Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny vesnice Oblohy

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Shiro Ochita Sun 27 Jan - 9:42

A presne v týchto ruinách, do ktorých už aj tak nikto nechodil, bol stále nejaký život. Nepovedal som že tam ale všetci boli dobrovoľne. V jednej z ruín, kedysi určite obrovskej veže, sa znova ozval výkrik, ale nie tak silný ako na začiatku. Človek, ktorý tento výkrik vydal už bol príliš zlomený nato aby dokázal vôbec vydávať nejaký zvuk. Mladý chlapec, pripútaný o starú kamennú stoličku z dávnych čias, zahmleným pohľadom hľadel do zeme, nevšímajúc si že ma v nohe znova niečo bodnuté, jednoducho zradiť svoju sestru nechcel. Nesmel. Nedokázal. Bolo to zbytočné mučenie, ale zdalo sa že ovocie už prichádza k zberu, totižto tento Shiro Ochíta už nevládal vzdorovať. Dlho sa bránil, ale nakoniec aj on sa zlomil.
Shiro Ochita
Shiro Ochita

Počet príspevkov : 86
Join date : 16. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue 29 Jan - 19:07

Konečně jsme se dostali na rozlehlé nádvoří. Nemohla jsem uvěřit, že to tu tak zpustlo. Utíkávala jsem sem docela často, když jsem byla malá, ale to to tu vypadalo trochu jinak.
Obrátila jsem se na Daikiho. "Děkuju, že jsi mě sem doprovodil, ujistil jsi se, že se neztratím a teď jdi." bylo to chladné, ale s jakousi špetkou prosby. Přece jen.. nic mu do toho nebylo a nechtěla jsem, aby zbytečně riskoval svůj život zrovna kvůli mě. Na to byl moc naivní a světu prospěšnější, než já...
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Tue 29 Jan - 20:49

Dorazil jsem hned za tou dívkou. Nevím, co mě to popadlo ji sem doprovodit. Byla pravda, že tady lidi obvykle končí. Zavítal jsem sem na svých cestách jen krátce, ale nenašel tu nic než jen ztracené existence.. Prohlédl jsem si jí.
Jaký může mít důvod jít až sem?
Ale starost a strach jsem v jejích očích našel, i když se to snažila skrýt uštěpačnými poznámkami a chladností. Na takový lidi jsem byl zvyklý, Kami sarkasmem oplýval dnes a denně. Docela by mě taky zajímalo, proč jsem se neotočil a nešel, přece jen, nic mi do toho nebylo, ale já jí nemohl nechat jít, něco mě nutilo.. Nějaká povinnost, možná jsem prostě jen nechtěl nechávat další lidi na popsat, jako ty dvě dívky v jungli..
"Byla moje volba jít sem, a jestli půjdu pryč je taky jen na mě.."
Ušklíbl jsem se, někdy jsem byl blázen, ale..
"Nejsem bačkora, abych bral nohy na ramena a nechal dívku na pospas osudu samotnout. Tohle místo nepřináší nic dobrého, teď už ne.." Krátce jsem se po té poslední větě zamračil, nehodlal jsem jít pryč.
"Ať už jsi tu z jakéhokoliv důvodu. Pomůžu ti, můj život stejně vždycky stál za houby, třeba ho ukončím jako hrdina.." Vždy s úsměvem a optimismem, takový jsem byl já. A ani temná minulost u ANBU jednotek mě nedonutila se změnit.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue 29 Jan - 21:21

Zavrtěla jsem hlavou. Proč to nechápal?
"Nechci, aby jsi tu byl... byla to moje vina a musím to napravit! Je to záležitost našeho klanu, nic ti do toho není!" už jsem byla zkrátka netrpělivá, vystrašená a jediné, co jsem chtěla, bylo najít Shira v pořádku!
"Prosím, odejdi.." zamumlala jsem tiše.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Wed 30 Jan - 23:49

"Ale, ale. Nie som si istý, či je práve najlepší nápad posielať ho akurát teraz preč," ozvalo sa z ničoho nič, ani nevedno odkiaľ, mužským hlasom, ktorý však bol tlmený šumením krovia. Pochopiteľne, že netrvalo dlho a v okamihu sa
na oblohe objavili dve osoby v dostatočnej vzdialenosti, aby im nebolo možné vidieť do tváre. Ani jedna z nich však nelenila
a vo chvíli, kedy vyskočili zo svojho úkrytu, využili ako správni shinobi moment prekvapenia a hodili na dve rozdielne miesta kunaie s výbušným lístkom. Ten prakticky okamžite reagoval
a rozvíril po okolí akúsi výrazne hustú clonu, cez ktorú nebolo vidieť ani na krok.
"Prekvapenie!" ozval sa pre tentokrát iný, zjavne mladší hlas, avšak lokalizovať ho vzhľadom na clonu, ktorá sa už dostala do celého okolia, bolo iba veľmi, veľmi zložité, obzvlášť keďže akosi vôbec neustupovala a naďalej sa držala celej oblasti. Konečne prišlo na akciu - nepriateľský útok bol zahájený...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 31 Jan - 19:16

Už jsem hodlal Tenshi odpovědět, když před nás spadly výbušné lístky. Snad okamžitě jsem odskočil, ale okolí obklopil dým, takže to bylo zbytečné.
"Ještě pořád nechceš mojí pomoc?" Ušklíbl jsem se, ale nijak se nestresoval ani nepanikařil. Proč? Protože jsem se cesotávní po světě naučil spoustu užitěčných věcí. A zaprvé, momenty překvapení tě nesmí rozházet.
Mlha mi nevadila, stáhl jsem ze zad svitek, a ven z něj dostal nádobu s železným pískem, oprava, otráveným železným pískem, náodbu jsem si připásal na záda. Jediným pohybem ruky jsem ji otevřel a byl připraven použít automatickou obranu.
Jen pojďte..
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Tenshi Ochita Thu 31 Jan - 19:34

I já jsem se dostala z dostatečného odstupu výbušného lístku, ale samozřejmě ani já nic neviděla. Kousla jsem se do prstu a nechala si pár kapek stéct po dlani. Snažila jsem se rozhlížet okolo, ale bylo to zytečné!
Daikiho otázku jsem ignorovala, místo toho se otočila směrem, kde jsem tušila směr útoku a naštvaně vykřikla. "Kde je můj bratr?!" zněla jsem varovně, protože te´d mi bylo jasné, že tu opravu někde je..
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Thu 31 Jan - 20:05

Tá takzvaná kúrová clona bola i naďalej dostatočne hrubá na to, aby cez ňu bolo niečo vidno. Miestami to však pôsobilo, ako keby to útočníkom nevadilo a veru, že tomu tak aj bolo. Všetko šlo presne podľa plánu.
"Hmmm? Nemyslíš si, že si trochu drzá? Toto nie je práve najlepší čas na to, aby si si riešila rodinné záležitosti," ozval sa opäť jeden z hlasov sprevádzaný smiechom druhého dosť tlmene na to, aby bolo možné určiť, odkiaľ prichádzajú.
"Katon, Hibashiri," prehovoril takmer okamžite druhý a všetkých prítomných doslova zaliala horúčava. Akoby z viacerých smerov naraz sa do dymovej clony dostala výrazná ohnivá vlna, ktorá okamžite obklopila takmer celú oblasť a dostala tak jak Tenshi, tak Daikiho, do nepríjemnej pozície.
"Máme vás," prehovoril jeden z nich opäť akoby víťazne. Pravdou ale bolo, že ich viacmenej len podpichoval. Rozhodne nepočítal s tým, že ich to zdrží nadlho, no minimálne mal možnosť spozorovať spôsob ich boja a pripraviť sa na najhoršie. Vonkoncom, pôvodne nikto nepočítal s tým, že sem napokon príde aj niekto iný ako Tenshi.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 31 Jan - 20:48

Zaslechl jsem hlas, ale nedokázal jsem určit, z jakého jde směru, proto jsem toho potom nechal, i já byl v tom dýmu naprosto slepý, ale ne bezbranný.
Po chvíli tu začalo být pěkně horko, a horko znamenalo jediné, buď lávu nebo oheň, vzhledem k tomu, že mi nic nevřelo pod nohama, typoval bych to na Katon.
Satetsu no Yoroi jsem měl už od začátku mlhy rozlezlé po celém těle, takže by mi oheň neměl ublížit, nechal jsem si ze železného písku zformovat v dlani katanu a porozhlížel se, no pořád nic neviděl. Rozhodl jsem se využít trochu té magnetické chakry a zkusit zaznamenat větší množství kunaiú nebo kovových předmětů v okolí, no ani to mi nešlo přesně. Mohl jsem jen čekat na jejich první útok.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Tenshi Ochita Fri 1 Feb - 15:47

Stejně jako Daiki, i já cítila horko. To se mi moc nezamlouvalo, ale zatím se to mě přímo netýkalo, tak jsem neřešila danou věc, ale rozhodla jsem se, že se prostě dostanu z té mlhy, najdu ty, kteří nás napadli a bude to. Věděla jsem, že jít někam, by bylo moc nebezpečné, úplně jsem ztratila orientaci a vůbec nevěděla, jakým směrem je Daiki, nebo jakýkoliv konec téhle mlhy. Jediný možný a jistý směr, byl nahoru.
Vyrostla mi velká, rubínově rudá křídla, kterými stačilo párkrát máchnout a vznesla jsem se vysoko nad zemi. Přistála jsem na jedné polorozpadlé hradbě a rozhlížela se okolo sebe.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Fri 1 Feb - 16:58

Miestami by sa mohlo zdať, že tá ohnivá technika bola jediné, s čím dvaja nukenini doposiaľ prišli, ale opak bol pravdou. Už od počiatku boli zjavne veľmi opatrní a precízni, dokonca mali pripravenú viac než schopnú stratégiu. Doprava? Doľava? Ani náhodou, ak sa niekto chystal pred ich technikou uniknúť, muselo to byť vrchom. Ihneď po pristáti mala Tenshi možnosť neďaleko od clony zbadať akéhosi shinobiho, prekvapivo zatiaľ len jedného. Nevyzeral nijak zvlášť neobyčajne, čo na ňom však bolo divné, bol fakt, že hľadel jej smerom. Tenshi si rýchlo musela uvedomiť, že ju sledoval, ale už bolo neskoro.
Iba jeden? pomyslel som si pri pohľade na to, že sa o útek pokúsila iba jedna osoba. Vlastne to ani nijak zvlášť nevadilo, naopak. Bolo to tak možno ešte jednoduchšie. Musel som si iba dávať pozor, aby sa ten druhý z ničoho nič neobjavil za mnou a neprekvapil ma.
Výborne, zatiaľ to vyzerá tak, že ste mi to len uľahčili, pousmial som sa a v momente, ako Tenshi pristála, čo najrýchlejšie utvoril pečate.
"Fuuton, Kamikaze," vyslovil som a rozohnal obrovské veterné tornádo smerom na Tenshi. Aby toho ale nebolo málo, prechádzalo rovno cez miesto, na ktorom bola ešte clona a oheň, následkom čoho sa obe techniky spojili dohromady.
Tak, pokúste sa uniknúť tomuto, pomyslel som si v očakávaní.
Tornádo nebolo jedno, naopak, ovplyvňovalo akoby celé okolie a zväčšovalo sa. Pravda, boli to síce iba elementárne techniky, ale ich náročnosť bola očividne na veľmi vysokej úrovni. Ovládal ju s takou ľahkosťou, čisto len pohybmi rúk. Táto kolízia techník mala za následok, že celá oblasť, v ktorej sa ešte nachádzali zvyšky clony, naraz doslova vznietila aj so všetkým, čo bolo vo vnútri, a smer obrovských novo vzniknutých ohnivých tornád bol očividne rovno na Tenshi. Používať k úteku opäť oblohu nemuselo byť práve najchytrejšie, keďže by ju tornádo mohlo stiahnuť dovnútra. Obaja nukenini, jeden z nich na otvorenom priestranstve a druhý v nejakom neznámom úkryte, iba s nadšením čakali, čo sa bude diať...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 2 Feb - 17:35

Chtěl jsem pomoct Tenshi, ale přes clonu ohně jsem nic neviděl, ani to, jestli se dostala pryč. A pak přišlo tornádo, musel jsem jednat vážně rychle. Vytvořil jsem z železného písku vrták, jimž jsem do země pod sebou udělal díru, akorát abych se tam vešel, skočil rychle do ní a v mžiku železný písek vytvořil jakousi stěnu nade mnou a já obalil své tlěo železným pískem, aby mě tornádo neodneslo. Byl jsem tak kompletně chráněn před větrem, ale ne před ohněm, musel jsem po chvíli, kdy se přehnalo to nejhorší, stěnu z železného písku nechat zmizet, protože mi začínalo být sakra vedro. Železné brnění a písek, jímž jsem byl obalený se začal tavit a já cítil, že mě neuchrání, spáleniny se začali projevovat, ale nebyly tak vážné.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Tenshi Ochita Sat 2 Feb - 17:54

Dívala jsem se, co se děje. Bylo mi jasné, že vzlétnou by znamenalo skončit uprostřed víru a utéct, že také nemám šanci. Podívala jsem se směrem, kde byl Daiki, ale kromě ohně jsem nic neviděla. Neznala jsem jeho schopnosti, ale doufala jsem, že se z toho dostal.
Hlavně jsem se te´d ale musela postarat sama o sebe. Skočila jsem na zem a složila jsem pečetě a kunaiem si doslovně rozpárala břicho, krev vystříkla kolem mě a já se změnila do ní a propadla jsem se v jednu větší kaluž. Krev se začala vsakovat, níž a níž půdou, co nejdál od povrchu, odkud mohla být lehce vytrhnuta.. Samozřejmě, že i oheń byl velkým problémem, protože krev byla jen tekutina a ta se mohla vypařit. Proto jsem se zeminou snažila "odtéci" co nejdál.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Sat 2 Feb - 19:21

I napriek všetkému, čo sa za ten krátky čas stihlo udiať, som i naďalej pokračoval v ovládaní svojho tornáda, ktoré i naďalej rástlo a rástlo a spájalo sa do jedného dostatočne veľkého na to, aby pokryl väčšinu oblasti. Ani pri najmenšom som totiž netušil, kde presne sa Daiki nachádza a ako moju techniku znáša, preto som ho chcel nechať "piecť" čo najdlhšie ako to len bude možné. Tak či onak, čo ma zaujalo zo všetkého najviac, bol spôsob úteku Tenshi, ktorú som samozrejme po celý ten čas veľmi, veľmi pozorne sledoval v snahe zistiť jej slabiny.
Hmmm... Takže chýry neklamú, naozaj tvoje schopnosti súvisia s ovládaním krvi... každopádne, že ju budeš schopná využiť na útek pred našou technikou, s tým som skutočne nepočítal... pomyslel som si naposledy predtým, než som utvoril ďalšiu pečať a pohol svojou rukou, ako keby som sa opäť nejakým spôsobom chystal ovplyvniť svoju techniku.
Fajn, to stačí, opäť len jej pohybom som svoje jutsu uvoľnil.
Tým, že som prestal oheň živiť tornádom a fuutonom vo všeobecnosti, netrvalo dlho a jeho sila výrazne poklesla. Konečne bolo po technike, zvyšky požiaru sa ustálili iba na niektoré miesta a jediným jej náznakom bolo zdevastované okolie, mohutné oblaky dymu a niekoľko v porovnaní s tými iba pár sekúnd dozadu malých plameňov. Pochopiteľne, že sa už ani len clona neudržala na mieste, čo však nevadilo.
"Haló! Ste všetci v poriadku?!" kričiac som sa smelo vydal do epicentra pôsobenia techniky zistiť, či sa nám podarilo zabiť aspoň jedného z nich. I naďalej som bol plný očakávaní a bolo očividné, že náš boj beriem ako hru.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Mon 4 Feb - 16:11

Ještě dlouho jsem tam zůstával schovaný a obnovoval železné brnění, aby popáleniny nebyly tak rozsáhlé. Ale najednou žár ustal, i vítr venku. Napadlo mě, jestli to není jen past, jak mě vylákat. Ale tím, že jsem tam zůstával mi hrozilo mnohem větší nebezpečí, bylo tam jako v troubě, skoro nedýchatelno, musel jsem ven, ale ne jen tak, protože jsem jasně nad sebou slyšel kroky a cizí hlas.
Nenápadně jsem nechal železný písek rozštěpit na několik malinkých částiček, které jsem potom nechal volně poletovat ve vzduchu nad dírou, kde jsem se nacházel a v jeho blízkém okolí. Kdyby se tam řítila technika nebo cokoliv, pomocí písku bych na to byl hned upozorněn.
Když ale nic nehrozilo, vyštrachal jsem se ven z té díry a porozhlížel se, nepřítel stál před námi, písek jsem nestahoval, jen jsem doufal, že to Tenshi zvládla a nepřestával muže sledovat
.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Wed 6 Feb - 17:54

Bolo očividné, že Tenshi sa ešte nejaký ten čas neukáže. Pochopiteľne, tá technika, ktorú použila, bola síce dosť šikovná, ale istotne nie ľahko ovládateľná. Obaja nukenini teda mohli zatiaľ všetku svoju pozornosť venovať Daikimu, ktorý bol v problematickejšej situácii, než si možno vôbec sám uvedomoval...

"Hmmm... i po všetkej tej chakre a námahe, ktorú sme museli vynaložiť na to, aby sme úspešne previedli naše zabijácke kombo, sa tvoja priateľka akýmsi zázrakom vyhla a ty máš iba nejaké slabé povrchové popáleniny..." poznamenal som s miernym nadšením v hlase.
"Každopádne... obávam sa, že si v našej clone ostal až príliš dlho," pousmial som sa a z ničoho nič zmizol a stál niekde úplne inde. Aspoň Daiki to tak vnímal, pravda však bola, že som sa tam iba pomalými krokmi premiestnil.
"Nešlo nám iba o to, aby sme vás oslepili. Bola to jedovatá hmla bez zápachu, ktorá vyvoláva halucinácie, skreslenie času a priestoru a navyše čiastočnú paralýzu tela. Myslíš si snáď, že si chránený?" opäť raz som v jeho očiach zmizol a stál iba pár metrov pred ním.
"Kdeže. Zdá sa, že jed na tvoju priateľku účinkovať nebude, ale asi jej potrvá nejaký čas, kým sa znova zapojí do boja, hehe. Dovtedy-" až teraz som si konečne všimol, že okolo seba má malé čiastočky železného piesku a veľmi rýchlo uskočil.
"Ouch, šikovné, ale ako som už povedal, tvoje vnímanie času a priestoru je skreslené. Zaujímalo by ma, či si uvedomuješ, že máš úplne nechránený chrbát..."

Sotva prvý nukenin stačil dohovoriť, konečne som i ja vyskočil z úkrytu a zaujal bojovú pozíciu. Využil som moment prekvapenia, jeho čiastočnú paralýzu a skutočnosť, že na tom jednom mieste nemá rozostavaný piesok, hoci si myslel čosi iné, a zaútočil svojim prekvapivo mocným taijutsu. Moje kombo bolo nepochybne veľmi škaredé, keďže som ho najskôr zámerne udrel do chrbta, podkol ho a druhou rukou dostal veľmi vysoko do vzduchu, pričom som okamžite na to vyskočil za ním a umiestnil ho zasa na zem. Bolo zjavné, že som veľmi zručný v používaní taijutsu...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Wed 6 Feb - 18:47

Vnímal jsem slova nukenina, ale spíš jen tak okrajově nebo jsem je vnímat nedokázal, přicházely z velké dálky.
Co to-?!
Dostali mě, pravda, tohle jsem doopravdy nečekal, . Celá situace pro mě teď vypadala jako zcela bezvýchodná, já byl expert na jedy a protijedy, věnoval jsem se jim celý život. Jenže já nevěděl, jaký použili v té cloně jed, nemohl jsem proto vymyslet protijed, sakra.
I když jsem měl okolo roznesené částičky písku, které se míhaly ve vzduchu kolem mě, ale ten nukenin stejně nalezl skulinku a překvapil mě. Posílil jsem a znovu obnovil Satetsu no Yoroi, a tak se jeho rány daly snášet mnohem lépe, jinak bych měl natřikrát přelomená žebra a vyražený dech, takhle jsem měl jen rozsáhlé pohmožděniny, zatím, dokud brnění drželo. Musel jsem přemýšlet a rychle, když mě poslal k zemi, vyhrabal jsem se na nohy, byla jediná možnost jak je zastavit. Stáhnul jsem ze vzduchu částice železného písku a všechen ho postahoval k sobě. Kvůli svému zpomalenému vnímání času jsem kolem sebe nechal písek jako automatickou obranu, abych měl čas na pečetě, automatická obrana se pohybovala bez mého vlivu. Potom jsem začal skládat pečetě, i kdybych byl zpomalený, nemohli poznat, co jsou zač, jestli tu techniku neznali.
Tomuhle se nevyhnou.
"Satetsu Shigure!"
Ruiny vesnice Oblohy Images?q=tbn:ANd9GcSYVIbrtfJMFiAk_7EEW41in89sfa4x04rmEa51gCXszV9sJYOc
Celá technika se bleskově rozrostla jako strom, i kdyby stáli za mnou, písek by je na chvíli měl zdržet, technika se roznesla na zem, nebylo úniku, pokryla celé okolí, ona narozdíl ode mě, tak zpomalená nebyla!
I kdyby tam jen stáli, oni nevěděli jednu věc.. Celý železný písek je prudce jedovatý, stačí jedno škrábnutí a kromě smrtelného jedu, který se zanče rozlézat po těle, bude to mít stejné příznaky jako u mě.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Wed 6 Feb - 19:36

Nebolo najmenších pochýb, že všetko sa to udialo strašne rýchlo. Ešte iba pred chvíľou to vyzeralo, že máme absolútnu prevahu a z ničoho nič tá technika. Nebyť môjho chytrého oka, pravdepodobne by som dostal zásah, ale využil som skutočnosť, že som od nej bol dostatočne ďaleko a využil svoju fuuton chakru na to, aby som sa vzniesol do vzduchu. Vzlietol som ako raketa v snahe vyhnúť sa zásahu a len tak tak sa mi to napokon predsa nejakým zázrakom podarilo.
Oj, oj, tá technika je nebezpečná! Zdá sa, že to nie je len tak obyčajný ninja.
Vyzeralo to nepríjemne, tak som zaletel do dostatočnej vzdialenosti na to, aby som mal možnosť vidieť celú techniku a porozhliadnuť sa po okolí s úmyslom nájsť môjho tímového partnera.
Bolo nutné povedať, že narozdiel od neho, ja som už tak obrovské šťastie nemal. V tejto chvíli som dostal iba jeden nápad, ktorý nepochybne stál za odskúšanie.
"Heh, snáď si nemyslíš, že podľahnem tak jednoducho! Katon, Dai Hibashiri!" než by som sa snažil o útek, namiesto toho som sa zatočil na mieste a vytvoril okolo seba niečo na štýl mohutného tornáda, ktoré mi malo vytvoriť dostatočnú bariéru, aby sa jeho železo roztavilo skôr než ma stihne zasiahnuť. Jeho technika bola samozrejme prirýchla a tak to nemohlo fungovať. Piesok som síce čiastočne oslabil, ale bohužiaľ, niekoľko zásahov som i napriek tomu dostal. Môjmu tímovému partnerovi pri pohľade na môj chabý pokus neostávalo nič iné, než nado mnou iba zakrútiť hlavou a pomyslieť si niečo na štýl "idi*t".
"Tse, to nič nie je, iba malé škrabnutie!" zahromžil som, namieril všetko to ohnivé tornádo smerom na nepriateľa a poslal ho celé rovno na Daikiho, ktorého brnenie by už ďalší zásah nevydržalo...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 7 Feb - 20:08

Jakmile byla má technika dokončená, jen jsem sledoval její důsledky. Jeden se vyhnul, ale ten druhý, to, že tam zůstal byl snad ten nejhorší možný tak. Stačilo se jen škrábnout, jen malý škrábanec a byl rovnou na odpis. Jed nebyl jen paralyzační, všechen můj písek byl napuštěn jedem smrtelným. Dostane se do krevního oběhu a začne člověka pomalu zevnitř ničit. První půjdou orgány a pak srdce. Protijed jsem znal jen já. A ten jen tak lehce nedostane, do pár minut bude po něm. Jenže jsem nečekal, že na mě vyšle ohnivé tornádo. Věděl jsem, že tomu se neubráním, ale přesto jsem skládal pečetě, ale to kvůli tomu druhému.
Tomu celá situace mohla přijít jednoznačná, skládal jsem pečetě abych zastavil techniku mířící na mě, ale to byl jeden velký omyl. Za mužem ve vzduchu se začaly nenápadně shromažďovat částice písku, které se začaly formovat do kunaiú a shurikenů, ale to hlavní mělo teprve přijít.
"Satetsu Kesshu!" Ve chvíli, kdy jsem to dořekl se na muže ve vzduchu spustilo spoustu shurikenů a kunaiú, tolik, kolik jsem byl schopen za tu chvíli z písku vytvořit a jako finále. Dva obrovské útvary, kterými jsem mohl prolomit libovolnou obranu a rychlost? Aby se tomu vyhnul, musel by to čekat a to bylo velice nepravděpodobné vzhledem k tomu, že nás pozoroval a já nechal útvary na něj spadnout ve chvíli, kdy mě pohltilo tornádo, oproti kterému mi zbývalo na obranu jen hrstka písku a poničené brnění. Kdyby se přeci jenom vyhnul, jako pojistku jsem měl ty shurikeny a kuanie, které na něj letěly zezadu ve stejnou chvíli jako útvary.
Ruiny vesnice Oblohy Satetsu-kesshu_photo1_big

Já měl větší problémy. Štít vlivem toho tepla úplně zmizel a brnění se začalo škvařit a topit, jen na chvíli písek zpomalil, abych si stejně jako předtím vrtákem vyvrtal díru a propadl se dolů, ale kvůli paralýze z té jedovaté clony mi to trvalo dlouho, proto ze mě jen díky poničenému brnění nebyla hrstička prachu. No popáleniny byly víc než rozsáhlé.
Nebyl jsem nejenom paralizovaný, ale dost vážně zraněný. Útvary dopadly na zem, zvedla se vrstva prachu, která obklopila okolí. Poskytovala mi výhodu, abych se mohl skrýt a na chvíli vzpamatovat, protože jsem na tom nebyl nejlíp. Navíc jsem doufal, že díky tomuhle útoku bude mít Tenshi dost času jít pryč, v tuhle chvíli musela, byla to jediná šance!
"Tenshi, ať jsi kde jsi, zmiz odsud a o mě se nestarej.." Nekřičel jsem nic, nejspíš mě nemohla slyšet, ale musela vypadnout, hned, než clona přejde.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Thu 7 Feb - 20:47

Pri pohľade na to, ako ma Daiki absolútne odignoroval, som sa pomerne dosť nazlostil.
"Tse, ty si nejak moc trúfaš, nemyslíš?!" už som sa aj chystal vytvoriť ďalší oheň, avšak vtom som si uvedomil, že niečo nie je v poriadku. Začala sa mi motať hlava a moje telo bolo odrazu akési ťažšie.
Č-čo to... je..., cítil som sa úplne zle. Niečo také som už veľmi dlho nezažil. Nebola šanca, aby som sa vôbec mohol hýbať, nie to ešte aby som pokračoval v súboji. Jediné, čoho som bol ešte schopný, bolo rozprávanie, ale ani v tom som na tom už nebol práve najlepšie.
"T-tse... Nenechaj sa- zasiahnuť... je to... jedovaté!" zakričal som zo všetkých svojich ostávajúcich síl a dal tak vedieť tímovému partnerovi to, na čo dokázal prísť dokonca i niekto ako ja.

Nemal som čas nijak zvlášť uvažovať. Mal som iba jedno šťastie - moje techniky boli síce slabšie, ako môjho tímového partnera, ale rozhodne mi to viac pálilo. Dokázal som vymýšľať taktiku prakticky okamžite. Netrvalo mi teda dlho, aby som pochopil, na aký princíp jeho technika funguje. Doslova som sa vrhol na miesto, odkiaľ na mňa leteli kunaie a shurikeny s úmyslom len tak tak sa vyhnúť útvarom. Pravda, nevedel som síce o nich hneď, ale rýchlosť môjho manévrovania vo vzduchu mi umožnila uhnúť včas. A čo sa kunaiov a shurikenov týkalo, odohralo sa čosi veľmi zaujímavé.
"Heh, tvoje ovládanie je na dosť vysokej úrovni, avšak... ak je objekt tak ľahký, že je jeho smer možné ovplyvniť silnejším vetrom, potom pre mňa nie je nebezpečný," doslova som vo svojej blízkosti ovládol tok vetru a nechal kunaie a shurikeny krúžiť okolo seba. Následne som sa iba prudko napriahol a vrhol ich všetky rovnakým smerom, odkiaľ sa ku mne dostali.
Heh... možno že máš dobrú techniku, ale stále si paralyzovaný a mimo... ako ďaleko ma budeš môcť takto stíhať? bol som už až príliš ďaleko od neho. Dosah jeho techniky nemohol byť neobmedzený a ja som si toho bol vedomý, preto som krúžil v obrovských vzdialenostiach a čakal na šancu zaútočiť...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Fri 8 Feb - 21:20

Vylezl jsme venn s díry a sledoval, jak se všemu vyhl. Poslouchal jsem ho, i když jeho slova mi splývala v jednu velkou šmouhu.
Do háje.. Lehké předměty říká..
Udržoval si velký odstup, což byla dobrá taktika, ale já měl útoky na dálku. Obnovil jsem Satetsu Yoroi a poskládal pečetě.
"Satetsu Ookami!" Dva obrovští železní vlkové se zformovaly a rozlezli kolem mě, jakmile se přiblíží, vrhnou se na něj, ty do vzduchu nezvedne vzhledem k tomu, kolik železného písku v nich je, musel by vyvolat tornádo. Ale on nemohl napadnout mě, já jeho.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Feb - 23:20

Konečne som mal dosť času na to, aby som zhodnotil situáciu.
Tse, tá žena... zdá sa, že sa už nezhmotní... naozaj sa rozhodla ísť ďalej a nechať to všetko na ňom?! Poriadne nás podceňujete, čo? pomyslel som si nie práve nadšene, keďže mi týmto čiastočne pokazili zábavu, ktorú som v tomto súboji hľadal. Tak či onak na podobné veci momentálne nebol čas. Môj tímový partner na tom nebol práve najlepšie.
Technika, ktorou si môže vytvoriť a vytvarovať akýkoľvek objekt, s ktorým priamy fyzický kontakt je navyše jedovatý. Máme čo dočinenia s veľmi nepríjemným súperom, ak to takto pôjde ďalej... Heh, že "to" použijem už tak skoro, to by som si nebol pomyslel, konečne som si premyslel, o čo sa pokúsim. Z ničoho nič som totiž prestal krúžiť a neuveriteľnou rýchlosťou vyletel rovno na Daikiho, až to miestami vyzeralo, že idem vyslovene po ňom. Ako náhle som však vzbudil pozornosť vlkov, zmenil som smer na miesto, kde sa nachádzal môj tímový partner a hodil jeho smerom akéhosi zvláštne vyzerajúceho hada.
"Namiesto toho, aby som to použil ja sám, to mrhám na záchranu tvojho života, tak si to váž!" zakričal som ešte a opäť sa čo najrýchlejšie vzdialil.
Heh... už bolo na čase, pomyslel som si, keď už to so mnou nevyzeralo najlepšie, a veľmi rád akceptoval jeho dar. Efekt bol nepochybne výrazný. Tie dotyčné kreatúry pripomínajúce hady mi totiž vošli do tela, čo malo za následok nielen neuveriteľné posilnenie a zmenu chakry, ale aj to, že mi vstúpili jak do chakrového, tak aj do krvného systému a zbavili ma jedu.
Kyōka Shohō, Chakura Chūnyū... jedna zo zakázaných techník Ankoku Ijutsu, ktorá dokáže vytvoriť umelú chakru akejkoľvek elementárnej podstaty, akú si daný dotyčný zaumieni... následne stačí prijať dávku a ktokoľvek, kto má čo i len malý kúsok talentu akožto ninja, sa stane hotovým majstrom v ovládaní toho daného elementu... zdá sa, že som prišiel o oheň, ale to nevadí, pretože ešte len teraz... ešte len teraz som vo svojom živle, pousmial som sa temne a na počudovanie postavil, ako keby mi snáď ani nič nebolo.
"Konečne... prišiel čas začať to brať vážne," poznamenal som a už aj chystal pečate na protiútok.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 9 Feb - 20:38

Vlci chtěli zaútočit, ale nakonec nechali toho nukenina být, protože se jim vyhnul. Pohledem jsem sledoval, jak něco hodil na svého společníka, na toho, kterého jsem teď už vyřadil ze hry, ale nejspíš jsem se šeredně zmýlil.
Došlo mi to ve chvíli, kdy se do něj hadi dostali a kolem něj se rozprostřela obrovská chakra, bylo mi jasné, že můj jed je pryč, i když byl silný a smrtelný, na tohle zřejmě neměl. Nikdy dřív jsem to neviděl, zamračil jsem se, tohle vůbec nevypadalo dobře.
V hlavě mi už koloval plán, ale jestli jsem ho chtěl uskutečnit, musel jsem vyřadit toho, co ovládal vítr, až potom dostanu toho druhého!
Vlci stáli přede mnou a zbytek Satetsu jsem rozprostřel kolem sebe jako automatickou obranu, mohl jsem jen vyčkávat a promýšlet strategii.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Nukenin Sat 9 Feb - 23:46

I napriek tomu, že to nebolo patrné, pôvodne som nepočítal s tým, že budem musieť zájsť až tak ďaleko, aby som mu musel uprostred boja prepožičať jednu zo svojich náhradných chakrových injekcií. Ukončiť sme to totiž plánovali jedným z našich ďalších kombinácií fuutonu a katonu, avšak tým, že sa nechal zasiahnuť jedom, som nemal na výber. Dotyčná chakra injekcia totiž nielen prekryla jeho efekt, ale zároveň ho z neho vysala. Takýto trik však môže fungovať iba raz.
Tse, i napriek tomu, že to tak nevyzerá, nie sme na tom práve najlepšie. Ak dostaneme zásah znova, už z toho tak jednoducho nevykľučkujeme, aj keď... tá injekcia, ktorú som mu dal, mala pravdepodobne..., zamyslel som sa poriadne a konečne počas letu vymyslel novú stratégiu. Pristál som iba neďaleko od Daikiho, avšak na opačnej strane, na akej sa nachádzal môj tímový partner.
"Je mi ľúto, ale obaja už poznáme tvoje triky. Modli sa, aby ti tvoja priateľka prišla na pomoc," prehovoril som provokačne a začal si i ja chystať pečate. V tom čase ich mal ten druhý už dávno hotové.
"Suiton, Suiryūdan no Jutsu," prehovoril som s úsmevom na tvári. Bol to očividne útok z oboch strán a tak si Daiki musel vybrať, na ktorého techniku sa bude sústrediť. V momente, ako by vynaložil dosť snahy na obranu pred tou mojou, zaútočí môj tímový partner a naopak. Aspoň taký mal byť plán. Nič na tom, že po dokončení pečatí som zhromaždil vodu z celého okolia a vytvoril neuveriteľne obrovského, nepochybne až majestátneho vodného draka. Už na prvý pohľad bolo jasné, že táto manipulácia so suiton podstatou nebola ani zďaleka normálna - ak totiž toto ninjutsu za normálnych okolností bolo tak B-rank, pri tomto prevedení musela byť očividne minimálne A úrovne.
"Ako sa ti páči ukážka mojej sily, hmm? Som zvedavý, nakoľko prospešný ti tvoj piesok bude teraz!" s obrovskou silou a rýchlosťou sa vodný drak vyrútil rovno Daikiho smerom. Bolo to ako keby naňho šla tsunami, ani zďaleka to nebol žiadny malý dráčik. Vyhnúť sa za tejto situácie, obzvlášť ešte prihliadajúc na čiastočnú paralýzu, ktorá u Daikiho stále nevyprchala, bolo zjavne prakticky nemožné.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Fri 22 Mar - 20:06

Myslel jsme si, že alespoň nad tím jedním mám vyhráno, ale šeredně jsem se pletl, hned po tom, co vypadal, jakože můj jed vůbec nepůsobí a všechno, co jsem dokázal bylo mávnutím kouzelného proutku pryč.
Jak by řekl Kami - jsi v p*deli kámo.
Ani jednou za tenhle souboj jsem nelitoval toho, že jsem té dívce šel na pomoc, můj život byl stejně jen touláním se po vesnicích a poznávání života, jestli zemřu jako hrdina, může to být velmi hustá a epická smrt.
Něco se ke mě blížilo, bylo to obrovské a ta voda. Namísto brnění, co jsem si na těle pravidelně obnovoval, jsem použil něco jiného, byl jsem zpomalený, ale ve chvíli, kdy mě měla vlna zasáhnout jsem nechal opadat písek ze mě a nechal se schovat do železné koule - Satetsu no Mayu.
Vlna mě spláchla, začal jsem klesat ke dnu a to nebylo dobré, ve vodě jsem písek tedy rozpustil a pokusil se vyplavat nad hladinu, abych se nadechl, protože v té kouli moc vzduchu nebylo teda! Podařilo se mi dostat se nad hladinu, jenže jsem věděl, že někde jsou a stáhnou mě ke dnu jen co mě zahlédnou.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru