Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Listové

+32
Shizuka Kimyou
Kiwi Namikaze
Hiroshi Senju
Arisu Otoginokuni
Daichi Akasuna
Akio Sakkaku
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Kensei
Kaomi
Reizo Hoozuki
Andi Dors
Murasaki
Michiko
Yoko Ayme
Kami Atsushi
Daiki Yatoshi
Chokuchi Akimichi
Nara Kagayami
Gats Hyuuga
Satsuki Aizawa
Yoshio Yamanaka
Raiken Namikaze
Katashi Aokawa
Daiki Ayme
Shinobi
Kisuke Uchiha
Kashike
Kaori Senju
Aki Kana
Killunia
Faito Dansaku
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:32

First topic message reminder :

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Narutokuncomshipuudenepw

Hlavní brána je hlídaná především dvěma Chuuniny, ale nikdy nevíte, kdo se může ukrývat ve stínu.
Při porušení ochranné bariéry vesnice o vás bude známo každému Jouninu v Listové.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Shinobi Sat 13 Oct - 7:18

Nějakou chvíli se nic nedělo. Už se mohlo Kaori zdát, že sem ani nikdo nepřijde, že to byl jen hloupý žert a Kataro, Kataro třeba někde bude schovaný a směje se jí z povzdálí...
Pak se však náhle, úplně odnikud, objevil nějaký stín a než se kdo nadál, pár metrů od Hokage stál muž, ve fialovém kabáte a z výrazně blonďatými vlasy...
Na tváři měl takový sebevědomí výraz a propaloval Kage mrazivým pohledem...

Hlavní brána Listové - Stránka 2 48344593

"Tak nakonec jste přišla ano? To jsem ani nečekal..." Řekl, tak jemně, ale zároveň chladně. Už na první pohled z něj nešel dobrý pocit... Ten muž rozhodně žádný svatoušek nebyl...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 13 Oct - 11:29

Priamo som letel, takto som sa hnal, len aby som rýchlo dohnal Hokáge ktorá stála pri bráne. To už tam bol aj nemenovaný, ktorý sa správal ku Hokáge tak, akoby to bol ho uniesol on. Kašľal som na varovanie, kašľal som nato, že je možno mocnejší, kašľal som nato že možno niečo pokazím, nič mi nedovolilo len tak stáť a čakať, kým sa Katarovi niečo stane! Bol členom veľkej Konožskej rodiny, musel som mu pomôcť!
„Kde je! No tak?!“ Zreval som, načo som sa vrhol na nemenovaného, doslova som na neho skočil s úmyslom ho priraziť ku zemi a vymlátiť z neho všetko čo vie..
„Tak kde je ty idiot! Hovor inak s teba vymlátim dušu..“
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Shinobi Sat 13 Oct - 12:16

[b]-Sakon-

Hlavní brána Listové - Stránka 2 48344593

Sakon se jen pousmál, když se tam objevil ten přitroublý klučina... Vůbec nic nechápal a už vůbec nechápal, co se může stát tím, že takhle hloupě a zbrkle na něj zaútočí...
Brzy to však měl hodně rychle poznat...

Ano... Nao Sakona opravdu srazil k zemi a ano, dokázal mu zasadit ránu, ale co se nestalo? Najednou to udělalo hlasité "puf" a ten shinobi byl pryč... Byl to je obyčejný blbí klon...

"Chyba, chyba, chybička..." Rozeznělo se doslova všude okolo, jakoby na ně promlouval celý les...
"Takový podraz na mě udělat, ale... jelikož jsem to čekal, tak jsem se na to i pořádně připravil..." Ten ozvěnový hlas se hlasitě rozchechtal...
"Ale, už dále tedy nebudu zdržovat a řeknu, jak se věci mají a taky dostanete trestík za to, že jste mě chtěli takhle podrazit..." Zase ten smích...

"Takže... nebudu vám říkat, kdo jsem a nebo, co přesně máme v plánu, ale určím vám jisté podmínky, které budete muset splnit nebo... nebo se stane něco hodně špatného a to se brzy dozvíte i co..." Začal tak z lehka... stále nebylo jasné, kdo to mluví... Jeho hlas se opravdu jen tak objevoval všude...
Co to sakra bylo???!!!
"Takže, jak už víte, unesli jsme jednoho vašeho člena... Je to více méně jen taková pojistka, která nám zároveň i zajistila, že vznikne dostatek zmatku, abychom vám mohli připravit menší překvapení... hehe..." Mluvil tak tajemně, že z jeho tónu hlasu nešlo naprosto nic vyčíst a ani zjistit...
"Naše požadavky jsou prosté... chceme od každého klanu jednoho Gennina i Hyuugu, i když jednoho máme... ten první bude stále jako naše pojistka...
Až těm dotyčným jedincům to oznámíte a shromáždíte je, pak dostanete další pokyny, co se týče toho, kam je bude nutné vyslat...
Do té doby máte dost času, aby jste se připravili.... A pamatujte, jestli s nimi pošlete i někoho jiného, já si to zjistím a pro toho kluka to nedopadne vůbec dobře...
Co se týče oznámení o tom, že už jste připraveni, tak ve vaší zničené kanceláři a vlastně celého toho patra, najdete v troskách ocelovou krabičku, v níž bude speciální rudá světlice, kterou nám dáte vědět..."

Nikdo v tuto chvíli nemohl vědět, co to tou zničenou kanceláři nebo vlastně, celým patrem, myslel... Že by přichystali nějakou past?
Hlas však dále pokračoval...
"Jistě si teď říkáte, co tou zničenou kanceláří myslím že? Brzy poznáte...
Naší pojistkou totiž není jen ten kluk, ale i něco jiného...
Víte... Lady Hokage. Byla jste tak hloupá, že jste se sem nechala vylákat a zatím, jeden z vašich členů vesnice, ten co vám šel předat zprávu. Je kompletně naplněný výbušnými lístky a vlastně to není ani Akimichi... Podoba tohoto člena byla jen převzata, aby bylo možné lístky ukrýt a následně je odpálit...
I tak je to však jeden z vašich mužů, s jehož hlavou jsem si trochu pohrál a nechám ho obětovat, abych vám dal výstrahu a informoval vás o tom, že celá vesnice je takhle opředena pastmi a kdykoliv je možné všechny naráz odpálit a doslova nechat vesnici explodovat.... Můžete věřit a nemusíte, ale... Pokud jsem se dokázal tak lehce dostat s vaším členem, až k vám do kanceláře a přichystat tuto past, věřte, že jsem to dokázal i před tím a dokázal jsem tento plán uskutečnit... Myslete na to, až se budete rozhodovat..."
Zase se tak ten hlas uchechtl...
"A co se týče tady toho hocha? ´Heh, kdyby nezaútočil, váš člen by přežil a tu výstrahu bych neaktivoval... ale... je to podraz za podraz... mělo to být jen pro jistotu... Teď má ten blonďák na svědomí život jednoho z vašich shinobi... to je smůla co? A možná... pokud je tam více lidí... nejen jednoho..."
V tu chvíli se ozval nějaký tlumený výbuch a kdyby pohlédli k obloze, uviděli by, jak někde zprostřed vesnice stoupá do vzduchu hustý dým...
"Hehe... tak už je to tady... Pamatujte, co jsem vám říkal..." Zase se tak ten hlas uchechtl...
"A ty kluku... prvně si příště rozmysli, než něco podnikneš..." Pak se hlase rázem vypařil a les jakoby utichl...
Sakun, byl pryč...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 13 Oct - 13:03

Pocítil som ako to niečo zmizlo, a ja som sedel na zemi. Zrazu sa spoza chrbta ozval výbuch, a ja som mohol sledovať ako kancelária vybuchla.. So všetkými v nej. Rozšírili sa mi zreničky, okamžite som vyskočil na nohy, a chcel sa rozbehnúť tam, aby som pomohol, ale zarazil ma jeho predslov.
„Moja vina?!“ To všetko som pochopil zo všetkého čo povedal. Počul som o tom že chce všetky klany, a veril som že ich Hokáge nevydá.. Ale ja som bol zdrvený, sklonil som hlavu keď som počul, že môj neuvážený krok spôsobil smrť mnohých. Každý vedel, každý kto ma poznal, čo sa vo mne deje.. že takto ma zlomil..
„Moja..“ Znova som hlesol, hlasom plný bolesti a zármutku. Cítil som pálčivú bolesť v očiach, cítil som ako mi po lícach tečú slzy, a môj roztrasený hlas, ktorým som nedokázal už nič poriadne povedať bol len začiatok. Kolená sa mi podlomili, a ja som v triaške padol na kolená..
„Mo-j.. Mo-ja..?“ Hlesol som, teraz.. som bol na dne a zlomený a taký ľudia robia nepredvídavé kroky. Kľačal som, triasol sa a plakal, nad tým čo som spôsobil. Nebolo cesty späť. Mal som sen, sen ochrániť všetkých.. Nikdy som nemienil dovoliť, aby kvôli mne niekto umrel.. A stalo sa.. Zabil som.. Konožana..
„Nieééééééééééé!“ Zreval som, zdvihol hlavu a môj krik sa ozýval celým námestím. Moje telo začala obaľovať slabá vrstva modrej čakry, vypúšťal som ju, obrovské Uzumakiovské množstvo.. Bol som zo seba sklamaný, ale bol som na neho nahnevaný, tak isto aj na seba.. Pomaly som vstával, moje telo prúdilo čakru všade okolo mňa, a ja som znova skríkol.
„Skapeš!“ Ozvalo sa, načo som spojil ruky do jednej jedinej pečate, a vzduch sa okolo mňa pohol. Začal sa miešať, hýbať a tvarovať, ako keď plyn uniká do vzduchu.. Začal sa tvarovať do mojej podoby, a tvoriť niečo.. čo sa zdalo že je mne podobné.
„Fuuton: Bunshin!“ Zreval som a vzduch utíchol. Zrazu každý z tých ktorý boli okolo mňa pocítili úbytok kyslíka na krátku dobu, akoby niekto z mieste pred bránou vysal kyslík. Ten sa okamžite nahradil novým, ale okolo mňa v tej istej sekunde stála.. STOVKA mojích veterných klonov, tvorená z mojej čakry. Každý z nich mal na tvári len dve veci.. Slzy sklamania a bolesti, a nahnevaný výraz. Toto.. sa nemalo stať.. Toto som nechcel, nechcel som nikoho zabiť. V tejto chvíli .. tento skutok zničil môj sen.

„Chyťte ho..“ Hlesol som potichu a hotová „armáda“ mojich klonov sa rozbehla do brány do lesa, kde hľadali a hľadali nejaké stopy, zatiaľ čo môj originál padol bez čakry na zem, nebol som v bezvedomí, len som sa nedokázal hýbať, a čakru som mal ledva aj na dýchanie. A bolo mi to jedno. Napriek tomu, som sa však pokúšal vstať a robiť niečo, kašľúc nato, že sa takto aj zabijem.. Bolo mi to jedno.. Mojou rukou zomrela moja rodina..
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Anonymní Sat 13 Oct - 13:21

Stále jsem byl v lese a potajmu sledoval jak Naa tak toho Sakona. Jeho hlas se naneštěstí ozýval ze všech koutů tohoto lesa. Jeho plán byl krutý a nelítostný. Bohužel jsem si uvědomil že jak já tak Nao jsme součástí tohoto plánu. Já jako jediný Gennin z klanu senju a on jako jediný Gennin z klanu Uzumaki. Chtěl jsem sice toho chlápka chytit a vymlátit mu duši z těla ale teď nebyl čas. Měl jsem povinnosti vůči vesnici. Kdybych nebyl přítomen mohli by umřít další lidé a to jsem nemohl dopustit. Vylezl jsem tedy z lesa zatímco kolem mne běhali desítky klonů. Byl jsem překvapen kolik jich dokázal vytvořit. Šel jsem si to rovnou ke Naovi.
"Nao...!!" řeknu a chytnu ho za límec. Na tváři jsem měl téměř neutrální výraz jako vždy. Teď jsem ho musel trochu povzbudit. Byť to nebyla moje silná parketa doufal jsem že se mi to aspoň trochu povede.
"Copak nechápeš že tohle přesně chtěl ?! Chtěl aby ses cítil vinen a cítil se za to zodpovědný ! Vzchop se! Není to tvá chyba ! Pokud tady budeš jenom stát a brečet jako malý mimino asi to budu já kdo tomu maníkovi nakope prdel. To mě necháš tak lehko vyhrát ?" zeptám se ho s lehkým úsměvem na tváři a doufám že ho moje řeč aspoň trochu utěšila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sat 13 Oct - 18:31

Keď okolo mňa prebehol Nao, len som sa naňho šokovane dívala...Zvalil oného parchanta na zem a zmlátil ho. Počúvala som, čo ten kretén vlastne hovorí a mala som sto chutí ho nakopať do zadku! Len keby som do riti vedela, kde vlastne je!
Ocitli sme sa vo fakt úžasnej situácii...Vraj potrebujú od každého klanu jedného genina! Nie, to im nikdy nedovolím! Nikdy! Sú to pre boha malé deti, a navyše nemohla som riskovať to, že hijutsu a Kekkei Genkai klanov, sa rozmnoží po celom svete, a to, čím sme my boli tak výnimoční, sa naučí celý svet...Jendoducho nie!
Odrazu bol počuť výbuch. Prudko som sa otočila a pohľad mi padol na horiacu budova...Moja kancelária bola v troskách. To však nebolo najhoršie, boli tam ľudia! Keď onen kretén zrejme dohovoril, padla som na kolená...Som taká sprostá, taká sprostá! Keby som tam nechala klon... Do očí mi vhŕkli slzy, poskladala som pečate a vedľa mňa sa objavili moje dva klony. Tie sa okamžite vybrali do kanclu, ja som sa znova postavila, vybrala sa za Naom a položila mu ruku na rameno. Nao, chcem aby si vedel, že ťa nepovažujem za vinného. Myslím, že ten výbuch by nastal tak či tak. A chápem ťa...Na tvojom mieste, by som urobila to isté. Jemne som sa usmiala, i keď to bol silený úsmev. Vôbec mi do smiechu nebolo, bola som totálne bez nálady. Pozrela som sa na Mogena...Dúfam, že sa oňho postaráš...Prosím, nedovoľ mu urobiť nič, čo by mu uškodilo. Otočila som sa a vybrala sa na cvičisko. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 13 Oct - 19:11

To hovorili nepravému. Po tvári mi tiekli potoky sĺz, nie že by som bol malé urevané decko, no ja som prisahal, že budem chrániť všetkých v mene môjho brata, a dnes som ho sklamal. Dnes ten hajzel zabil nevinného človeka a Boh vie koľko ďalších pozabíja pri výbuchu. Prehnal to.. Nepočúval som ani Kaori, ani Mogena, jednoducho som sa napriek tomu, že som nemal skoro žiadnu čakru, pomaly postavil a trasúcim sa krokom som sa pokúšal dostať cez bránu, neviem kde.. Mimo Konohu, za ním, aby som ho zabil. Klony pomaly mizli, pretože som nemal dosť čakry na ich udržanie, a len čo som dosiahol hranicu brány, padol som k zemi.
„Ešte vládzem..“ Hovoril som si v duchu a napriek tomu som sa pokúšal vstať. Napriek tomu že som nemal žiadnu čakru, musel som..
„Moja vina, moja vina.." S týmito myšlienkami som sa prestal hýbať..

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Anonymní Sat 13 Oct - 19:53

Viděl jsem že je na tom fakt zle. Možná by nebylo od věci zanést ho do nemocnice aby se o něj trochu postarali. Bylo by to tak lepší a jemu se ulevilo. Pak jsem si ale řekl že vlastně není zraněnej takže by tam s ním asi neměli co dělat. Vyposlechl jsem si Kaori která toho měla očividně taky přes hlavu a řekla mi co mám dělat. Lehce jsem se usmál a kýval. Poté když odešela jsem se však usmívat přestal a nahodil jsem jiný výraz kterej byl spíše naštvanej.
"Jo jasně že se o něj postarám... Hoďte to všechno na Mogena on tu nejvíc fušařskou práci rád udělá." řeknu si pro sebe a chytnu Naa za límec a táhnu ho až na cvičiště.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 14 Oct - 11:34

Pomalým krokem jsem dorazil až k bráně. Zastavil jsem se několik desítek metrů od ní, aby mně ten únosce nemohl zahlédnou a vyskočil jsem na jednu ze střech abych měl dobrý výhled na celou situaci. Teď už stačilo jen čekat na příchod toho ANBU s těmi Geniny a na Hokage abychom je mohli pak sledovat.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Oct - 17:33

Pomalým krokem jsem se přibližoval k bráně. Uviděl jsem tam už stát nějakého ANBU, jen jsem si říkal jestli čeká na mě. Došel jsem k bráně a otočil jsem se směrem k vesnici. Prohlédl jsem si jak vypadá a taky jsem se zahleděl na hlavy Kagů. Tohle byl můj poslední pohled na vesnici před čím že to vlastně? Měla to být mise nebo co. Pak jsem se jen opřel o zeď vedle brány a čekal jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 14 Oct - 18:14

Dobehla som sem, oblečená v Senju brnení, a plne vyzbrojená. Nešla som presne k bráne, skôr som sa zdržiavali medzi domami, aby ma náhodou niekto nevidel. Vyskočila som na strechu a objavila sa vedľa Katashiho. Keď sa tu všetci zhromaždia, a dostanú pečate, môj klon dá tomu dementovi znamenie... Prehovorila som. Takže si pripravený? Opýtala som sa a pohliadla na geninov v diaľke. Až mi srdce zvieralo pri pohľade na nich...Asi by som nemala byť taká citlivá, ale...Chcela som do nášho záchranného tímu vziať aj Kamiho, ale rozmyslela som si to. Bude lepšie, keď tu bude tiež niekto, kto sa v príprade ďalšieho nebezpečenstva, počas toho ako tu nebudem, o Konohu postará.
Klon, ktorý som vytvorila ešte skôr, pribehol za geninmi. Všimol si v diaľke Naa, totálne bez chakry, ledva sa pohyboval. Nao, choď sa domou vyspať, máš ešte čas. Potrebuješ nazbierať novú silu a chakru...Aby si potom mohol nakopať do zadku oného ninju tak, ako sa patrí! Povedal to naschvál, aby donútil Naa ísť sa vyspať...Inak by tú cestu ani nevydržal! Nikto však nemohol vedieť, že to je iba obyčajný klon...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 14 Oct - 18:20

Dlouhou dobu jsem seděl na střeše jednoho z domů a doslova čuměl na bránu. Už se začalo shromažďovat mnoho geninů a to se mi nelíbilo. Sice mi to mohlo být úplně jedno, ale ten pohled na ně jak stojí před bránou... Vypadalo to jako by čekali na smrt. A to jsme nemohli dovolit. Několik geninů mě míjelo a šlo na nich poznat že jsou z těch známějších Konožských klanů. Jediná věc co mi vrtala hlavou bylo to, co s nimi chtěl udělat. Pochybuju že by se někomu povedlo spojit všechny Kekkei Genkai a Hijutsu z Konohy do jedné osoby. To tělo by nemělo šanci to vydržet. Po chvíli se u mně objevila Hokage. " Rozumím... kolik času jim dáme než vyrazíme?? 5?? 10 minut??" optal jsem se. " Jo jsem... sice nevím co nás tam čeká... ale jsem připraven... " odpověděl jsem jí a stále hleděl na bránu.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 14 Oct - 18:38

Zjavil som sa pri Hokage, a pri Katashim. Katashiho som pozdravil kývnutím hlavy, a môj pohľad som nasmeroval na Geninov pred bránou. Nao túto cestu nezvládne. Pomyslel som si, a pozrel na Hokage. Keďže jej reč na Naa som nepočul, keďže som tu ani nebol, a vlastne som to ani počuť nemohol, pretože som nebol pri tej Hokage (xD), spýtal som sa. Nebolo by lepšie stiahnuť Naa z tejto výpravy? Pri otázke som sa pohľadom vrátil ku Geninom, a čakal na povolenie od Hokage.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Killunia Sun 14 Oct - 18:53

Když jsem se přiblížila k bráně, začalo mi vrtat hlavou, proč je tu z každého klanu jen jeden zástupce, ještě ke všemu genin. Chtějí získat naše schopnosti? Chtějí nás ovládnout a vytvořit si z nás armádu? Chtějí nás zabít a oslabit tak Konohu? Měla jsem z toho velice špatný pocit.
No co, moje Kekkei Genkai je všem k ničemu. Kdyby mi jej sebral muž, nemohl by jej ovládnout. Takové je pravidlo mého pokrevního dědictví. Kdyby chtěli znát mé schopnosti, Hijutsu nebo Kekkei Genkai, nic jim neukážu ani neřeknu. Klan Akakatsu nikdy nepatřil mezi významné konožské klany, možná také proto, že se členové tohoto klanu nachází roztroušení po celém světě.
Všimla jsem si tří lidí na střeše jednoho domu. Když jsem na ně pořádně zaostřila, zjistila jsem, že je to Hokage, nějaký ANBU a... sensei? Co mají v plánu?
Proč musím být genin? Proč nemůžu nic vědět? To je děs, chň!! Zamračila jsem se a otočila jsem se směrem pryč z vesnice. Mohla bych utéct. Můj klan nikdy nebyl vázán přímo na svou vesnici, i když v Konoze se zdržoval nejvíce. Jaksi nám všem chyběla ohnivá vůle (možná proto, že jsme v duši měly uschovaný úplně jiný oheň), takže jsme vždycky byly tak trochu mimo konožskou společnost. Nikdy mi tenhle fakt nevadil, vlastně mi dovolovat být kdekoli. Nejsem vázána pravidly vesnic. A to se mi vždycky líbilo. Zajímalo by mě, kdy a kam vyrazíme...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 14 Oct - 19:31

Pozrela som sa na Katashiho. Desať minút...Nebude ťažké ich prenasledovať. Šepla som a pozorovala geninov. Vôbec sa mi to nepáčilo...Vlastne celá táto situácia sa mi hnusila. Keby neprišiel ten dementný nukenin, teraz by som si vysedávala v kancelárii a debatovala s tými, ktorí si prišli po tím alebo po misiu.
Hneď na to sa vedľa nás objavil Raiken. Klon ho pošle domov sa vyspať, aby načerpal silu a chakru. Nemôžeme ho stiahnuť, mohlo by to byť riziko... Sama som ho chcela stiahnuť, ale nemohla som sa vzoprieť rozhodnutiu Rade, a nemohla som to riskovať. Určite ten nukenin vie, že Nao je z klanu Uzumaki, veď sa podobá na Naruta! Takže by sa ľahko dozvedel, že genin z tohoto klanu chýba. Môj klon zatiaľ chodil sem a tam ako lev v klietke.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 14 Oct - 19:42

„Ale ja vládzem!“ Ozval som sa slabým, ale pevným hlasom po dlhej chvíli ticha. Bola to prach sprosté klamstvo, ale aby ma teraz vyhodili z plánu len kvôli trochu malej čakre. Čo na tom je zlé? Stál som, aj keď neviem ako, ale asi len za pomoci Mogena, na ktorého znova pristála úloha nejako ma držať na nohách. Normálne by mi stačil jeden spánok a bol by som fit, ale vytvoriť 100 klonov, bola fuška aj na mňa.
„Nemôžete ma len tak vynechať, ak odídem, zistia.. a ..“ Hlesom som ešte unavenejším hlasom, pričom sa mi začali zatvárať oči.. Čakra bola takmer na nule.

Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 14 Oct - 19:44

" Fajn... 10 minut... " řekl jsem a stále hleděl na bránu. Věděl jsem že jsme je určitě nenechali jít jen tak a že někdo na nich má něco na sledování, ale stále je lepší mít víc než jeden zdroj jejich pozice. Povytáhl jsem katanu, řízl se prstem o její čepel, zasunul jí zpět a udělal několik pečetí. " Kuchiyose no jutsu... " šeptl jsem a přede mnou se objevil v obláčku bílého kouře malý pejsek.
Hlavní brána Listové - Stránka 2 Cutecutepuppy
" Ohayo! " řekl nadšeně Atsushi, ale po tom co viděl pohled Hokage a Raikena tak si ten můj domyslel a sklopil hlavu i s ušima. " Potřeboval bych... aby sis osvojil pach jednoho z geninů... mohli bychom potřebovat tvou pomoc... " řekl jsem mu a on pouze přikývl a seskočil dolů ze střechy domu a pomalu se blížil k Geninům stojícím u brány. Začal se motat kolem Killunii a začal si zvykat na její pach. Jelikož to byla zřejmě jediný ženský Genin mezi všemi co odchází, tak nebude pro něj problém jí vystopovat. Po chvíli si její pach osvojil a vrátil se zpět k nám na střechu. " Až bude potřeba... tak tě zase přivolám... " řekl jsem mu. " Sayo... " řekl a jakoby zasalutoval. Poté zmizel v obláčku bílého kouře a já mohl dále v klidu čekat.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Sun 14 Oct - 20:07

Bol som zadívaný na Naa, a akosi som všetko naokolo ignoroval. Iste, počúval som Hokage aj Katashiho, ale nie tak pozorne, ako zvyčajne. Napokon som prikývol. Oddych bude pre neho viac než len nutný. Povedal som potichu, asi iba len tak pre seba. Hneď som sa preteleportoval k Mogenovi vedľa Naa, práve vtedy keď Nao zatváral oči. No, je čas už aj na oddych. Nemyslíš? Ozval som sa k Naovi, príjemným tónom vzhľadom k situácii. Naa som prichytil rukou pri ramene, aby teraz od tej únavy nespadol. A naspäť domov...Snáď to stihneme. Pomyslel som si, načo som ho prichytil oboma rukami, a o menej než sekundu som sa tu už nenachádzal, a Nao tiež.
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Yoshio Yamanaka Mon 15 Oct - 12:05

Yoshio dorazil ke bráně a doufal, že mu je Gats v patách...
Vypadalo to, že z těch, co by se celé této vypraví... nebo spíše by se to dalo nazvat "popravy" měli účastnit...
I přesto, co se všechno stalo a jaká byla situace, nesměl být smutný a nesměl ostatním náladu jen zhoršovat...
To byl asi také ten důvod, proč když bráně dorazil, nahodil takový příjemný a milý úsměv, kterým každého jednotlivého z přítomných, obdařil... Alespoň to pro ně mohl pro tuto chvíli udělat...
Stále jej však ještě nepřestával trápit ten fakt, kdo vlastně ten cizinec a zároveň atentátník byl...
Nechtěl to sice ostatním říkat, jelikož to pro něj bylo dost těžké, ale... musel... museli vědět, do čeho přibližně jdou... museli!
"Zdravím..." Hlesl takovým milejším tónem Yoshio a znovu se tak pousmál... Chtěl však dále pokračovat...
"Předpokládám, že jste tady také ze stejného důvodu, jako já a... no a jestli ano... chtěl bych vám něco říci... především, co se týče toho... ehm... toho cizince, jež nám zadal požadavky a nechal vyhodit celé jedno patro Hokage budovy..." Čím více, jak se blížil k tomu, co měl říci, tím více jeho hlas smutněl, ale také se i tišil, i když stále šel relativně dobře slyšet... Yoshio se však nemohl nějak vymáčknout...
"Já... on... no... ten dotyčný je totiž... je... je Yamanaka..." Hlesl už dost potichu, ale jelikož bylo ticho a u brány se to neslo velmi dobře, jistě jej všichni dobře slyšeli...
No a z toho jeho výrazu, blonďatých vlasů a také prvního dojmu, jež vyvolal, jim také mohlo dojít, proč jej to tak vzalo...
Protože i slepý, který by Yoshia neznal, by poznal, s kterého klanu pochází.... z klanu Yamanaka... přesně jako ten cizinec... Nebo spíše... zrádce...
Ty Yoshiovi rysy byli prostě nepřehlédnutelné, ale... spíše by to každý poznal podle toho, co to s ním dělalo... Opravdu mu totiž nebylo nejlépe, když o tom mluvil, ale... museli to vědět...
Ale pro Yoshia to bylo zkrátka zklamání a selhání, zničení pověsti jejich klanu a zničení všeho, co budovali, co znamenali, to, že vždy věrně sloužili Konohagakure no Sato, Hokage a všem lidem v ní...
Ale teď... teď jako by se náhle vše vypařilo... ale úplně...
Bylo to těžké, velmi těžké... Yoshio totiž byl na svůj klan hrdý a vždy bude, ale toto.. toto pro něj byla strašná rána... Nemohli zkrátka uvěřit, že za ten zmařený život, za to napadení, výhružky a za to, proč tu vlastně teď ty ostatní Gennini stáli, mohl jeho klan... Nemohl...
Ale i přesto... přesto stále se snažil ostatní trochu podpořit a povzbudit, alespoň malým úsměvem, ale teď... teď mu to zkutečně nešlo... Nešlo se jen tak usmívat, za takových to podmínek... nešlo...
Yoshio Yamanaka
Yoshio Yamanaka
Genin
Genin

Počet príspevkov : 118
Join date : 08. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 14:34

No, prošla jsem už spoustu místy. Jako cvičištěm, monumenty, ulicemi, Ichirakem, i když jsem nepředpokládala, že v tuhle chvíli by měl někdo chuť na rámen, když byli skoro všichni v pohotovosti, ale co, náhoda je blbec. Nakonec jsem došla až sem, k bráně, počítala jsem s tím, že jdu pozdě, ale zkusit jsem to musela. Kde jinde se budou Genini hromadit než u brány?
Porozhlédla jsem se, zahlédla jsem jen pár osob, což mohlo znamenat jediné. Buď už odešli nebo teprve přijdou. Vlastně jsem nevěděla, proč tu jsem. Šla jsem se rozloučit? Ne, vzdávat to předčasně jsem udělat nehodlala. Tak co jsem tu dělala? Ano, povzbudit.
Vzhledem k tomu, že pár lidí tu je, tak jsem se rozhodla chvíli počkat.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 15 Oct - 14:36

Bol som tu nakoniec skôr, než som sám čakal. Objavil som sa znovu pri Hokage~Originále, a zoskočil som k bráne. Mal by som si začať označovať čo najviac miest na Hiraishin...Pomyslel som si skleslo, a na stenu pri bráne som sa do kúta nenápadnú značku. Mal by som si raz urobiť voľný deň, ktorý by som strávil označovaním kadekde v Konohe, a v jej okolí. Potom som sa postavil za bránu, čiže ešte vo vnútri Konohe, a ostal som stáť tak, aby ma z vonkajšieho priestoru nebolo vidieť.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 15:10

Všimla jsem si, že dorazila Hokage společně s nějakým mužem, zřejmě také vysokou hodností. No, Hokage byla můj a Naovo sensei, tak jsem tipovala, že bude vědět, kde je. Nebo v to hlavně doufala!
Rychleji jsem se k ní vydala, potřebovala jsem jen chvilku, vlastně jsem ani nevěděla, co mu říct, jen hodně mi někoho připomínal, nechtěla jsem udělat tu samou chybu znovu.
"Ehm, dobrý den.."
Fakt bezvadný, napjatá situace a ty ještě budeš prudit.
"Nevíte, kde je Nao Uzumaki?" Zeptala jsem se na věc, kterou jsem potřebovala vědět nutně.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Gats Hyuuga Mon 15 Oct - 15:12

Prídem k bráne tesne za Yoshiom a nechápem prečo sú všetci tak veľmi skleslí. Nieje možné, aby ninjovia obetovali ľudí, pre záchranu ostatných. Nechápem prečo to nikto nechápe. To, že si niekto ustanovil svoje pravidlá, nikdy neznamenalo, že ich neporušíme. Určite už je zostavená skupina ľudí, ktorá nás zachráni. Vo svete ninjov sú podvody každodennou povinnosťou. A ak by aj nie, mi sa nejako už určite zaobstaráme. Ja to beriem iba ako misiu na oklamanie, a určite nie na smrť. Nikdy by Hokage nevyslala svojich vlastných členov Konohy na smrť. A riziko smrti je tu stále, to je predsa život ninjov. Budeme len potrebovať nejaký plán...V tom Yoshio oznámi, že ten útočník bol Yamanaka a ja si všimnem výraz v jeho tvári. Prídem k nemu a s najväčšou radosťou v tvári a v hlase mu poviem: Čo si myslíš. Keď chce geninov zo všetkých klanov, asi mu ide o kekkei genkai. To znamená, že to vôbec nemusí byť Yamanaka, ale mohol si nájsť spôsob ako použiť vaše kekkei genkai. Ber to z tejto stránky.Poviem a žmurknem naňho. A naviac nebuď smutný. Skutočne si myslíš, že by nás Hokage vyslala na pospas smrti? Kedy to prosím ťa takto fungovalo v našom svete. Zakončím svoje slová a začnem premýšľať o tom, kto a prečo by nás mohol chcieť.
Gats Hyuuga
Gats Hyuuga

Počet príspevkov : 39
Join date : 30. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Raiken Namikaze Mon 15 Oct - 15:17

Začul som hlas, ktorý sa pýtal na Naa. Prižmúril som slabšie oči, dúfajúc že sa Nao vôbec nachádza v mojom dome. Nao sa nachádza v sídle môjho klanu, teda v sídle Namikaze klanu. Mal by byť v izbe, a hlavne sa nezľakni zvieraťa, ktoré tam bude. Práve spí, alebo len leží, aby doplnil energiu a chakru. Prehovoril som za Hokage, s menším úsmevom, akoby sa nič nedialo.
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 15 Oct - 15:48

Namísto odpovědi od Hokage jsem se jí dočkala od druhé osoby stojící opodál, které jsem si všimla jen při jejich příchodu. Krátce jsem si ho prohlédla.
Heem?
"V sídle klanu Namikaze? No, já, nebudu ho rušit, jen bych mu chtěla něco říct, bude to chvilka" Podotkla jsem potom, bylo mi blbé vlézt jen tak někomu do sídla, ale to asi v tuhle chvíli nebude postatné. Ani jsme nevěděla, co mu chci říct, ale věděla jsem, že jít za ním bude důležité!
Sídla klanů se povětšinou nacházejí v obytné čtvrti, a tak velké sídlo bych přehlédnout neměla.
Zhodnotila jsem v hlavě situaci a sama pro sebe si kývla.
"Tak já, arigato.." Poděkovala jsem, rozloučila se a zamířila pryč.
(Přesun.)
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové - Stránka 2 Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru