Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Květinová vesnice

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Květinová vesnice Empty Květinová vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 20:38

Květinová vesnice Uere
Maličká vesnice Květin je nádhernou oázou klidu a míru. Nejedná se o ninjí vesnici, všichni obyvatelé jsou "civilní", proto sem tam využijí shinobi z okolních vesnic při ochraně, nebo na práci.
Také se zde poměrně často konají různé festivaly či trhy, kam obyvatele ostatních vesnic chodí.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Sun 17 Feb - 16:40

Kvetinová dedina bola ako obvykle preplnená životom popri nej hrajúcich sa det. Ich smiech sprevádzal iba zvuk žblnkajúceho potôčika, ktorý v kombinácii s pokľudným šumením lístia prinášal omnoho krajší zážitok pre potešenie uší než akokoľvek dobrá hudba. Túto mierovú atmosféru narušil až príchod muža zahaleného v dlhom plášti, ktorý už len na pohľad prinášal do srdcí dedinčanov nepokoj a obavy, obzvlášť potom, ako sa dostal do centra a prostredníctvom zbavenia sa kapucne odhalil ľuďom svoju identitu...
Tse, celkom by ma zaujímalo, prečo sa zo všetkých miest, ktoré vzhľadom na naše prerastajúce teritórium prichádzajú do úvahy, pre tentokrát máme stretnúť akurát tu, pomyslel som si, ja, Shakuton no Shirahama, a popri vydesených zrakoch okolitých osôb som si to namieril do jednej postaršej a opustenej budovy na okraji dediny. Celá táto situácia mi pripadala podozrivá, no rozkazy od nadriadených nebolo možné ignorovať. Smelo som vstúpil dovnútra a porozhliadol sa navôkol, hoci ma tam, prekvapivo, nečakalo nič než tma.
"Haló! Je tu niekto?!" dal som najavo, že som sa dostavil na miesto, následkom čoho sa za mnou zavreli dvere. Najskôr som si myslel, že za to mohol prievan, no z tohoto presvedčenia ma veľmi rýchlo vytrhol fakt, že sa práve spoza môjho chrbta predsa len niekto ozval.
"Obávam sa, že dnes už nik nepríde. Sme tu sami, len my dvaja," prehovoril ku mne neznámy hlas. Za normálnych okolností by som sa rýchlo vzchopil a zaútočil, ale momentálne som bol pomerne šokovaný.
Tse... dostať sa za mňa tak jednoducho... čo je k*rva zač? Netrvalo mi však nijak zvlášť dlho, než som si uvedomil, o čo tu vlastne ide a následne patrične reagoval.
"Heh... predpokladám, že to má niečo spoločné s tým, že som nesplnil misiu... poslali ťa sem, aby si ma potrestal, je tak? S kým mám tú česť?" dovolil som si položiť otázku.
"Ale nie, nikto ma sem neposlal. Poslal som sa sám. Tak sa na to pozrime, pod akým menom by som sa ti tak predstavil, hmm... Už viem! V našej veľkej "rodine" som známy ako... Kyuuta."
Táto odpoveď dokonca i niekoho zvyčajne natoľko pokojného, ako som bol ja, pomerne dosť zarazila.
"Takže predsa... ale myslím si, že máš nesprávneho... nebyť Kazehy, ktorá prerušila vyvolanie, dostal by som ho... ak je niekto, koho by si mal potrestať, tak je to ona..."
"Vážne? V mojich očiach je to malinko inak. Jej úloha bola dostať ťa tam a zasa preč v prípade, že to p*serieš. Čo bude nasledovať? Začneš sa mi vyhovárať na to, že si mal málo času?"
"Aby som pravdu povedal... mám lepší nápad..."
Namiesto toho, aby som sa klaňal a prosil o zľutovanie, som sa rozhodol zachovať chladnú hlavu a postaviť sa mu.
"Než aby som sa vyhováral, rozhodol som sa, že ťa tu a teraz na mieste zabijem. Počul som, že si génius v používaní taijutsu. Pravda, pri správnom používaní to môže byť veľmi nebezpečné, ale fakt, že si ma nezabil, kým si mohol, bola tá najväčšia chyba, ktorú si urobil. Vďaka môjmu shakutonu ti už nedovolím dostať sa ku mne znova!" veru, za žiadnych okolností som sa neplánoval nechať potrestať, ako nejaký pes. Namiesto toho som tasil kunai a za pomoci shakutonu zaútočil na blízko. Je jedno, aký skúsený je v taijutsu, určite dostane zásah. Strhla sa škaredá bitka...

Vzhľadom na to, že sa na mňa takto otvorene vrhol, som bol nútený prestať sa schovávať v tme a ja, sám veľký Kyuuta, bojovať o to, aby som mal právo ho potrestať. Už nejaký ten čas som tohoto užívateľa shakutonu považoval za príliš veľkého rebela. Konečne prišiel čas na to, aby som mu ukázal, kto je tu pánom. Aspoň som si to myslel, jeho teória bola pravdivá. I napriek tomu, že som výrazne prevažoval jak v rýchlosti, tak v sile, stačil jeden zlý krok a nechal som sa zasiahnuť jednou z jeho shakuton gúľ, čo je za normálnych okolností istá smrť. Neostávalo mi, než sa skácať na zem.
"T-ty... zradca... ako si to... dovoľuješ...?! Ako si dovoľuješ... zabiť... svojho... nadriadeného?!" vyzeralo to, že výsledok bol jasný, keďže sa zo mňa obrovskou rýchlosťou začali vyparovať všetky zásoby vody. Čosi také nemožno prežiť, bol som na mieste mumifikovaný. Celú miestnosť zaplnila vodná para... alebo? Môj nepriateľ, muž, ktorý sa vzoprel mojej vôli, z ničoho nič mal možnosť na vlastnej koži pocítiť, že niečo nie je v poriadku.
"Len si robím srandu," postavil som sa z ničoho nič s úsmevom na tvári, ako keby sa mi nič nestalo, a nechal som i naďalej pôsobiť na seba jeho shakuton. To, čo sa zo mňa ale vyparovalo, v skutočnosti od začiatku neboli moje zásoby vody, ale leptavej kyseliny, ktorá už pokrývala celučičkú budovu.
"Zaujímalo by ma, či si niekedy počul o Orochimarovi."
Zatiaľ čo ja som sa chystal vysvetliť Shirahamovi, prečo prehral, on už dávno pokľakol a pre čiastočné poškodenie vnútorných orgánov začal vykašlievať krv. Jeho stav bol čoraz menej a menej zlúčiteľný so životom.
"Hmmm? Nepočujem. Asi máš problém hovoriť. No budiž, tak ti to teda poviem. Dávno pradávno jestoval raz istý shinobi, ktorý experimentoval na príslušníkoch rôznych klanov v záujme vytvoriť techniku dokonalej modifikácie vlastného tela. Dalo by sa povedať, že sa mu to čiastočne podarilo, ale záznamy prežívších z jedného istého klanu sa už pred nejakým časom dostali do rúk nám, organizácii Hougaku. Rozhodli sme sa ju otestovať a... povedzme, že som ju skombinoval so svojou vlastnou kekkei genkai a vytvoril si tak nové, špeciálne telo," sám som uznal za vhodné, že trest už bol dostatočný, a tak som ho na pokraji smrti vyhodil z budovy.
"Tak ma dobre počúvaj, Shirahama-kun. Mám dnes dobrú náladu, takže ti dávam ešte jednu šancu. Vylieč sa a prines mi Mika-kun, inak to už nabudúce dotiahnem do konca," s týmito slovami som sa s ním rozlúčil a naše cesty sa opäť rozdelili. Zatiaľ čo ja som si užíval krásy a pokoj dediny, on bol nútený doplaziť sa k najbližšiemu domu a nechať sa odviesť do nemocnice...

(Aby bolo jasné, tou modifikáciou som mal namysli túto - http://naruto.wikia.com/wiki/Body_Alteration a túto - http://naruto.wikia.com/wiki/Soft_Physique_Modification techniku. ^^)
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Mar - 21:00

Slyšel jsem po cestě všechny ty výbuchy a místy zahlédl i blesky. Až zde. Ale svůj pohled jsem ani na vteřinu neotočil. Věřil jsem v Mizuki, přecijen, ať je to jaká ryba chce, žralok ji sežere během chvilky. Neměl jsem na poraženecké myšlenky v hlavě místo. Doskočil jsem až sem. Bylo zde poměrně ticho a u mne přistály předtím hozené tyče. Sebral jsem je chakrou za běhu. Rtutí nikdy neplýtvám. " Nebylo utíkání už dost? " okřikl jsem ho a všechny tyče se spojily v jednu dlouhou. Tu jsem namířil proti němu. " Už jsem tady já "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 6:36

Už předem jsem dokázal odhadnout, proč jsme v obydlené oblasti. Chtěl je využít a tak to i udělal. " Nepřijde ti tohle na shinobiho "tvého kalibru" trochu zbabělé? " řekl jsem. Všechny moje emoce jako by odvál vítr. Znovu přišla situace, kdy se moje osobnost změnila z vřelé na chladnou, prostě se ochladila a ochudila o vše co jsem měl. Tyč, kterou jsem předtím mířil na něj měla zhruba něco okolo dvou a půl metru. Vesničané se sbíhali okolo nás. Tyč jsem zapřel o zem a sledoval jsem další kroky. " Taky se říká, že čím silnější je shinobi, tím větší odpor k němu lidé cítí, kvůli jeho síle. " dodal jsem s lehkým úšklebkem. " Co já vím kolik jich zemře, pár už jich díky tobě je. " dodal jsem a tyč jakoby náhle zkapalněla, ale držela si svůj tvar. Švihl jsem s ní proti vesničanům a pomocí tvarování jsem jim do nevitálních míst, ale míst zasahující hlavní svaly, vystřelil jehlice. Tyč se ale nezmenšila, potřebnou rtuť jsem jí dodával. Byl jsem v pozici, kdy jsem byl připraven snad na všechno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 18:51

Zo za normálnych okolností pokojného a mierumilovného miesta som behom chvíľky urobil potenciálne bojisko plné skazy a smrti. Schyľovalo sa k nočným hodinám, nehovoriac o tom, že sa na oblohe začali zbiehať mračná. Normálne by tento súboj Shigerovi nepôsobil nijak zvlášť veľké problémy, no niečo tu nehralo. Jibakujutsu nebola technika, s ktorou by sa mohli oháňať náhodní nájomní nukenini...

SABURO
Nad jednou z jeho poznámok mi neostávalo než sa len pousmiať.
"Shinobi môjho kalibru?" nasledovala druhá vlna intenzívnejšieho smiechu.
"Ja nie som shinobi... som kráľ! Spadám pod 0,01 percenta, ktorá bola od narodenia predurčená k vládnutiu nad zostávajúcou 99,9 percentnou väčšinou... a všetci v tejto väčšine nie sú nič viac než iba odpad! Vo chvíli, kedy svojou technikou preberám kontrolu nad ľuďmi a rozširujem nimi svojich verných, žijú a umierajú len a len pre mňa! Momentálne sú čisto len nástrojmi v mojich rukách... rovnako ako vy v rukách kageho... a po pravde mi je ukradnuté, koľkých z nich pripravíš o život. Bez ohľadu na kvalitu jednotlivcov sú samotné masy slepých posluhovačov nahraditeľné... Tak prosím, hraj sa s nimi! Chcem vidieť striekať krv a padať hlavy... ukáž mi ako bojujú nástroje feudálnych pánov!"
Mnou ovládaní dedinčania i naďalej pokračovali v útoku a ja som si iba užíval divadlo...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 19:00

" Pokud jsi král vládnoucí většině, jíž sám nazýváš smetím, nevládneš vlastně smetišti? " dodal jsem jako obranu pro tyto lidi. " Nesloužím Kagemu ani Feudálnímu pánu ... " dodal jsem a vesničany jsem doslova ubíjel tupou tyčí. Převážně přesně mířenými ranami do oblastí hlavy a břicha silou takovou, abych jim již při první ráně přivodil bezvědomí. Nebyl důvod je zabíjet. Byli to opravdu pouze a jen obyčejní lidé. " ... jsi král ... odkud jsi na to přišel? " zeptal jsem se s vyčítavým a typicky "L"-ovským výrazem ve tváři. Ani takový, ani takový. Byl to prostě pohled. Pokud ještě nějací vesničané zbyli, neměl jsem problém s tím, dopřát jim chvíli spánku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 19:29

SABURO
S prekríženými rukami som i s kňažkou na rameni naďalej postával na mieste a sledoval, ako si Shigeru poradil s väčšinou dedinčanov. Robil si to o to ťažšie, pretože keby nedbal na to, aby ich iba dostával do bezvedomia, ukrátil by si ich elimináciu minimálne o polovicu času. Aspoň tak nejak som si myslel, že budú shinobi s jeho výrazom tvári na jeho pozícii rozmýšľať, no pravdou.
"Tse, to je nudné," poznamenal som trochu sklamane.
"Čudujem sa, že si na túto otázku nedokážeš odpovedať sám. Technika, ktorú používam... bola u väčšiny obyvateľstva pre jej potenciál a nehumánne využitie zakázaná! Naučiť sa ju môžu iba tí, ktorým je udelené právo stanovovať vlastné zákony!" oboznámil som ho s niekoľkými vecami, avšak do detailov som nezachádzal. Pravdou ale bolo, že v skutočnosti som ja nepracoval pre nikoho, ale naopak som bol ja ten, pre koho pracoval môj údajný zamestnávateľ, ktorého som ovládal svojou technikou a jednoducho si bral jeho financie na to, aby som mohol podnikať na vlastnú päsť.
"Fajn, síce si ma nepobavil, ale urobil si všetko, čo som od teba chcel. Výhra je tvoja!" napriahol som sa a hodil kňažku Shigerovým smerom. Okamžite potom som však i ja vyrazil z miesta a chystal sa ten moment využiť na to, aby som ho udrel do brucha. On tak mal iba dve možnosti - vyhnúť sa a nechať tak kňažku spadnúť na zem, alebo ju zachytiť, no v takom prípade dokonca ani so svojou rýchlosťou nemal šancu vyhnúť sa môjmu nepríjemnému úderu.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 19:37

Samozřejmě, že jsem kněžku chytil, ale ve stejnou chvíli jako jsem ji chytil už jsem utvrdil svůj Suigin no Nagare, tudíž mi některé žíly na povrchu těla ztvrdly jako ocel. Tudíž spíše než aby on něco udělal mne, tak si mohl klidně zlomit prsty, pomozbože zápěstí. I přesto mne to odhodilo, ale už pouze takovou silou, kterou jsem mohl ustát. Po tomto úderu jsem po chvíli znovu oběh uvolnil a zhluboka se nadechl. Nemůžu ho nikdy nechat dlouho bez průchodu. Tyč jsem zabodl do země a ta se doslova přetvořila na můj klon tvořený rtutí. Pro změnu já si nechal po propíchnutí dlaní vyjet z těla dva bodce, které jsem překřížil. " Nepobavím tě. Tvůj humor se zdá být zvrácený. " dodal klidným hlasem a hned na to jsem se protočil, čímž jsem nabral rychlost a vystřelil proti němu tyto dva bodce, které ihned nahradili nové, které jsem vrhnul hned po nich, do míst, kam by měl uhnout.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 20:01

SABURO
Bolo nutné povedať, že som nikdy nebol nijak zvlášť silný. Dievčaťu, ktoré bojovalo proti Mizuki, som v schopnostiach nesiahal ani po kotníky. Mal som iba dve techniky a nejaké to taijutsu, ktoré sa síce mohlo rovnať i jouninom, ale čisto len s jeho pomocou by som asi len veľmi ťažko nejakého porazil. Toho všetkého som si bol vedomý, a práve preto som mal svoj vlastný spôsob boja, na ktorý mi doteraz naleteli úplne všetci moji nepriatelia. Všetci vrátane Shigera.
"Ou, rýchle!" poznamenal som na adresu bodcov a vyhol sa prvej dávke. Našťastie pre mňa som si ale uvedomil, že ma akoby druhou várkou zasiahne tak či tak, a tak som vo chvíli, kedy som sa vyhol tej prvej, vrhol naproti mne jedného z mojich posledných ovládaných dedinčanov, ktorý všetky zásahy schytal namiesto mňa a ja som iba pohodlne dopadol na zem.
"Uf, to bolo tesné! Si nebezpečný nástroj!"
A konečne k tomu došlo. Shigeru mal možnosť všimnúť si, že sa tá fialová pečať na mojej tvári a tele, ktorú možno donedávna pokladal iba za tetovanie, pri našom krátkom fyzickom kontakte rozrástla až na jeho telo.
"Rēsushīru Fūin ("zväzovacia pečať"). Viem, možno to bude znieť tak trochu arogantne, ale takých ako ty som už porazil veľa... a dopomohla mi k tomu práve táto technika! Nie som prehnane sebavedomý. Predsa len som kráľ a nie bojovník, avšak moje znalosti v pečatiach boli dosť dobré na to, aby som zostrojil jednu vlastnú, ktorú po väčšinu času nosím na svojom tele. Následne stačí jediný letmý dotyk a presuniem jej časť na svoju obeť. Vieš čo sa po jej aktivácii stane?" položil som mu otázku, na ktorú si už mohol odpovedať i sám.
"Kým jeden z nás neumrie, pečať ti bude brániť v používaní množstva chakry potrebného na prevádzanie techník... inými slovami... odteraz nemôžeš používať žiadne ninjutsu a genjutsu!"
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 20:16

" Čekal jsem to. " uchechtl jsem se. " Ne že bych byl přehnaně sebevědomý. " dodal jsem a podíval se na něj. " Jako tetování pěkné, ale- " řekl jsem a sáhl po rukojeti katany. Pomalu jsem ji vytáhl z pouzdra, krásné bílé ostří. " -udržíš se mnou krok? " bylo mi jasné, že on stále techniky používat může. A to mohl být můj problém. Ale jelikož já jsem už žádné jutsu provést nemohl, mohl na scénu přijít on. Jediné co bylo slyšet bylo svistnutí vzduchu a to bylo vše. Pokud byl senzibil, mohl cítit přítomnost nějakého ninja zvířete s poměrně silnou chakrou. Ať ta chakra byla jakákoliv, než by ho dokázal přesně lokalizovat, zaútočilo pomocí Dotonu: Ganchuro, kdy okolo toho týpka vytvořil vysoké oštěpy z kamene. Byly i poměrně tlusté a jeho jediným východiskem byl otvor nahoře. Pokud tedy nevlastnil techniku, která by tuto rozrazila a zničila. Já jsem tedy vyskočil na jednu ze stran a sledoval dění, čekal jsem, co se bude dít. Při výskoku už se vzbudila Yumi a začala se drápkami zuřivě držet mojí kapuci, div nevypadla. Musela to nyní vydržet, celou oblastí se rozléhalo její otravné mňoukání, i když na mne už to nijak nepůsobilo. Byl jsem na kočky zvyklý. Byl jsem připraven seskočit dolů, ale i nahoru proti němu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 20:39

SABURO
I napriek tomu, že sa to nestávalo často, môj úsmev mi v súčasnej situácii zmizol z tváre. S jeho taijutsu a schopnosťami užívania zbrane by som snáď za pomoci môjho Jibakujutsu krok udržal, ale Doton ma nepochybne zaskočil.
Čo to má k*rva znamenať? Jeho chakra je odstavená... musí byť! Nemôže to byť jeho technika... je tu snáď ešte niekto ďalší?
S týmto som nepočítal. Spočiatku som zvažoval i tú možnosť, že to má na svedomí Mizuki, ale to som po chvíli napokon predsa označil za blbosť. Prečo by útočila akurát takouto technikou namiesto toho, aby využila príležitosť a rovno ma neodpravila? Ona toho schopná bola, videl som to na vlastné oči.
"Zdá sa, že máš nejakého pomocníka. Jibakujutsu, Baku!"
Samozrejme som zbytočne nestrácal chladnú hlavu. Netrvalo dlho a už bol môj typický úsmev naspäť na tvári. Hoci som mal s výnimkou už odhalenej pečate iba jednu použiteľnú techniku, jej využitia boli nepochybne rôznorodé a to dosť na to, aby ma dostali aspoň na B-rankovú úroveň. Nič na tom, že som prostredníctvom výbuchov rozbil prekážky vytvorené zo zeme a vytvoril si tak vlastnú cestu von, ktorou som sa čo najväčšou rýchlosťou vydal. Vďaka mňaukaniu sa mi okamžite podarilo objaviť, kde sa nachádza Shigeru, ale čo tá druhá bytosť? Mohla by to byť snáď tá mačka? Sám som nevedel, čo presne si o tom celom mám myslieť.
"Tse, budiž. Zdá sa, že nemám na výber. Najskôr sa vysporiadam s neznámym užívateľom ninjutsu a až potom si vychutnám teba!" bol som presvedčený o tom, že si to môžem dovoliť. Shinobi úrovne Shigera by rozhodne neušiel bez toho, aby sa zbavil mojej pečate.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 20:53

Chameleon se pro chvíli znovu stáhnul do ústraní. Já jsem seskočil dolů, odražen od kusu skály jsem letěl přímo na Sabura. Tedy to tak nejdříve vypadalo. Popravdě jsem letěl za něj, aby jsem se dostal nejdříve nad něj. Mohl vidět můj úsměv, kterým jsem ho za letu obdařil. Ale byl to spíše úsměv stylu "sežer si to". Jakmile jsem byl předním, katanu jsem napřáhl jako bych ho chtěl trefit, no, pravda byla, že jsem si s ní v tu chvíli rozřízl Suigin no Nagare. Bylo to jako krevní řečiště, chakru jsem potřeboval k tvorbě rtuti a manipulace, ale zásoby rtuti mám stále. Tím jsem na něj vypustil větší množství rtuti a dopadl za něj, okamžitě se odrážejíc od země, protože ta začala bahnitět pomocí další techniky chameleona. Vše jsem dělal tak, aby to vypadalo, že techniky vytvářím já. Dokonce i pečeť hada jsem si zkusil udělat. Sice bez přidání chakry, ale pro efekt to stačilo. Nečekal jsem že by mi uvěřil, ale pro jeho zmatení to stačit muselo. Okamžitě po dotvoření technik jsem se já i chameleon přesunuli na jedno místo. Chameleon za mnou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 21:18

SABURO
Súboj začínal naberať na obrátkach. I napriek tomu, že som sa doposiaľ cítil ako ten s prevahou, sa veci začali nepríjemne komplikovať. Udržal som si však svoj pohotový stav a pri prvom náznaku útoku na mňa sa ďalšou technikou bránil.
"Jibakujutsu, Zan!" chytrým pohybom ruky som pôvodne proti katane vyslal akúsi veternú techniku s príslušným názvom "krájač". I napriek tomu, že ma Shigure napokon prekvapil ortuťou, sila vetra ju bola schopná odkloniť tak aby ma nezasiahla. Okamžite som sa otočil jeho smerom a chystal sa mu poslať ďalšie prekvapenie, keď vtom zrazu som si uvedomil, že sa nachádzam v bahne.
Tse, je rýchly! Toto všetko nemôže zvládať sám! Naše úrovne sa až tak strašne horibilne líšiť nemôžu! Navyše... ak by bolo niečo s pečaťou, tá na mojom tele by mi to istotne dala pocítiť... Niekto alebo niečo tu je... a ja to musím čo najrýchlejšie nájsť, inak budem mať obrovské problémy!
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 21:31

Vytvořil jsem znovu fiktivní sérii pečetí a vykřikl. " Doton: Dosekiryu " v tom se půda přede mnou dala do pohybu. Už to nebylo bláto, tuhle techniku jsem použil ke zvrásnění terénu. Především proto, že jakmile začala půda vrásnit, rtuť na jejím povrchu získala větší rozlohu, tudíž vydávala i více jedovatých výparů, které dokázaly člověka jednoduše dostat do bezvědomí. Jakmile se země zvrásnila natolik, že skryla mne z jeho dohledu, chameleon za mnou mne okamžitě zhltnul a já stál uvnitř něj, s rukama zacelenýma. Pouze od krve. Chameleon se začal přemisťovat, dokud nedorazil za jeho záda, tiše a zabijácky. Lekce od Mizuki byly užitečné. Jakmile jsem z chameleona vyskočil, mohlo to vypadat, jako kdybych se za něj teleportoval. Pár chvil na to prostě zmizela kněžka. Díky vrásnění se všechno bahno dostalo do jednoho bodu, které začalo potápět právě Sabura. Já jsem buď čekal na straně, nebo jsem za ním vyskočil do výšky, kde jsem ho dorazil k zemi, ale nezasáhl vitální bod. Pokud se utápěl v bahně, hodil jsem po něm shuriken s lankem, který by ho před utopením obmotal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 21:50

SABURO
Zdalo sa, že súboj skončil. Moja situácia bola naozaj veľmi zlá. Je pravda, že som na malý okamih vzdal svoju snahu o vzpieranie sa, a tak to mohlo vyzerať, že sa prosto beznádejne topím v bahne. V ten správny čas sa mi ale vynorili slová istého človeka. Muža, ktorý mi umožnil stať sa kráľom. Vo chvíli ako mi Shigeru hodil lanko, som sa spamätal a pohliadol smerom, odkiaľ prišlo.
"Neviem síce, ako to robíš, ale zdá sa, že si schopný útočiť viacerými technikami naraz. Sklamem ťa. Niečoho podobného som totiž schopný i ja!" a veru, nebol to iba taký obyčajný blaf. Naozaj som začal robiť pečate
na svoje ďalšie Jibakujutsu obomi rukami.
"Jibakujutsu, Katsu!" za pomoci svojej techniky som bol tak isto schopný upraviť povrch vo svoj vlastný prospech a dostať tak pod svoj bahenný povrch pevnú zeminu, ktorou som sám seba doslova vymrštil von. V ten istý moment som ale dokončil aj druhú pečať.
"Jibakujutsu, En!" hoci som nemal istotu, kde presne sa Shigeru nachádzal, poslal som po jeho lanku ohnivú smŕšť, ktorá bola tak rýchla, že aj keby ho včas pustil, oheň by ho nasledoval i naďalej a mohol ho potenciálne i pripraviť o život. Ten čas som zároveň využil na to, aby som sa čo najviac vzdialil, v najbližšom okolí schoval a vymyslel nejakú stratégiu. Pociťoval som mierne nevoľno, no našťastie som sa z dosahu výparov ortute dostal skôr než mi mali možnosť vážnejšie ublížiť, alebo ma nebodaj pripraviť o vedomie.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 21:58

Žasl jsem nad tím, že ještě hodlal bojovat. Jakmile ke mne letěly plameny, musel jsem odskočit a aniž bych vytvořil pečetě, jen jsem zkřížil ruce a doufal, že Dokuem vytvořená stěna z kamene bude stačit. Očekávám, že se z ní stane i láva, ale šlo o to, abych se dostal pryč. A stejně jako zdrhl on mne, neunikl ale oku chameleona. Samozřejmě, kdyby promluvil, prozradil by se. Proto na něj musel nějak upozornit. Já jsem se ukrýval s mírnými popáleninami a kočkou v kapuce za stěnou, na kterou jsem poté i vyskočil. Čekal jsem na jeho další útok a já si jen připravil další lanka se shurikeny, tentokrát potřísněné rtutí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 22:10

SABURO
Vyskočiť na stenu nebol práve najchytrejší nápad. I napriek tomu, že som unikal a snažil sa mať čo najväčšiu vzdialenosť, som mal ešte stále vďaka svetlu spôsobenému ohňom dosť dobrý výhľad na to, čo sa v tej danej oblasti deje.
Nepodčenuj ma...
Jibakujutsu, Bakuen!
Názov techniky vypovedal za všetko.
Kombináciou pozostatkov mojej predchádzajúcej ohnivej techniky po zdvojnásobení účinku a následne aj po pridaní znaku Baku som i napriek jeho stene okolo nej vytvoril nepríjemné plamenné tornádo, ktoré následne explodovalo s neuveriteľným rozsahom. Fakt, že Shigeru si myslel, že technika už skončila a smelo si vyskočil na stenu, jeho už tak veľmi hrozivej a nepríjemnej pozícii nijak zvlášť nepomohla.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 22:17

Jakmile jsem to zpozoroval, dostal jsem se na stranu stěny a odrazil se co nejdál. Samozřejmě, můj nový oblek to schytal v plné parádě a spálil mi celý vrchní díl a jednu nohavici. Zůstal mi jen jeden rukáv, který na ruce držel jen proto, že k ní byl připeklý. A to nebyl v kombinaci s popáleninami zrovna pěkný pocit. Ale ve stejnou chvíli, kdy on vytvořil svou techniku, tak ho chameleon chytil do té své, doslova ho pomocí bahna narazil na strom. Já jsem padl k zemi a co nejrychleji jsem mohl vstal. Zranění jsem musel vydýchat, ale když jsem už věděl, kde ten parchant je, mohl jsem zaútočit i já. Nechodil jsem ale po zemi. Počkal jsem si na odvoz, který mi zajišťuje chameleon, jež použil Iwagakure no Jutsu a přenesl mne asi deset metrů od stromu, ke kterému byl blátem přitlačen Saburo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 22:31

SABURO
Ďalší nečakaný útok... a bohužiaľ bolo nutné povedať, že tak isto úspešný. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že som ním len utrpel, no pravda bola iná. Na to, aby to bola Shigureho technika, bol odo mňa až príliš ďaleko.
Grrr... pravda! Teraz si spomínam... tesne než sme sa pustili do našej naháňačky som si bol istý, že ten zm*d začal robiť akési pečate, ale žiadny efekt sa nedostavil... mohlo by to znamenať...? Rozumiem...
Karta sa obrátila. Hoci som dostal zásah, bol som z neho schopný pomerne dosť vyťažiť. Náraz mi síce spôsobil nepríjemnú bolesť, ale to ma nezastavilo od použitia ďalšej techniky. Mal som jedno jediné šťastie - vzhľadom na to, že sa jednalo o vytváranie pečatí s rôznym efektom, Jibakujutsu nebola až tak náročná technika na chakru ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Tak či onak, bol som presvedčený o tom, že to, čo na mňa zaútočilo, muselo byť v bezprostrednej blízkosti a tak som využil bahno naokolo a podobným spôsobom, ako toho bol kedysi dávno schopný pri svojich kombinačných technikách Sandaime Hokage, ho doslova zapálil.
"Čo hovoríš na toto?!?! Jibakujutsu, Dai En!"
Chameleón mal týmto obrovské problémy. Pre nič v mojom okolí nebolo úniku, technika bola prirýchla na obyčajné unikanie pre akékoľvek zviera a kvôli horiacemu bahnu sa nešlo skryť ani do zeme (vzhľadom na čo nemal ani prostriedky k tomu, aby sa bránil). Čisto teoreticky bolo možné niečo vymyslieť, no pravdepodobnosť vyhnutia sa pre úbohého chameleóna bola v danej situácii naozaj veľmi malá. Zásah bol bezpochyby prakticky takmer nevyhnutný.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 22:38

Nebyl v bezprostřední blízkosti, nýbrž ve vzdálenosti deseti metrů, a chameleonovi stačilo klepnout hlavou o zem a před ním vyrostla kamenná zeď. Já jsem vyskočil z jeho tlamy a zatímco on se stahoval si někam odpočinout, protože v horku jako je toto nemůže vydržet dlouho. Přichytil jsem se na stěně a odrazil se. Odrazil jsem se od různých stromů, musel jsem se už dostat k němu. Ale ne tak blízko. Uvědomoval jsem si, že tu brzo žádný stromy nebudou a proto jsem využíval každého odrazu. Co odraz, to kunai s lankem letící proti němu. Jakmile jsem se dostal přímo za jeho strom, pomocí pár přemetů jsem se dostal o dalších dvacet metrů dál z jeho dosahu a čekal na to, co se stalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Mon 11 Mar - 23:19

SABURO
Neostávalo mi než si vydýchnuť nad tým, aké nebezpečné to tu začínalo byť. Pochopiteľne, že zvyšujúca sa teplota neprospievala ani mne samotnému a tak som sa čo najskôr rozhodol vzdialiť od ohňa. Šiel som však úplne opačným smerom ako Shigeru a využíval som pritom čo najvyššiu rýchlosť. Bolo to skoro ako keby som pred ním utekal, no mojim skutočným zámerom bolo dať sa na taktický ústup. Oddýchol by som si, zhrnul si všetko čo viem a pripravil si zopár pascí a stratégií. Mal som iba jednu istotu, že to Shigeru nevyužije na útek a tou bola práve tá pečať. Nemohol si dovoliť vrátiť sa do dediny bez ninjutsu.
Musím uznať, že si silný... Budem to musieť začať brať o čosi vážnejšie...
Únik a teda aj krátkodobá povoľnejšia situácia mi okrem iného dala možnosť zaspomínať si na staré časy a pripomenúť si dôvod, prečo tu jednoducho nemôžem prehrať. Musel si po mňa prísť za každú cenu.
FLASHBACK:

Ubehla už nejaká doba a ja som sa už nachádzal na druhej strane Kvetinovej dediny, pripravujúc sa na ďalšiu fázu boja so Shigerom, ktorá mala rozhodnúť o víťazovi.
Tí odporní shinobi... potom ako sa dozvedeli o tom, ako niekto skrotil divokých nukeninov na ďalekom východe, z ničoho nič sa začali zaujímať... zabrali mi moju zem... moje "kráľovstvo"... Neodpustiteľné. To ja som bol poverený touto úlohou! Vrátim vám to... a na oplátku si vezmem váš svet!
S úsmevom na tvári som pohliadol smerom k zamračenej oblohe. Schyľovalo sa k búrke a to doslova. Zdalo sa, že všetko mi opäť raz začalo vychádzať presne podľa plánov. Ten pravý boj ešte len začína...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Mar - 23:30

Stačil pohled můj pohled na chameleona a bylo nám oběma jasné, že právě teď se rozhodně o vítězi. Během chvíle jsem byl opět uvnitř chameleona, který se pomocí skrývání v kamenech objevil nedaleko třetího, nového bojiště. Vlastně jsme se tímto přesunem vyhli pastím a chameleon nyní musel sloužit jako štít. Jeho chakra byla na mizině, zatímco já jí měl ještě dost, skoro jsem ji nepoužil, ba ani nemohl. Čekal jsem co se stane, věděl jsem, že mne k sobě jen tak nepustí. Byl jsem od něj asi dvacet metrů a chameleon se záměrně odhalil. Já už měl svou část připravenou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Tue 12 Mar - 16:27

SABURO
Konečne. Nás súboj došiel do finálnej fáze, ktorá mala definitívne rozhodnúť o tom, kto z nás príde o život a s ním spojenú pečať. Zámerne som si udržiaval pozíciu, kde ma nebolo práve najjednoduchšie nájsť.
Konečne. Prvý blesk prichádza! najmocnejšia technika Jibakujutsu bola pripravená na použitie. A ako vlastne fungovala? I napriek tomu, že jej efekt by bolo možné porovnať s Kirinom, pravdou je, že je to predsa len jeho o čosi slabšia verzia. Užívateľ totiž za pomoci techniky "skrotí nebesá" takým spôsobom, že ak na oblohe sú mračná a skutočne sa schyľuje k búrke, každý jeden úder blesku, ktorý počas nej padne, bude namierený výhradne na zaznamenaný objekt, pričom ako navigácia mala poslúžiť pečať, ktorú som na Shigureho umiestnil ešte na začiatku súboja.
"Muhaha, pohliadni, shinobi-kun!
Hľaď na kráľa kráľov, ktorý skrotil i samotné nebesá!"

Od prvej rany ma už nešlo nijak zastaviť. S úsmevom na tvári som hrdo vztýčil ruku k oblohe a zvolal.
"Jibakujutsu! Rakurai!" technika bola o čosi náročnejšia na chakru, ako ostatné verzie jej využitia, preto som na ňu vsadil úplne všetko. Nanešťastie pre Shigera však ostávala aktívna po celú dobu búrky a preto každý jeden blesk vychádzajúci z mračien nad nami bude za svoj cieľ mať práve jeho. Nie je snáď ani nutné dodávať, že prvý z nich už zjavne udrel a zanechal za sebou poriadnu spúšť. Šanca na Shigerovo prežitie bola náramne blízko pri nule...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Anonymní Tue 12 Mar - 16:42

I přes chameleonovo tělo jsem slyšel bouřku a jakmile otevřel tlamu, svezl se blesk po jeho těle. Ještě předtím mne ale pomocí svého jazyka okamžitě vystřelil pryč, ještě chvíli před úderem blesku a já se ještě od jeho jazyka odrazil. Nakonec jsem uviděl jsem oblak kouře a jak je pryč. " Teď už to snad "zvládnu" " dovolil jsem si utrousit za běhu poznámku pro sebe. Přistál jsem na jedné z budov a musel jsem toho p*čuse okamžitě najít. Neměl jsem čas a proto jsem potřeboval udělat jediné. Dostal jsem se až do míst, odkud se ozýval křik toho magora. Nechtěl jsem ho zabít, jen mu znemožnit jakýkoliv pohyb. Ale teď jsem spíše sázel loterii. Okamžitě, když jsem se vyloupl z poza jedné z budov, skočil jsem do strany a po Saburovi házel všechny výbušné lístky co jsem měl. Jakmile k němu dorazily, vybuchly. A v tu chvíli jsem se rozhodl, že se musím dostat k němu. Vběhl jsem do kouře a doufal, že ta trubka nikam nezdrhla. Doufal jsem, že když se k němu dostanu, bude nucen techniku zrušit. Doufal jsem, že to udělá, protože pokud ne a já se k němu dostanu, pošlu jeho tělo proti jeho vlastnímu blesku ...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Nukenin Tue 12 Mar - 16:54

SABURO
Pochopiteľne, že i napriek tomu, že ma jeho výbušné lístky prekvapili, sa mu nepodarilo uštedriť mi tak silný zásah, aby ma to skolilo. Tlak spôsobený výbuchom ma tak akurát posunul trochu dozadu a na rukách som mal mierne popáleniny, no v momente ako k tomu došlo, som pohotovo reagoval a druhou rukou, ktorú som mal ešte stále voľnú, vytvoril svoju poslednú techniku, ktorú som mal v danej situácii k dispozícii.
"Jibakujutsu, En!" okolo seba som z posledných pozostatkov mojej chakry vztýčil ohnivú bariéru, ktorá bola tak veľká, že aj keby Shigeru zariskoval a pokúsil sa prebehnúť cez ňu, nebola najmenšia šanca, aby sa ku mne dostal v inej podobe než spopolnenej. Po jej použití som však i ja sám pocítil, že na tom už nie som práve najlepšie a že to už viac nesmiem preháňať.
Heh... zdá sa, že som minul až príliš veľa chakry... ďalšie Jibakujutsu už nebude... neostáva mi nič viac než sa spoľahnúť na blesky, uvedomil som si svoju situáciu a neopúšťal svoju výhodnú pozíciu, čakajúc na ďalší úder blesku. Pravdou ale bolo, že ja a Shigeru sme neboli jedinými schopnými ninjami v okolí...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Květinová vesnice Empty Re: Květinová vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru