mu vyříznout jazyk?" Zeptal se tak nevině ten nejmenších z nich...
"Klídek, klídek hoši. Neřešte je. Já si to s nimi vyřídím. Zatím se jen dívejte. Pro teď vás nepotřebuji..."
Všichni tedy jen tak mlčky přikývli, ale stále jim na tváři hrál ten jejich škodolibý výraz. Docela dost na po tlamě...
To už však Sakon jen zvedl ruku s palcem a prostředníčkem na proti sobě...
Jen tak ty dva prsty namířil na Naa a stiskl k sobě...
V tu chvíli se jeho rty semkli k sobě a už šlo slyšet jen nějaké hudrování...
Sakon se tak sám pro sebe ušklíbl a mrkl na něj...
"Takhle je to lepší..." Dodal a zase sjel pohledem všechny zbývající gennini, až svým pohledem nakonec skončil u toho Senju...
"Uhm.. no... to prozatím nikdo z vás nepotřebuje vědět, ale brzy to jistě poznáte. Vlastně, teď jen na někoho čekáme víš? Proto s vámi prozatím nic neděláme. Navíc, kdykoliv vás můžu odpálit a nebo vás zase chytit, takže je my popravdě jedno, co děláte. Klidně vás můžeme i spoutat a nechat někde ležet, ale... to by nemělo cenu víš? Brzy se totiž tady objeví i ti ostatní... Zatím můžete pozdravit svého kámoše..." Ušklíbl se Sakon a kývnul hlavou na Katara...
Nic z jeho tváře však nešlo vyčíst. Ani, co mají v plánu a nebo proč stále ještě nic nepodnikají...
Bylo to zvláštní a nedávalo to smysl... Na co sakra čekají???!!!
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Oct - 11:46

Pozvednu hlavu směrem k ostatním a když vidím jak jsem bezmocný já i oni tak se za sebe stydím, že jsem to nechal zajít tak daleko. Že jsem se nechal chytit tak snadno a nemohl už prakticky od začátku nic udělat. I když se jeden z únosců choval lépe než ti odstatní tak jsem stále uvažoval děsně negativně a dával si všechno tohle za svoji vinu.
" Aaaa takže poskoci jo? Takže děláte podřadnou práci za někoho jinýho. "
Řeknu už trochu jinak než předtím a silou i když marně se snažím přetrhnout provazy co mě drží. I bez chakry se dá bojovat, od toho je taijutsu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Sat 20 Oct - 11:54

Yoshio celou dobu mlčel a tak mlčky vše okolo sledoval a poslouchal...
Nebyli zrovna v nejlepší situaci... To, co však ostatní dělali a nebo se alespoň snažili dělat, nemělo žádný význam, což jim však zřejmě asi nedocházelo...
Přesto přeze všechno však Yoshio raději nic neříkal a nesnažil se je ani nějak zadržet.
Chápal, proč se to ostatním kolem něj nelíbí, ale museli pochopit, že ty jejich scény a výlevy jim v tom moc nepomůžou...
"Nara má pravdu... hrajete jim jenom do karet..." Konečně se Yoshio ozval...
Tato technika se nazývá Shinran Enbu no Jutsu, tedy, technika provedení tance rozručení těla a mysli. Je to technika, který vyšle část čakry do vašeho nervového systému a oddělí jej od mozku, tedy, i od vaší mysli...
Stále sice můžete mluvit a nebo používat část svalů na hlavě, ale... vaše tělo je naprosto v jeho nadvládě a je ochromené. On sám si s ním může dělat, co chce a ovládat jej, jak chce, jen za pomocí své čakry, ale může k tomu využít i vaší čakru. Takže vás klidně může obrátit proti sobě..."
Celou dobu Yoshio mluvil dost vážně a do smíchu mu rozhodně nebylo...
"Není možnost, jak se z této techniky dostat, pokud už byla aktivována a uživatel je silnější, než vy. Když nemůžete využívat tělo, tak ani svou čakru... Může váš uvést dokonce do úplného stavu ochromení, kdy nebudete moci ani mluvit, a dokonce ani očima hýbat. To je však zbytečné plýtvání čakrou... Mezitím, co se snažil svým vrstevníkům objasnit, co se to s nimi děje, propaloval Sakuna svým pohledem a ani na chvíli neuhnul...
"Je to A Rank technika klanu Yamanaka a je to také jedna z našich nejsilnějších a nejlepších technik. Navíc... díky předchozímu ovládnutí našeho těla za pomocí jeho mysli, se na nás telepaticky napojil, takže absolutně ví vše, co si myslíme a doslova to před sebou vidí jako nějaký film, který se mu v hlavě promítá. Všechny naše myšlenky, pocity, emoce... všechno má naprosto ve své moci a jako na dlani...Takže... jednoduše... raději by jste si měli dávat bacha, na co myslíte..." Zakončil své vysvětlování Yoshio, ale stále neuhýbal pohledem od Sakuna...
Ten člověk se mu hnusil... opravdu hnusil a to se mu stávalo u málokterého člověka...
Bylo však odporné vidět, co jeden z jejich členů klan, jeho krev, co dokáže udělat a vůbec toho nelituje...
Nakonec však Yoshio svým pohledem přeci jen uhnul a pohlédl na Chokuchiho...
"Neomlouvej se... ty za to nemůžeš... Všechny nás ovládal... To on za nás mluvil..." To nikdo teď už změnit nemohl...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Oct - 12:09

Při pohledu na Naa a katara se mi protočili oči v sloup.
Stále se to staží přetrhnout.. Snad jsou dost inteligentní na to, že by je nedostali sami ani kdyby měli chakru, natož když jí mít nebudou. Povzdechl jsem a poslouchal řeč toho blonďáka, který mi v tuto chvíli lezl nejvíc na nervy.
Proč unesli Yamanaku.. Když tu jednoho mají? jestli ovládá takové techniky, tak jim bude k ničemu.. Pomyslel jsem, přičemž jsem si uvědomil že vlastně ten Sakun čte naše myšlenky. Jen jsem se pousmál a podíval se na něj.
Vážně dobrý poskok? Stejně vás brzy lidé z Konohy najdou a zabijou.. Vůbec si mě neužiješ. Dával jsem si víceméně plané naděje, že by nás mohli 'náhodou' lidé z Konohy najít, i když jsem o tom dost pochyboval. Na okamžik jsem pohlédl na toho zamaskovaného muže, ale nesnažil se o něm nějak víc přemýšlet, né dokud bude mou mysl kontrolovat ten blonďák.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 20 Oct - 19:34

,, A, tak to jsem ráda, že jsi mě slyšel." usmála jsem se. Počkat, jestli může opravdu slyšet všechno, tak i . . . pousmála jsem se. Začala jsem v mysli odříkávat ty nejlepší kameňáky a legrační poznámky, že nebylo možný, aby se nezasmál.
Ale já fakt potřebuju. nakonec jsem si v mysli ufňukla. No, díky tomuhle myšlenkovýmu propojení nemusim mluvit. Dost úsporná technika. libovala jsem si, že nemusim ani hýbat pusou, protože i to má lenost neschvalovala.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 21 Oct - 9:40

Napriek tomu ako mi zavrel ústa, rev pokračoval. Stále som sa pokúšal, neviem ako dostať svoje telo pod kontrolu, nech to stojí čokoľvek. Napriek zavretým ústam, hundranie bolo počuť stále a ja som nemienil stíchnuť. Predstaviteľ ohnivej vôle Konohy, nie nie.. No po dlhej chvíli počúvania, som aj ja stíchol, zvesil hlavu a už neodporoval. Skúšal som, či sa nedá nejako.. ovládať čakra, hocijak.
„Kvôli mne umrel ten Shinobi.. Za toto si to pekne odskáčeš..“ Prehovoril som v mysli, nevediac že ma počuje, a len myšlienka na Satsu ma ešte stále držala pokope, ukľudnil som sa a začal rozmýšľať, ako sa z týchto s*ačiek dostať. Podvihol som hlavu, zrak upriamil na Sakuna..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Gats Hyuuga Sun 21 Oct - 16:24

Pomaly sa začnem vynárať zo zeme a pocit, ktorý pri tom zažívam mi ale pripadá nejaký príliš povedomý. Pripadá mi to ako keby ma niekto zachránil. Len výnimočne, teraz som sa zachránil sám. Uvoľnené telo, ktoré môžem používať a mám šancu poraziť našich únoscov. Tento krásny pocit o pár sekúnd prejde. Sakra, sakra, SAKRA!. Nahnevane si pomyslím. Bodaj by ich ČERT zobral. Také zákerné techniky. Nevedia snáď bojovať čestne?! Začnem premýšľať o našej situácii a nepáči sa mi to, že nás ovládajú. Yoshio hovoril niečo o klane Yamanaka. Mal by som držať svoju myseľ na uzde, aspoň pre istotu. Snažím sa myslieť na veľký biely štvorec, ktorý mi zapĺňa celý priestor mysle. Nesústreďujem sa veľmi na rozhovory a dúfam, že postrehnem aspoň to najhlavnejšie. Začujem niečo o nejakom človeku, ktorý ešte neprišiel, ale zatváram svoju myseľ ešte viac a prejde aj toto. Ďalší útržok slov je ako hovorí niekomu, aby si nemyslela otázky, ale hovorila ich. To mi potvrdí moje predtuchy a ešte viac uzatváram svoju myseľ. Ale akonáhle Yoshio začne hovoriť a vysvetľovať túto zvláštnu techniku, moje opatrenie povolia a v duchu si poviem: Aspoň že nás nájdu. Beriem to ako veľkú chybu a dúfam, že si to nevšimli. Zrazu ma napadne jedna veľmi dobrá pomôcka. V našej mysli čítajú, ale nepozerajú do nej doslova. Stačí ak si budem myšlienky vybavovať v obrazoch. Predstavím si ako všetci predomnou plávajú v obrovskom horúcom kotli a ja na nich hádžem jablká. Pri tom úporne opakujem v mysli Bla bla bla bla bla Čakám na reakciu Yamanaky a podľa toho si overím svoj nápad.
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Mon 22 Oct - 16:22

Celkom ma pobavilo keď som sa dozvedel, že sú to iba poskoci. Potom som sa započúval do Yoshiovho výkladu. Takže, prepojenie? Pomyslel som si, pričom som sa spoliehal na to, že ma naozaj počuje. Uvažoval som o tom. Potom ma niečo napadlo. V hlave som si predstavoval obraz toho, ako nás pustili a my sme sa na nich vrhli. Bol som dosť zvedavý, či to uvidí. Medzitým som toho Yamanaku prebodával hnusným pohľadom. Viac mi však moje telo nedovolilo urobiť.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Raiken Namikaze Thu 25 Oct - 15:00

K tomuto útesu som sa blížil ako prvý. Hokage a zvyšok týmu boli ale hneď za mnou, a ja som iba mieril stále rovno. Keď som však začal tušiť, že sa k útesu blížime až príliš, zastavil som sa na jednom z konárov stromov, odkiaľ som sa pozrel po zbytku týmu. Nemohol som tam predsa iba tak vybehnúť, potrebovali sme plán na prepadnutie. Sme tu. Prehovoril som do ticha, ktoré prerušoval iba vánok vetra, a znova som pozrel pred seba. Na priestor, za ktorým sa nachádzal už ten útes. Yamanaka na dosť vysokej úrovni, a zrejme ďalší neznámi nepriatelia. Bude ťažké na nich zvoliť čo najlepšiu taktiku. Pomyslel som si, a dlaň som priložil na kmeň stromu, na ktorého konári som stál. Na strome sa utvorila ďalšia značka, a ruku som zasa uvoľnil.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 26 Oct - 10:07

Jeskyně, kdesi v divočině


Taiji


Moře a útesy Ninja-2

//Jména a jejich barevné označení jde zleva doprava. Tak vždy poznáte, který z nich mluví//

- Terumi - Shindo - Miraki - Teruki - Kyoshi - Sakun -


Moře a útesy 2af981b5f7d8f43ad5502855fe0a4e221287550947_full

Taiji znovu jen trochu drcl do Katara, aby se uklidnil. Takové scény zrovna teď neměli cenu a on sám si to jen stěžoval...
Pevněji jej teda stiskl, aby sebou tolik neházel a dál klidně stál...

Sakon samozřejmě slyšel, co si myslí a viděl i ty jednotlivé obrazy, ale jen se nad tím vždy jen tak pousmál a to bylo vše... Nemělo cenu na to nějak více reagovat...
Byl to klidný člověk, jež se nechal jen málokdy rozházet, což bylo teď docela velkou výhodou. Alespoň tedy pro něj...
Pokud však někteří gennini to více přeháněli, tak jim jen tak ze srandy způsobil menší bolest hlavy, aby se neřeklo, že je na ně jen tak hodný...
Ale i přesto na některé otázky odpověděl...
"Víte... jen si to tím zhoršujete a pokud myslíte, že vám na něco budu odpovídat, tak to se hodně pletete. neměli by jste tolik riskovat..." Ušklíbne se Sakon a následně pohlédne na Yamanaku...
"A co se týče toho, proč je tu další Yamanaka a já jsem také, tak... já nevím... zkoušeli jste někdy provádět pokusy samy na sobě?" Zasmál se Sakon a probodl Yoshia vražedným pohledem...
"Moc mluvíš..." Bylo jediné, co řekl a pak už bylo jen vidět, jak se Yoshio kácí k zemi a drží se za hlavu. Div by neměl chuť si vytrhat vlasy...
"To se přeci nedělá, takhle lehce prozradit tolik o našem klanu...ts, ts, ts... si zlobivý hoch..." A znovu se tak ušklíbne...
Ten chlap opravdu neměl ani špetku sebezapření... Byl to odporný hnusák se vším všady... Jisté však nebylo, že s těmi pokusy to myslel vážně a nebo si z nich jen tak utahoval... Opravdu.. zatím nikdo z nich nemohl vědět, na co čekají a co se vlastně děje...

Pak se najedou Sakon jen tak pousmál...
"Jsou tady..." Ozvalo se všem těm ostatním v hlavě...
Následně se jim na tváři usadil takový spokojený výraz... až na Taijiho...
"Tak vylezte... už na vás čekáme..." Zakřičel náhle Teruki, ale nikdo z genninu nemohl vědět, co tím myslí... ostatní však ano...
A především ti, na které celou dobu čekali...



(Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo, ale byli nějaké problémy a musel jsem počkat... Snad vás chuť hrát nepřešla ^^)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Fri 26 Oct - 12:30

Yoshio jen cítil náhlou ostrou bolest v hlavě...
Jeho nohy jej přestaly poslouchat a on si to namířil rovnou k zemi...
Byla to hrozná bolest. Jakoby se mu halva v tu chvíli měla rozskočit na milion kousků...
Měl chuť si doslova z hlavy rvát vlasy...
Jeho tvář se zkřivila následkem silné bolesti jež prožíval... Svíjel se na zemi jak had...
Nebyla to jen tak nějaká bolest, kterou by kde kdo dokázal překonat. Třeba jako, když vás někdo zraní...
Toto byla vnitřní bolest a bylo to tak úmorné... cítit se, jako by vám někdo mixoval mozek přímo uvnitř hlavy...
Stejně však Yoshio nezakřičel... Jen zasyčel bolestí... dusil to v sobě, ale... cítil se opravdu mizerně...
Cítil ho, cítil ho ve své hlavě, ale... bez čakry nemohl udělat nic, aby jej dostal ven nebo aby toho nechal... Orpavdu to bolelo.
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 26 Oct - 16:03

Dobehla som hneď za Raikenom a postavila sa vedľa neho. Plán nám bude aj tak k ničomu. Pokiaľ viem, členovia klanu Yamanaka sa dokážu uryť do našej mysle a čítať myšlienky. Naším jediným plánom je improvizácia... Pohľad som presunula na rozľahlé more neďaleko, čajky lietajúce sem a tam...Zvuk narážajúcich vĺn do skál ma upokojoval. Vo vzduchu som cítila soľ, typické pre také miesto.
Odrazu sa nám v hlave ozval ten Yamanaka. Samozrejme, tušila som, že na nás budú čakať...Len máloktorý Hokage by nechal geninov napospas takej smrti, keď ich môže zachrniť, že? Vravela som...Už by bol náš plán prezradený. Nespokojne som zabrblala. Ideme...Buďte opatrní, nechcem, aby som tu dnes o niekoho prišla. A ešte...Ak by sa mi niečo stalo, nestarajte sa o mňa...Geninovia sú prednejší ako ja, ak zomriem, bude predsa nový Hokage, že? Ľahko som sa zamračila. Vôbec sa mi nepáčilo, že sa mi ten debil hrabe v mysli. Ešte by sa mohlo odhaliť moje malé tajomstvo, ale čo ma teraz po ňom. Bolo mi to úprimne jedno. Zoskočila som zo stromu a pomaly som sa približovala k miestu, kde sa oni mali nachádzať. Samozrejme tam boli, a za nimi genini. Oprášila som si na sebe brnenie a nasadila si rukavice. Ja som to vedela, že nás budete očakávať...A vedeli ste aj o tom, že sa práve dívate do očí tých, čo vás pripravia o život? Prehovorila som vražedným tónom a premeriavala si ich...Určite sa mi teraz hrabeš v mysli. Si úbohý...Nebyť tretieho Hokageho, tak teraz ovládaš veľké h*vno! Pomyslela som si a dúfala som, že sa mi predsa len práve v tejto chvíli tie moje myšlienky číta.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Chokuchi Akimichi Fri 26 Oct - 18:14

Zrazu som pocítil jemnú bolesť hlavy. Nebolo to nič príjemné, ale nebolo to ani také aby som jačal. Malo to iba jednu nevýhodu. Neviem či pre nich alebo pre mňa. Neznášam keď ma bolí hlava a keď niekto slizký do toho kecá. Potom to prišlo. Určite Yoshiovi podobne ako mne spôsobil bolesť hlavy. Ale pri ňom to bolo horšie. Padol na zem a syčal od bolesti. Ešte k tomu ten nechutný monológ. To bol vrchol. Kedže z týchto ľudí som mal pocit pocit, tak som mal potrebu ho aj ostatných chrániť. A ešte tu bola tá Nara. Tú pečať podobne ako Yoshio neniesla moc dobre. Plus, keď ten Yamanaka rozprával o formácii Ino-Shika-Cho tak ma hneď napadlo využiť to ako dobrú taktiku. Keď som ešte študoval na akadémii tak som doma našiel zvitok kde táto formácia bola podrobne rozpísaná. Ale nemyslel som na to. Aspoň som to skúšal. Tí dvaja podobne ako ostatní si toho dnes už určite veľa prežili. Všímal som si ako sa Yoshio trápi, tak som nahodil výraz býka rozzúreného červenou farbou a začal som premýšlať. Počúvaj ma, ty parch_nt. Dám ti na výber. Buď sa tomu Yamanakovi do 5 minút ospravedlníš, alebo ti zlomím ruky. Mysli na to. Ako som mu cez myseľ toto vysvetloval, tak v tom sa stal asi zázrak. Prišla Hokage-sama! Výborne! Zachráni nás a my im to ukážeme.
Chokuchi Akimichi
Chokuchi Akimichi

Počet príspevkov : 61
Join date : 04. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Fri 26 Oct - 18:43

Dorazila jsem hned za nimi a rozhlížela jsem se, tady jsem ještě nebyla, měla jsem vzztek, za to, že si je unáší, hnusák, jestli mi četl myšlenky, nic hezkého na jeho osobu tam rozhodně nebylo! Takže mi ani tak nevadilo, že se tam kouká, nic hezkého tam nenajde. Krátce jsem se ušklíbla, než jsem se potom porozhlédla kolem sebe, zkoumala jsem krajinu, pohled na moře se mi vůbec nelíbil, jestli budeme bojovat tam, jsem tu potom zbytečná.
Jen jsem si povzdechla, ale nijak se nevyjadřovala, myslela jsem jen na jediné, být trochu užitečné a také, klidit se Hokage z cesty, na její slova jsem totiž jen kývla, plán v tuhle chvíli byl fakt narposto zbytečný.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sat 27 Oct - 11:34

Taiji


Moře a útesy Ninja-2

//Jména a jejich barevné označení jde zleva doprava. Tak vždy poznáte, který z nich mluví//

- Terumi - Shindo - Miraki - Teruki - Kyoshi - Sakun -


Moře a útesy 2af981b5f7d8f43ad5502855fe0a4e221287550947_full

"Hmmm.... tak už jste se ukázali... To je bezva..." Ušklíbl se Sakon a jen tak lenošně se postavil...
"Ale... neměla by jste se tak přeceňovat, Lady Hokage..." Mrkl na ni šibalsky Sakon, jako by si nic z toho, co říkala, nedělal...
"A pro příště bych byl rád, kdyby jste své myšlenky říkala nahlas. Mí kolegové je neslyší a rádi by se pobavili se mnou..." Tak výsměšně se zasmál, což u ostatních také způsobilo vlnu smíchu. Stále však byli překvapivě tiší na to, jak dokázali být ukecaní a rýpavý...
Sakon pak jen tak mávnul rukou a tím se přestal Yoshiovi věnovat. Bolest postupně ustupovala...
Ještě však nezapomněl probodnout vražedným pohledem toho Akimichiho...
"Jsi bláhový pokud si myslíš, že něco takového bych udělal. Navíc, když ty nemáš nejmenší šanci proti mě. Svíjel by ses už v bolestech, kdybych teď neměl na starost někoho jiného..." Ozvalo se mu v hlavě, ale dál si Chokuchiho nevšímal... Neměl důvod...
"A kde máte toho posledního?" Nadhodil zvědavě Sakon a rozhlédl se kolem sebe...
Pak se zase vrátil pohledem k Hokage a tak škodolibě se na ni zase usmál...
Už to brzo mělo začít... opravdu brzo... Stále však nebylo vůbec jasné, co vlastně mají v plánu... Brzy se to však všichni měli dozvědět...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Killunia Sat 27 Oct - 12:49

"Kuchiyose no Jutsu!"

Yuki
Moře a útesy 83da2a996e_88730242_o2
Vzlétla jsem z Haukkova hřbetu. Podle toho, co mi sdělili, letíme zachránit geniny. Nacházeli jsme se nad mořem. Hm... moře. Krásný, osvěžující vzduch a dobré horké proudy, pomocí nichž šlo snadno vystoupat vzhůru. Vznesla jsem se tedy dostatečně vysoko, aby nebylo ani poznat, že jsem bílá, a zamířila jsem na průzkum. Víc očí víc vidí.
Náhle jsem zahlédla skupinu lidí... Hele, nejsou to ti genini? No ano, některé z nich poznávám! A je tam i Hokage. Hm, asi už přišli na záchranu...
Slétla jsem níž a sedla jsem si na větev jednoho ze stromů. Skryla jsem se za listím, takže mě nemohli vidět. Teď budu poslouchat, co budou říkat. Jestli chce Killunia s Haukkou nějak pomoci, musí o nepřátelích a jejich schopnostech vědět co nejvíce.
A já nesmím zklamat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Moře a útesy Empty Re: Moře a útesy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru