Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Listové

+32
Shizuka Kimyou
Kiwi Namikaze
Hiroshi Senju
Arisu Otoginokuni
Daichi Akasuna
Akio Sakkaku
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Kensei
Kaomi
Reizo Hoozuki
Andi Dors
Murasaki
Michiko
Yoko Ayme
Kami Atsushi
Daiki Yatoshi
Chokuchi Akimichi
Nara Kagayami
Gats Hyuuga
Satsuki Aizawa
Yoshio Yamanaka
Raiken Namikaze
Katashi Aokawa
Daiki Ayme
Shinobi
Kisuke Uchiha
Kashike
Kaori Senju
Aki Kana
Killunia
Faito Dansaku
Shijin Hyuuga
36 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Hlavní brána Listové Empty Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:32

Hlavní brána Listové Narutokuncomshipuudenepw

Hlavní brána je hlídaná především dvěma Chuuniny, ale nikdy nevíte, kdo se může ukrývat ve stínu.
Při porušení ochranné bariéry vesnice o vás bude známo každému Jouninu v Listové.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 23 Sep - 18:41

Faito

Po návštěvě Amegakure jsem přišel před bránu Konohy. Ah, tuhle vesnici jsem neměl nikdy rád... povzdechl jsem si a zamyslel se nad tím, jak se na mě budou dívat, když jim řeknu, že nejsem ninja, ale že jim jednoho ulovím. Ty jejich arogantní pohledy...Došel jsem až k bráně a tam jsem si odkryl šátek z úst. Rád bych mluvil s vaším kagem. Faito Dansaku, lovec hlav. řekl jsem stroze.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Killunia Sun 23 Sep - 19:14

Yuki
Hlavní brána Listové 83da2a996e_88730242_o2
Sedla jsem si na zeď blízko brány. Když mi dala Killunia vybrat, zvolila jsem si hlídku u brány. Třeba se tu bude dít něco zajímavého. Svýma černýma očima jsem sledovala nového příchozího do Konohy. Vypadal zvláštně a trochu mě děsil. Otřásla jsem se a začala jsem si čechrat peří na křídlech, abych se uklidnila.
Takže lovec hlav, jo? No, myslím, že to Killu-chan moc zajímat nebude, ale pak jí o tom stejně řeknu. Pak jsem se zaměřila na stráže. Nikdo zajímavý, tudíž jsem se znovu zaměřila na muže, jenž se představil jako Faito. Znovu jsem se otřásla. Patřila jsem mezi zvířata, kterým zima nevadila, jenže tohle nebylo zimou, ale strachy. Co kdyby si mě všiml a chtěl mě zabít? Raději jsem opět vzhlédla a začala jsem nad branou kroužit. Narazila jsem na teplý proud vzduchu, takže jsem se nechala vynést vysoko, až lidi vypadali tam dole spíše jako sněžné myši, které jsem lovila v horách. Ještě chvíli ho budu pozorovat, rozhodla jsem se.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Sep - 19:24

Z Naokim na pleci som prichádzal k črtajúcej sa bráne. Nejako som sa nenáhlil a ani môj kamenný výraz sa nejako nezmenil. Nakoniec som sa otočil na Naa a z miernim úsmevom som mu povedal. Tak dneska Nao budeme asi večerať skôr...a možno aj spať inde ako pod nebom hodz to je nám už jedno však?!. Nao spozornel a už sa videl z flaškou kečupu a niečim dobrým k tomu. Zaškeril sa a prikývol mi. Prišiel som k bráne a keď odo mňa začali stráže pýtať zbrane začal som vykladať každú časť svojho meča a následne aj ostatné veci. A nejako tak čakal kým ma pustia dnu.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 23 Sep - 19:30

Faito

Lehký zvuk mne vyrušil z pohledu na stráže. Byl jsem hlavně noční tvor, proto jsem měl o něco lepší sluch. Podíval jsem se lehce za sebe a spatřil sokola, který si čechral peří. Nádherné zvíře... pomyslel jsem si a s úsměvem se vrátil k pohledu na stráže. Ovšem pak tam přišel nějaký muž, který mne docela sprostě předběhl. Kdyby byl místní, neřeknu, ale jelikož mu začali stráže odebírat zbraně, k místním bych ho nepřířadil. Nicméně jsem mlčel a čekal, jestli v tom stráže sami udělají pořádek.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 23 Sep - 19:32

Chuunin

Vysedával som len tak pred bránou a sledoval ľudí, prechádzajúcich dnu a von. Neskôr sa tu ale objavil jeden chlapík, ktorý sa mi predstavil ako Faito Dansaku, lovec hláv. Dobrý deň vám prajem. Ten jeho tón hlasu sa mi vôbec, ale vôbec nepáčil. Najprv vás ale musím prehľadať. Prehľadal som ho, ale nič veľmi nebezpečné som nenašiel, tak som sa pokúsil o úsmev. Dobre, tak poďte, zavediem vás k našej Hokage-sama... Prehovoril som a vybral som sa smerom k veľkej budove, Hokageho budove. (presun)

Druhý chuunin hneď ako ďalší návštevník, teda Aki, vyložil všetky svoje zbrane, ho pustil dnu.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 23 Sep - 19:53

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Aki Kana Sun 23 Sep - 19:57

Odovzdal som zbrane a následne ma pustili dnu. Ešte že tak... spokojne som vydýchol. Bol som rád že to išlo bez väčší prieťahov. Hoc som sa mečov nevzdával ľahko bola to podmienka. A potreboval som si nakúpiť jedlo a tiež sa zase vmiešať do civilizácie a skúsiť či nezistím niečo nové. A tak som vykročil z Naom do ulíc konohy. Chcel som si nájsť nejaký podnik na prespanie a najedenie sa.

-Presun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Aki Kana Tue 25 Sep - 11:19

Momentálne z Nao v ruksaku...šiel si tam zdriemnuť. som si vyzdvihol svoje meče a každý som umiestnil tam kde má byť. Ostatné vybavenie putovalo do ruksaku alebo na opasok. Bol som pripravení vyraziť. Ale kam?!...Nakoniec som si zvolil náhodne....Kam ma nohy donesú...a tak som vykročil nevediac kam moje kroky smerujú...

-PResun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kashike Sun 30 Sep - 14:04

Kashike

Mé dlouhé putování mě zavedlo až před brány Konohy. Dojdu ke strážím a nahodím vlídný úsměv. Dobrý den pánové, mohu se vás v rychlosti na něco otázat? Neviděli jste tu takového muže bez označení vesnice? Jedná se o lovce hlav...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 18:31

Chuunin
Sedel som pred bránou a len tak som sa díval, kto vlastne cez hlavnú bránu prechádza. Netrvalo dlho, objavil sa tu istý mladík, ktorý sa ma pýtal na istého lovca hláv. Myslím... Chvíľu som premýšľal, predsa len tu každý deň stretávam toľko ľudí, že je ťažké si ich zapamätať. Našťastie som si spomenul na toho Faita. Áno, videl som ho. Viedol som ho akurát k Hokage, ale čo robí alebo kde je teraz, to vám neviem povedať. Zabrblal som a pokrčil ramenami.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kashike Sun 30 Sep - 18:52

Kashike


Dobře, děkuji, stačí mi že je ve vesnici. Nashle a klidnou službu... řeknu a pokračuji směrem do vesnice.

//jen pro informaci nejsem zrovna mladík, mojí postavě je 35 Very Happy
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 30 Sep - 19:12

Chuunin
Ďakujem a dovidenia! Usmial som sa naňho a vrátil sa na svoje miesto, odkiaľ som znova začal pozorovať prichádzajúcich a odchádzajúcich ľudí.

//Nevadí xD
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 10 Oct - 5:55

Přiletěli jsme kousek od brán..ale né jakože směrem před bránu ale k hradbám kousek dál od brány a já se jen podíval na hradby "Tady a teď se můžeš vyřáďit..ale tak aby si nikoho nezabil prosímtě..je nutné odlákat stráže od brány..nebo aspoň oslabit abych je všechny zvládl zmást mým sharinganem.." Prostě jsem mu nakázal "Jak znám konohu, jakmile to odpálíš začnou se tu rojit takže si pak musíme pospíšit pryč, nejlípe letět škimo před bránu, jen kousek ale protože se mi nechce jít moc daleko..a tak nějak aby nás nikdo neviděl. Má mise je důležitá Obeznámil jsem ho
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 10 Oct - 13:24

Pristál som neďaleko neho, presnejšie hneď vedľa. Vtáka som však nezničil, ale len zmenšil a nechal ho skryť sa v neďalekých stromoch, pre prípad núdze. Toto začínalo byť nebezpečné, pretože jeho slová zneli blbo.
„Je jasné prečo ma Pilča poslala s ním a bála sa o neho.. To chce naozaj zburcovať Konohu?“ Spýtal som sa sám seba v duchu a hneď mu aj vysvetlil, môj plán.
„Čo takto ich odpáliť potichu, tak že nikto nepríde na nič?“ Spýtal som sa, v rukách vytvoril malé miniatúrne C1 pavúčiky, ktoré som spustil k zemi, a tie sa ozlomkrky ponáhľali k bráne.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 10 Oct - 13:30

"Musím se nepozorovaně dostat dovnitř a ven..to je hlavní cíl" ODvětil jsem mu a čekal co udělá..bylo mi to upřímně jedno, Konoha jsou stejně jen vzpomínky
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 10 Oct - 13:38

Iba som prikývol, na znak že rozumiem a pomaly som prechádzal nepozorovaný k bráne. No pavúčiky, ktoré boli strašne rýchle, malé a vyrazili skôr, tam boli aj skôr a pozreli sa na stráž. Tá ich vidieť nemohla, páč boli vážne malí, a hlavne sa strácali vo vysokej tráve Konohy. Každý z pavúčikov si našiel svoju obeť, neuveriteľne rýchlo po nej vyliezol, a než stihli povedať... „Čo to?“ Odpálil som ich.
„Vzduch voľný..“ Skonštatoval som po chvíli ticha Kisukemu, a spolu s ním sme sa vydali okolo polomŕtvych stráži, ktorý budú v bezvedomí prinajmenšom pár dní, cez bránu, až do vnútra Konohy. Nepozorovane a nehlučne, pretože tieto výbuchy boli malé a nebolo ich nikde počuť...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed 10 Oct - 14:11

Pomalu a jistě jsem procházel kolem polomrtvých shinobi "Ah..nechtěl jsem nikomu ublížit, a ..no potřebovali sme je, znali heslo které je potřeba znát aby na nás bariéra neupozornila..tedy jestli tu ještě nějaká je, za mých dob tady byla vyprávěl mi o ní otec, schválně jestli ještě žijou mí rodiče..třeba budeme mít aspoň teplou večeři..no co je teď hlavní že si nejsem jistý tím heslem" a Daoufajíc že to heslo které mi kdysi říkal otec bude fungovat jsem šel dál do vesnice (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Shinobi Thu 11 Oct - 7:42

Byla sice pravda, že ty výbuchy slyšet jít nemohli a třeba kouř se rozplynul dříve, než by jej někdo zaregistroval... to však není všechno...
Stráž se musela postupem času hlásit a navíc stále kolem hradeb chodili hlídky, které buď stráže střídali a nebo je jen kontrolovali...
I když totiž nebyl pohotovostní stav, tak i přesto nějaká kontrola obranného systému Konohy byla, jelikož se muselo zajistit, aby se podobné věci neudály...
Jediné štěstí, co Kisuke a Hideo měli bylo to, že opravdu se heslo k barriéře za posledních pár let nezměnilo, takže jej nebylo takhle možné zaregistrovat...
Po tomto incidentu se však asi tato chyba bude muset urychleně napravit...

Nic to však neměnilo na tom, že když se nakonec stráže neozývali, bylo vysláno několik shinobi, aby je došli zkontrolovat...
Stejně už byl čas na pravidelnou obchůzku a střídání stráže...

Když však došli na místo, kde našli své kolegy už v hlubokém bezvědomí... nejspíš už nějakou dobu, bylo jasné, že se do vesnice pokusil proniknout někdo bez povolení a nejspíš se mu to, ale i povedlo...
Nesměla být však vyvolána panika, takže se to nejprve muselo začít řešit pěkně s klidem a nejprve o tom informovat Hokage-sama, jež teprve vydá další rozkazy...
Proto byl také vyslán jeden z hlídkujících shinobi přímo za ní...
Pár dalších bylo následně rozesláno k medikům, aby je dovedli sem a postarali se o ty, jež měli tu smůlu a zapletli se do cesty těm, jež se asi chtěli mervomocí do vesnice dostat...
Dále už byl jen vyslán rozkaz na zvýšení ostražitosti a hlídek... Samozřejmě i po vesnici...
Tím se zajistilo, že obyčejní lidé zůstanou v klidu a oni budou moci prozatím zjistit, co se tu vlastně stalo...
Dokonce byl vyslán i shinobi k týmu senzibilů, kteří udržovali bariéru, aby se pokusil zjistit něco více...
Zbytek se musel už nechat na Hokage-sama, která rozhodně, jak dále se bude postupovat...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 11 Oct - 18:05

Došel jsem pomalu k bráně a rozhlížel jsem se a nasával ten čerstvý vzduch kolem mě. " To je ale překrásný večer, na to bych si klidně zvykl. Akorát tu chybí milá dívka a bylo by to udeální. " Procházím kolem brány a pobíhá tu pár ninjů, ale říkám si že asi je to nějaké cvičení za západu slunce tak to nechám pro tentokrát být. Co bych já asi tak mohl zmoct proti shinobimu S ranku? Nic, jen bych si ublížil, protože tak silný nejsem což si uvědomuji. Ale někdy hormony zareagují jinak a já udělám blbost stát se může cokoliv.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Shinobi Thu 11 Oct - 18:22

Najednou mohl Kataro za sebou něco ucítit... jakoby nějaký pohyb...
Bylo to zrovna v tu chvíli, když ostatní shinobi zmizeli z dohledu... jako by ten dotyčný nebo to něco, co se za ním mihlo, na tuto chvíli čekalo...
Už však následně mohl pocítit jen silnou ránu do hlavy...
Katara pohltil chlad a temnota, ztratil vědomí...
Co si jej popadlo ještě dříve, než dopadl na zem a v tu chvíli s ním i ta věc zmizela, jakoby se prostě vypařila...
Tam, kde Kataro stál, byl zabodnutý kunai a na něm lísteček se vzkazem...

Vzkaz:


-Přesun-


(Neočekávaný Filler číslo 1. - Pro Konohu - právě začíná.
Kataro, pro více informací mě napiš na skype - Mayestro691. Něco se dozvíš a domluvíme se ^^)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 11 Oct - 18:34

Najednou jsem ucítil takový zvláštní pocit za zády, ale než jsem se stačil otočit ztratil jsem vědomí a byl absolutně bezmocný. Moje myšlenky se pohybovaly zrovna na bodu mrazu takže ani přemýšlet jsem nemohl a až se probudím pokud se tedy probudím tak budu zmatený. Toť vše k této situaci, zřejmě jsem byl kamsi tajně přepraven.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Shinobi Fri 12 Oct - 14:25

Hlavní brána Listové Torifu_akimichi

Jeden ze shinobi jen tak něco zahlédl...
Sice přesně neviděl, co se stalo, ale... toho kluka... tedy Hyuugu viděl, jak jde směrem k jižní bráně a že tam někdy byl, ale... když se dlouho nevracel a nikde jinde jej z věže také neviděl, začalo mu to být dost podivné...
Proto se také nakonec rozhodl podívat na to místo, kde jej naposledy viděl...

Když tam však po chvíli došel, toho klučinu tam nenašel...
V zemi tam byl jen zabodnutý kunai a na něm lísteček se vzkazem...
Shinobi jej zvednul a bedlivě pročetl...
Jen, jak dočetl, okamžitě jej zalil studený pot...
To přeci nemohlo být možné! Přímo před jejich zraky! Přímo před bránou Konohy, se stal... se stal... stal se únos!
Okamžitě o tom bezprodlení musel informovat Hokage-sama... ale okamžitě...
Tohle se ihned muselo začít řešit a vyžadovalo si to přímo ji a její pozornost...

Dále už na nic ten shinobi nečekal...
Jen se otočil směrem k jižní bráně Konohy a okamžitě se tím směrem také rozběhl... Tohle se musela dozvědět Hokage-sama!


-Přesun-
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Shinobi Fri 12 Oct - 16:08

(Omlouvám se, ale vážně nestíhám... napíšu jsem, až se vrátím... nebude to tedy v 6, jak jsem plánoval, ale o něco později.. alespoň budete mít více času na zorientování a předčtení, což Hokage na reakci... omlouvám se, ale opravdu musím za bratrem...
Tuto zprávu smažu, až se vrátím)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 12 Oct - 17:22

Cestou k bráne som myslela na mnoho vecí, Ako sa to stalo? Čo mu je? Je vôbec v poriadku? Vedela som, že Kataro pochádza z vedľajšej vetvy klanu Hyuuga, a dúfala som, že kvôli tomu, že Katara uniesli, neaktivujú pečať!
Došla som pred bránu a a vyčkávala som, kým sa tu objaví ten, čo sa opovážil niečo také urobiť! Na tvári sa mi daril udržiavať neutrálny výraz, vďka čomu nebolo vidno moje obavy.
Založila som si ruky na hrudi, dívala som sa na svoje topánky a hmkala som si pesničku, aby som sa upokojila. Bola som však v strehu, keby niečo.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Listové Empty Re: Hlavní brána Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru