Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny vesnice Oblohy

3 posters

Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 14:09

Ruiny vesnice Oblohy Swampruins
Vesnice Oblohy bývala kdysi krásnou a hostinou dědinkou uprostřed lesa. Bohužel byla neustále podrobovány útokům nukeninů, až všichni obyvatelé utekli, vesnice zůstala prázdná, pomalu pustla, rozpadala se, až zbylo jen pár zdí obrostlých mechem, skrývající četná tajemství...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon 24 Jun - 15:57

Po dlouhé cestě trvající několik hodin jsem konečně dorazil na jedno opuštěné místo uprostřed lesa. Byly zde totiž ruiny bývalé vesnice oblohy. Poznal jsem podle znaků vyryté na starých rozpadlých zdech. Kdyby se to tu zarovnalo, pár stromů pokácelo a domů postavilo tak by zde šla znovu postavit vesnice. Navrhnu tohle místo kage, ale nejdřív se tu ještě porozhlédnu. Procházel jsem tímto místěm a zkoumal jestli zde nejsou nějaké svitky nebo vzácné předměty, které by se mohli hodit.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Killunia Tue 25 Jun - 19:45

Po dlouhém a bezcílném putování lesy jsem dorazila na místo, kde stály nějaké ruiny. Neznala jsem je, stejně jako celou tuto oblast, a to i po několika dlouhých měsících a letech putování světem. Pořád jsem ještě nebyla světaznalá natolik dobře, abych všude byla a všechno viděla. Prohlédla jsem si zdi, do nichž byly vyryty nějaké nápisy. Z jednoho poměrně dobře čitelného jsem se dozvěděla název vesnice.
Soragakure no Sato. Vypadá to, že zanikla už dávno. V době revolucí tu už asi nikdo nežil... Mlčky jsem obdivovala toto zapomenuté a tiché místo.. Architektura je velice propracovaná a starobylá... Možná jen o něco mladší než sídlo klanu Akatatsu u Konohy... Jak to tady muselo vypadat, když to tu ještě žilo?
Sedla jsem si k jedné ze zbylých pevných zdí a relaxovala jsem. Konečně jsem pryč od všeho toho otravného dění pěti velkých vesnic. Konečně mám chvíli klidu. Konečně jsem sama.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue 25 Jun - 20:30

Stále tudy putuji a mapuji oblast pro podrobnější informace, které podám Mizukage osobně. I když toho k vidění moc není mohla by sloužit jako dočasná základna. Když však provádím průzkum a procházím se kolem ruin něco mně zarazí. Když jsem totiž procházel matně jsem zaznamenal něco co zde původně nebylo a kudy jsem před chvílí ještě procházel. Proto jsem se vrátil o pár kroků zpět a nakouknul co to je. Byla to mladá žena, kterou jsem však neznal a ani nevěděl její skutečný záměr. Proto jsem raději jen tak stál na místě a sledoval jestli si mně všimla.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Killunia Tue 25 Jun - 20:38

Brzy mě přemohl nepříjemný pocit, že tu tak úplně sama nejsem. Rozhlédla jsem se kolem sebe a pomalu mě přemohla paranoia. Co když mě někdo sledoval z Konohy? Co když mě sledoval nepřítel?
Ne, nesmíš se bát... Není to nikdo nebezpečný, určitě... snažila jsem se uklidnit v mysli. Zvedla jsem se a vyrazila jsem na průzkum. Chvilku jsem se zase procházela ruinami, dokud jsem koutkem oka nepostřehla lidskou postavu. Okamžitě jsem se otočila a připravila jsem si v ruce fialový plamen, kdybych musela bojovat. Nasadila jsem výraz hodný chladnokrevného zabijáka. Naneštěstí pro mě mi můj obličej nedovoloval působit zase až tolik děsivě díky svým jemným tvarům.
"Kdo jste a co tu chcete?" otázala jsem se mladíka ledovým hlasem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue 25 Jun - 20:53

Ta dívka se ke mně začala přibližovat, ale nevypadala zrovna přátelsky. Možná mně chtěla zabít, možná se jen chtěla bránit, protože netuší co jsem zač. Chtěl jsem začít vysvětlovat situaci aby se uklidnila když jsem spatřil ten plamen, který měla v ruce. Takovéhle věci mně celkem zajímali a o takovém plamenu jsem jakživ neslyšel což probudilo mou zvědavost a já se nenápadně k ní přiblížil a trochu nahnul hlavu blíž k prozkoumání plamene a přitom úplně překvapivým a nadšeným tónem jsem začal mluvit. " To jako fakt? Jak si to udělala, že plamen nabral takovou barvu? To je senzační a skvělá práce. " Udiveně a s dobrou náladou jsem to sledoval, ale pak jsem se trochu oprášil a vstal jsem. " Zapomněl jsem se představit, já jsem Kataro. Nemusíš mít obavy já nekoušu. " Usměji se abych ji ujistil o pocotu bezpečí a taky to dovolovala má veselá povaha.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Killunia Wed 26 Jun - 6:46

Když se začal přibližovat, chtěla jsem začít couvat, jenže mé nohy zůstaly stát jako přikované k zemi. Měla jsem sto chutí tem plamen z mé ruky přesunout na něj, jenže pak přišlo překvapení - on na mě nechtěl zaútočit. Naopak, vypadalo to, že můj zvláštně zbarvený oheň obdivuje! Ještě nikdy se mi to v životě nestalo. Všichni se těch ohňů děsili, báli se jejich neobvyklé barvy. A tenhle blázen si ho prohlížel. Moje ruka cukla a plamínek zmizel. Chvíli jsem se na mladíka podívala. Když se představil, dostala jsem nutkání udělat to samé. Pořád jsem slušně vychovaný člověk.
"Killunia Akatatsu. A ta zvláštní barva je dílem mého Kekkei Genkai..." Víc jsem už ani říct nechtěla. Pořád ještě netuším, zda to je nepřítel. A prozrazovat mu něco víc by mohlo být nebezpečné.
Ano, až takhle moc jsem nedůvěřovala cizím lidem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 26 Jun - 9:26

S úsměvem na tváři se chytnu za zadní část hlavy. " Aha tak tak to tedy je. Když už si se taky představila a dokonce označila ke kterému klanu patříš, nejspíš bych měl udělat to samé. Já jsem z klanu Terumi, který ovládá dvě Kekkei Genkai. Náhoda, že se tu setkají dva uživatelé Kekkei Genkai. " Mluvím takovým veselým hlasem a vypadá to, že se začínám i bavit a to ji neznám. Avšak k dívkám jsem se choval slušně a vždy s úsměvem, byl jsem zkrátka takový. " Nechceš si raději někam sednout a popovídat si? Neboj, přicházím v míru. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Killunia Wed 26 Jun - 10:03

Chvilku jsem zapřemýšlela nad tím, co mi řekl. Klan Terumii? To mi bylo nějak povědomé... Kde jsem to jenom slyšela? Určitě v jedné z velkých vesnic, ale ve které z nich? Nějakou tu chvíli jsem nad tím dumala, až se mi podařila z hloubi mé paměti vydolovat potřebná informace.
"Takže Terumii, to znamená, že jsi z Kirigakure no Sato... a ovládáš Futton a Youton... No, asi by nebylo dobré pustit se s tebou do křížku, takže nejspíš přistoupím na tvůj návrh... I když nevím, o čem by sis se mnou chtěl pohovořit..."
No, to je super. Chtěla jsem být sama a místo toho se tu budu bavit s nějakým ninjou z Kiri... Má štěstí, že není z Konohy... povzdechla jsem si v mysli. Kdyby byl z Konohy, asi bych okamžitě zase odešla. Na ně nemám zrovna teď náladu. Měl velké, moc velké štěstí, že byl až z Kiri...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 26 Jun - 11:32

Začal jsem kolem sebe nervózně máchar rukama. " Pokud ovšem nechceš nemusíš. I kdyby si nechtěla tak já se s ženami a ještě k tomu bez důvodu neperu. Já jsem tak trochu jiný než ostatní, mám jiné priority. " Oddechnul jsem si a sednul jsem si abych mohl klidněji mluvit. " Jak jistě víš, žádná z vesnic na tom není zrovna nejlíp. Z Kiri, kterou jsem znával se stal už jen slabý odraz. Pokud patříš nebo si patřila k někteřé z nich tak to jistě chápeš. Odkud vlastně jsi? Nepřipadáš mi zdejší, no i když já zrovna v těchto končinách taky. Pokud si byla dříve v Suně nebo Konoze tak jsme se možná jednou potkali když jsem tehdy zařizoval diplomatické záležitosti mezi vesnicemi. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Killunia Wed 26 Jun - 11:57

Vypadal jako dobrý člověk. Nesmí čekat, že shodím své zábrany tak snadno, ale malinko povolit bych je mohla. I kdyby patřil ke Kagetsu no Sato, pokud se nepřetváří a je tak milý, jak působí, tak je mi to jedno.
"Ještě před dvěma roky bys mě našel s čelenkou Konohy a hodností genin. Dnes už nepatřím k žádné vesnici. Jsem svobodná kunoichi, stejně volná a svobodná jako můj klan. Umím si představit, jak to v Kiri asi teď vypadá. Krásná vesnice, kterou ona zcela jistě byla, se promění v trosky." Chvíli jsem si ho prohlédla a zamyslela jsem se nad tím, kolik mu toho o sobě můžu říct. "Spíš než v Konoze jsi mě mohl vidět před nějakým... půl rokem? No, tak nějak. Tehdy jsem totiž byla v Kiri u své vzdálené příbuzné Marianny Akatatsu. Strávila jsem tam zhruba šest měsíců. Ale nijak si tě nevybavuji, takže jsme se asi nikdy předtím neviděli..." Už se zdálo, že povoluji, že se rozpovídávám, ale pořád jsem cítila ve svém nitru tíživou nejistotu. Jako správný pesimista jsem pořád očekávala to nejhorší - že to jen hraje, že je to někdo, kdo mi chce ublížit.
Sakra, přestaň bejt paranoidní! okřikla jsem se v mysli. Už to štvalo dost i mě samotnou. Neustále žít ve strachu. Měla bych s tím přestat. Kdo by mě chtěl dostat nebo zabít? Jsem jen nevýznamná kunoichi, naprosto obyčejná... Mé Kekkei Genkai není nijak silné a významné pro svět ninjů... Tak proč mít strach?
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 26 Jun - 12:18

" Tak to je celkem působivé se odpoutat od své vesnice, ale nevím zda si odešla s povolením nebo bez něj. Pokud bez něj tak to znamená, že jsi nukenin jako ostatní, ale nepřipadáš mi zlá. Já dobrou stránku lidi poznám i když je někde hluboko. " Zamyslel jsem se pak nad tím jménem, které mi řekla. Marianna, Marianna. Kde jsem to jméno už slyšel? Je pravda, že všechny z vesnice úplně neznám. I pár nových lidí jsem potkal teprve nedávno, jelikož jsem se s nimi nikdy nedostal do kontaktu. Ale o jejím klanu jsem ještě neslyšel to je zvláštní, předpokládal bych, že se to někde dovím z knížek, ale asi tyto dokumenty byly zachovány na jiném místě. Na chvíli jsem se ztratil ve svých myšlenkách až jsem se nakonec rozhodl něco říct. " Je mi líto, Marianna mi něco říká, ale ten klan ne. Nečetl jsem žádné dokumenty o tomto klanu, zřejmě byly uchovány na jiném místě. Možná jsme se nesetkali buď, že jsem byl na nějaké misi mimo nebo jsem skládal zrovna jouninské zkoušky. Mám celkem děravou paměť, že mi trochu trvá než si vzpomenu na datum mého úspěšného absolvování. " Jejda, já ji už dokonce řekl i jaké jsem hodnosti. No myslimže to nijak neuškodí, jistě by se zeptala té své přítelkyně až by ji znovu potkala.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Killunia Wed 26 Jun - 12:49

Jeho chování mě donutilo lehce a krátce se usmát. Tak moc byl dobrý, že mě donutil se USMÁT, což jsem po jistém incidentu vlastně už moc nedělávala. Jak chladná to osoba já jsem. A když už toho o sobě prozradil tolik, nepřišlo mi, že by měl být nějak nebezpečný. Zábrany dál odpadávaly.
"Odešla jsem s povolením od Hokage-san. Stát se nunkeninem na úrovni genina by nemělo žádný smysl..." Trochu mě překvapilo, že mu to nedošlo. Řekla jsem mu, že jsem byla geninem, když jsem ještě patřila do Konohy. Jako genin-nunkenin bych moc dlouho naživu nevydržela. Když řekl, že Mariannu nezná, trošku mě to zaskočilo. "Marianna žije v Kiri celý svůj život. Teď si nevzpomenu, jestli je chuunin, nebo jounin, ale to je teď jedno. Každopádně... Jestli nikdy nikomu nesdělila své příjmení, lidé ani nemusí poznat, že je z nějakého klanu Akatatsu." To, že neznal můj klan zas až tolik ne. "Většina informací, která se kdy o mém klanu shromáždila, byla v Konoze. Tedy do té doby, než jsem si to vzala k sobě. To, že jinde klan Akatatsu popsaný nebyl, mě ani nepřekvapuje, vždycky jsme byly nenápadné. Hlavně proto, že naše Kekkei Genkai neovládají muži. A ženy se nikdy nestanou natolik významnými, aby o nich bylo něco napsáno. Každá vesnice si sbírá informace o svých klanech. Akatatsu nepatří svým způsobem nikam, takže se s nimi nikdo neobtěžoval." Neviditelné, bezvýznamné. Ano, i tak by se náš klan dal nazvat. Trošku mě to mrzelo. Taková krásná a bohatá schopnost Kekkei Genkai, a přesto zůstává zapomenuta. Stejně jako klan s ženami neobvyklých jmen. Na mé bílé tváři se objevil záblesk smutku.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 26 Jun - 13:05

Jak jsem ji tak poslouchal už šlo i poznat z jejího hlasu, že se nebojí. Bylo to fajn si jen tak s někým popovídat. Takhle jsem si dlouho s nikým dlouze nepovídal když nepočítám své přátelé, kteří se kamsi vytratili po válce. Doufám, že je někdy znovu najdu, začíná se mi celkem stýskat. " Je možné, že jsme se vždy někde minuli. Já byl většinou buď na misích nebo se svými přáteli, kteří se všichni po válce kamsi vytratili. " Znova jsem se zamyslel, sklonil jsem hlavu. Jenže jsem najednou změnil úplně výraz a držel jsem se oběmi dlaněmi trochu silněji. Tížilo mně svědomí, že jsem až do teď své nejlepší přátele nenašel. Mezi nimi patřil i bývalý Mizukage, který tu byl před tou současnou. Někdy se stávalo, že jsem prožíval takovéhle chvíle smutku i když se to zrovna nehodí. Přijde to vždy tak náhle i když mám ještě před tím dobrou náladu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Killunia Thu 27 Jun - 15:38

Když se myšlenkami zjevně dostal úplně někam jinam, krátce mi zatikalo v oku.
On vůbec nevnímal, co říkám? Podám mu tolik informací a on se tváří, jako by ho to nezajímalo! Dělá si legraci?
"Ani jsme se míjet nemuseli. Většinou jsem se věnovala tréninku v sídle Akatatsu či v Kiri v Mariannině domě. Nerada vycházím mezi lidi. Nikdy jsem neměla žádné přátele, spíš naopak, takže jsem nepociťovala nutkání opouštět bezpečné území." Upřímně řečeno, záviděla jsem mu. Záviděla jsem, že byl přátelský a měl kamarády. Ne jako já. Zatvrzelá, paličatá, do sebe uzavřená holka, kterou tak maximálně šikanovali a při nejlepším "jen" ignorovali. Všimla jsem si jeho rychlé změny nálady. Netušila jsem, co to způsobilo. Přeci jen, já přátele nikdy neměla, a tudíž jsem nemohla ani tušit, jak se cítí, když je ztratí. Nevěděla jsem, jak mám reagovat. Tak jsem raději zůstala zticha.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu 27 Jun - 15:54

Měl jsem sice depku, ale moc dobře jsem ji poslouchal a vyslechnul jsem si její příběh. Abych ji však nepřidělával starosti tak jsem vzchopil a nahodil aspoň takový falešný úsměv, abych odlehčil situaci. Následně jsem se přestal usmívat a měl zas normální výraz.
" Hm. Však jsou i bezpečná místa kromě domova nebo přátel. Hlavní je abychom věděli kdo jsme a kam patříme. Když jsme k tomu ještě silní tak se nemáme čeho obávat. Škoda, že jsme se nepotkali dřív v té poklidnější době. Nyní je to naopak a spíš nás loví nukenini. Nepřeju si nic jiného než mír v mé vesnici. Nechci aby lidé už dále trpěli kvůli chybám nás shinobi. "
Jakmile jsem domluvil tak jsem ji jen tak sledoval zdali na to něco řekne.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Killunia Wed 3 Jul - 19:35

"Pro mě není bezpečné místo jinde, než u klanu Akatatsu. Možná právě proto, že k žádné vesnici nepatřím." Všimla jsem si jeho nuceného úsměvu. Poznala jsem to, protože jsem dřív dělala často taky takové. Jeho nálada výrazně klesla, takže jsem se rozhodla to tu ukončit. "Jestli někdy na tomto světě nastane mír, chci toho být svědkem. Do té doby... Do té doby nám nezbude nic jiného než bojovat..." A s těmito slovy jsem se ztratila v lese, na cestě zpět do Konohy.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 17 Jul - 13:34

Po tom co ta dívka odešla jsem zde strávil ještě více jak týden prozkoumávání ruin abych se dozvěděl něco o kultuře této starobylé vesnice. Zdá se, že po velkém útoku se zřítila na toto místo, a proto se zde stále mohou v podzemních prostorách ukrývat nějaké zapomenuté artefakty. Ale ani po týdnu jsem žádný nenašel. Když už mi začaly docházet zásoby, rozhodl jsem se odcestovat zpátky do vesnice s oznámením o novém stanovišti Alpha. Nouzové stanoviště pro rychlý přesun z vesnice. Už jen zbývalo vyrazit na tu dlouhou cestu zpět. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Ruiny vesnice Oblohy Empty Re: Ruiny vesnice Oblohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru